Číslo: 44
02.11.1998
Článků: 58

Titulní
Uherskohradišťsko
Brodský
Kultura
Z
Pro
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


Prvoligové stolní tenistky Hluku opět vítězně
Hubertovova jízda s Devilem
Hokejový servis
FC Synot - SK Chrudim 3:1 (1:0)
FC Kunovice - FC Dukla Hranice 2:3 (2:1)
Mládežnická kopaná
Fotbalové výsledky

Prvoligové stolní tenistky Hluku opět vítězně
Prvoligová družstva žen Spartaku Hluk zajížděla k sehrání mistrovských utkání na horkou půdu do Břeclavi a Hodonína.
Obě družstva hrají v pohodě, o čemž chtěla dobrými výsledky přesvědčit i v těchto utkáních. Motivace byla o to větší, že jim z minulé sezony měla oplácet výrazné porážky.

Lokomotiva Břeclav - Sp. Hluk A 3:7
V tomto utkání opět kralovala Jarmila Pospíšková. Její razantní útočná hra na soupeřky velmi platila a nedala jim ani v jednom utkání šanci. Velmi dobré výkony Vlaďky Botkové a Štěpánky Pospíškové znamenaly nakonec jasné vítězství hluckého A družstva.
Body za Hluk A : Jarmila Pospíšková 3, Vl. Botková 2, Štěpánka Pospíšková 2.

Banka Hodonín C - Sp. Hluk A 2:8
Nejlepší hráčkou v tomto utkání byla opět Jarmila Pospíšková, která své soupeřky jasně přehrála. Samotný výsledek hovoří, že i zbývající hráčky toho svým soupeřkám mnoho nepovolily.
Body za Hluk A : Pospíšková J. 3.5, Pospíšková Š. 2.5, Botková Vl.

Lok. Břeclav - Sp. Hluk B 3:7
B družstvo Hluku se postaralo o další překvapení v soutěži a celku Břeclavi uštědřilo další nemilou porážku. Nejlepší hráčkou v tomto utkání byla Monika Jančová.
Body za B Hluk: Jančová 3, Smištíková Martina a Dana po 2.Hubertovova jízda s Devilem
Mařatice (VaMP) - Závěr dostihové sezóny patří již každoročně ve stáji TJ Monty - Inpost Mařatice Hubertově jízdě. To se sjedou jezdci a koně z blízkého i vzdálenějšího okolí, aby se mezi sebou utkali o nejvzácnější trofej - lišku. Letošní Hubert v sobotu 31. října mohl být mnohem veselejší a mařatičtí koňaři mohou dostihovou sezónu 1998 brát za dosud nejúspěšnější. Vždyť se jim podařilo získat triumfální II. místo ve Velké pardubické běhané počátkem října. Právě sedmiletý tmavý hnědák Devil, který se zapsal do historie jednoho z nejtěžších překážkových dostihů starého kontinentu, se stal ústřední postavou Huberta v Mařaticích. Po jeho předvedení před nastoupenými koňmi a za asistence řady diváků se mu do sedla vyhoupl jeho trenér Evžen Pindur v roli mastra. Na dvě desítky koní a jezdců čekala během sobotního typicky podzimního i když sluncem prozářeného dne řada nástrah volné přírody v okolí Hradiště. Pochopitelně se mnozí nevyhnuli ani pádům. Nakonec však vyhráli všichni, kdo se zúčastnili.
Jezdce totiž neopouštěla dobrá nálada a nadšení, bez kterého by se práce s koňmi nedala zvládnout. O tom ví ostatně nejlépe ti, kteří se náročnému jezdeckému a dostihovému sportu věnují, ale i podnikatelé, bez jejichž financí bychom třeba znali koně jen z obrázků# Především děti se pak v Mařaticích staly nejtrpělivějšími pozorovateli. Škoda jen, že vlivem dlouho trvajícího špatného počasí musely letos odpadnout jízdy zručnosti přímo na jízdárně. Podmáčený terén to prostě nedovolil.
V podvečer došlo na všechny. To když soudci Hubertova soudu v sobotním Country večeru, v mařatickém kulturáku, nezapomněli na žádný z prohřešků.
V Mařaticích ovšem dostihová sezóna ve skutečnosti zase tak úplně neskončila. Proslýchá se totiž, že Devila koncem tohoto týdne čeká cesta hodně na západ Evropy. Tam by se měl zúčastnit vysoce uznávaného dostihu... Hodně štěstí a ať vám koně jdou!Hokejový servis
Liga dorostu ČR, sk. B
Prostějov - HC Uh. Hradiště 6:1. Andrýsek (R. Chladný). Stínem utkání bylo vážné zranění juniora P. Sakrajdy ve druhé třetině (naštípnutá noha). Po trenéru J. Sršňovi, který odešel do HC Šumperk převzal funkci trenéra P. Sakrajda senior. Technickým vedoucím se stal masér mužů L. Burian.
HC Uh. Hradiště - HC Přerov 5:1. Branky a asistence domácích Holý 2, Bursík 2, Peprníček - Andrýsek 2, Drobný.
HC Uh. Hradiště - HC Haná VTJ Kroměříž 5:2. Branky a asistence domácích Peprníček 2, Frolek, Bursík a kpt. Lysák - Andrýsek, Frolek a R. Kučera. Nejlepším hráčem byl opět vynikající a talentovaný Robert Vybíral.

Jm přebor - junioři
Znojmo - HC Uh. Hradiště 5:1. Hofrichter.

Liga st. žáků - 8. tř.
HC Uh. Hradiště - Kroměříž 8:2. M. Pšurný 3, Ungerman 2, K. Polehňa, V. Hochel a R. Pšurný - R. Pšurný 4, M. Pšurný 2, Ungerman, Obadal a Kučík.
Kometa Brno - HC Uh. Hradiště 3:2 , branky: M. Ingr, M. Pšurný - as. Stašek, Ungerman.

Liga st. žáků - 9. tř.
HC Uh. Hradiště - Kroměříž 6:2. Branky a asistence vítězů kpt. Bruckner 2, Fišer a Husák 2 - R. Pšurný 3 a Němec. Kometa Brno - HC Uh. Hradiště 4:3, branky: Končetík, Bruckner, Husák - as. R. Pšurný 2, Mikulášek.

Jm žákovská liga - 6. tř.
Kroměříž - HC Uh. Hradiště 1:2. Korda a Vaněk - Kočiš a Kočí.
HC Uh. Hradiště - Kometa Brno 3:2. kpt. Obadal 2 a Kočiš - Svadbík, Kočica a P. Hamrlík.

Jm žákovská liga - 7. tř.
Kroměříž - HC Uh. Hradiště 6:3. kpt. Žaluda, Zlámal a Bodiš - On. Pěrka, Kokoruďa a Vlachynský.
HC Uh. Hradiště - Kometa Brno 3:3. Ťok 2 a Novotný - Žaluda, Slunečko a Kokoruďa.

Jm přebor - žáci 5. tř.
HC Uh. Hradiště - Kometa Brno 7:3. Korda 2, Zlámalík, Kropáček 2, Kočiš 2 - Kropáček, Korda 2.
Turnaj v minihokeji pořádaný MHK Prostějov - žáci 3. tř.
Uh. Hradiště A - Vyškov 8:8, Blansko - Uh. Hradiště B 5:4, Prostějov - Uh. Hradiště B 21:0, Uh. Hradiště A - Žďár n.S. 12:0, Uh. Hradiště B - Žďár n.S. 2:2, na tr. stř. 2:1. Uh. Hradiště B - Prostějov 6:5. Pořadí: 1. HC Uh. Hradiště A, 2. Prostějov, 3. Vyškov, 4. Blansko, 5. Uh. Hradiště B, 6. Žďár n.S. JB

Kdy na hokej?
ZSM Uh. Hradiště - středa 4. 11. v 17.00 hod.: Česká republika 16 - Slovenská republika 16, mezinárodní utkání reprezentantů do 16 let.
Pátek 6. 11. v 17.00 hod.: HC Uh. Hradiště - Třebíč, liga dorostu ČR.
Sobota 7. 11. v 17.00 hod.: HC Uh. Hradiště - HC Přerov, II. liga ČR mužů.
Neděle 8. 11. v 11.00 hod.: HC Uh. Hradiště - Frýdek-Místek, liga dorostu ČR, ve 13.45 hod.: HC Uh. Hradiště - Blansko, Jm přebor juniorů.

JBFC Synot - SK Chrudim 3:1 (1:0)
St. Město (JOH) - Do utkání s předposledním celkem II. ligy SK Chrudim nastupovali fotbalisté FC Synot v roli favorita. Že tomu tak skutečně je, potvrdil již v 6. minutě utkání Holomek, který převzal přihrávku od Vojtěška a s přehledem překonal hostujícího golmana Mašína - 1:0. Hosté se po této brance ještě více uzavřeli na své polovině a před branku domácích se dostávali jen velmi ojediněle. Ve 27. vyslal pumelici na branku hostí Vajda, ale golman byl na místě a střelu vyrazil. Biliárový ťukes předvedli ve 32. Holomek s Hlahůlkem, avšak golman Mašín Holomkův lob stačil zneškodnit. Ve 33. se dostali do šance i hosté, když Ondrůška v brance Synotu vyzkoušel tvrdou střelou Houštecký, ale ani tentokráte se skóre neměnilo.
Raketový nástup měli domácí fotbalisté i do druhého poločasu, když hned ve 46. nadzvedl rohový kop Vajdy hlavou Bužek a Soldánova hlavička skončila podruhé v síti Mašína - 2:0. I když si domácí udržovali herní převahu, přesto to mohli být hosté, kteří se dostali v 53. do velké šance. Na pravé straně si Krejčík udělal dva domácí obránce přiťukl Maškovi, který jen lehce dorážel do prázdné branky, avšak kde se vzal, tu se vzal golman Ondrůšek a střelu kouzelně vyrazil. V 56. se opět prosadil nejlepší domácí kanonýr Holomek, když zužitkoval přihrávku Lysáčka a bylo to 3:0. Když se domácí ještě radovali z třetího úspěchu, dostal se ve vápně k míči hostující Barták a upravil na 3:1. Závěr utkání se pak již dohrával bez výraznější šance, když vzrušení přinášel svými nepřesnými výroky pouze rozhodčí Hranický z Brna. Synot tak již v jedenáctém utkání v řadě za sebou neokusil hořkost porážky a již nyní dvě kola před koncem podzimní části je jisté, že nemůže v tabulce skončit hůře než na třetím místě.
Branky: 6. Holomek - 1:0, 46. Soldán - 2:0, 56. Holomek - 3:0, 58. Barták - 3:1. ŽK: Bužek - Ludvík, Houštecký, Mašín. Rozhodčí: Hranický (známka od delegáta Nevrlého 6,5) - Lenfeld, Holý. Diváci 1 086.
Sestava FC Synot: Ondrůšek - Soldán - Formánek, Hlahůlek, Trousil - Vajda, Bužek, Lysáček (87. Chlachula), Vojtěšek (70. Zapletal) - Holomek, Došek (82. Kowalík). Trenér František Komňacký.
Trenér SK Chrudim Václav Hradecký po utkání řekl: Domácí mají velmi kvalitní mužstvo a utkání rozhodli důraznějším zakončováním akcí. Jejich vítězství bylo zcela zasloužené.
Trenér FC Synot František Komňacký: Viděl jsem Chrudim v utkání s Českými Budějovicemi, kde její hráči zahráli velmi dobře, a tak jsem měl trochu obavy z dnešního zápasu. Jsem proto rád, že naši hráči zabojovali a dokázali své herní kvality proměnit ve vítězství. V sobotu na Bohemku pojedeme v naprostém klidu s cílem zahrát dobrý fotbal. Na utkání se všichni těšíme, chtěli bychom dokázat, že ne náhodou jsme v tabulce na třetím místě. Pokud však prohrajeme, tak se u nás určitě nic nezhroutí.FC Kunovice - FC Dukla Hranice 2:3 (2:1)
Kunovice (JOH) - Domácí nastoupili k utkání se snahou zisku tří bodů, které by je odpoutaly ze spodní části tabulky. Dukla Hranice, která s devíti body prozatím držela čtrnáctou příčku, do zápasu postavila samé mladíky ročníků 1977 - 79, kterým značně těžký terén plně vyhovoval. Lepší úvod však měli Kunovice, neboť již v 10. uvolnil Bobčík Tomečka, jenž dostal domácí do vedení 1:0. V poli byla hra vyrovnaná a mužstva čekala na chyby soupeřů. V 27. zaváhala obrana domácích a Březina se řítil z poloviny hřiště sám na Máčalu, který ještě stačil první střelu vyrazit, avšak v dorážce byl Březina neomylný a bylo vyrovnáno 1:1. Zajímavá situace vznikla v 34. kdy domácí Skopalík zahrával trestný kop, když míč šel do zkrumáže před brankou hostí, ozvala se píšťalka rozhodčího, hráči Dukly přestali hrát, míč se však od jednoho z nich odrazil do branky a rozhodčí Matějek k překvapení všech branku uznal - 2:1.
Ve druhé půli se očekával tlak domácích, ale opak byl pravdou. Hosté se nebojácně tlačili před Máčalu a po dalším zaváhání pomalé domácí obrany v 57. Kubík přiťukl Bartošovi a bylo opět vyrovnáno. Domácí trenér Chvojka za tohoto stavu sáhl ke střídání se snahou o zrychlení hry svého mužstva a vstřelení vítězné branky. V 75. Bobčík uvolnil Máčalu, ale jeho dělovku z dobré pozice golman hostí Vašek vytáhl na roh. Do další super šance se dostal v 86. Kopčil, jenže trestuhodně sám před gólmanem branku netrefil. Heslo nedáš - dostaneš se potvrdilo v poslední minutě, kdy kunovské obraně utekl Kubík a zajistil hostům překvapivé vítězství. Radost střelce vítězné branky byla taková, že si přetáhl dres přes hlavu a utíkal a utíkal. Velmi nepřesný rozhodčí Matějek ho za to ocenil druhou žlutou kartou a poslal předčasně do kabin.
Branky: 10. Tomeček - 1:0, 27. Březina - 1:1, 34. Skopalík - 2:1, 57. Bartoš - 2:2, 90. Kubík - 2:3. ŽK: Uhlíř, Svoboda, Kopčil - Kubík, Vašek, Hrňa, Kašík. ČK: 90. Kubík (Hranice). Rozhodčí: Matějek - Malchárek, Brevčinský.
Sestava FC Kunovice: Máčala - Zubatý - Kopčil, Svoboda, Gabriel - Bobčík, Uhlíř, Josefík (70. Žák), Malůš - Skopalík (65. Máčala), Tomeček. Trenér Václav Chvojka.
Trenér Kunovic Václav Chvojka po utkání řekl: Náš výkon byl hrozný. Za stavu 2:2 jsme chtěli posílit ofenzívu, posunuli dopředu Svobodu, ale co nedokáží naši střelci proměnit, to je strašné. Hosté nás přehráli ve startu na míč, v rychlosti, bojovnosti. Naše obrana dnes vytvářela jednu chybu za druhou.Mládežnická kopaná
Župní přebor staršího a mladšího dorostu
Kunovice - Kroměříž nehráno, Brumov - Kyjov 2:4 a 3:4, Slušovice - Holešov 5:1 a 2:0, Šardice - Morkovice 2:4 a 2:1, Bystřice p. H. - Uh. Brod 2:2 a 0:6, Vacenovice - Slavičín 2:1 a 3:3, Hulín - J. Otrokovice 3:2 a 0:1. Dohrávka: Kunovice - J. Otrokovice nehráno pro nezpůsobilý terén.

Župní soutěž dorostu - skupina B
Havřice - Hluk 2:4, Polešovice - Bojkovice nehráno, Bánov - Nedachlebice 3:1, Jalubí - Jarošov 5:1, St. Veselí - FC Veselí 0:2, Zborovice - Rataje 3:0, Dolní Němčí - Šumice nehráno. Dohrávka: Polešovice - FC Veselí nehráno pro nezpůsobilý terén, další termín 8. 11.

Župní soutěž dorostu - skupina C
Mutěnice - Bukovany 6:0, Dubňany - Vnorovy 5:0, Tupesy - Strážnice 4:1, Lipov - Ždánice 2:1, Hovorany - Velká n. V. nehráno, Hr. Lhota - Rohatec 3:0, Prušánky - Strání 2:2. Dohrávka: Mutěnice - Hr. Lhota 6:2, Velká n. V. - Ždánice 0:0, Rohatec - Strážnice 1:3, Hovorany - Tupesy nehráno pro nezpůsobilý terén, další termín 14. 11.

Župní přebor starších a mladších žáků
Zlín B - Brumov 3:1 a 4:0, Kroměříž - Val. Klobouky, Val. Klobouky vystoupily ze soutěže, Štítná nad Vl. - FC Vsetín 3:6 a 1:6, Slavičín - Morkovice nehráno, Uh. Hradiště B - Šardice 2:0 a 4:0, St. Město - V. Otrokovice 1:0 a 3:0, Kyjov - Ratiškovice 3:0 a 10:0.
Dohrávka: V. Otrokovice - Kyjov nehráno pro nezpůsobilý terén, Šardice - St. Město nehráno pro nezpůsobilý terén, Morkovice - Uh. Hradiště B 1:2 a 0:2, FC Vsetín - Slavičín nehráno pro nezpůsobilý terén, Val. Klobouky - Štítná nad Vl. nehráno, Zlín B - Kroměříž 6:0 a 2:1, Brumov - Ratiškovice 4:0 a 7:1.

Župní soutěž žáků skupina B
Bojkovice - Kvasice nehráno, Hluk - Dol. Němčí 1:1 a 0:2, Újezdec - Zborovice 1:1 a 0:0, Strání - Kunovice a Lipov - Šumice nehráno, Uh. Ostroh - O. N. Ves 0:1 a 1:3.
Dohrávka: Dol. Němčí - Lipov 1:0 a 9:1.

Okresní přebor dorostu
Březová - Boršice 6:1 (3:1). Vacula 5, Vojtek - Hrušák. O. N. Ves - Drslavice 0:3 (0:2). Orlovský, Sýkora, Maleňák. Kněžpole - Prakšice nehráno, hosté přijeli pozdě. Bystřice - Buchlovice 1:3 (0:2). Murárik - Kučík 2, Hráček. Uh. Ostroh - Suchá Loz 2:3 (0:2). Vaculík, Horák - Vítek 2, Bohdal. Dohrávka: Újezdec - Prakšice 2:0, ukončeno v 11. min. Boršice - Uh. Ostroh 1:3 (0:2). Kempa - Jestřabík, Bartoš, Jakubíček.Fotbalové výsledky
II. fotbalová liga
NH Ostrava - Vítkovice 1:0, Přerov - Třinec 1:0, St. Město - Chrudim 3:1, Fr. Místek - Most 1:0, Zlín - LeRK Prostějov 2:1, Ml. Boleslav - Poštorná 1:1, Č. Budějovice - Bohemians 3:1, Č. Lípa - L. Bohdaneč nehráno, odloženo na 21.11.

	1.	Bohemians	11	0	2	32:7	33
	2.	Č. Budějovice	10	2	1	31:10	32
	3.	St. Město	9	3	1	25:10	30
	4.	Vítkovice	7	2	4	22:13	23
	5.	Most		7	2	4	20:18	23
	6.	L. Bohdaneč	6	2	4	11:8	20
	7.	Poštorná	5	3	5	15:15	18
	8.	NH Ostrava	4	6	3	12:13	18
	9.	Přerov		5	1	7	15:25	16
	10.	Fr. Místek	4	2	7	11:13	14
	11.	Zlín		4	2	7	14:21	14
	12.	Ml. Boleslav	3	3	7	15:22	12
	13.	Třinec		3	2	8	15:24	11
	14.	Č. Lípa		2	4	6	10:20	10
	15.	Chrudim		2	3	8	11:24	9
	16.	LeRK Prostějov	2	1	10	6:22	7


MFSL
Kunovice - D. Hranice 2:3, SK Hranice - D. Kounice 0:0, Uh. Hradiště - Vratimov 0:5, Boby Brno B - Uničov 0:0, Jihlava - Ostrava B 2:0, Z. Brno - Olomouc B 2:1, D. Benešov - Krnov 1:1, Kyjov - Ratíškovice 1:1

	1.	Ratíškovice	12	1	1	32:7	37
	2.	D. Benešov	9	2	3	29:12	29
	3.	Jihlava		8	2	4	29:18	26
	4.	Vratimov	7	4	3	29:21	25
	5.	Olomouc B	7	3	4	27:21	24
	6.	Uničov		6	5	3	24:20	23
	7.	Ostrava B	6	3	5	15:9	21
	8.	Z. Brno		6	2	6	19:19	20
	9.	Boby Brno B	5	4	5	17:18	19
	10.	D. Kounice	4	4	6	11:13	16
	11.	Kyjov		4	4	6	18:21	16
	12.	Kunovice	4	2	8	21:29	14
	13.	SK Hranice	3	5	6	12:25	14
	14.	D. Hranice	4	0	10	14:22	12
	15.	Krnov		3	1	10	17:33	10
	16.	Uh. Hradiště	1	4	9	9:35	7


Divize D
VTJ Znojmo - Slušovice 2:0, Zlín B - D. Němčí 2:1, Polešovice - Mysločovice nehráno, Slavičín - Napajedla 1:0, Uh. Brod - BOPO Třebíč 2:0, ČAFC Židenice - Brumov 1:6, Břeclav - Svitavy 0:2, V. Pavlovice - Bystrc 4:0

	1.	Brumov		12	0	2	39:16	36
	2.	Slavičín	7	5	2	24:15	26
	3.	Břeclav		8	2	4	21:16	26
	4.	Napajedla	6	4	4	26:16	22
	5.	Mysločovice	6	4	3	21:18	22
	6.	Svitavy		6	3	4	16:16	21
	7.	Bystrc		4	6	4	14:17	18
	8.	V. Pavlovice	5	3	6	16:20	18
	9.	D. Němčí	5	2	7	20:18	17
	10.	Zlín B		4	4	6	24:22	16
	11.	Slušovice	5	1	8	18:18	16
	12.	Polešovice	5	1	6	20:23	16
	13.	VTJ Znojmo	4	4	6	14:21	16
	14.	BOPO Třebíč	3	5	6	12:17	14
	15.	Uh. Brod	3	3	8	13:22	12
	16.	ČAFC Židenice	3	1	10	13:36	10


Župní přebor
Podlesí - Hluk 0:2 (0:0). Na velmi těžkém terénu hosté vyučovali svého soupeře v proměňování šancí, když ze tří tutovek dvě proměnili, a tím rozhodli o výsledku. Naopak Hlučané dvakrát zachraňovali téměř na brankové čáře. Branky vítězů Uhlíř a Soviš. Rozhodčí Kurcik z Holešova, sledovalo 100 diváků.
Hodonín - Bojkovice 4:1 (1:1). V první půli měla hra vyrovnaný průběh. Domácí se ujali vedení ve 20. Ilčíkem, za hosty o čtyři minuty později vyrovnával z pokutového kopu Hořák. Po změně stran domácí zahájili náporem, který korunovali v 59. a 61. brankami Úlehly. Hosté si pak vytvořili několik slibných příležitostí, ale neskórovali. Naopak domácí v 70. Novotným pečetili vítězství. Rozhodčí Šarman ze Zlína, 100 diváků.
Hradčovice - Břestek 3:2 (2:2). V dramatickém utkání patřil úvod hostům, kteří zahájili náporem a v 9. šli do vedení Sýkorou. Domácí inkasovaná branka probudila a během 20 minut skóre otočili Sukupem a Dýmalem. V závěru poločasu hostující Sonntág předvedl nejhezčí akci utkání, když své sólo přes čtyři obránce domácích zakončil vyrovnávací brankou. Ve druhé půli domácí podporováni silným větrem rozhodli o výsledku hned v samém úvodu, když Dýmal dal vítěznou branku utkání. Domácí byli až do konce utkání aktivnější, zvláště v posledních 15 minutách jejich převaha byla drtivá, ale ani Koníček, Cakl a Dýmal své akce do vítězného konce nezakončili a naopak hostující Sonntág mohl 5 minut před koncem vyrovnat utkání, ale také nebyl úspěšný. Sledovalo 200 diváků, rozhodčí Zálešák z Hodonína.
Hulín - Šardice 1:1, Kostelec - Bystřice p. H. 2:1, Morkovice - V. Otrokovice 2:1, Kateřinice - V. Karlovice 2:1, Mikulčice - Veselí n. M. 2:1.
Dohrávka 28. 10.: Morkovice - Kostelec 1:3.

	1.	Kostelec	10	1	3	30:11	31
	2.	Bystřice	9	3	2	33:12	30
	3.	Hluk		9	2	3	19:11	29
	4.	Kateřinice	8	2	4	31:24	26
	5.	Hulín		7	3	4	26:14	24
	6.	Morkovice	7	2	5	33:24	23
	7.	Mikulčice	7	1	6	16:15	22
	8.	Veselí n.M.	7	0	7	24:30	21
	9.	Šardice		5	5	4	24:18	20
	10.	Hradčovice	6	2	6	24:25	20
	11.	V. Karlovice	6	1	7	23:20	19
	12.	V. Otrokovice	4	4	6	20:27	16
	13.	Hodonín		2	5	7	16:25	11
	14.	Břestek		2	3	9	17:28	9
	15.	Bojkovice	2	3	9	12:37	9
	16.	Podlesí		1	3	10	12:38	6


I. A třída skupina B
Vacenovice - Nedakonice 2:1 (1:0). Utkání mělo vyrovnaný průběh, domácí po bezbrankovém poločase dvěma brankami po změně stran rozhodli o vítězství. Hosté snižovali v 80. Ondřejem z pokutového kopu. Rozhodčí Skiba ze Slušovic byl přísnější pro hosty.
Vracov - Boršice 3:0 (1:0). 500 diváků bylo zvědavo na souboj dvou vedoucích mužstev soutěže. Domácí o titulu podzimního krále podali kolektivní výkon a přesvědčivě svého soupeře přehráli, když po celé utkání měli převahu a ještě několik šancí nevyužili a pozornou hrou v obraně hostující útočníky do vážnější šance nepustili. Rozhodčí Melichar z Kostic, na kterého si hosté stěžují. Branky: Gaspar, Kindl, Kudlík.
O. N. Ves - Nedachlebice 5:0 (2:0). I přes nepříznivé počasí se utkání hrálo na travnaté ploše, na které domácí svého soupeře po všech stránkách přehráli. Dvě branky dali Voráč M. a Zajíček ml. a jednou skóroval Zálešák.
Jalubí - Ždánice 1:1. Souboj mužstev z dolních pater tabulky skončil spravedlivou remizou. Hosté šli do vedení v 65. Markusem, za domácí v závěru utkání vyrovnával Zábelka.
Prakšice - Újezdec 2:1 (1:1). V první půli měla hra vyrovnaný průběh, domácí se ujali vedení ve 20. Jurákem, za hosty o 5 minut později vyronával Franc. Po změně stran domácí mírnou převahu zúročili ve vedoucí branku Gajdůška v 53. Jejich výhru mohl pečetit ještě Tinka, který však neproměnil pokutový kop.
Uh. Ostroh - Bzenec 2:1 (0:0). Utkání velmi dobré úrovně, ve kterém oba kolektivy myslely především na útok. Domácí se ujali vedení v 52. Vaculíkem z pokutového kopu. V 85. uviděl ČK domácí Kaňovský, přesto však v 89. v oslabení dali druhou branku Jochem. Za hosty snižoval v 94. z pokutového kopu Janás.
Kvasice - Rohatec 5:0.
Dohrávka: Prakšice - O. N. Ves 3:1. Dýnka, Minařík, Hlavín - J. Zajíček st. Bzenec - Boršice 2:3. Domácí si vytvořili v I. poločase mírnou převahu, kterou zužitkovali brankou Kocha. Ve druhém poločase hosté výsledek otočili dvěma brankami Pekárka a Krejčiříka. Domácí už jen snižovali v 81. na 2:3. Rohatec - Nedachlebice 0:0, Újezdec - Ždánice 2:2. Huráb, Franc - Verbík, Slivka.

	1.	Vracov		9	3	1	37:7	30
	2.	Boršice		8	0	4	26:14	24
	3.	O.N.Ves		7	0	6	36:26	21
	4.	Kvasice		6	2	5	27:23	20
	5.	Rohatec		6	2	5	17:17	20
	6.	Nedakonice	5	4	4	22:19	19
	7.	Uh. Ostroh	6	1	6	25:29	19
	8.	Bzenec		5	3	4	31:21	18
	9.	Vacenovice	5	3	5	22:22	18
	10.	Prakšice	5	2	6	18:20	17
	11.	Ždánice		3	5	5	14:31	14
	12.	Újezdec		4	1	8	15:26	13
	13.	Nedachlebice	3	4	5	13:24	13
	14.	Jalubí		1	2	9	7:31	5


I. B třída skupina B
Luhačovice - Jarošov 3:0 (0:0). Utkání dvou rozdílných poločasů, ve kterém byli lepší v prvním poločase hosté, ale k úspěšné koncovce se nedostali. Druhá půle již patřila zkušenějším domácím, kteří dvěma brankami Ďurdi a Popelky rozhodli o výsledku.
Zdounky - Koryčany 2:0, Lužkovice - Mladcová 0:2, SKP Zlín - Všetuly 3:2, Morkovice B - Malenovice 4:1, Žeranovice - Lubná 4:0, Roštění - Střílky 2:1.
Dohrávka: Malenovice - Jarošov 2:0. Dorotík, Dostálek.

	1.	Mladcová	10	1	2	38:12	31
	2.	Malenovice	8	1	4	26:12	25
	3.	Luhačovice	7	3	3	31:18	24
	4.	Morkovice B	6	5	2	24:20	23
	5.	Koryčany	6	4	3	32:21	22
	6.	SKP Zlín	7	1	5	21:20	22
	7.	Jarošov		6	3	4	24:19	21
	8.	Lužkovice	5	3	5	25:18	18
	9.	Žeranovice	4	6	3	25:21	18
	10.	Zdounky		6	0	7	19:17	18
	11.	Střílky		3	4	6	13:25	13
	12.	Roštění		2	3	8	7:30	9
	13.	Všetuly		1	2	10	14:39	5
	14.	Lubná		1	2	10	8:35	5


I. B třída skupina C
Tupesy - Strážnice 6:0 (4:0). Utkání se hrálo na velmi těžkém terénu. Hra se odehrávala většinou na polovině hostí. O půl tucet branek se postarali Vaněk a P. Duda po 2, Chramcov a M. Matoušek.
Hr. Lhota - Slavkov 1:0 (1:0). Hosté až v závěrečném utkání podzimní části okusili hořkost porážky. O výsledku rozhodl domácí Schweiz ve 20. Hosté byli v utkání fotbalovější, až do závěrečného hvizdu diktovali tempo hry, ale jejich hra končila na hranici pokutového území, do vyložené šance se nedostali.
Zlechov - Strání 6:3. V utkání bohatém na branky, domácí přesvědčivě zvítězili. Jejich branky dali Sonntág, Rosůlek a Čech po 2.
Kněždub - Mutěnice 0:1, Dubňany - Kyjov B 2:0, Lipov - Žarošice 3:4, Milotice - Velká n. V. 1:4.
Dohrávka: Mutěnice - Lipov 4:0, Velká n. V. - Žarošice 0:2, Milotice - Tupesy, nehráno pro nezpůsobilý terén, další termín 7. 11. ve 14.00 hod.

	1.	Mutěnice	10	1	2	40:13	31
	2.	Velká n.V.	7	4	2	26:10	25
	3.	Hr. Lhota	7	4	2	16:9	25
	4.	Slavkov		6	6	1	30:13	24
	5.	Žarošice	7	3	3	23:16	24
	6.	Kněždub		6	2	4	14:11	20
	7.	Tupesy		5	3	4	19:12	18
	8.	Dubňany		5	1	7	14:18	16
	9.	Milotice	4	3	5	20:19	15
	10.	Kyjov B		4	3	5	16:16	15
	11.	Lipov		4	3	6	20:24	15
	12.	Zlechov		2	4	7	17:26	10
	13.	Strážnice	1	2	10	7:35	5
	14.	Strání		1	1	11	15:55	4


Okresní přebor muži
Hluk B - H. Němčí 1:2 (1:0). Utkání se hrálo na škvárovém hřišti a domácí byli v prvním poločase lepším mužstvem. Vedoucí branku dal Vaculík. Ve druhém poločase hosté přidali a dvěma brankami Veleckého zaslouženě zvítězili. Sledovalo 50 diváků, řídil Kotačka ze Slavkova.
Březolupy - Nivnice 2:0 (1:0). Nadprůměrné utkání, které sledovalo 350 diváků, rozhodli domácí ve svůj prospěch větší bojovností a důrazem. Utkání řídil Hůlka z Uh. Hradiště.
Buchlovice - Ořechov A 3:0 (0:0). Bojovné utkání na těžkém terénu rozhodli domácí ve druhém poločase, když ani ve třetím utkání v řadě neinkasovali. Branky za domácí Marek B., Marek J., Jurča. 120 diváků, řídil Ujčík z Hradiště.
Kudlovice - Ostr. Lhota 1:3 (0:0). Domácí podali velmi slabý výkon. Branky za domácí nestárnoucí Rožek, za hosty Bachan 2, Skopal. 70 diváků, řídil Šťastný z Uh. Hradiště.
Traplice - Šumice 2:1 (0:0). Utkání vyrovnané úrovně, velmi těžký terén ovlivnil hru. Domácí zlepšenou hrou a bojovností ve druhém poločase dovedli utkání do úspěšného konce. Branky za domácí Růžička, Slaník, za hosty Jančař. 180 diváků, řídil Martinák z Veselí.
D. Němčí B - Vlčnov 1:1 (0:0). Utkání proběhlo za trvalé převahy domácího mužstva. Hosté se dostali jen jedenkrát na polovinu domácích a po chybě brankáře se ujali vedení Koníčkem. Za domácí vyrovnával Tinka M. Řídil Hlucký z Moravan před 66 diváky.
Pitín A - Slovácká Slavia B 1:6 (1:4). Rezerva Sl. Slavie v prvním poločase, kdy hrála za podpory silného větru, si vytvořila dostatečný náskok. Domácí, kterým tentokrát zklamala obrana, museli otevřít hru a inkasovali ještě dva góly. Za domácí skóroval Šimoník, za hosty pak Zemánek 2, Remeš, Bureš, Mikulášek, Smištík. Řídil Chramcov ml. ze Zlechova před 60 diváky.
Dohrávka OP
D. Němčí B - Březolupy 2:2 (1:1). Na těžkém terénu se mužstva rozešla smírně. Branky za domácí Tinka M., Světinský A. Za hosty Hubáček a Kročil. Řídil Hůlka z Uh. Hradiště, 50 diváků.
Pitín A - Hluk B 4:1 (0:0). V první půli nevyužila obě mužstva několik šancí. V této části hry byli hosté nebezpečnější. Ve druhém poločase převzali iniciativu domácí a zaslouženě zvítězili. Branky za domácí Valíček 2, Gazdík, Holík, za hosty Silný. Řídil Ujčík z Uh. Hradiště, 50 diváků.
Slov. Slavia B - Nivnice 1:0 (0:0). Na těžkém terénu se hrál kvalitní fotbal, ve kterém vynikli oba brankáři. Branku za domácí vstřelil Remeš, 110 diváků, řídil Kotačka ze Slavkova.
Šumice - Ostr. Lhota 2:1 (0:0). Na velmi těžkém terénu se hrál fotbal se šťastným koncem pro domácí mužstvo. Branky Vykydal, Jančař, za hosty Skopal. 50 diváků, rozhodoval Kostelníček z Jalubí.

	1.	Uh. Hradiště B	8	3	2	35:20	27
	2.	Buchlovice	7	5	1	26:16	26
	3.	Nivnice		6	4	3	22:16	22
	4.	Březolupy	5	5	3	21:18	20
	5.	H. Němčí	6	1	5	17:28	19
	6.	Ořechov		5	2	6	25:19	17
	7.	Vlčnov		4	5	4	19:20	17
	8.	Traplice	4	4	5	20:22	16
	9.	Hluk B		4	3	6	25:26	15
	10.	D. Němčí B	4	3	6	17:25	15
	11.	O. Lhota	5	2	6	29:25	14
	12.	Kudlovice	3	5	5	23:28	14
	13.	Šumice		3	4	6	20:24	13
	14.	Pitín		1	6	6	14:26	9


III. třída skupina A
Medlovice - Jalubí B 2:4, dohrávka

	1.	Kněžpole		1	1	32:6	28
	2.	Jalubí B	7	2	2	27:17	23
	3.	Kostelany	6	3	2	29:17	21
	4.	Bílovice	7	0	4	17:13	21
	5.	Babice		6	0	5	26:20	18
	6.	Slovácko	5	2	4	22:24	17
	7.	Medlovice	4	2	5	27:32	14
	8.	Osvětimany	4	1	6	19:24	13
	9.	Topolná		3	2	6	19:25	11
	10.	Sušice		3	1	7	24:39	10
	11.	Mistřice	2	2	7	19:26	8
	12.	Huštěnovice	1	2	8	14:32	5


IV. třída skupina A
Popovice - Mařatice 5:1

	1.	Zlámanec	8	1	0	23:4	25
	2.	Boršice B	6	0	3	21:10	18
	3.	Popovice	5	2	2	20:16	17
	4.	Ořechov B	4	2	3	20:11	14
	5.	Jankovice	3	1	5	16:22	10
	6.	Mařatice	1	4	4	10:24	10
	7.	Košíky		2	2	5	13:11	8
	8.	Částkov		1	0	8	9:34	3
Fotbalové výsledky připravili: Radek Lukáš a Ladislav Vacenovskýwww.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund