Číslo: 46
11.11.1996
Článků: 36

Titulní
Na
Ze
Obchod
Pošta
Kultura
Příloha
Horoskop
Pošta
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


Agentura NENSY
SLOVÁCKÝ HOROSKOP

Agentura NENSY

Dovolujeme si Vás pozvat na finálový večer celostátního kola středoškolské soutěže s názvem MISS středních škol ď96
Kdy ? .................... ve středu 20. listopadu 1996, V kolik ? ............... v 19. 00 hodin

Kde ? .................... ve velkém sále Klubu kultury v Uh. Hradišti

Za kolik ? ............... 60,- Kč

Kde předprodej ? ... FOTO PORST (prodejna gramodesek), Prostřední ul. č. 44, Uh. Hradiště

Co uvidíte ? ......... finálové klání deseti finalistek z celé ČR, vystoupení skupiny WAYN, taneční ukázky, vystoupení cimbálové muziky, módní přehlídku včetně spodního prádla a další

Kdo to bude uvádět ? ...................... Slávek Boura a Markéta Majerová

Kdo je generálním sponzorem ? .. Salon VALENTÝN
SLOVÁCKÝ HOROSKOP
Vodnář 20.1. - 18.2.
Vydajte sa s rodinú na výlet, nebo na návštěvu k rodičom nebo aspoň na plk k súsedom. Buďte tam ale opatrní na to, co řeknete, mohlo by sa vám to nevyplatit. Dařit sa vám bude s financama, enom si nesmíte od nikoho peníze půjčovat. Rači moc nelétajte letadlem a ani za robama - chlapama, lebo vás rozbolíja nohy tak, že byste to už nemoseli rozchodit.

Ryby 19.2. - 19.3.
Pracovní úspěchy budú u vás pokračovat aj nadále. Poroste vaša schopnost sústředit sa a také budete až nejak moc klidní. Tento týden vás nic nerozháže a ani nic nevydráždí. Možete sa proto pustit do bárjakých problémů a dycky budete nad věcú, jak orél nad Buchlovem. Kdybyste ale narazili na nejakú prodavačku z drogérie, tož rači rychlo utečte.

Beran 21.3. - 20.4.
Vyloženě sa vám nebude dařit při práci na poli, v dílně, na střeše a v kuchyni. Estli ste chlap, tož ani nevysáváte a ani neumývajte náčení. Roby ať sa vyhýbajú štupování ponožek a menším nákupom jak za stovku. Ináč to bude v pohodě. Zadařit by sa vám všeckým mělo v milostných záležitosťách, ale také třeba aj v hazardních hrách.

Býk 21.4. - 20.5.
Nevyplatí sa vám jednat v bankách a ani nejaké veliké ukládání peněz. Dajte si také pozór na svůj opožděný návrat k rodinnému krbu, mohli byste pěkně narazit. Proto, chcete-li si trochu zajuchat, tož uspořádajte nejakú oslavu rači doma, šak ono sa dycky neco najde. Třeba vyhlašte, že váš kocúr má svátek. Uděláte radost mu aj sobě.

Blíženci 21.5. - 21.6.
Estli ste si nevšímli, tož sa začínajú velice rychlo blížit vánoce. Pro vás je včíl tá pravá chvíla zajít nekde do obchodu, kde kúpíte pěkný dárek pro vašeho blízkého. Potom si zajděte nekde zasportovat, anebo aspoň sa odreagovat pěkným filmem. Dařit by sa vám mělo aj v posteli, kdyby né, tož sa aspoň dobře vyspíte.

Rak 21.6. - 22.7.
Zajděte si kúpit los, podat sportku nebo neco podobného. Určitě sa vám bude dařit. Opatrní mosíte byt ale na svoje povozy, kola, auta, tragače ba aj kočáry. Mohly by sa vám nekde vypařit. Stejně by sa mohl vypařit aj váš spolubydlící, ale na teho zas tak pozór dávat nemosíte, ten sa zas vrátí, kdo by ho chtěl. Každé ráno si dajte neco sladkého, pomože to.

Lev 23.7. - 22.8.
Máte velice dobré postavení hvězd a planet, a proto toho využijte. Dařit by sa vám mělo v milostných dobrodružstvích, ale aj v domácích pracích. Budete mět také sklony nekoho vychovávat, proto sa rači trošku kontrólujte, protože je málo tech, kerým je to po chuti nechat sa furt poučovat. Nezdá sa vám, že byste si měli poumývat svoje auto?

Panna 23.8. - 22.9.
Velice dobře vám udělá nejaká fyzická práca, všecko vám půjde od ruky, dařit sa vám bude aj ve sportu, ale také třeba na procházkách. Nemáte náhodú nekom napsat nebo zatelefónovat? Máte, že. Tož honem to udělajte, abyste teho potom nemoseli lutovat. Nevyplatí sa zapomínat na svoje známé. Měli byste si také trochu nekde zanadávat.

Váhy 23.9. - 22.10.
V rodině to máte nahnuté, ostatně nedivte sa. Kdybyste si to chtěli polepšit, tož mosíte opatrně, ináč by to mohlo mět, jak říkajú náš staříček, "nedozírné následky". Snažte sa byt nenápadní a ono sa to poddá. Štěstí vám bude naklóněné leda tak v domácích prácách. Estli nemáte ešče porytú zahrádku, tož vemte rýl a ryjte.

Štír 23.10. - 21.11.
Dařit by sa vám mělo skoro všecko, ale mosíte si dat pozór, aby vám nikde nechyběl žádný knoflík. Estli vám nekde chybí, tož si ho velice rychlo přišijte, ináč sa vám zle povede. Nikde sa ani moc necpěte, tam kde sa pracuje, vaše ručičky nemajú zrovna dobrý horoskop. Dobře bude na tom vaša hlavička, možná z ní aj neco dobrého vypadne.

Střelec 22.11. - 21.12
Nebyl by špatný nápad si vzít jeden den dovolené. Vy co ju eště nemáte, anebo už ju nemáte, tož aspoň si trochu odfúkněte a nic nedělajte. Aspoň nic nepokazíte. Vyhněte sa aj rodinným oslavám a ani svaďbu rači neplánujte. Dařit sa vám bude v milostných pletkách, všeckým sa budete lúbit, enom si dajte pozór, abyste nenaletěli.

Kozoroh 22.12. - 19.1.
Nezdá sa vám, že ste trochu tvrdohlaví? Nemožete jednú ustúpit? Když to uděláte, dobře sa vám povede. Když to neuděláte, tož to neuděláte. K lepší náladě by vám pomohlo dat si malú štamprlu, a vy co eště nemožete, tak aspoň malú čokoládu. Moc sa ani netúlajte, mohlo by to vyvolat domácí búřku aj s krupobitím.
www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 1 sekund