Číslo: 45
09.11.1998
Článků: 51

Titulní
Uherskohradišťsko
Brodský
Kultura
Z
Pro
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


S NOVOVESKOU KANOISTIKOU DO CELÉHO SVĚTA
Okresní šachy
Hokejový servis
FC Bohemians Praha - FC Synot Staré Město 2:0 (1:0)
FC Kunovice - SK Hranice 2:0 (0:0)
Mládežnická kopaná
Fotbalové výsledky

S NOVOVESKOU KANOISTIKOU DO CELÉHO SVĚTA

Zbyněk Ondračka, novoveský kanoista (čtvrtý zprava), se letosa díky své tréninkové píli dostal až do JAR. - Foto: arch. ZON
Ostr. N. Ves (-vp-) - Kdysi se na plakátu zvoucím chlapce a děvčata do loděnice v Ostrožské Nové Vsi objevilo motto S novoveskou kanoistikou do celého světa. Za tu dobu jej už důkladně prověřil čas, přesto bylo a je prakticky bezezbytku platné. Borci a borkyně, kteří u Slováckého moře začínali, to mohou potvrdit. Asi největším světoběžníkem s pádlem je zatím Petr HRUŠKA, nyní závodník Dukly Praha. Avšak není sám, kdo se díky své tréninkové píli někam podíval, i když vrcholové sportování má k turistice tak blízko jako našinec do vesmíru. V letošním roce navštívili Novovešťané mající co do činění se soutěžemi rychlostních kanoistů deset zemí, převážně na evropském kontinentu.
Slovensko - těžko říci, jak se u našich bývalých spoluobčanů majitelé pasů s nápisem Česká republika cítí, zdali jako cizinci či skoro místní. Přesto nutno považovat účast na soutěžích u našich sousedů za zahraniční start. Prakticky každoročně kanoisté ze Slovácka startují v Bratislavě na Zlatých pieskách, v nedalekém Šamoríně u Gabčíkova, či doslova za humny na Váhu v Trenčíně.
Polsko - veletržní město Poznaň bylo letos pro Ostrožskou obzvlášť úspěšné. Osmnáctiletý Bohumil KUSÁK totiž na tamní perfektní dráze zvítězil ve Světovém poháru juniorů a k tomu přidal dvakrát bronz!
Německo - letos startoval v zemi kanoistické velmoci pouze Petr POJEZNÝ, který na prestižní regatě v Duisburgu (Porúří) dojel těsně čtvrtý. Pro vyznavače rychlých pádel je toto německé město největším pojmem.
Maďarsko - země tomuto sportu zaslíbená hostila 29.světový šampionát, a sice v jihomaďarském Szegédu. Dvacítka Novovešťanů přijela do čtyřicetitisícového davu povzbudit české reprezentanty, mezi nimiž byl i Chyličan Petr HRUŠKA.
Chorvatsko - istrijský Novi Grad je už po několik let dočasným březnovým působištěm pro vodáky ČR. Příznivé cenové relace hotelu Maestral, solidní zázemí a lepší klima než v našich zeměpisných šířkách lákají každoročně kromě reprezentantů i další samoplátce. Letos trénovalo u Jadranu šest šohajů ze Slovácka a jako sedmý dohlížel jejich trenér. Ze Záhřebu, který ještě několikrát vejde do povědomí příznivců tohoto sportu, si přivezl velmi cennou bronzovou medaili z akademického MS Petr POJEZNÝ.
Itálie - v Sabaudii absolvovali soustředění novoveští Pražáci, členové vrcholových středisek Petr POJEZNÝ a Petr HRUŠKA. V Auronzu, městečku zasazeném do překrásné scenérie Dolomit, zvítězil Bohumil KUSÁK.
Francie - až u průlivu La Manche - v Boulogne sur Mer - rozdávali sportovci zpod Buchlova pozvánky na 6.ročník Mezinárodního mistrovství Moravy a bratranci KUSÁKOVI přitom stihli v národních dresech vystoupit i na stupně vítězů, včetně toho nejvyššího. V dalekém Bordeaux pádloval při závodě SP Zbyněk ONDRAČKA.
Belgie - otevřeného mistrovství Vlámska se v Beneluxu zúčastnil spolu s pražským Klubem vodních sportů Pavel KUSÁK, přičemž se zájezdem stihl navštívit i sousední Nizozemí.
Švédsko - mistrovství Evropy juniorů, nejvýznamnější soutěž této věkové kategorie v letošním roce, bylo ve větrném Nyk”pingu pro Ostrožskou Novou Ves jistě úspěšné, ale možná i trošku smutné, když čtvrtý Bohumuil KUSÁK na vytouženou medaili těsně nedosáhl. Jistě příjemná byla letecká doprava, podobně jako loni do Finska.
Jihoafrická republika - po Petrovi HRUŠKOVI se poštěstilo i Zbyňkovi Ondračkovi, účastníkovi mistrovství světa maratonců v Kapském Městě. Také jeho čtvrtá příčka zaváněla smutkem, ale pro závodníka samotného znamenala životní výsledek. A do JAR se nejezdí každý den.
Při putování za hladkou vodou projeli Novovešťané i dalšími zeměmi, cestu však mnohdy prospali. Je nutno dodat, že nejvíce toho asi nacestovali doma, ve své rodné zemi - Pardubice, Račice, Praha, Týn nad Vltavou, Častoboř na Slapské přehradě.
Také v příštím roce budou dominovat evropské štace. Výjimku tvoří australské Sydney, kde se uskuteční předolympijská regata. Nechť jsou tedy země známé i neznámé jedním z motivačních faktorů nejen pro závodníky stávající, ale především pro ty, kteří by chtěli v loděnici oddílu kanoistiky TJ OSTROŽSKÁ NOVÁ VES trávit s pádlem v ruce svůj volný čas. Tak tedy - S novoveskou kanoistikou do celého světa - třeba v roce 2000 na MS maratonců do Kanady, nebo o rok později na juniorské MS do Brazílie!Okresní šachy
Ve 2. kole okresního přeboru I. třídy družstev se střetli dva největší aspiranti na postup do oblastního přeboru - zálohy Uh. Ostrohu a Boršic. Po zajímavém průběhu se nakonec radovali domácí šachisté Uh. Ostrohu B, kteří vyhráli tím nejtěsnějším poměrem 4,5:3,5. Vyhráli Hudaček, Zpěvák, Šťuka, Jakubec, za Boršice: Hlůšek, Volčík a Churý. Remízou skončila partie na 1. šachovnici Stánec-Havránek.
Dobrý start do soutěže mají tradičně Kunovice, které porazily St. Město E 5,5:2,5. Bodovali Knotek, Růčka a hostující hráči Šváb, Šilhavík a Knotková. Za St. Město snižovali Jungman a Hrabec, remízou skončila partie Zemčík - Fr. Mikuláštík.
Druhé vítězství si připsaly také Polešovice A, když vyhrály v Ostr. N. Vsi 4,5:3,5, o což se přičinili výhrou Petrželka, Bernatík, Míša a P. Hlaváček, půl bodu přidal Hrabec za remízu s Nožičkou. Za domácí bodovali Dáňa, S. Botek a Fr. Blahůš.
St. Město D doslova rozdrtilo Nivnici 7,5:0,5 a utkání Velehrad - Dolní Němčí skončilo remízou 4:4. Bez bodového zisku tak zůstávají po druhém kole již jen Mařatice, které prohrály ve Vlčnově 3,5:4,5. Vyhráli T. Boček, Plachý ml. a Petrášek, za Vlčnov Ondrůšek, Javor a otec a syn Oharkovi. Smírem skončila partie Žižka-Jošek.

	Tabulka po 2. kole:

	1.	Uh. Ostroh B	12	6
	2.	Kunovice	11,5	6
	3.	Polešovice A	10,5	6
	4.	St. Město D	11	3
	5.	Boršice B	9	3
	6.	Vlčnov B	7	3
	7.	St. Město E	7	3
	8.	O. N. Ves A	7,5	1
	9.	Dolní Němčí	6	1
	10.	Velehrad	4,5	1
	11.	Nivnice		4,5	1
	12.	Mařatice	5,5	0
Ve výsledcích 1.kola byl mylně uveden výsledek utkání Uh.Ostroh B - Velehrad. Utkání skončilo výhrou Uh.Ostrohu 7,5:0,5, když remízou skončila partie Kunovjánek - Hanáček. Tedy ne 8:0.
Jiří OndraHokejový servis
Liga ČR, skupina B - dorost:
HC Uh. Hradiště - Třebíč 2:6. Maliček a kapitán družstva Lysák - Drobný a Bursík. Domácím citelně chyběl první útok a zraněný P.Sakrajda junior. Horácká Slavia potvrdila roli favorita.
HC Uh. Hradiště - Frýdek-Místek 5:5. Andrýsek 2, Holý, Drobný a Radek Kučera - Holý, Peprníček, Vjazanko a Bursík. Za stavu 5:4 hostující Kožený neproměnil trestné střílení.

Jihomoravský přebor - junioři:
HC Uh. Hradiště - Blansko 9:2. Slezák 2, Zavrtálek, Králík, T.Kartusek, Bíla, Lysák, Radkovič a Zahradnický - Hofrichter 2, Zavrtálek 2, Macháček, Králík, Radkovič, Stýskal a Slezák

Jihomoravská žákovská liga - 6. třída:
Prostějov - Uh. Hradiště 1:6. Gál 3, Kočiš, Martinák a Jurča - Vaněk 2, Gál, Korda a Chrástek

Jihomoravská žákovská liga - 7. třída:
Prostějov - Uh. Hradiště 3:13. Roman Pšurný 5, Ťok 2, Bodiš 2, Michal Pšurný, kapitán družstva Žaluda, Vlachynský a Pěrka - Chvostál 3, R.Pšurný 2, M.Pšurný, O.Pěrka, Šrámek, Ťok a Vlachynský

Jihomoravský přebor - 4. třída:
Uh. Hradiště - Kometa Brno 1:1. Máčala - Adam Bruckner
Prostějov - Uh. Hradiště 0:6. A. Bruckner 4, Rezek a Šulc - Šulc 4 a Fridrich

Jihomoravský přebor - 5. třída:
Prostějov - Uh. Hradiště 2:2. Kropáček a Franěk - Klesnil

Jihomoravská soutěž v minihokeji - žáci 3. tříd - pořadatel SK Horácká Slavia Třebíč:
Kometa Brno - Uh. Hradiště 3:13, Třebíč - Uh. Hradiště 11:2, Blansko - Uh. Hradiště 3:3.
Pořadí: 1. Třebíč A, 2. Třebíč B, 3. Uh. Hradiště, 4. Blansko, 5. Kometa Brno a 6. Buldogs Brno.

JBFC Bohemians Praha - FC Synot Staré Město 2:0 (1:0)
Praha (Mil) - S gloriolou dosavadní neporazitelnosti na trávnících soupeřů přijeli ke šlágru 14. kola II. ligy do vršovického Dolíčku fotbalisté Starého Města. Přiznám se, že pro mě bude rozhodující dojem, který v hlavním městě zanecháme. Když těsně prohrajeme, ale podáme dobrý výkon, budu spokojen, prohlásil před utkáním hostující lodivod F. Komňacký. Jeho přání se plnilo do obdržené první branky, kdy jeho svěřenci se slavnějším soupeřem dokázali držet krok. Další vývoj pak určilo následné velmi přísné vyloučení Hlahůlka. Do té doby nejlepšího hráče na trávníku. V záři reflektorů začali oba soupeři ze špice tabulky obezřetně, ve snaze neudělat zbytečnou chybu. Více iniciativy bylo na kopačkách klokanů, kteří se prosazovali větším důrazem a rychlostí. Novákův volej skončil mimo tyče, sólo Matuszného bravurně zlikvidoval brankář Ondrůšek. Staroměstským střelcům v podání Trousila a Hlahůlka chyběla přesnost. Bohemka se ujala vedení ve 42., kdy Freisler hlavou nádherně prodloužil trestný kop Grundy.
Na druhé straně mohl vyrovnat Lysáček, jehož hlavičce po centru Vojtěška scházelo pár centimetrů. V závěru první půle přidržel za dres domácího útočníka před hranicí velkého vápna Hlahůlek a za tento zákrok ho rozhodčí Helebrant poslal nesmyslně předčasně pod sprchy. Tento moment ovlivnil další průběh utkání a hodně rozhodil koncepci hostujícího týmu. Druhou půli začali domácí velký tlakem a brankář Ondrůšek ve staroměstské svatyni musel doslova čarovat. Nejprve vytáhl ze šibenice střelu Petrouše, o chvíli později s ledovým klidem zneškodnil sólo kapitána Nováka. Do několika dobrých šancí se dostal čahoun Zdráhal, ale jeho hlavičkám chyběla přesnost. Další šance k vyrovnání se naskytla hostům v 74., kdy brankář Blažek chytil do rukou malou domů. Nepřímý kop zhruba z deseti metrů zakončoval dělovkou Vojtěšek, ovšem Blažek svou předchozí chybu napravil. Definitivní pojistku konečnému výsledku dal tři minuty před koncem domácí Vašíček, jehož utěšená střela ze dvaceti metrů skončila přesně u tyče.
Skvělá druholigová série neporazitelnosti na straně St. Města se tak zastavila na čísle jedenáct.
Řekli po utkání: Fr. Komňacký (St. Město): Bylo to kvalitní bojovné druholigové utkání, ve kterém prokázali domácí více agresivity a důrazu. Během devadesáti minut si dokázali vytvořit několik brankových příležitostí a jejich výhra je zasloužená. Až do inkasované branky jsme se soupeřem dokázali držet krok. Vyloučení Hlahůlka rozhodlo o dalším vývoji, protože v deseti lidech jsme už neměli šanci na zvrat. Skvělým výkonem nás hodně podržel brankář Ondrůšek. Jenom mě mrzí, že jsme početnému publiku nemohli ve druhé půli ukázat naší kombinační způsob hry, který nás v dosavadním průběhu vynesl do druholigových výšin.
Vlastimil Petržela (Bohemians): Bylo to nádherné zakončení podzimní sezóny v Dolíčku. Soupeř byl ze všech, co se u nás představili, určitě nejlepší, jen to chtělo z naší strany více branek, fantastičtí diváci by si to určitě zasloužili.
Branky: 42. Freisler, 87. Vašíček. Rozhodčí Helebrant (7,5) - Zvonič, Kruliš. Delegát ČMFS: Bošek. ŽK: 44. Hlahůlek. Diváků: 4206.
Sestava FC Synot: Ondrůšek - Soldán - Trousil, Formánek - Vojtěšek, Bužek (85. Videman), Hlahůlek, Lysáček (75. Zapletal), Vajda - Došek, Holomek (75. Kowalík). V sobotu 14. listopadu sehraje FC Synot v domácím prostředí poslední podzimní druholigové utkání. Na Širůchu se představí celek Vítkovic, začátek je ve 14 hod.FC Kunovice - SK Hranice 2:0 (0:0)
Kunovice (JOH) - V utkání dvou čtrnáctibodových mužstev MSFL se Kunovice střetly s mužstvem SK Hranice. Ne zrovna příjemná vzpomínka na minulou neděli, kdy hranická Dukla vypálila domácím rybník v poslední minutě, nasadila domácím borcům nervozitu na kopačky. Do první větší šance se dostaly Kunovice v 9. minutě, ale Malůšův centr nechali za sebou Bobčík i Tomeček. Herně měli sice větší převahu domácí borci, ale bylo na nich vidět, že jsou na tom psychicky hodně špatně. Žádný z hráčů nedokázal obejít jediného soupeře a všichni se míče jen bezmyšlenkovitě zbavovali. Když už vše nasvědčovalo tomu, že do kabin se půjde za bezgólového stavu, probíjel se obranou hostí do vápna Bobčík, na čáře trestňáku upadl a kopala se penalta. Ve 42. se na ni rozběhl Zubatý, ale jeho střelu gólman hostí Mikušek špičkami prstů vytáhl na tyč a skóre se opět neměnilo. Minutu před poločasovým hvizdem se dopustil faulu hráč hostí Zima a po své druhé žluté odešel předčasně do kabin.
Po přestávce přidali domácí na důrazu a ve 47. hlavičku Zubatého odvracela obrana hostí v poslední chvíli na brankové čáře. V 50. Gabrielův trestný kop nedokázal Bobčík z malého vápna usměrnit do branky hostí. V 57. Skopalíkovu dělovku gólman hostí Mikušek se štěstím likviduje. V 58. si hranický Hupka udělal dva obránce domácích, avšak naštěstí jeho střela trefila jen pozorného domácího gólmana Skovajsíka. V 60. rozhodčí Vaculín udělil za faul žlutou Pohorellimu, což se však nelíbilo jeho spoluhráči Tomáši Hupkovi, řekl rozhodčímu svůj názor pěkně od plic a po červené se šel osprchovat. V 65. se domácí konečně dočkali, když se z dvaceti metrů parádně trefil Gabriel - 1:0. V 76. se dostaly i v devíti do superšance Hranice, jenže Janovský ze dvou kroků nastřelil opět jen Skovajsíka. V 86. fauloval hostující David, dostal žlutou kartu a když rozhodčímu řekl, co si o něm myslí, tak ten mu dal červenou a poslal jej za jeho kamarády Zimou a Pavlem Hupkou do sprch.
Když hráli hosté již jen s osmi hráči, zatáhl míč v 90. po pravé straně Kopčil a z jeho centru Gabriel upravil na konečných 2:0. Vítězství domácích bylo více vydřené než zasloužené.
Branky: 65. a 90. Gabriel. ŽK: Gabriel, Svoboda - Petr Hupka, Tomáš Hupka, Fojtů, Pohorelli, Stojaník. ČK: 44. Zima, 60. Tomáš Hupka, 86. David (všichni Hranice). Rozhodčí: Vaculín z Prostějova - Dvořáček, Petřivý. Diváci: 342.
Sestava FC Kunovice: Skovajsík - Skopalík - Kopčil, Josefík, Gabriel - Bobčík, Svoboda, Uhlíř, Malůš, Zubatý - Tomeček. Trenér Václav Chvojka.
Po utkání trenér FC Kunovice Václav Chvojka řekl: První poločas byl z naší strany celkem solidní, až na tu nešťastnou koncovku. Nebyli jsme schopni dát branku ani z penalty, i když jsme soupeře drželi na jeho půlce. Ani krásná branka Gabriela ve druhé půli nás nedokázala uklidnit a celé utkání jsme dohrávali v křeči, i přestože jsme byli v početní převaze. Když si hráči nevěří, nedají balon, nepromění šance, je to těžké. Mužstvo nedokáží podržet ani starší zkušenější hráči, a to je špatné. Zaplať pánbu, že jsme dneska vyhráli.Mládežnická kopaná
Dorost - župní přebor - dohrávky
13. kolo: Kunovice - Kroměříž 0:3 a 0:0. 7. kolo: Holešov - Uh. Brod 0:1 a 0:7.

Župní soutěž sk. A - dohrávky
6. kolo: St. Vsetín - Mysločovice 1:2.

Sk. B - dohrávky
10. kolo: Veselí - Polešovice 6:2, Nedachlebice - Bojkovice 1:1.
13. kolo: Dol. Němčí - Šumice 4:2.

Sk. C - dohrávky
12. kolo: Bukovany - Prušánky 0:5.
11. kolo: Tupesy - Velká n. V. 0:5.
7. kolo: Mutěnice - Strání 1:0.

Župní přebor žáků
Oprava výsledků 9. kolo ml. žáci: St. Město - Kyjov 0:3 kont.
7. kolo: Slavičín - Kyjov 2:1 a 1:3.
12. kolo: Šardice - St. Město 0:2 a 0:11.
10. kolo: V. Otrokovice - Uh. Hradiště B 0:3 a 2:0.

Župní soutěž sk. B
11. kolo: Lipov - Šumice 1:2 a 1:3, Kunovice - Strání 2:2 a 1:1.Fotbalové výsledky
II. fotbalová liga
Chrudim - Přerov 0:2, Vítkovice - Č. Budějovice 2:2, Poštorná - NH Ostrava 4:1, L. Bohdaneč - Ml. Boleslav 0:0, LeRK Prostějov - Č. Lípa 1:0, Fr. Místek - Zlín 0:2, Bohemians - St. Město 2:0, Most - Třinec 6:0

	1.	Bohemians	12	0	2	34:7	36
	2.	Č. Budějovice	10	3	1	33:12	33
	3.	St. Město	9	3	2	25:12	30
	4.	Most		8	2	4	26:18	26
	5.	Vítkovice	7	3	4	24:15	24
	6.	L. Bohdaneč	6	3	4	11:8	21
	7.	Poštorná	6	3	5	19:16	21
	8.	Přerov		6	1	7	17:25	19
	9.	NH Ostrava	4	6	4	13:17	18
	10.	Zlín		5	2	7	16:21	17
	11.	Fr. Místek	4	2	8	11:15	14
	12.	Ml. Boleslav	3	4	7	15:22	13
	13.	Třinec		3	2	9	15:30	11
	14.	Č. Lípa		2	4	7	10:21	10
	15.	LeRK Prostějov	3	1	10	7:22	10
	16.	Chrudim		2	3	9	11:26	9


MFSL
D. Hranice - Ratíškovice 4:3, Kyjov - Krnov 3:3, Olomouc B - D. Benešov 2:2, Ostrava B - Z. Brno 0:1, Uničov - Jihlava 1:1, Vratimov - Boby Brno B 2:2, D. Kounice - Uh. Hradiště 5:0, Kunovice - SK Hranice 2:0

	1.	Ratíškovice	12	1	2	35:11	37
	2.	D. Benešov	9	3	3	31:14	30
	3.	Jihlava		8	3	4	30:19	27
	4.	Vratimov	7	5	3	31:23	26
	5.	Olomouc B	7	4	4	29:23	25
	6.	Uničov		6	6	3	25:21	24
	7.	Z. Brno		7	2	6	20:19	23
	8.	Ostrava B	6	3	6	15:10	21
	9.	Boby Brno B	5	5	5	19:20	20
	10.	D. Kounice	5	4	6	16:13	19
	11.	Kyjov		4	5	6	21:24	17
	12.	Kunovice	5	2	8	23:29	17
	13.	D. Hranice	5	0	10	18:25	15
	14.	SK Hranice	3	5	7	12:27	14
	15.	Krnov		3	2	10	20:36	11
	16.	Uh. Hradiště	1	4	10	9:40	7


Divize D
Slušovice - Bystrc 0:1, Brumov - V. Pavlovice 2:1, Svitavy - ČAFC Židenice 4:0, BOPO Třebíč - Břeclav 1:1, Napajedla - Uh. Brod 3:1, Mysločovice - Slavičín 2:0, D. Němčí - Polešovice 5:2, VTJ Znojmo - Zlín B 0:2

	1.	Brumov		13	0	2	41:17	39
	2.	Břeclav		8	3	4	22:17	27
	3.	Slavičín	7	5	3	24:17	26
	4.	Napajedla	7	4	4	29:17	25
	5.	Mysločovice	7	4	3	23:18	25
	6.	Svitavy		7	3	4	20:16	24
	7.	Bystrc		5	6	4	15:17	21
	8.	D. Němčí	6	2	7	25:20	20
	9.	Zlín B		5	4	6	26:22	19
	10.	V. Pavlovice	5	3	7	17:22	18
	11.	Slušovice	5	1	9	18:19	16
	12.	Polešovice	5	1	7	22:28	16
	13.	VTJ Znojmo	4	4	7	14:23	16
	14.	BOPO Třebíč	3	6	6	13:18	15
	15.	Uh. Brod	3	3	9	14:25	12
	16.	ČAFC Židenice	3	1	11	13:40	10


Župní přebor
Hluk - Břestek 1:2 (0:2). Domácím nevyšel úvod zápasu, velkou šanci promarnil už v 1. minutě Prachman. To soupeř byl daleko produktivnější, když v 15. otevřel skóre Baláž a o 5 minut později zvyšoval Kukulka na překvapivých 0:2. Domácím trvalo 20 minut než přišli opět do ofenzívy, která však končila na pozorně hrající obraně Břestku. Druhá půle byla ve znamení zvýšené aktivity Hlučanů, jejich střely však ze šestnáctky hostující obrana vždy zblokovala. Břestečtí podnikali nebezpečné protiútoky do otevřené obrany domácích a v 56. šel sám na brankáře Janík, ale trefil pouze jeho nohy. Domácí vrátila do hry proměněná penalta v 75. Uhlířem. V závěru utkání už Hlučané vsadili vše na vyrovnání, ale opět to mohl být střídající Sonntág, který neproměnil brejkovou akci. Rozhodčí Dohnálek z Čejče v 88. vyloučil domácího Běhunčíka. Sledovalo 250 diváků.
Bojkovice - Hulín 0:2 (0:2). V zajímavém utkání se o výsledku rozhodovalo už do přestávky. Hosté byli aktivnější a obě příležitosti ke skórování stoprocentně využili. Po přestávce byli naopak útočnější bojkovští, kteří však své šance ke skórování Hořákem a Lukášem zahodili. Rozhodčí Zálešák z Hodonína, 150 diváků.
Vel. Karlovice - Hradčovice 6:1 (4:0). Od počátku utkání měli jasně navrch domácí, jejich náporu pomohlo i vyloučení hostujícího Bureše už v 15., takže na konci druhé desetiminutovky domácí vedli už 3:0. Hosté se nemohli na hřišti dlouho zorientovat, inkasovali další branku a byli rádi, že do šaten odcházeli jen se čtyřgólovým mankem. Po přestávce se hosté zlepšili, hra se vyrovnala a v 80. snižoval hostující Plevák z PK. Domácí své výrazné vítězství pečetili v 90. šestým gólem.
Rozhodčí Holub z Val. Meziříčí 150 diváků.
Veselí n. M. - Morkovice 2:0, Bystřice p. H. - Mikulčice 3:1, Šardice - Kostelec 3:1, Podlesí - Hodonín 3:2, V. Otrokovice - Kateřinice 2:0.

	1.	Bystřice	10	3	2	36:13	33
	2.	Kostelec	10	1	4	31:14	31
	3.	Hluk		9	2	4	20:13	29
	4.	Hulín		8	3	4	28:14	27
	5.	Kateřinice	8	2	5	31:26	26
	6.	Veselí n.M.	8	0	7	26:30	24
	7.	Šardice		6	5	4	27:19	23
	8.	Morkovice	7	2	6	33:26	23
	9.	V. Karlovice	7	1	7	29:21	22
	10.	Mikulčice	7	1	7	17:18	22
	11.	Hradčovice	6	2	7	25:31	20
	12.	V. Otrokovice	5	4	6	22:27	19
	13.	Břestek		3	3	9	19:29	12
	14.	Hodonín		2	5	8	18:28	11
	15.	Podlesí		2	3	10	15:40	9
	16.	Bojkovice	2	3	10	12:39	9


I. A třída skupina B
Bzenec - Jalubí 5:1. Hosté ani v závěrečném podzimním vystoupení nepřesvědčili a pokračovali dále ve slabých výkonech. Jejich branku dal Rozsypálek.
Nedachlebice - Boršice 3:1 (2:1). Viz Byli jsme při tom.

	1.	Vracov		9	3	1	37:7	30
	2.	Boršice		8	0	5	27:17	24
	3.	Bzenec		6	3	4	36:22	21
	4.	O.N.Ves		7	0	6	36:26	21
	5.	Kvasice		6	2	5	27:23	20
	6.	Rohatec		6	2	5	17:17	20
	7.	Nedakonice	5	4	4	22:19	19
	8.	Uh. Ostroh	6	1	6	25:29	19
	9.	Vacenovice	5	3	5	22:22	18
	10.	Prakšice	5	2	6	18:20	17
	11.	Nedachlebice	4	4	5	16:25	16
	12.	Ždánice		3	5	5	14:31	14
	13.	Újezdec		4	1	8	15:26	13
	14.	Jalubí		1	2	10	8:36	5


I. B třída skupina C
Milotice - Tupesy 2:1. Utkání dvou rozdílných poločasů. V prvním byli lepší hosté. Svou převahu vyjádřili už v 10. brankou P. Maňáska, další šance však zůstaly nevyužity. Zvrat v utkání přišel v 60., kdy hostující P. Duda zabránil rukou příležitosti domácích. Z následného PK domácí vyrovnali na 1:1 a přesilovku využili o pět minut později, kdy dali ze sporné situace vítěznou branku. Utkání se dohrávalo ve vypjaté atmosféře. Hosté v závěru utkání měli více ze hry, ale vyrovnat se jim však už nepodařilo.
12. kolo: Kyjov B - Kněždub 1:1.

	1.	Mutěnice	10	1	2	40:13	31
	2.	Velká n.V.	7	4	2	26:10	25
	3.	Hr. Lhota	7	4	2	16:9	25
	4.	Slavkov		6	6	1	30:13	24
	5.	Žarošice	7	3	3	23:16	24
	6.	Kněždub		6	3	4	15:12	21
	7.	Tupesy		5	3	5	20:14	18
	8.	Milotice	5	3	5	22:20	18
	9.	Kyjov B		4	4	5	17:17	16
	10.	Dubňany		5	1	7	14:18	16
	11.	Lipov		4	3	6	20:24	15
	12.	Zlechov		2	4	7	17:26	10
	13.	Strážnice	1	2	10	7:35	5
	14.	Strání		1	1	11	15:55	4


IV. třída skupina B
Žitková - Nezdenice 3:2,

	1.	Žitková		8	0	0	24:3	24
	2.	Rudice		5	0	2	18:10	15
	3.	Komňa		4	0	4	11:13	12
	4.	Nezdenice	3	1	4	18:13	10
	5.	Záhorovice	3	1	4	15:13	10
	6.	Podolí B	2	0	6	4:22	6
	7.	Pitín B		1	0	6	6:22	3
Fotbalové výsledky připravili: Radek Lukáš a Ladislav Vacenovskýwww.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund