Číslo: 4
25.01.1999
Článků: 58

Titulní
Uherskohradišťsko
Brodský
Kultura
Z
Pro
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


Za pět let by se v Hradišti mohla hrát ženská házenkářská extraliga, domnívá se Antonín Střelec
Světový pohár v Uherském Hradišti
Hokejový servis
Zimní soustředění Synotu
Slovácká Slavia - Target Břestek 0:1 (0:0)
HC Uh. Hradiště - HK Poruba 3:2 (2:2, 0:0, 1:0)
HC Rondo Brno - HC Uh. Hradiště 5:2 (0:0, 3:0, 2:2)

Za pět let by se v Hradišti mohla hrát ženská házenkářská extraliga, domnívá se Antonín Střelec
Nejen na stránkách našeho týdeníku se v posledních dvou letech stále častěji objevují pochvalné zmínky o mladých házenkářkách ze sídliště Východ. Ty, ač do mistrovských klání vstoupily teprve nedávno, sbírají pod názvem HC ITS Uherské Hradiště jeden vavřín za druhým.
S házenou začínali na nejmladším hradišťském sídlišti v roce 1997. Tehdy se na ZŠ Východ pod vedením A. Střelce vytvořila skupinka dětí majících zájem o tento sport. Kolektiv nadšenců brzy vytvořil velmi dobré zázemí pro kvalitní provozování ženské házené v Uh. Hradišti. Vyvrcholením snažení v prvním roce činnosti byl úvodní ročník Memoriálu Karla Romana, na který se sjela mužstva z celé republiky a domácímu kolektivu patřilo krásné třetí místo. Družstvo se poté přihlásilo do mistrovské soutěže a oblastní přebor Moravy v kategorii minižaček také suverénně vyhrálo. Celek absolvoval řadu dalších kvalitních turnajů, ale i soustředění, která vrcholila sportovním pobytem celého klubu ve Španělsku.
V současné době se nesmírně perspektivně jeví mužstvo minižaček, které nemá v celé republice srovnatelného soupeře. Spokojenost panuje také s kategorií mladších žaček, které hrají soutěž s o rok staršími děvčaty. Klubu se podařilo vytvořit silné ročníky 1986 - 1989 a o budoucnost se rozhodně nemusí obávat. Jelikož se o plánech házenkářek z větrné hůrky mluví v souvislosti s metami nejvyššími, hovořili jsme nejen o nich, ale i o perspektivě celého klubu s Antonínem Střelcem, zkušeným trenérem.

Klubu se nepochybně daří. Odpovídají tomu i jeho další cíle?
Jistě. Cíl je jednoznačný. Hrát v Hradišti extraligovou ženskou házenou.

V jakém časovém horizontu je tato meta dosažitelná?
Domnívám se, že vše je otázkou maximálně pěti let.

To budou stávající hráčky ještě v dorosteneckém věku...
Ano. My ale nechceme čekat, až tyto holky dorostou. Základy pro ně by proto mohlo položit družstvo sestavené z bývalých hráček tohoto regionu. V extralize je takových řada a my jsme s nimi v jednání. Ony tvrdí, že za určitých podmínek by v Hradišti rády hrály.

Můžete být konkrétnější?
Nerad bych jmenoval. Jsou to ale dost velká jména.

Objevuje se mezi nimi třeba i reprezentantka Lenka Romanová?
Opravdu bych to nerad komentoval.

To asi nebude laciná záležitost. Pokud vím, hlavním sponzorem klubu jste vy sám?
Sponzorů je sice několik, ale o větší část rozpočtu, tu dopravní, se dělí jak rodiče, tak naše firma. Další sponzoři se už hlásí a věříme ve stále větší podporu firem. Je to nezbytné. Myslím si, že extraligový rozpočet už musí mít na konci šest čísel. Řekl bych, že i tyhle částky jsme schopni získat.

Finance jsou jedna věc, kvalitní zázemí věc druhá. Máte takové?
Myslím, že ho pomalu budujeme. Obrovským přínosem byl příchod Jindry Janáse a moc pomohlo i zapojení bývalých kunovických házenkářek.

Sám jste vzpomněl Kunovice. Je ale veřejným tajemstvím, že vztahy mezi vašimi oddíly nejsou zrovna ideální.
Bohužel. Je škoda, že v Kunovicích se vždy objevily jedna či dvě vynikající házenkářky, ale nikdo z nich nedokázal udělat silný tým. Zejména mládežnická základna a vedení tam nejsou dobré. Na tom nic nemění ani vysoce kvalitní a systematická práce paní Tománkové, která jde tvrdě za svým cílem, a tím je postup do extraligy. Činovníci kunovické házené vůbec nechápou, že za rohem mají kvalitní základnu, kterou by mohli někdy i využít. Situace je dnes taková, že nemáme například šanci dostat se do kunovické haly s uspořádáním turnaje. Za působnosti současného kunovického funkcionářského kádru nevidím možnost zlepšení vzájemných vztahů.

Jsme-li u konfliktních témat. Hodně se hovoří o vašich tvrdých tréninkových metodách a rozporech s rodiči.
I každý rozpor je k něčemu dobrý. Doufám, že jsme si všichni uvědomili svoje chyby. Cesta na výsluní ale znamená i tvrdé odříkání a kdo chce uspět, nemůže se už prostě věnovat dalším deseti zájmovým činnostem. Náš cíl všichni znají.

A. Střelec neopomněl na závěr našeho povídání pochválit své svěřenkyně. Družstvo mladších žaček se opírá o výbornou M. Pavlíčkovou v brance, hráčky Salčákovou, Dedkovou, Janásovou. V kategorii minižaček jsou největšími oporami H. Štěrbová, V. Sklenářová, S. Hanáková. Kvalitními výkony se k nim připojují M. Soukupová a P. Střelcová. V přípravce na sebe upozorňují K. Horáková, V. Skřivová, sestry Hájkovy, M. Tvrdoňová, M. Pavlíková. Zvláštní dík pak tento úspěšný trenér adresoval prezidentovi klubu Kudrovi, trenérům a realizačnímu týmu (Huňková, Janás, Hanák, Salčák), ale i rodičům za enormní podoru celého úsilí.

Marek TvrdoňSvětový pohár v Uherském Hradišti

Uh. Hradiště (dck) Již 6. ročník mezinárodního turnaje O moravský pohár ve stolním fotbale subbuteu připravuje ve spolupráci s reklamní agenturou H - Design hradišťský Subbuteo Club Triodyn. V letošním roce se však turnaj dočká významné změny, neboť poprvé ve své historii byl světovou federací zařazen do druhé nejvyšší kategorie turnajů okruhu F.I.S.T.F. V praxi to znamená, že 20. - 21. března by se do malého sálu Klubu kultury v Uherském Hradišti měli vedle tradičních účastníků z Rakouska, Německa, Itálie a Řecka sjet také reprezentanti Belgie a Maďarska a svoji světovou premiéru by si zde měli odbýt také hráči Slovenska.
Po organizační stránce to pro nás znamená samozřejmě ještě větší zodpovědnost, protože na turnaji budou nejspíš osobně přítomni čelní představitelé F.I.S.T.F. Přibude i několik nových povinností, ale v zásadě by vše mělo zůstat při starém. Vedle reklamní agentury H - Design spolupracujeme pravidelně také s Klubem kultury a firmami Linea Nivnice a Hamé Babice, jež zajišťují občerstvení pro hráče. Zcela originální a mezi subbuteisty ceněné keramické poháry vyrábí Keramika Radomila Blahy ve Starém Městě, uvedl ředitel turnaje David Vacke.
Z domácích hráčů se v hlavní open kategorii společně s novými posilami Stanislavem Oplem z Chomutova a Tomášem Mádrem z Přerova představí zkušení Petr Huťka a Lukáš Opočenský, kterého však čekají především souboje o přední příčky v kategorii do dvaceti let, k nimž Opočenského předurčuje jeho postavení ve třetí desítce světového žebříčku. Ve stejné kategorii nastoupí v dresu SCT Uherské Hradiště také nadějný junior Michal Mejzlík.Hokejový servis
HC Uh. Hradiště - Prostějov 4:4 (1:1, 1:2, 2:1). Bursík 2, P. Sakrajda jun. a Frolek - Bursík 2, Heča a P. Sakrajda. V předposledním 27. kole domácím chyběla celá řada nemocných hráčů včetně brankáře Vybírala a dokonce se uvažovalo o odvolání utkání, ale to už v den konání nešlo.
Domácí prohrávali 0:1, když inkasovali gól při vlastním oslabení. Potom využili dvě přesilovky a vedli 2:1. Při hře 4:4 hosté vyrovnali a za 45 vteřin se opět ujali vedení 2:3. Za necelé 3 minuty domácí podruhé otočili skóre ve svůj prospěch a stav byl 4:3. Bohužel v dramatickém závěru Hanáci odvolali brankáře z ledu, hráli power play a 10 vteřin před infarktovým koncem se jim podařilo šťastně srovnat na 4:4. I přes obdržené branky výborně chytal a podržel Martin Oprchal.
Přerov - Uh. Hradiště 6:7 (1:2, 2:4, 3:1). Bursík 3 (1 tr. střílení), Kolařík, P. Sakrajda, Lysák a Chalupa - P. Sakrajda, Lysák a Omelka. V první i druhé třetině měli hosté více ze hry, byli hokejovější a protože stříleli góly, vedli 3:6. V poslední třetině domácí přidali na důrazu, snížili na rozdíl jediné branky, ale vyrovnat se jim nepodařilo. Protože Sereza Ostrava s Třincem nečekaně překvapivě vyhrála, bude hrát ve skupině 1. - 4. o postup a HC Uh. Hradiště naopak o udržení ve skupině B (5. - 8.).

Jm přebor juniorů
HC Uh. Hradiště - Blansko 7:2 (4:1, 2:0, 1:1). Macháček 2 (1 tr. střílení), L. Černý, Lysák, Hofrichter, Podrazil a Plšek - kpt. T. Kartusek 3, Králík a Hofrichter. Domácí byli po všech stránkách lepší a s posledním družstvem tabulky potvrdili roli favorita a zaslouženě zvítězili. Brankáři J. Šťastný a J. Černý neměli moc práce a branky dostali až za stavu 4:0 a 7:1, kdy bylo praktický rozhodnuto.

Liga st. žáků, sk. E - 8. a 9. tř.
HC Uh. Hradiště - Ytong Brno, nehráno pro onemocnění hráčů HC UH.

Jm žákovská liga - 6. a 7. tř.
Ytong Brno - HC Uh. Hradiště, nehráno pro onemocnění hráčů HC UH.

Jm přebor - žáci 4. a 5. tř.
Kometa Brno - HC Uh. Hradiště, nehráno pro onemocnění hráčů HC UH.

Kdy na hokej?
ZSM Uh. Hradiště - sobota 30. 1. od 9.00 do 12.45 hod.: HC Uh. Hradiště - Prostějov, Jm přebor žáků 4. a 5. tř.
HC Uh. Hradiště - Třebíč, Jm liga žáků 6. a 7. tř. od 13.00 do 17.00 hod.
Neděle 31. 1. od 9.30 hod.: HC Uh. Hradiště - Břeclav, Jm přebor juniorů, HC Uh. Hradiště - Žďár n. S., Jm liga žáků 6. a 7. tříd od 12.00 do 16.15 hod.

Bruslení veřejnosti na ZSM Uh. Hradiště
Středa 27. 1. od 16.45 do 17.55 hod.
Neděle 31. 1. od 16.15 do 17.35 hod.

JBZimní soustředění Synotu
Soláň (Mil) - Z týdenního kondičního soustředění na beskydském Soláni se vrátili fotbalisté druholigového Synotu, kteří pobývali v moderním hotelu Biocel. Náročnou fyzickou přípravu absolvovalo 17 hráčů, což pro toto období není číslo nijak vysoké, a to ještě chřipkou schvácení Došek s Vajdou přicestovali za výpravou až v půli soustředění. Na druhé straně ještě navíc po přípravném utkání v Hranicích ozdobila Trousilovu nohu sádra, fixující zlomeninu zánartní kůstky, takže pilíř obranných řad se musel se svými spoluhráči rozloučit a odcestovat domů. Překrásné slunečné počasí a ideální sněhové podmínky dovolily absolvovat náročné třífázové tréninky v plném měřítku. Dopolední kondiční běhy střídal odpolední fotbálek v hlubokém sněhu na stadionu ve Velkých Karlovicích. Hráči v rámci soustředění prověřili také své lyžařské umění a absolvovali desetikilometrový výšlap na běžkách. Večery pak byly prokládány posilovnou a tělocvičnou v Karolínce, následovala rehabilitace s využitím hotelového bazénu.
Mimořádně náročný program tak denně končil okolo 22. hodiny, kdy se unavení hráči dostali do hotelových lůžek. Bylo až s podivem, jak tvrdou řeholi absolvovali hráči starších ročníků Soldán, Hlahůlek a Videman, kteří byli pro mladší spoluhráče vzorem. Vynikající strava, ubytování a ochota hotelového personálu pomáhaly mírnit fyzickou i psychickou únavu. Součástí zdařilého soustředění byly i dva přípravné zápasy s účastníky nižších soutěží. Sekretář FC Synot Milan Omelka k průběhu soustředění poznamenal: Myslím si, že objem přípravy, tak jak si trenér Komňacký vše naplánoval, byl díky dobrým podmínkám splněn v plném rozsahu. Vrásky na čele mu dělal pouze úzký kádr, který se po Trousilově nezaviněném zranění ještě zmenšil. Hráči dostali pořádně do těla, což se jistě pozitivně zúročí v jarních druholigových odvetách.

SK Hranice - FC Synot 1:3 (1:1)
Na škvárovém hřišti účastníka MSFL byli hosté i s hráčským torzem lepším celkem a po zásluze zvítězili. Stínem přípravného duelu bylo nezaviněné zranění Trousila, který si na nerovném povrchu zlomil zánartní kůstku a bude minimálně na jeden měsíc vyřazen z přípravy. Při střelecké chuti byl Vladimír Malár, který vsítil všechny góly Synotu.
Branky: 35. Hupka z penalty - 25., 66. a 83. Malár.
Sestava FC Synot: Krabec (46. Ondrůšek) - Soldán - Trousil (36. Holomek), Vojtěšek - Stýskal, Bužek, Hlahůlek, Videman, Zapletal - Malár, Lysáček.

FK Velké Karlovice - FC Synot 1:8 (1:4)
Při zpáteční cestě ze soustředění se utkal FC Synot v Rožnově pod Radhoštěm s Velkými Karlovicemi. Promrzlý a nerovný povrch škvárového hřiště znemožňoval kombinační hru, ale i přesto si Staroměstští proti snaživému účastníkovi župního přeboru s chutí zastříleli a vysoko zvítězili.
Branky: 37. Mikula - 19., 38. a 66. Došek, 2. a 35. Hlahůlek, 56. a 81. Lysáček, 75. Vanda.
Sestava FC Synot: Ondrůšek (46. Krabec) - Soldán (46. Videman) - Vojtěšek, Veselý - Stýskal (46. Vanda), Hlahůlek, Bužek, Lysáček, Vajda - Malár, Došek. Trenér František Komňacký.Slovácká Slavia - Target Břestek 0:1 (0:0)
Uh. Hradiště (JB) - První přátelské utkání mužů A, které se hrálo v rámci jarní přípravy na dobře upravené škváře městského stadionu v Uh. Hradišti hospodářem Miroslavem Melichárkem. Hosté byli domácím více než vyrovnaným soupeřem. Vítězný gól Targetu vstřelil v 80. minutě Ondrůšek. Břestek letos poprvé vedl fotbalový internacionál Petr Stýskal. Bojovné utkání s řadou nepřesností před oběma brankami sledovalo 2000 diváků. S přehledem rozhodoval Josef Chramcov ze Zlechova.
Sestava Slovácké v I. poločase: Sedláček - Beníček, hrající asistent trenéra Luboš Melichárek, Orlovský, Lysoněk, Buchta, Nekarda ze Zarazic, Mojžiš, Popelka, Kuzma, Remeš (Herodes). Sestava Slovácké ve II. poločase: Sedláček - Oharek, Szkibik, Strakoš, Herodes (Silný), R. Mikulášek, Pekárek, Machala, Frýbort, Mazáč, Lukůvka. Trenér Pavel Franěk.HC Uh. Hradiště - HK Poruba 3:2 (2:2, 0:0, 1:0)
Uh. Hradiště (JOH) - K dalšímu utkání nadstavbové části druhé hokejové ligy nastoupili domácí hokejisté proti pátému celku tabulky HK Porubě. V brance Hradiště dostal přednost před ne zcela zdravým Nečasem Bříštěla, kterému se však úvod utkání nevyvedl. Hosté začali s větší bojovností, v 5. minutě se prosadil před brankou Vank a bylo to 0:1. O tři minuty později si Slavíkovu střelu srazil Bříštěla do branky a hosté vedli 2:0. Za tohoto stavu odvolal trenér Hradiště Vodák gólmana Bříštělu a do klece se postavil Nečas. Domácí přidali na důrazu a v 16. minutě po závaru před brankou Poruby snižoval Martinák na 1:2. Ještě v téže minutě po přihrávce Tkadlčíka se trefil Sladký a začínalo se odznova - 2:2. Kdo však očekával, že domácí budou pokračovat ve svém nasazení, musel být zklamán. Hra upadla do průměru a bojovnost se z ledu téměř vytratila. Obraz hry se nezměnil ani ve druhé třetině, obě mužstva hrála bez nasazení a divák se nudil.
Do poslední části utkání vstoupili lépe hosté a Nečas musel několikrát doslova čarovat. Když už utkání vypadalo, že se oba soupeři rozejdou s jedním bodem v kapse, tak to od modré napálil Pasmínka, gólman hostí jeho střelu neudržel a Šnoblt puk dorazil za jeho záda - 3:2. To probíhala 57. minuta. V posledních třech minutách se diváci konečně dočkali dramatického hokeje. Hosté přidali na důrazu a zle zatápěli před brankou domácích. K úspěchu jim však nepomohlo ani odvolání gólmana, neboť domácí pozornou hrou své hubené vítězství již uhájili.
Branky: 5. Vank - 0:1, 8. Slavík - 0:2, 16. Martinák - 1:2, 16. Sladký - 2:2, 57. Šnoblt - 3:2. Vyloučení: 5:2, Glas (Poruba) dostal desítku.
Sestava HC Uh. Hradiště: Bříštěla (8. Nečas) - Svoboda, Pasmínka, Šnoblt, Stavjaňa, Jenáček - Březík, Albrecht, Martinák, Březík, Zalubil - Sladký, Hefka, Tkadlčík, Janík, Morys. Trenér Jiří Vodák.
Trenér HC Uh. Hradiště Jiří Vodák po utkání řekl: Chtěli jsme si napravit reputaci po zápase se Šumperkem, avšak kluci začali hrát hokej ve vlažném tempu, bez důrazu, bez střelby. V Brně odchytal Bříštěla dobré utkání, avšak to dnešní se mu nepovedlo a dvakráte lehce inkasoval. Nám se podařilo ale rychle vyrovnat a v poslední třetině, kdy se již hrálo velmi opatrně, se štěstí přiklonilo na naši stranu. Mrzí mne, že jsme dnes nepředvedli dobrý hokej.HC Rondo Brno - HC Uh. Hradiště 5:2 (0:0, 3:0, 2:2)
Ve 3. kole nadstavbové části o 1. - 8. místo byli brněnští Kelti v hale Rondo favoritem, což potvrdili za necelé 4 minuty ve druhé třetině. V úvodních minutách se vyznamenal brankář Bříštěla, který úspěšně kryl střely Látala, Špondra a Pokorného. Potom Jenáček přihrál Stavjaňovi, ale rovněž brankář Martin Vrba (syn trenéra Jaroslava) se překvapit nedal. Následující přesilovku 4:5 hosté Šnobltem, Jenáčkem a Morysem nevyužili a naopak po ztrátě kotouče v útočném pásmu mohli Němcem skórovat, což jim Bříštěla nedovolil. Na druhé straně se v koncovce neprosadil Králík a dvakrát Šnoblt. Další minuty patřily domácím, ale Hrstka ve dvou případech a Kohout brankáře Bříštělu na hruškách nenachytali. Ve 13. bombu Stavjani zneškodnil Vrba a v 17. Stavjaňa přesně adresoval kotouč Šnobltovi na modrou, ten ujel a po sólové akci trefil tyčku překonaného brankáře.
V poslední minutě úvodní třetiny Weber ani Moskal díky Bříštělovi branku nevstřelili. Již ve 49. vteřině druhé třetiny se hosté mohli ujat vedení Morysem, ale Vrba byl proti. Totéž se opakovalo po střeleckých pokusech Tesaříka ve 22. a Janíka ve 24. minutě. Od 25. do 27. minuty při přesilovce Ronda 5:4 se zapotil Bříštěla, ale nebezpečné střely Němce, Pokorného, Čikla a Webera perfektně kryl. Od 28. do 30. minuty při další domácí přesilovce 5:4 opět vynikl Bříštěla, který zabránil Pokornému (navíc orazítkoval tyčku), Weberovi a Vorelovi v tom, aby se Kelti chytili. Vzápětí se radovali z prvního a druhého gólu. Ve 33. minutě hostující Šnoblt vstřelil regulérní branku, snížil na 2:1, ale rozhodčí gól neuznal a poslal na trestnou lavici Tesaříka za hru vysokou holí. Domácí převahu využili a zvýšili na 3:0.
Hradišťané nerezignovali a mohli postupně od 36. do 40. minuty zaznamenat Šnobltem, Stavjaňou, Kartuskem, Králíkem, Kašným, Pasmínkou i Tkadlčíkem alespoň 3 branky. Bohužel se tak nestalo a do závěrečného dějství nastupovali hosté s úmyslem zkorigovat nepříznivý výsledek. Ve 45. minutě Hefka přes celé kluziště nahrál volnému Tkadlčíkovi, který převzal puk na modré čáře, ujel a nekompromisně snížil na 3:1. Ale v téže minutě Rondo využilo hrubé chyby obrany a zvýšilo vedení na 4:1 a o 5 minut později upravilo na 5:1. Hosté nakonec po pěkné akci v závěru utkání snížili na konečných 5:2.
Branky a asistence: 30. Moskal (Čikl) - 1:0, 33. Hrstka - 2:0, 34. Vorel (Čikl) - 3:0, 45. Tkadlčík (Hefka) - 3:1, 45. H”kl (Kohout) - 4:1, 51. Moskal (Čikl) - 5:1, 58. Morys (Tkadlčík) - 5:2.
Rozhodčí: Králík z Uničova - Křivohlavý z Chotěboře a Klouda ze Žďáru n. S. Vyloučení: 1:3. Využití: 1:0, v oslabení 0:0. Diváků: 700. Sestava HC Uh. Hradiště: Bříštěla (Nečas) - Pasmínka, Svoboda - M. Stavjaňa (kpt. mužstva), Šnoblt, Jenáček, - M. Sladký, Hefka - Tkadlčík, Janík, Morys - T. Kartusek, Stýskal (odchovanci HC UH) - Králík, Tesařík, Kašný - Čajka. Trenér: J. Vodák. Chyběli: nemocný asistent trenéra R. Pšurný, Albrecht a Pavel, omluvený Březík, Martinák a Zalubil, dlouhodobě zraněný Hoza.
Hlasy trenérů po utkání - J. Vrba (Rondo): Soupeř byl velice kvalitní, měl celou řadu nadějných hráčů, kteří jsou velmi dobře kondičně i bruslařsky vybaveni a z tohoto pohledu nám dělal velké starosti zejména v první a taky v úvodu druhé třetiny, kdy byl chvílemi lepší. Bylo to 15. utkání v řadě, které jsme neprohráli. Náš cíl je pěkné 3. místo, ale spokojili bychom se i se 4. místem a hrou v baráži.
J. Vodák (HC UH): Přijeli jsme s defenzivní taktikou, což se nám dařilo plnit prakticky do poloviny utkání. Rozhodčí, myslím si, pomohl domácím, když je pustil do tlaku dvěma přesilovkami za zákroky, které nemusel pískat, protože horší zákroky na naše hráče nepotrestal. Dostali jsme dva nešťastné góly, za stavu 2:0 sudí Šnobltovi po dorážce neuznal branku a na 3:0 Rondo zvýšilo z přesilovky. Domácí to povzbudilo, začali být rychlejší a to nám dělalo potíže. Vypracovali jsme si celou řadu vyložených šancí, z nichž jsme proměnili pouze dvě. Hráči, které jsme měl k dispozici i přes debakl se Šumperkem podali solidní výkon, nemám důvod k nespokojenosti. Zklamaný nejsem, ale mohlo to být lepší. Dal jsem prostor mladým hráčům, čtyřem juniorům, a viděl jsem, kdo na to má a kdo ne.
Další výslekdy 3. kola: Nový Jičín - Karviná 5:2, Šumperk - Ytong Brno 3:1, Poruba - Šternberk 1:5. Předehrávka 8. kola: Karviná - Ytong Brno 4:9.
JBwww.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund