Číslo: 41
12.10.1998
Článků: 59

Titulní
Uherskohradišťsko
Brodský
Kultura
Z
Pro
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


Posádce Sedláček - Musil vyšla lépe Horácká rallye v Třebíči
Montreal počítá s Gureněm
Volejbal Slovácké Slavie
Hokejový servis
FC Must Most - FC Synot 2:3 (0:1)
SK Sigma Olomouc B - FC Sl. Slavia 4:2 (0:1)
Mládežnická kopaná
Fotbalové výsledky

Posádce Sedláček - Musil vyšla lépe Horácká rallye v Třebíči

Na snímku se představuje automobilová posádka Sedláček - Musil při svém smolném závodě na Valašské ralye Vsetín. - Foto: R. Balcar
Uh. Hradiště - Automobilová posádka Josef Sedláček (Ostr. Lhota) s Pavlem Musilem (Mařatice) se koncem září zúčastnila Horácké ralye v Třebíči, kde se svou Škodou Favorit obsadili ve třídě A 1400 pěkné 5. místo z 22 posádek. V celkovém pořadí skončili pak na místě 22., když se na startu sešlo celkem 82 posádek. Ralye měla celkem 20 rychlostních zkoušek a jela se převážně v okolí Třebíče.
Minulou sobotu se na start Mistrovství ČR v automobilovém slalomu, který se jel v Otrokovicích, postavil se svým vozem Škoda Favorit již jen samotný Josef Sedláček a počínal si vskutku skvěle. Ve své třídě dojel na 1. místě, což mu v celkovém hodnocení vyneslo 4. místo. Suverénem byl opět jezdec Adam, jezdící na voze Peugeot 205. V slalomu se mi daří a jezdím jej rád, svěřil se nám Josef Sedláček. Soutěž se jede na čas mezi kuželi. Trať bývá dlouhá většinou 1 500 metrů a za každý shozený kužel se odečítají z výsledného času dvě vteřiny.
V neděli se Josef Sedláček zúčastnil dalšího závodu započítavaného do Mistrovství ČR ve slalomu, který se jel tentokráte na letišti v Přerově. Tohoto závodu se zúčastnilo celkem 70 startujících a Josef Sedláček svou třídu opět vyhrál, celkově se pak umístnil na místě třetím.
Do konce mistrovského seriálu schází ještě dva závody, které se pojedou v Klatovech a Žebráku. Předpokládám, že se obou zúčastním a podaří se mi udržet mé dosavadní velmi dobré druhé místo v celkovém hodnocení mezi licencovanými jezdci, řekl nám Sedláček. Zatím jsem odjel sedm závodů kdy mé výsledky byly 2x první, 2x druhý 2x třetí a 1x čtvrtý.
A jaké plány do budoucna má automobilová posádka Sedláček - Musil? V letošním seriálu jsme se zúčastnili pěti závodů, kdy jsme dvakráte pro závadu museli ze závodu odstoupit. Naposledy to bylo na Valašské ralye, kde nám klekl motor. Celkově se jezdí 12 závodů, ale jet všechny se vzhledem velkým nákladům na finance nedá, říká Josef Sedláček - pilot posádky. Příští sezónu bychom chtěli absolvovat s novým vozem. Mám zájem Favorita prodat a koupit něco silnějšího, nejraději Opel Astru GSI 16V ve třídě N. Všechno však bude záležet na financích, tedy na sponzorech.
V letošním roce posádka jezdila hlavně díky sponzorské pomoci firem Monteco Uh. Hradiště, Hádlík Třebíč, Gamastyle Kroměříž, Dast Valašské Meziříčí, Ekolak Kunovice, Trimos Mařatice, Vencar Fiat St. Město, Pneu servis Verbík St. Město a redakci Dobrý den, Slovácko. Poděkování patří nejen těmto firmám, ale také mechanikům, kteří se nemalou mírou podíleli na úspěšných startech posádky Sedláček - Musil. Servis zajišťovali mechanici: Pavel Fajkus (Jalubí), Jiří Nemrava (Kunovice), Marek Ondra (Košíky), Milan Obdržálek (Polešovice) a Aleš Kníž (Tupesy).
To, že automobilový sport vyžaduje nejen velké finance, ale také spoustu času strávených nejen na závodech, ale hlavně v přípravě během roku, o tom není třeba pochybovat. Proto na místě byla závěrečná otázka na Josefa Sedláčka: Co tomu říká vaše manželka?
Už si zvykla. Za což jí děkuji.
Vojta JohaníkMontreal počítá s Gureněm
Montreal, Uh. Brod (MAT, PZ) - Velmi blízko ke splnění dětského snu má odchovanec uherskobrodského hokeje Miloslav Gureň, který se po tři roky uchází o místo v sestavě Montrealu Canadiens. V předchozích dvou letech se musel dvaadvacetiletý obránce spokojit pouze s dresem farmářského celku Fredericton, kde loni v 78 zápasech vstřelil 15 gólů a připsal si 36 asistencí. O tom, že s ním Montreal počítá, se přesvědčil v okamžiku, když jej jeden fanoušek požádal o podpis do nového kalendáře Canadiens. Mezi hvězdami nejslavnějšího kanadského klubu se totiž objevila i Gureňova fotografie. To mě tedy hodně překvapilo, asi se mnou opravdu počítají, radoval se Gureň.
Po právě skončeném přípravném kempu zatím zůstal v prvním mužstvu a trenéři s ním počítají do základního kádru. Jeho pozici usnadňuje i skutečnost, že zkušený ruský bek Vladimír Malachov ještě nepodepsal novou smlouvu. Miloslav hraje opravdu skvěle a má na ledě velký přehled. Počítáme s ním a věříme mu, prohlásil Rejean Houle, generální manažer Montrealu.
Také doma v Uherském Brodě drží Milošovi všichni palce. Bylo by to super, kdyby naskočil do zápasu. Splnil by se mu jeho dětský sen. Už teď jsem z toho celý nervózní, ale zároveň jsem na svého syna hrdý, prozradil Gureň senior, který už netrpělivě očekával start nového ročníku NHL. Ten pro Montreal začal v sobotu, kdy Canadiens přivítali na vlastním ledě New York Rangers.Volejbal Slovácké Slavie
Sokol Křenovice - Slovácká Slavie 3:0 (8, 11, 10), 2:3 (11, -12, -13, 14, 12) - ženy
Křenovice (k.l.) - V oblastním přeboru 1. třídy zajížděly ženy Slovácké Slavie na hřiště vedoucího družstva soutěže Křenovic. V prvním utkání nehrála Slovácká špatně, ale na soupeře to nestačilo. Ve druhém střetnutí však hráčky hostí vyhrály hned první set, a i když se domácím podařilo otočit na 2:1 v jejich prospěch, přesto to byly hráčky Slovácké, které se nakonec radovaly z celkového vítězství 3:2. Tyto body z Křenovic budou jistě velmi cenné.
V oblastním přeboru žen předehrávala Slovácká Slavia C reprezentovaná žákyněmi utkání se Sokolem Veselí v sobotu 10.10. Dobře připravené družstvo žákyň Slovácké přehrálo ženy Veselí po velmi dobrých výkonech dvakrát 3:0.
Slavičín - Slovácká Slavia 3:0 (6, 5, 9), 3:1 - starší dorostenky
Slavičín (k.l.) - Starší dorostenky sehrály další dvojkolo na palubovce ve Slavičíně. Utkání bylo poznamenáno tím, že při nedostavení rozhodčího jej řídil domácí trenér Končický. V prvním střetnutí měl po celou dobu taktovku utkání domácí Slavičín, který jej také s přehledem vyhrál 3:0. Ani ve druhém utkání hráčky Slovácké na domácí nestačily.
Břeclav - Slovácká Slavie 1:3 (13, -6, 4, 1), 3:2 (13, -5, -12, 11, 14) - starší dorost
Břeclav (k.l.) - Již v neděli 4.10.98 vstoupily mladší dorostenky Slovácké Slavie do oblastního přeboru v Blansku dvojnásobným vítězstvím 3:0, když soupeřky zcela deklasovaly.
V neděli 11.10. se hrálo další dvojutkání oblastního přeboru v Břeclavi. Začátek patřil sice domácím, ale v závěru děvčata ze Slovácké domácí rozstřílela po setech 15:4 a 15:1 - celkově tedy 1:3. Ve druhém zápase štěstí v závěrečných setech bylo na rukách domácích, které zvítězily 3:2.
Okresní přebor ve volejbale žákyň
I. kolo - hráno v Uh. Brodě: Slovácká Slavia B - ZŠ Uh. Brod B 2:0 (30:22, DDM Bojkovice - Slovácká B 1:2 (34:40), ZŠ Uh. Brod B - DDM Bojkovice 1:2 (26:38), ZŠ UH Mojmír - ZŠ Uh. Brod A 0:2 (3:30), TJ Nivnice - ZŠ UH Mojmír 2:0 (30:40), ZŠ Uh. Brod A - TJ Nivnice 2:0 (30:20).
k.l.Hokejový servis
Liga dorostu, sk. B
HC Uh. Hradiště - Frýdek-Místek 4:4 (1:2, 3:1, 0:1). Branky a přihrávky: Andrýsek, Holý, Peprníček a P. Sakrajda junior - Bursík, Drobný, Andrýsek.

Liga starších žáků 8. tř.
HC Uh. Hradiště - Jihlava 7:5. M. Pšurný 3, K. Polehňa, Ungerman, R. Pšurný a V. Hochel - R. Pšurný 3, Ungerman 2, Kučík a M. Pšurný.
Znojmo - HC Uh. Hradiště 3:17 (0:6, 1:5, 2:6). Branky: Ungerman 4, M. Pšurný 3, R. Pšurný 4, Kučík 1, Polehňa 2, Ingr 2, Stašek 1.

Liga starších žáků 9. tř.
HC Uh. Hradiště - Jihlava 6:4. kpt. J. Bruckner 2, Husák 2, Mitáček a Štěpánek - Daněk 2, Vávra, R. Pšurný a Miko. V dohrávce se zrodilo na ZSM překvapení v podobě výborného výkonu domácího kolektivu a první prohry SK Jihlava.
Znojmo - HC Uh. Hradiště 3:6. Branky a nahrávky: Bruckner 3, Daněk, Komnacký, Pšurný - Miko, Vávra, Husák, Bruckner.

Jm žákovská liga - 6. tř.
Havl. Brod - HC Uh. Hradiště 3:0.
Jihlava - HC Uh. Hradiště 3:2. kpt. Obadal a V. Polách - Gál a Dušek.
HC Uh. Hradiště - Znojmo 6:0. kpt. Obadal 2, Svadbík, V. Polách a Martinák - Kočica 2. Znojmo poprvé v soutěži prohrálo.

Jm žákovská liga - 7.tř.
Havl. Brod - HC Uh. Hradiště 9:1. Tesař a Ťok.
Jihlava - HC Uh. Hradiště 8:2. Slunéčko a Vaškových a Šupka a Ťok.
HC Uh. Hradiště - Znojmo 3:3. kpt. Žaluda, Novotný a Ťok - O. Pěrka a Slunéčko.

Kdy na hokej?
ZSM v Uh. Hradišti
Pátek 16. 10. od 14.00 do 17.45 hod.:
HC Uh. Hradiště - Třebíč, dohrávky Jm přeboru žáků 4. a 5. tř.
Sobota 17. 10. od 9.00 do 13.00 hod.: HC Uh. Hradiště - YTONG Brno, liga starších žáků 8. a 9. tř., HC Uh. Hradiště - Uh. Brod, Jm přebor juniorů od 13.45 do 16.00 hod., HC Uh. Hradiště - Kopřivnice, II liga ČR mužů v 17.00 hod.
Neděle 18. 10. od 10.00 do 14.15 hod.: HC Uh. Hradiště - Třebíč, Jm liga žáků 6. a 7. tř. HC Uh. Hradiště - Žďár n. S., Jm přebor žáků 4. a 5. tř. od 14.30 do 18.15 hod.

JBFC Must Most - FC Synot 2:3 (0:1)
Most (Mil) - Do severočeského Mostu k druholigovému utkání odjeli hosté s cílem zisku jednoho bodu. V samotném utkání zahájilo lépe Staré Město, které si vytvořilo územní převahu. Ve 22. to byl střelecky disponovaný Došek, který trefil břevno domácí branky a o minutu později dokázal hlavou odražený míč vrátit do sítě domácího gólmana - 0:1. Vzápětí likvidační zákrok na Bužka, kterého musel vystřídat Videman, ocenil sudí Ondo jen žlutou kartou. Za stejný zákrok na druhé straně však vyloučil Videmana, který tak na trávníku dlouho nevydržel.
Do druhé půle nasadili domácí dvoumetrového Salače a brzy se jim podařilo Johanou vyrovnat na 1:1. Staroměstští v desíti odolávali tlaku domácích a podnikali rychlé protiútoky, z nichž dva dokázali zúročit. V 66. Vajda utekl po levé straně, z jeho zpětné příhry trefil Holomek přesně k tyči a hosté vedli 1:2. O pět minut později utekl Došek a svůj únik zakončil střelou na 1:3. V 86. byl po druhé žluté kartě vyloučen hostům Vajda a závěr byl doslova infarktový. Zapletal zakončil samostatný brejk střelou vedle a minutu před koncem domácí Spal snížil na 2:3. Už v nastaveném čase musel tahat ze šibenice gólovou střelu domácích útočníků skvělý Ondrůšek. Devět statečných hráčů Synotu se tak mohlo radovat z nečekaného, ale zaslouženého vítězství.
Branky: 52. Johana, 89. Spal - 23. a 70. Došek, 66. Holomek. ŽK: Medynský, Kaišev - Vajda. ČK: 39. Videman, 86. Vajda. Rozhodčí Ondo (známka 6,5), Čičmanec, Jiřík. Delegát ČMFS Vízek. Přihlíželo rekordních 5 250 diváků.
Sestava FC Synot: Ondrůšek - Soldán, Trousil, Formánek - Vojtěšek (88. Chlachula), Bužek (36. Videman), Hlahůlek, Lysáček (86. Zapletal), Vajda - Holomek, Došek. Trenér František Komňacký.
Po utkání trenér FC Synot František Komňacký: Utkání se divákům pro svou dramatičnost muselo jistě líbit. Až do prvního vyloučení jsme hráli tak, jak jsme si předsevzali. Po vyrovnání jsem však viděl zbytek černě, hráči však dokázali z brejků skórovat a vypjali se k mimořádnému výkonu. Škoda dvou zbytečných vyloučení. Jinak odjíždíme domů nadmíru spokojeni.
Luděk Zajíc, trenér Mostu: V utkání jsme chtěli uspět, avšak doplatili jsme na výškovou převahu soupeře. Staré Město s tímto kádrem by mohlo klidně hrát i první ligu. Po šňůře úspěchů jsme se dotáhli na špičku, avšak prohra nás opět vrátila na zem.
V sobotu 17. října přivítá FC Synot na svém hřišti mužstvo Přerova.SK Sigma Olomouc B - FC Sl. Slavia 4:2 (0:1)
Olomouc (JB) - Mistrovské utkání 10. a v pořadí 11. kola podzimní části MSFL hodnotí šeftrenér L. Blaha následovně: K dlouhodobě zraněnému Mojžíšovi a Frýbortovi se přidal nemocný Korytář a Beníček, který nebyl uvolněn VÚ Uh. Hradiště z důvodů služebních povinností nováčka. Řezník ohlásil přestup do Podlesí (okr. Zlín). Nastoupili jsme v oslabené sestavě, v brance Malina, kpt. Kučera, Hrabalík, Oharek, Strakoš (88. Mikulášek), Mazáč, Obenrauch, Lysoněk (46. M. Vařecha), Lecián, Vanda, Zimčík. Protože byla reprezentační přestávka, za béčko Sigmy mohli hrát prvoligoví fluktuanti, v brance Pižanowski, Vaďura, Barbořík, Kovář a Krómer. Bojovně a slušně hrané utkání probíhalo na dobrém terénu spartakiádního stadionu, které objektivně řídil Kříž z Malhostovic bez použití karet za přítomnosti 150 diváků. V prvním poločase jsme hráli překvapivě velmi dobře. Domácí, kteří nás možná podcenili, byli zjevně zaskočeni, nečekali, že jim budeme klást takový odpor a že se dokážeme i střelecky prosadit.
Ve 37. minutě po zpětné přihrávce Leciána dorazil míč do branky Mazáč a vedli jsme 1:0. Škoda a byla to pro nás veliká ztráta, že se v závěru poločasu zranil Lysoněk a do druhého musel nastoupit dorostenec Michal Vařecha. V 60. se domácímu Hybnerovi hlavou po centru podařilo vyrovnat na 1:1. V 65. po úniku z pravé strany dorostenec Vanda skóroval a vedli jsme podruhé 2:1. O dvě minuty později se ve skrumáži nejlépe orientoval Gába a vyrovnal na 2:2. Za tohoto stavu se Sigma chytila, získala územní převahu, kterou vyjádřila po chybě naší obrany dvěma góly Macečka v 75. a 86. minutě. Kdybychom mohli hrát v takové sestavě jako před týdnem doma z Krnovem a nebyla reprezentační pauza, určitě bychom na půdě v tomto případě favorizovaného soupeře uspěli lépe. Bohužel jsme prohráli, ale určitě nezklamali a v Olomouci i přes citelné oslabení zanechali dobrý dojem.
V sobotu 17. 10. bude Slovácká hostit Baník Ostrava B, utkání odstartuje již v 15.00 hod. po dohodě k vůli hokeji na ZSM.Mládežnická kopaná
Župní přebor staršího a mladšího dorostu
Kroměříž - Vacenovice 2:1 a 6:0, Hulín - Bystřice p. H. 6:2 a 2:0, J. Otrokovice - Šardice 2:0 a 2:1, Slavičín - Slušovice 2:0 a 1:8, Uh. Brod - Brumov 1:2 a 3:0, Holešov - Kyjov 1:4 a 0:4, Morkovice - Kunovice nehráno.

Župní soutěž dorostu sk. B
Hluk - Zborovice nehlášeno, Dol. Němčí - St. Veselí n. M. 5:1, Šumice - Jalubí 4:1, Rataje - Bánov 0:2, Jarošov - Havřice 4:1, FC Veselí n. M. - Polešovice nehráno, Nedachlebice - Bojkovice nehráno, dohrávka 6. kolo: Dol. Němčí - Havřice 6:1.

Župní soutěž dorostu sk. C
Prušánky - Hovorany 3:0, Strání - Lipov 2:0, Rohatec - Tupesy 4:1, Velká n. V. - Dubňany 1:2, Ždánice - Mutěnice 3:2, Strážnice - Vnorovy 2:1, Bukovany - Hr. Lhota nehlášeno.

Župní přebor mladších a starších žáků
Brumov - St. Město 0:4 a 0:2, V. Otrokovice - Štítná 2:0 a 1:0, Šardice - Kroměříž 1:2 a 0:3, Morkovice - Zlín B 0:0 a 0:5, FC Vsetín - Val. Klobouky 3:1 a 9:0, Kyjov - Uh. Hradiště B nehráno, Ratíškovice - Slavičín nehráno.

Župní soutěž žáků sk. B
Kvasice - Lipov 4:1 a 5:0, Uh. Ostroh - Kunovice 0:4 a 3:4, O. N. Ves - Újezdec 2:1 a 3:2, Šumice - Hluk 0:3 a 1:2, Strání - Bojkovice 10:0 a 0:3, Zborovice - Dol. Němčí 2:2 a 0:2.

Okresní přebor dorostu
Nedakonice - Bystřice 11:2 (6:0), Náplava 3, Kopčil 3, Chlachula, Otrusina, Panáček, Obdržálek, Hlůšek - Beníček 2.
Uh. Ostroh - Huštěnovice 4:0 (4:0), Slezák 2, Jestřabík, Horák.
Suchá Loz - Kněžpole 5:2 (2:0), nehlášeno - Kovář, Malina.
Buchlovice - O. N. Ves 1:2 (0:1), Bartoň - Peprníček, Krystýn.
Újezdec - Březová 7:3 (3:1), Coufalík 3, Slynták 2, Kostka, Nýzner - Vojtek, Mahdal, Jurásek.
Prakšice - Topolná 0:2 (0:1), Škára R., Čechmánek P.
Brslavice - Boršice nehlášeno.

Okresní soutěž dorostu
Popovice- Traplice 9:0, Mistřice - Bílovice 0:1, Ostr. Lhota - Kostelany 5:0, Osvětimany - Babice 0:2, Bílovice - Kostelany 1:6.

Okresní soutěž sk. A - žáci
Bílovice - Huštěnovice 1:0, Mistřice - Kudlovice 1:3, Nedachlebice - Kněžpole nehráno, Jalubí - Březolupy 0:1, Jarošov - Topolná 7:0, Ostr. Lhota - Babice 7:1, Jalubí - Jarošov 0:1.

Okresní soutěž sk. B
Nedakonice - Zlechov 5:0, Osvětimany - Polešovice 0:7, Podolí - Buchlovice 0:0, Slovácko - Kostelany 5:0, Břestek - Boršice 10:1, Velehrad - Tupesy 4:0.

Okresní soutěž sk. C
Hor. Němčí - Březová 6:2, Bánov - Bystřice 9:0, Slavkov- Vlčnov 2:5, Strání B - Suchá Loz 5:1, Hradčovice - Havřice 5:0, Záhorovice - Nivnice 2:1, Bánov - Nivnice 0:3.Fotbalové výsledky
II. fotbalová liga
Chrudim - Ml. Boleslav 1:2, Vítkovice - Zlín 4:0, Třinec - NH Ostrava 1:1, Bohemians - Č. Lípa 2:0, Poštorná - Fr. Místek 0:2, Most - St. Město 2:3, Přerov - Č. Budějovice přeloženo

	1.	Bohemians	9	0	1	24:3	27
	2.	St. Město	6	3	1	17:8	21
	3.	Č. Budějovice	6	2	1	19:6	20
	4.	Vítkovice	6	1	3	16:8	19
	5.	Most		5	2	3	15:14	17
	6.	Poštorná	4	2	4	13:13	14
	7.	L. Bohdaneč	4	1	4	9:8	13
	8.	Přerov		4	1	4	12:17	13
	9.	NH Ostrava	2	6	2	9:9	12
	10.	Fr. Místek	3	2	5	10:11	11
	11.	Ml. Boleslav	3	2	5	12:14	11
	12.	Třinec		3	2	5	12:17	11
	13.	Chrudim		2	3	5	9:17	9
	14.	Č. Lípa		2	3	5	8:17	9
	15.	Zlín		2	1	7	11:20	7
	16.	LeRK Prostějov	1	1	7	3:17	4


MFSL
D. Hranice - D. Benešov 1:2, Kyjov - Z. Brno 3:2, Ratíškovice - Jihlava 2:0, Olomouc B - Uh. Hradiště 4:2, Ostrava B - SK Hranice 0:0, Uničov - Kunovice 3:1, Vratimov - D. Kounice 0:0, Krnov - Boby Brno B 2:4

	1.	Ratíškovice	10	0	1	26:4	30
	2.	D. Benešov	8	1	2	22:9	25
	3.	Jihlava		6	2	3	20:13	20
	4.	Olomouc B	6	2	3	20:16	20
	5.	Vratimov	5	3	3	19:18	18
	6.	Uničov		5	3	3	19:19	18
	7.	Ostrava B	5	2	4	13:7	17
	8.	Boby Brno B	5	2	4	16:15	17
	9.	Kyjov		4	3	4	17:14	15
	10.	Z. Brno		4	2	5	14:14	14
	11.	Kunovice	4	1	6	16:22	13
	12.	SK Hranice	3	3	5	11:22	12
	13.	D. Kounice	2	3	6	8:12	9
	14.	Krnov		3	0	8	15:25	9
	15.	D. Hranice	2	0	9	9:18	6
	16.	Uh. Hradiště	1	3	7	9:26	6


Divize D
Slušovice - ČAFC Židenice 5:1, V. Pavlovice - Břeclav 2:1, Bystrc - Uh. Brod 1:0, Brumov - Slavičín 6:2, BOPO Třebíč - Zlín B 1:0, Napajedla - VTJ Znojmo 2:1, Mysločovice - D. Němčí 2:0, Svitavy - Polešovice nehráno, hosté se k zápasu nedostavili

	1.	Brumov		9	0	2	30:14	27
	2.	Břeclav		7	2	2	19:12	23
	3.	Mysločovice	6	2	3	17:14	20
	4.	Slavičín	5	4	2	19:13	19
	5.	Napajedla	5	3	3	22:13	18
	6.	Bystrc		4	5	2	13:11	17
	7.	Svitavy		4	3	3	13:14	15
	8.	V. Pavlovice	4	3	4	11:17	15
	9.	D. Němčí	4	1	6	16:15	13
	10.	BOPO Třebíč	3	4	4	9:10	13
	11.	Polešovice	4	1	5	15:18	13
	12.	Slušovice	4	0	7	16:15	12
	13.	VTJ Znojmo	3	3	5	10:17	12
	14.	Zlín B		3	2	6	20:19	11
	15.	Uh. Brod	2	3	6	11:20	9
	16.	ČAFC Židenice	2	0	9	9:28	6


Župní přebor
Hluk - Kateřinice 0:2 (0:0). Utkání se hrálo v obráceném pořadí, po bezbrankové první půli se po změně stran za domácí trefili Pisklák a Zetek. Hosté mají velké výhrady k výkonu rozhodčího Schmida ze Zlína, který vyloučil hostům Ondrouška a Uhlíře. Sledovalo 250 diváků.
Hradčovice - Morkovice 2:3 (0:0). Po vyrovnané první půli, ve které si hosté i domácí vytvořili několik dobrých střeleckých příležitostí se diváci dočkali po změně stran brankové úrody. Nejdříve hostující Šimčík v 53. vstřelil úvodní branku zápasu. Domácí o 4. minuty později Plevákem skóre srovnali. Dobře hrající Morkovičtí v 59. znovu strhli vedení na svou stranu Šimčíkem. Domácí pak svého soupeře přitlačili na svou polovinu a v 65. Čuda srovnal skóre na 2:2. Hosté však ihned z protiútoku kontrovali a vstřelili třetí rozhodující branku. V závěru utkání domácí vsadili vše na vyrovnání, ale střelecké příležitosti Dýmala a Koníčka zůstaly nevyužity. Rozhodčí Kurcik, 200 diváků.
Břestek - Mikulčice 0:1 (0:1). V první půli byli hosté lepší, svého soupeře přehráli, jejich branku dal už 5. minutě přímo z rohového kopu Bušek. Rozhodčí Hrabal v 10. minutě druhého poločasu ukázal červenou kartu jednomu z hostujících hráčů, domácím se naskytla hrát přesilovka, kterou však nevyužili. Jejich hře citelně chyběli z první půle zranění Janík a Malík. Domácí v závěru utkání ve snaze vyrovnat si vytvořili územní převahu, ale příležitosti Baláže a Sonntága zůstaly nevyužity. 150 diváků, rozhodčí Hrabal.
Šardice - Bojkovice 4:0 (2:0). Domácí podali nejlepší podzimní výkon a svému soupeři nedali žádnou šanci. Domácím vyšel nástup do utkání a v první pětadvacetiminutovce dvakrát překonali obranu soupeře. Další příležitosti zlikvidoval nejlepší hráč hostí brankář Urbánek. Stejný obraz hry měla i druhá půle, ve které se opět domácí dvakrát střelecky prosadili. Hosté domácího gólmana prakticky neohrozili. Rozhodčí Chromek z Hodonína, 200 diváků.
V. Otrokovice - Hulín 1:2 (0:0), Veselí n. M. - Hodonín 4:2 (3:1), Bystřice p. H. - Podlesí 3:1 (1:0), V. Karlovice - Kostelec 3:1 (1:1).

	1.	Bystřice	7	3	1	27:9	24
	2.	Veselí n.M.	7	0	4	22:20	21
	3.	Hulín		6	2	3	19:10	20
	4.	Hluk		6	2	3	14:10	20
	5.	Kostelec	6	1	3	16:6	19
	6.	Morkovice	5	2	2	23:14	17
	7.	Hradčovice	5	2	4	20:17	17
	8.	Kateřinice	5	2	4	19:20	17
	9.	V. Karlovice	5	1	5	19:14	16
	10.	Šardice		4	3	4	18:14	15
	11.	V. Otrokovice	3	4	4	15:18	13
	12.	Mikulčice	4	1	5	9:12	13
	13.	Břestek		2	3	6	12:15	9
	14.	Hodonín		1	5	5	10:19	8
	15.	Bojkovice	1	3	7	7:31	6
	16.	Podlesí		1	2	8	10:31	5


I. A třída skupina B
Nedakonice - Kvasice 3:2 (1:2). Utkání dvou rozdílných poločasů se hrálo za těžkých podmínek. Domácím nevyšel úvod utkání a už ve 26. prohrávali 0:2, když branky hostí dávali Šivara a Chytrý. Domácí se z nepříjemného vstupu do utkání vzpamatovali až v závěru poločasu, kdy Vábíkem snížili na 1:2. Druhou půli začali domácí náporem a v 54. Reinberkem skóre srovnali. Nedakonice pokračovaly dále v náporu a rozhodující branku dal v 71. Vábík z trestného kopu. Domácí si za předvedený výkon v druhém poločase výhru zasloužili.
Uh. Ostroh - Prakšice 4:0 (3:0). Domácí měli v utkání raketový nástup a už v 15. vedli 3:0, dvakrát Jurčekou a Dobřeckého. Postupem času se hra vyrovnala, obě mužstva si vytvořila několik šancí, ale bez úspěšného zakončení. Závěr opět patříl domácím, kteří Vaculíkem pečetili skóre.
Újezdec - Vracov 0:1 (0:0). V bojovném utkání byli hosté fotbalovější a vytvořili si více střeleckých příležitostí. Domácí vycházeli ze zabezpečené obrany a vsadili na rychlé brejky. Jedinou branku utkání vstřelil v 60. hostující Kincl. Domácí nenašli recept na dobře hrající obranu hostí.
Rohatec - O. N. Ves 1:0 (1:0). Ve vyrovnaném utkání byl ústřední postavou domácí útočník Zicho, ten nejdříve dal v první půli jedinou branku zápasu, a v 75. uviděl ČK. Hosté v závěrečném náporu však přesilovku nevyužili a domácí brankář Tesařík udržel čisté konto.
Ždánice - Vacenovice 3:1, Bzenec - Jalubí, Nedachlebice - Boršice nehráno.

	1.	Vracov		7	3	0	27:6	24
	2.	Boršice		6	0	3	18:9	18
	3.	Nedakonice	4	4	2	17:10	16
	4.	Uh. Ostroh	5	1	4	20:21	16
	5.	Bzenec		4	3	1	22:11	15
	6.	Kvasice		4	2	4	16:17	14
	7.	Rohatec		4	1	4	11:11	13
	8.	O.N.Ves		4	0	5	21:21	12
	9.	Vacenovice	3	3	5	17:20	12
	10.	Ždánice		3	3	3	10:16	12
	11.	Nedachlebice	2	3	3	11:16	9
	12.	Újezdec		3	0	6	10:18	9
	13.	Prakšice	2	2	5	11:14	8
	14.	Jalubí		1	1	7	5:26	4


I. B třída skupina B
Jarošov - Zdounky 1:3. Domácí měli po celých 90. minut trvalou převahu. Nedokázali se však vypořádat s chytře hrající obranou hostí, kteří pozorně bránili, vyráželi do rychlých protiútoků a dařilo se jim střelecky zakončovat. Hosté po 20. minutách vedli už 0:2. Domácím se podařilo snížit v 80. minutě Pálkou na 1:2. Hosté však v samém závěru pečetili vítězství, když využili otevřené obrany domácích.
Koryčany - Žeranovice 6:2, Roštění - Morkovice B 0:3, Střílky - Luhačovice 1:1, Lubná - SKP Zlín 0:2, Malenovice - Lužkovice 2:0, Všetuly - Mladcová 2:5.

	1.	Mladcová	8	0	2	33:10	24
	2.	Malenovice	7	1	1	22:4	22
	3.	Koryčany	5	3	2	25:17	18
	4.	Jarošov		5	2	2	21:13	17
	5.	Luhačovice	4	3	3	21:17	15
	6.	Lužkovice	4	2	4	19:15	14
	7.	Morkovice B	3	5	2	16:19	14
	8.	Žeranovice	3	4	3	20:20	13
	9.	SKP Zlín	4	1	4	14:16	13
	10.	Zdounky		4	0	5	13:12	12
	11.	Střílky		3	3	4	11:19	12
	12.	Všetuly		1	2	7	11:28	5
	13.	Lubná		1	2	7	8:25	5
	14.	Roštění		1	2	7	4:23	5


I. B třída skupina C
Zlechov - Milotice 0:0. Utkání velmi dobré úrovně. Ve druhé půli měli domácí trochu převahu, ale bez efektu.
Slavkov - Tupesy 1:0 (0:0). V první půli měla hra vyrovnaný průběh, ani jedno z mužstev se nedokázalo dostat do čisté šance. Po změně stran v 50. uviděl domácí Švardala ČK. Domácí i v deseti zatlačili svého soupeře a výsledkem byla vítězná branka Bukvice v 65., když zužitkoval ideální centr Machálka. Hosté v závěru utkání soupeře zatlačili, ale domácí výsledek udrželi.
Strání - Lipov 0:2 (0:2). Hosté rozhodli o výsledku již do přestávky. Domácí po změně stran nedokázali překonat pozornou obranu soupeře.
Mutěnice - Hr. Lhota 3:0, Velká n. V. - Dubňany 1:0, Žarošice - Kněždub 1:1, Strážnice - Kyjov B 0:6.

	1.	Slavkov		5	5	0	25:9	20
	2.	Mutěnice	6	1	2	28:9	19
	3.	Velká n.V.	5	3	1	16:6	18
	4.	Kněždub		5	2	3	11:10	17
	5.	Hr. Lhota	4	4	2	11:8	16
	6.	Kyjov B		4	3	3	13:10	15
	7.	Žarošice	4	3	2	14:11	15
	8.	Lipov		4	2	3	14:8	14
	9.	Tupesy		4	2	3	12:8	14
	10.	Milotice	3	3	3	11:11	12
	11.	Dubňany		3	1	6	10:15	10
	12.	Zlechov		1	4	5	10:19	7
	13.	Strání		1	1	8	9:38	4
	14.	Strážnice	0	2	8	4:26	2


Okresní přebor muži
Hor. Němčí - D. Němčí B 1:0 (0:0). Vyrovnané utkání, ve kterém domácí byli šťastnější, a před koncem utkání vstřelil vítěznou branku Velecký. Sledovalo 150 diváků, řídil Katrňák z Kudlovic.
Pitín A - Traplice 1:1 (1:1). Domácí začali dobře, byli to však hosté, kteří po trestném kopu Slaníka vedli 1:0. Ještě ve 34. vyrovnal Krahula. Druhý poločas se hrálo ve znamení toho, co Pitínští hrají v posledních zápasech. Místy výrazná převaha, vysoké nasazení bez důraznějšího zakončení a fotbalového štěstí. 110 diváků, řídil Melichárek z Nedachlebic.
Slov. Slavia B - Kudlovice 4:0 (2:0). Domácí na těžkém terénu byli po všech stránkách lepší a hosty nepustili do žádné šance. Branky Mikulášek 2, Zemánek, Remeš. 100 diváků, řídil Huldovský z Moravan.
Vlčnov - Buchlovice 2:2 (0:1). Za deštivého počasí na mokrém terénu sehráli domácí s vedoucím mužstvem tabulky rovnocenný zápas, který řídil rozhodčí Hůlka z Uh. Hradiště. Branky za domácí Koníček 2, za hosty Marek a Grebeň. Návštěva 150 diváků.
Šumice - Březolupy 1:1 (0:1). Vyrovnané utkání, které skončilo spravedlivou remízou. Branku za domácí vstřelil Šmíd, za hosty Hubáček P. 80 diváků, řídil Kostelníček z Jalubí.
Ostr. Lhota - Hluk B 4:5 (0:5). Domácí mužstvo svého soupeře totálně podcenilo, a než si hráči uvědomili, že hrají o body v OP, prohrávali 0:5. Druhý poločas byl úplně jiný a na těžkém terénu domácí našli svou tvář a nechybělo mnoho, aby vyrovnali. Za bojovnost si hosté body zasloužili. Branky za domácí: Krátký, Opletal, Pavlas, Hýrák. Za hosty Gášek 2, Vaculík, Pěnkava a Marek. 130 diváků, sudí z Hodonína.
Ořechov A - Nivnice 1:1 (0:1). První půle patřila hostům, v druhé byli domácí lepším celkem, ale zahodili několik šancí, a tak zápas skončil nerozhodně. Branku za domácí Machynka P., za hosty Smolčák. Řídil Chramcov ml. ze Zlechova. Sledovalo 110 zmoklých diváků.

	1.	Uh. Hradiště B	5	2	2	23:16	17
	2.	Buchlovice	4	5	1	17:16	17
	3.	Nivnice		4	4	1	14:10	16
	4.	Hluk B		4	3	2	22:16	15
	5.	Ořechov		4	2	4	23:15	14
	6.	O. Lhota	4	2	3	24:17	14
	7.	Vlčnov		3	4	3	15:15	13
	8.	H. Němčí	4	1	4	11:16	13
	9.	Traplice	3	3	4	14:16	12
	10.	Kudlovice	2	5	3	18:20	11
	11.	Březolupy	2	4	3	14:15	10
	12.	D. Němčí B	3	1	6	12:24	10
	13.	Šumice		1	4	4	13:17	7
	14.	Pitín		0	6	3	8:15	6


III. třída skupina A
Osvětimany - Huštěnovice 6:1, Mistřice - Bílovice 0:1, Slovácko - Kněžpole 0:3, Jalubí B - Kostelany 2:1, Sušice - Topolná 5:2, Medlovice - Babice 1:2

	1.	Kněžpole	8	1	0	27:3	25
	2.	Kostelany	5	3	2	26:17	18
	3.	Bílovice	6	0	4	15:13	18
	4.	Jalubí B	5	2	1	17:10	17
	5.	Slovácko	5	2	3	22:22	17
	6.	Medlovice	4	2	3	23:25	14
	7.	Babice		4	0	5	16:17	12
	8.	Osvětimany	3	1	5	14:19	10
	9.	Sušice		3	1	5	24:30	10
	10.	Topolná		2	1	6	13:20	7
	11.	Mistřice	1	2	6	13:20	5
	12.	Huštěnovice	1	1	7	10:24	4


III. třída skupina B
Hradčovice B - Drslavice 0:0, Březová - Starý Hrozenkov 6:3, Bánov - Přečkovice 0:0, Korytná - Suchá Loz 2:2, Bystřice p. Lop. - Podolí 5:0, Boršice u Blat. - Havřice 1:1

	1.	Drslavice	6	4	0	24:8	22
	2.	Suchá Loz	5	5	0	24:11	20
	3.	Přečkovice	5	3	2	20:17	18
	4.	Bánov		5	2	2	20:11	17
	5.	Bystřice p. L.	5	2	3	20:15	17
	6.	Březová		4	3	3	22:19	15
	7.	Havřice		4	3	3	15:17	15
	8.	Korytná		3	2	5	21:23	11
	9.	Podolí		3	0	7	11:21	9
	10.	St. Hrozenkov	2	1	7	21:34	7
	11.	Hradčovice B	2	1	7	6:21	7
	12.	Boršice u Blat.	1	2	6	14:21	5


IV. třída skupina A
Mařatice - Popovice 2:2, Ořechov B - Jankovice 4:0, Košíky - Zlámanec 0:1, Částkov - Boršice B 3:9

	1.	Zlámanec	7	1	0	20:4	22
	2.	Boršice B	6	0	2	22:9	18
	3.	Ořechov B	4	2	3	20:11	14
	4.	Popovice	3	2	3	14:17	11
	5.	Jankovice	3	1	5	16:22	10
	6.	Mařatice	2	4	3	12:20	10
	7.	Košíky		2	2	5	14:13	8
	8.	Částkov		1	0	7	9:31	3


IV. třída skupina B
Komňa - Záhorovice 3:1, Žitková - Rudice 5:1,

	1.	Žitková		6	0	0	20:1	18
	2.	Rudice		4	0	2	17:10	12
	3.	Komňa		4	0	2	11:11	12
	4.	Nezdenice	2	1	3	15:10	7
	5.	Záhorovice	2	1	3	11:11	7
	6.	Pitín B		1	0	5	5:18	3
	7.	Podolí B	1	0	5	3:21	3

Fotbalové výsledky připravili: Radek Lukáš a Ladislav Vacenovskýwww.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund