Hokejový servis
FC Synot - FK HK Přerov 3:0 (2:0)
Mládežnická kopaná
Fotbalové výsledky

Uh. Hradiště (KT) - V neděli dopoledne uspořádal Atletický klub Slovácké Slavie již 41. ročník populárního Slováckého běhu, za velké účasti našich nejlepších běžců. V hlavní kategorii mužů Elite na 10 000 m zvítězil zcela jednoznačně běžec Libye Ali Ezayedi, který si pohrál s celým startovním polem, aby nakonec zvítězil ve velmi kvalitním čase 0:28:42. Další pořadí bylo následující: 2. V. Vašek (Reebok team) 0:29:31, 3. M. Šmíd (Hope Moldava) 0:29:36, 4. Z. Mezulianák (BK Hope Moldava), 5. M. Nejedlý (AC Kablo Kladno), 20. J. Stindl (Slovácká Slavia), 21. J. Bambula (UH), 22. R. Surý (Slovácká Slavia), 23. J. Zapletal (UH), 25. M. Jurák (Jarošov).
V ženské kategorii na 5 000 m zvítězila Jana Kučeříková z BK HOPE Moldava v čase 0:16:09 před Helenou Volnou z Železáren Prostějov - 0:16:10, na třetím místě skončila Jana Klimešová z USK Praha - 0:16:19. Pořadí na dalších místech: 4. P. Drajzajtlová (PT Olomouc), 5. J. Biolková (SSK Vítkovice) atd.
Dorostenci 3 750 m: 1. Radim Smutný (Gera Drnovice) - 0:11:56, 2. J. Kopecký (L. Břeclav) - 0:12:00, 3. R. Vohlídal (Jihlava) - 0:12:08.
Muži 40 - 50 let na 10 000 m: 1. Alexandr Newirth (MK Kopřivnice) - 0:32:40, 2 O. Němec (AK Kroměříž) 0:33:12, 3. F. Kolínek (L. Břeclav) - 0:33:23, 12. P. Profous (O.N.Ves) - 0:42:49.
Muži nad 50 let 10 000 m: 1. Jiří Kaňa (G. Skalica) - 0:33:47, 2. J. Kučera (SB Strakonice) - 0:35:26, 3. P. Šmerda (ASK Blansko) - 0:37:32, 4. J. Stindl (Slovácká Slavia) - 0:38:55, 5. J. Drobný (Slovácká Slavia) - 0:44:26, 6. J. Machala (Hluk) - 0:46:46.
Předžáci - 600 m: 1. Pavel Rochovanský (FC Slovácká Slavia) - 0:02:20, 2. J. Pospíšil (AC Slovácká Slavia) - 0:02:21, 3. J. Vlachynský (Gymnázium UH) - 0:02:23, 4. J. Klimosz (kanoistika) - 0:02:29, 4. M. Byčan (ZŠ) - 0:02:35.
Předžákyně - 600 m: 1. Veronika Berková (AC Slovácká Slavia) - 0:02:00, 2. K. Salčáková (HC ITS UH) - 0:02:13, 3. A. Stašková (III. ZŠ UH) - 0:02:22, 4. K. Filipová (III. ZŠ UH) - 0:02:34, 5. Z. Novotná (III. ZŠ UH) - 0:02:35.
Mladší žáci - 600 m: 1. Ondra Houba (ZŠ Šumice) - 0:02:04, 2. R. Mikulec (I. ZŠ UH) - 0:02:04, 3. J. Ilík (I. ZŠ UH) - 0:02:09, 4. J. Krejčiřík (Severka skaut) - 0:02:11, 5. V. Paštika (VK Morávia) - 0:02:14, 8. T. Ressler (III. ZŠ UH) - 0:02:17.
Mladší žákyně - 600 m: 1. Marie Vávrová (III. ZŠ UH) - 0:02:05, 2. H. Malovaná (III. ZŠ UH) - 0:02:16, 3. A. Kročová (Jablonné n. O.) - 0:02:17, 5. I. Kusáková (kanoistika). 6. V. Stašková (III. ZŠ UH).
Starší žáci - 1 250 m: 1. Radoslav Ponojatov (Lok. Břeclav) - 3:40, 2. O. Kluzka (Lok. Břeclav) - 3:41, 3. P. Pinďák (Šumice) - 3:41:3, 4. J. Mrkvička (AC Vyškov) - 3:51.
Starší žákyně - 1250 m: 1. Irena Petříková (ASC Bučovice) - 0:04:01, 2. J. Vaculíková (AC UH) - 0:04:10, 3. R. Bečvová (LOKO Břeclav) - 0:04:23, 7. K. Pomšárová (III. ZŠ UH) - 0:05:09.
V nesoutěžním lidovém běhu se na trati představilo celkem 450 běžců, kteří byli po doběhu odměněni pěknými čelenkami a dalšími cenami. V soutěži o největší počet účastníků zvítězila III. ZŠ Uh. Hradiště před ZŠ Šumice a Junáky z Uh. Hradiště.

Uh. Hradiště (JO) - Minulou neděli se uskutečnil v Hluku okresní přebor čtyřčlenných družstev v bleskové hře v šachu. Po delší době tak měli šachisté možnost změřit své síly i v této dříve tradiční disciplíně. Přeboru se zúčastnilo osm družstev a okresním přeborníkem se stalo jasně družstvo Havřic, které hrálo v ligové sestavě ve složení: Radek Sluka, František Vrána, Miroslav Jurásek a Jaroslav Buráň. V celém turnaji ani jednou neprohráli a ztratili pouze jednu partii.
Na druhém místě skončili šachisté Uh. Ostrohu A, kteří hráli v sestavě: Stanislav Stánec, Josef Hudaček, Antonín Šilhavík a Libor Rojar, kteří podlehli pouze dvakrát Havřicím. Obě družstva měla před ostatními velký bodový odstup.
O třetím místě se rozhodovalo až v posledním kole. Nakonec se prosadilo družstvo Bojkovic, jen díky lepšímu skóre před Mařaticemi. Bojkovice hrály v sestavě: Jiří Navrátil, Petr Vaňhara, Jaromír Prchla a Radim Plášek.

8.	D. Němčí	14	3
Na 1. šachovnici dosáhli nejlepšího výsledku Radek Sluka a Stanislav Stánec, když získali 13 bodů ze 14 partií. Dále pak následoval Jiří Navrátil s 8 body.
Na 2. šachovnici kraloval František Vrána s plným bodovým ziskem 14 bodů, před Josefem Hudačkem s 11 body a Zdeňkem Petráškem z Mařatic, který získal 7 bodů, stejně jako Karel Hruška z družstva Uh. Ostrohu B.
3. šachovnici se 14 body vyhrál Miroslav Jurásek před Antonínem Šilhavíkem s 10,5 body a Jiřím Jakubcem se 7,5 body z Uh. Ostrohu B.
Suverénní postavení hráčů Havřic a Uh. Ostrohu potvrdili také na 4. šachovnici Jaroslav Buráň (14 bodů) a Libor Rojar (12 bodů). Pěkného výsledku zde dosáhl Smetka z Dolního Němčí ziskem 8 bodů.

Kunovice (HE) # Základní část házenkářské soutěže 1. ligy žen nabírá na obrátkách, když jsme ve sportovní hale v˙Kunovicích mohli v˙sobotu 17. října sledovat již utkání jejího 6. kola. Domácí házenkářky prozatím v˙této soutěži bezkonkurenčně kralují, když dosud nepoznaly hořkost porážky a v˙tabulce vedou s˙náskokem dvou bodů před družstvem VŠ Plzeň. V˙sobotním utkání přivítali v˙Kunovicích družstvo Prioru Olomouc a všichni příznivci házené Kunovic věřili, že domácí tým neporuší své vítězné tažení 1. ligou a do tabulky si připíše další dva body za vítězství. Přání diváků si kunovické házenkářky zřejmě vzaly k˙srdci, když od začátku utkání celkem suverénním způsobem ovládly hřiště a s˙přehledem svého soupeře porazily.
TJ Kunovice - Prior Olomouc 26:20 (11:9)
Domácí házenkářky se rychle ujaly vedení a tří až čtyřbrankový odstup si udržovaly prakticky po celé utkání. Pouze v˙závěru prvé půle si kunovická děvčata vybrala slabší pětiminutovku a dovolila svým soupeřkám snížit náskok na dvě branky. Hned v˙úvodu druhé půle však domácí tým opět zabral, dobrou obrannou činností nutil svého soupeře k˙chybám a po rychlých protiútocích, vedených převážně rychlonohou Jarkou Štěrbovou, zvyšoval svůj náskok až na konečný 6-ti brankový rozdíl.
Sestava domácích: Kudrová, Šudřichová, Jakubíčková 3, Zalubilová 1, Šáchová, Skřivanová 3, Štěrbová 9, Gálová 5, Hanáčková, Sochorcová, Štefková 4, Kotačková 1 (1.gól v˙soutěži # BLAHOPŘEJEME!). Trenérka Věra Tománková.
V˙dalším kole zajíždí házenkářky TJ Kunovice k˙derby utkání do Otrokovic. Utkání začíná v˙neděli 25.10.1998 v 10.30 v˙tamní sportovní hale. Kunovické házenkářky věří, že skalní příznivci si najdou cestu i do nedalekých Otrokovic a podpoří jejich tým v˙dalším důležitém zápase.

VÝSLEDKY MLÁDEŽE TJ KUNOVICE
mladší žákyně:
TJ Kunovice - Uherské Hradiště 11:20 (7:13)
Domácí tým v˙utkání zklamal, omluvou vysoké porážky nemůže být ani marodka tří hráček základní sestavy, která kunovické před utkáním postihla.
Branky: Ušelíková 6, Hráčková 2, Filipová 2, Večeřová 1 - Janásová 9, Štěrbová 4, Sklenářová 3, Dědková 2, Hanáková 2.
TJ Kunovice - 17. ZŠ Zlín 10:23 (3:11)
Jednoznačné vítězství hostujícího týmu, které lépe ovládalo házenkářskou abecedu.
Branky domácích: Filipová 3, Ušelíková 5, Harnová 1, Houžvová 1.

Liga dorostu, sk. B
Třinec - HC Uh. Hradiště 8:0.

Jm přebor juniorů
HC Uh. Hradiště - Uh- Brod 2:2. Lysák a Hofrichter - Kužela a Lysák.

Liga ČR - starší žáci 8. tř.
HC Uh. Hradiště - YTONG Brno 7:0. Ungerman 2, Roman Pšurný 2, T. Mazúrek, Michal Pšurný a Kučík - Ungerman 3, R. Pšurný 2, Ševčík, V. Hochel, Polehňa a Obadal.

Liga ČR - starší žáci 9. tř.
HC Uh. Hradiště - YTONG Brno 3:5. kpt. J. Brukner, Komnacký a Končetík - Končetík, Miko a R. Pšurný.

Jm liga - žáci 6. tř.
YTONG Brno - HC Uh. Hradiště 2:2. kpt. Obadal a Svadbík - Svadbík a Obadal.
HC Uh. Hradiště - Třebíč 0:4.

Jm liga - žáci 7. tř.
YTONG Brno - HC Uh. Hradiště 3:2. Chvostál 2 - Novotný a Ťok.
HC Uh. Hradiště - Třebíč 1:8. Novotný - Chvostál.

Jm přebor - žáci 4. tř.
HC Uh. Hradiště - Třebíč 1:2. Růžička a Křiva - Adam Bruckner a kpt. Rezek.
HC Uh. Hradiště - Žďár n. S. 7:2. A. Bruckner 4, Kristýnek, Dleštík a Fridrich - Fridrich 2, Kristýnek 2, A. Bruckner a Mazúrek.

Jm přebor - žáci 5. tř.
HC Uh. Hradiště - Třebíč 3:3. Kočiš 2, Korda - Korda a Kočiš.
HC Uh. Hradiště - Žďár n. S. 1:7. Franěk.

Turnaj č. 1 v minihokeji - žáci 3. tř. na ZS v Brně pořádaný Bulldogs Brno
Znojmo - HC Uh. Hradiště 10:1. Bulldogs Brno - HC Uh. Hradiště 5:3, Kometa Brno - HC Uh. Hradiště 4:10.
Konečné pořadí: 1. Znojmo, 2. Jihlava, 3. YTONG Brno, 4. Bulldogs Brno, 5. HC Uh. Hradiště a 6. Kometa Brno. JB

Kdy na hokej?
ZSM Uh. Hradiště
Pátek 23. 10. od 17.00 hod.: HC Uh. Hradiště - Poruba, liga dorostu.
Sobota 24. 10. v 17.00 hod.: HC Uh. Hradiště - Rondo Brno, II. liga ČR mužů.
Neděle 25. 10. od 10.00 do 14.15 hod.: HC Uh. Hradiště - Žďár n. S., Jm. liga žáků 6. a 7. tříd.

St. Město (JOH) - Domácí borci po úspěšném tažení po soupeřových hřištích dodrželi svůj slib a v sobotu vyběhli na trávník na Širůchu s barvami vlasového porostu připomínající, že je tu podzim. Po hřišti běhali blonďáci, čerňáci, zelenáči, různobarevníci, ale i bezvlasí borci. Domácí si v samotném utkání hned od počátku vytvořili herní převahu a v čase, kdy běžela 6. minuta, narazil blonďák Vojtěšek míč modrozelenému Trousilovi, a ten prostřelil poprvé hostujícího gólmana Axmanna - 1:0. O pět minut později to byl právě Axmann, který svou svatyni před dělovkou Doška, kterou vyrazil na roh. Domácí si i nadále udržovali značnou převahu a hosté se jen bránili. Nejkrásnější akce zápasu přišla ve 39., kdy se k odraženému míči dostal za vápnem agilní Vajda, jehož dělovka se odrazila od břevna dolů na brankovou čáru a zpět ven z vápna. Tam čekal nažhavený Vojtěšek, který míč napálil pod břevno branky Přerova - 2:0.
Po přestávce se sice do první, a snad jediné šance v utkání dostali hosté, ale Martinekova dalekonosná střela těsně minula branku Synotu. Stejně skončila i prudká rána domácího Trousila v 75. minutě. V 80. se uvolnil na pravé straně dlouhán Došek, jeho centr našel na penaltě volného Bužka, a ten s přehledem stanovil konečné skóre na 3:0 pro domácí. Vítězství mužstva Synotu bylo více než zasloužené a pro hosty snad i milosrdné. I když utkání přihlíželo 1 235 platících diváků, což je sice v době podzimních prací na Slovácku dost, přesto se zdá, že velmi dobré výkony mužstva Synotu, by si zasloužily větší diváckou kulisu.
Branky: 6. Trousil - 1:0, 39. Vojtěšek - 2:0, 80. Bužek - 3:0. ŽK: Hlahůlek, Formánek - Gottwald, Hynek, Březík, Nečas. Rozhodčí: Řehoř z Č. Budějovic - Havlíček, Blažek. Diváci 1 235.
Sestava FC Synotu: Ondrůšek - Soldán - Formánek, Hlahůlek, Trousil - Vajda, Lysáček (62. Zapletal), Bužek, Vojtěšek (86. Chlachula) - Holomek (82. Kowalík), Došek. Trenér František Komňacký.
Trenér Přerova Josef Kolečko po utkání řekl: Vítězství domácích bylo zcela zasloužené, neboť naše mužstvo hrálo značně pasivně. V celku Synotu se mi velmi líbil Trousil, a také Soldán.
Trenér Synotu František Komňacký: Měl jsem trochu z utkání obavy, avšak naši hráči se po trochu nervozním začátku rozehráli k dobrému výkonu a s výsledkem 3:0 jsem spokojený. I nadále zůstáváme v tabulce II. ligy hodně nahoře a musím říct, že se nám tam líbí. S barvou vlasů já asi nic dělat nebudu, začínal jsem v mládí jako středoškolský profesor, snad i proto jsem trochu konzervativní, a proto to nechám pouze na hráčích.

Župní přebor starších a mladších dorostenců
Kyjov - Kroměříž 2:1 a 0:2, Kunovice - Holešov 2:1 a 3:1, Brumov - Morkovice 0:2 a 0:1, Slušovice - Uh. Brod 2:4 a 1:4, Šardice - Slavičín 4:1 a 2:3, Bystřice p. H. - J. Otrokovice 0:2 a 0:3, Vacenovice - Hulín 4:1 a 0:1. 9. kolo: Kunovice - Uh. Brod 2:1 a 5:2, Šardice - Hulín 1:1 a 0:2. 10. kolo: Morkovice - Kunovice 3:0 a 3:0.

Župní soutěž dorostu sk. B
Bojkovice - Hluk 3:1, Havřice - Nedachlebice 1:6, Polešovice - Jarošov 2:2, Bánov - FC Veselí n. M. 3:1, Jalubí - Rataje 3:3, St. Veselí n. M. - Šumice 1:2, Zborovice - Dol. Němčí 0:5.

Župní soutěž dorostu sk. C
Vnorovy - Bukovany 3:0, Mutěnice - Strážnice 7:1, Dubňany - Ždánice 1:3, Tupesy - Velká n. V. odloženo, Lipov - Rohatec 7:2, Hovorany - Strání 2:3, Hr. Lhota - Prušánky 1:2.

Župní přebor starších a mladších žáků
Val. Klobouky - Brumov odloženo, Zlín B - FC Vsetín 5:1 a 2:2, Kroměříž - Morkovice 3:1 a 1:1, Štítná - Šardice 4:3 a 9:1, Slavičín - V. Otrokovice 1:0 a 0:8, Uh. Hradiště B - Ratiškovice 0:4 a 4:0, St. Město - Kyjov 0:0 a 4:1. Dohrávky 4. kolo: V. Otrokovice - FC Vsetín 4:2 a 0:5, 7. kolo: Zlín B - Šardice 4:0 a 4:1, 8. kolo: Kyjov - Uh. Hradiště B 3:2 a 0:2.

Župní soutěž žáků sk. B
Dol. Němčí - Kvasice 2:0 a 3:1, Bojkovice - Zborovice 0:1 a 3:0, Hluk - Strání 4:1 a 2:0, Újezdec - Šumice 2:2 a 1:6, Kunovice - O. N. Ves 5:1 a 6:0, Lipov - Uh. Ostroh 3:0 a 0:5.

Okresní přebor dorostu
Topolná - Drslavice 2:2 (2:2), Pavlica, Ostrožík - Sýkora, Vacula, Březová - Prakšice 3:1 (2:0), Vacula R. 2, Ondřejka R. - Řešetka. O. N. Ves - Újezdec 0:1 (0:0), Slynták. Kněžpole - Buchlovice 1:4 (0:2), Kovář - Jošek 2, Bartoň, Kožík. Huštěnovice - Suchá Loz 1:4 (1:3), Navrátil - Křenovský, Gregárek, Haloda, Bujáček. Bystřice - Uh. Ostroh 1:4 (0:3), Beníček - Slezák, Peprníček, Bartoň, Šudřich. Boršice - Nedakonice 2:1 (0:1).

Okresní soutěž dorostu
Babice - Popovice 0:1, Březolupy - Osvětimany 2:1, Slavkov - Ostr. Lhota 5:4, Bílovice - Vlčnov 2:3, Traplice - Mistřice 5:3.

Okresní soutěž sk. A žáci
Babice - Bílovice 1:5, Topolná - Ostr. Lhota 0:3, Březolupy - Jarošov 1:2, Kněžpole - Jalubí 5:0, Kudlovice - Nedachlebice 1:0, Traplice - Mistřice 5:2, Traplice - Kněžpole 0:1.

Okresní soutěž sk. B
Tupesy - Nedakonice 0:1, Boršice - Velehrad 4:2, Kostelany - Břestek 1:0, Buchlovice - Slovácko 0:5, Polešovice - Podolí 9:0, Zlechov - Osvětimany 1:1.

Okresní soutěž sk. C
Nivnice - Hor. Němčí 6:0, Havřice - Záhorovice 1:9, Suchá Loz - Hradčovice 3:1, Bystřice - Slavkov 1:6, Březová - Prakšice 0:0.

II. fotbalová liga
NH Ostrava - Chrudim 1:0, Fr. Místek - L. Bohdaneč 0:1, Zlín - Poštorná 1:0, St. Město - Přerov 3:0, Č. Budějovice - Třinec 4:2, Č. Lípa - Vítkovice 2:2, Ml. Boleslav - Bohemians 0:3, LeRK Prostějov - Most 1:2

MFSL
D. Kounice - D. Hranice 2:1, SK Hranice - Uničov 1:1, Kunovice - Vratimov 3:3, Uh. Hradiště - Ostrava B 0:0, Boby Brno B - Olomouc B 1:1, Z. Brno - Ratíškovice 1:3, Jihlava - Krnov 5:0, D. Benešov - Kyjov 5:0

Divize D
Zlín B - Napajedla 0:0, Polešovice - BOPO Třebíč 3:1, Slavičín - Svitavy 2:0, Uh. Brod - Brumov 0:1, Břeclav - Bystrc 1:0, ČAFC Židenice - V. Pavlovice 2:1, VTJ Znojmo - Mysločovice 2:2

Župní přebor
Bojkovice - Hluk 1:2 (1:1). Domácí měli v okresním derby velmi dobrý vstup do utkání a už ve 2. minutě Hořák překonal brankáře hostí. Hlučané o 20 minut později vyrovnali Michalčíkem, bývalým hráčem Bojkovic. Ten samý hráč vstřelil v 73. minutě vítězný gól. To už domácí hráli o deseti, když jim byl vyloučen Ferenc. 200 diváků vidělo vyrovnané utkání. Hra se odehrávala většinou ve středu hřiště. Rozhodčí Jablůnka.
Kateřinice - Hradčovice 5:1 (2:0). Úvod utkání patřil hostům, kteří si v první čtvrthodině utkání vytvořili 3 tutovky Sukupem a Koníčkem, které však promarnili. V 17. minutě se dostali ke slovu domácí, kteří šli do vedení a ve 23. po hrubce hostující obrany zvýšili na 2:0. Až do konce poločasu měla hra vyrovnaný průběh. V nástupu do 2. poločasu, ve 48. minutě trefil Dýmal tyč, ale o minutu později byli naopak domácí úspěšnější a zvýšili stav na 3:0. V 63. minutě hosté korigovali na 3:1 Burešem jeho dalekonosnou střelou. Domácí ještě do konce utkání využili špatné hry hradčovické obrany a dvakrát skórovali. Od 70. minuty hosté dohrávali bez vyloučeného Koníčka, kterého vzápětí následoval domácí hráč Zezulka. Rozhodčí Neubauer ze Zlína.
Morkovice - Břestek 5:1. Domácí byli po celý zápas lepší, pevně drželi taktovku a hostům toho moc nedovolili. Ti se dostali ke slovu až v samém závěru, když se střelecky prosadil Sonntág. Rozhodčí Dohnálek, 250 diváků.
Podlesí - Šardice 2:2, Hodonín - Bystřice 1:2, Hulín - Veselí n. M. 6:0, Kostelec - V. Otrokovice 7:2, Mikulčice - Morkovice 2:0.

I. A třída skupina B
Boršice - Nedakonice 5:0 (1:0). Ani Ajax neporazí Boršice, to tvrdila před utkáním domácí cimbálka. Na Ajax zatím domácí nemají, ale na soupeře z Nedakonic jejich výkon v neděli bohatě stačil. Domácí v první půli měli mírnou převahu, častěji ohrožovali hostujícího brankáře a ve 23. minutě Kuzma z trestného kopu poprvé trefil do černého. Nedakoničtí vážně zahrozili při zahrávání standardních situací a rohových kopů, ale obrana Boršických byla vždy na místě. Po změně stran domácí ještě své tempo zvýšili a Pekárek čistým hatrickem rozhodl o vítězství, které v samém závěru pečetil Kuzma svým druhým gólem. Domácí se s podzimní sezónou rozloučili velmi dobrým výkonem, zbývající utkání již hrají jen na hřištích soupeřů.
Vacenovice - Nedachlebice 3:1 (0:1). V první půli měla hra vyrovnaný průběh, hosté šli do vedení. Po změně stran domácí zmobilizovali síly a výsledek otočili, když ještě neproměnili pokutový kop. Hosté v závěru dohrávali bez vyloučeného brankáře.
O. N. Ves - Újezdec 4:1 (0:1). Utkání dvou rozdílných poločasů, v první půli hosté byli lepším mužstvem, domácí se trápili. Jedinou branku dal ve 40. minutě hostující Piják. Po změně stran ve 47. Vlk nejdříve vyrovnal, o 20 minut později Zajíček ml. dal vedoucí branku domácích a v 73. Zálešák zvýšil na 3:1. Hosté dohrávali bez dvou vyloučených hráčů, Rešiliána a France. Výsledek pečetil v 87. Vlk svou druhou brankou.
Jalubí - Rohatec 1:3 (0:1). Utkání průměrné úrovně, domácím citelně chyběl Tichý. Jalubští začali sice úvodním tlakem, ale hosté z prvního protiútoku dali šťastnou branku a ujali se vedení. Tento stav vydržel až do odchodu do šaten. Po změně stran domácí se snažili otočit skóre, vyrovnali Večeřou. Hosté však v poslední čtvrthodině dvěma brankami rozhodli o výsledku.
Prakšice - Bzenec 2:1 (2:1). V předehrávce nastoupili domácí poprvé v podzimní části kompletní, a to bylo na jejich hře znát. Utkání dobré úrovně, domácí šli do vedení brankou Hlavína, který ze 30 metrů vymetl šibenici, za hosty vyrovnal Janás. Domácí pokračovali v dobrém výkonu a Kadlček vsítil vítěznou branku. Jejich výhra mohla být ještě vyšší, přesvědčivější, ale střelcům se po změně stran už nedařilo.
Kvasice - Uh. Ostroh 3:1 (0:0). Domácí měli po většinu utkání více ze hry. V závěru prvního poločasu rozhodčí vyloučil domácí hráče Petřinu. Domácí však i v deseti byli lepším mužstvem a dařilo se jim i střelecky, když vsítili tři branky. Za Uh. Ostroh snižoval v samém závěru Jurčeka.

I. B třída skupina B
Lužkovice - Jarošov 1:1 (0:0). Domácí byli lepší v prvním poločase, ve druhém poločase polevili. Domácí šli do vedení Pastyříkem, za hosty vyrovnal Komárek.
Mladcová - Koryčany 1:1, Zdounky - Všetuly 3:1, SKP Zlín - Malenovice 2:0, Luhačovice - Lubná 5:0, Morkovice B - Střílky 3:0, Žeranovice - Roštění 0:0.

I. B třída skupina C
Tupesy - Velká n. V. 1:1 (0:1). Ve vyrovnaném utkání měli domácí více šancí, hosty však podržel výborný brankář. První branku utkání vsítil hostující Valášek, za domácí po změně stran vyrovnal M. Matoušek. V závěru se oba kolektivy snažily strhnout vítězství na svou stranu, ale skóre se již neměnilo. Rozhodčí Bednář z Veselí n. M. přísně vyloučil jednoho domácího a dva hostující hráče.
Hr. Lhota - Zlechov 1:0 (1:0). Jedinou branku utkání dal už v prvním poločase Vařecha, po změně stran hosté přidali, ale vyrovnat se jim už nepodařilo.
Lipov - Slavkov 3:3 (2:2). Výsledek je cennější pro hostující celek, i když Slavkovští 3x vedli a domácí pouze dotahovali.
Milotice - Strání 8:2 (1:1). Do vedení šli hosté zásluhou Popelky v 10. minutě. Postupem času domácí se vzpamatovali z nepříznivého vývoje utkání a do přestávky se jim podařilo vyrovnat. Domácí rozhodli o výsledku v nástupu do druhé půle, když během 4 minut se jim podařilo vstřelit 4 branky a tím položili soupeře na lopatky.
Kyjov B - Mutěnice 3:4, Kněždub - Strážnice 3:0, Dubňany - Žarošice 3:0.

Okresní přebor muži
Nivnice - H. Němčí 6:2 (1:1). Po vyrovnaném prvním poločase se domácí ve druhém rozehráli k velmi dobrému výkonu a konečně se prosadili i střelecky. Branky za domácí Šupina 2, Soukeník S., Soukeník J., Kapsa a Bartoš, za hosty Velecký 2 z pokutových kopů. Sledovalo 200 diváků, řídil Martinák z Veselí.
Hluk B - Ořechov A 0:2 (0:1). V prvním poločase byli hosté lepší a ujali se vedení Taťákem. Po přestávce domácí přidali ve snaze vyrovnat, ale 20 minut před koncem utkání hlavní rozhodčí pustil pětimetrové postavení mimo hru, ze kterého Janás zvýšil na 0:2. Domácí si stěžují na nepřesného rozhodčího Katrňáka z Kudlovic. 80 diváků.
Březolupy - Ostr. Lhota 2:1 (0:1). První poločas byl vyrovnaný, ve druhém byli lepší domácí, kteří neproměnili spoustu šancí. Branky za domácí Čižmář a Kukla z pok. kopu, za hosty Bachan. 250 diváků, řídil Melichárek z Nedachlebic.
Buchlovice - Šumice 3:0 (0:0). Hosté se 50 minut houževnatě bránili, nastřelili dokonce břevno, avšak ve druhém poločase se favorizovaní domácí již prosadili. Branky za domácí Marek B. 2, Šproch. Řídil Šnajdar z Kyjova, sledovalo 150 diváků.
Kudlovice - Vlčnov 3:1 (0:1). Bojovné utkání, v němž domácí konečně zvítězili, i když neproměnili dva pokutové kopy. Branky za domácí Šilc M., Obdržálek, Kraváček, za hosty Křapa. Řídil Kostelníček z Jalubí, 150 diváků.
Traplice - Sl. Slavia B 3:3 (2:1). Úvod patřil vedoucímu celku OP, který vedl po chybě domácích, ti zlepšenou hrou posléze vyrovnali a do konce poločasu se ujali vedení. Druhý poločas patřil domácím, ale hostům se podařilo vyrovnat z pok. kopu. Aktivně hrající domácí se zvýšeným tlakem opět ujali vedení z pok. kopu na 3:2, ale po sporném zákroku obrany domácích v poslední minutě utkání se podařilo hostům vyrovnat na konečný výsledek 3:3. Branky za domácí Blecha, Slavík, Zimčík, za hosty Májíček 2, Remeš. 180 diváků, řídil Hůlka z Uh. Hradiště, na kterého si domácí velmi stěžují.
D. Němčí - Pitín A 2:0 (0:0). Vyrovnané utkání, ve kterém domácí i hosté neproměnili řadu šancí, skončilo nakonec vítězstvím domácích. Sledovalo 50 diváků, řídil Chramcov ml. ze Zlechova.

III. třída skupina A
Babice - Osvětimany 5:2, Topolná - Medlovice 3:2, Kněžpole - Jalubí B 5:0, Bílovice - Slovácko 2:0, Huštěnovice - Mistřice 1:5, Kostelany - Sušice 3:0

III. třída skupina B
Suchá Loz - Bystřice p. Lop. 1:1, Přečkovice - Korytná 1:2, Starý Hrozenkov - Bánov 3:3, Drslavice - Březová 3:2, Havřice - Hradčovice B 2:1, Podolí - Boršice u Blat. 2:0, Podolí - Korytná 3:0, výsledek z min. týdne, kontumačně

1.	Drslavice	7	4	0	27:10	25
	2.	Suchá Loz	5	6	0	25:12	21
	3.	Bánov		5	3	2	23:14	18
	4.	Bystřice p. L.	5	3	3	21:16	18
	5.	Přečkovice	5	3	3	21:19	18
	6.	Havřice		5	3	3	17:18	18
	7.	Březová		4	3	4	24:22	15
	8.	Podolí		5	0	7	16:21	15