Číslo: 49
02.12.1996
Článků: 42

Titulní
Na
Ze
Obchod
Pošta
Kultura
Příloha
Horoskop
Pošta
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


SLOVÁCKÝ HOROSKOP

SLOVÁCKÝ HOROSKOP
VODNÁŘ 20.1. - 18.2.
Dajte veliké bacha na setkání s čertama, nebo by vás mohli odnést. Ono sa vám to asi ani nezdá, ale za ten celý rok máte v té jejich knize hříchů toho napsaného nejak moc. Měli byste sa proto snažit udělat nejaký dobrý skutek, aby sa vám neco z tech špatných zápisú odmazalo. Chlapé aspoň ať umyjú nádobí a roby ať chlapom neříkajú celý týdeň NÉ.

RYBY 19.2. - 20.3.
Už to cítíte v tom luftu, jak sa pomáli blížíja vánoce? Tož moc nepřemýšlajte a zajděte neco kúpit pro svojich najmilejších, nebo budete potom zas jak každý rok létat poslední deň po obchodách a kúpíte tak akorát veliké prd a eště vás z toho rozbolí aj tá vaša hlava nešťastná. Daři by s a vám mělo v lotérii, v lásce šak nic moc.

BERAN 21.3. - 20.4.
Co chytíte do rukú, to sa vám bude dařit. Proto sa věnujte najvěcej práci fyzickéj a na svoju hlavu moc nespoléhajte. Estli sa vám zalúbí nejaká roba lebo chlap, tož ju nebo ho chyťte a nebojte sa toho, budete milo překvapení. Pozór si mosíte dat enom na alkohól, toho sa rači ani nechytajte, lebo by to mohlo špatně skončit.

BÝK 21.4. - 20.5.
Vaše tělo potřebuje urychlený přísun vitamínů. Proto zajděte do zeleniny a nakupte si teho zeleného, červeného anebo aj žlutého ovoca či zeleniny a pořádně sa tým nadopujte. Nespoléhajte sa vůbec na ty lisované vitamíny v tech práškách, to je dobré leda tak pro ty měšťáky. Kdyby ste sa ani potom necítili dobře, tož si dajte decák sliovice, to pomože dycky.

BLÍŽENCI 21.5. - 20.6.
Blíženci včíl pozór, vaše problémy a nesváry byste měli co najrychléj ukončit. Estli sa s nekým nebavíte, tož sa bavte. Estli nekoho nemáte rádi, tož ho aspoň nepomlúvajte. Nastalo vám zkrátka období dobrotivosti, proto ho také využijte. Všeci ženatí by měli pochválit za neco svoje tchyně a všecky vdané robky zasej tchány.

RAK 21.6. - 22.7.
Tak sa ně zdá, že ste přibrali. A to teprvá budú vánoce, při kterých přiberete aspoň eště ze tři kila. Proto sa nad sebú rychlo zamyslete a přestaňte sa aspoň nacpávat tak tým sladkým, ináč sa po svátkách ani neunesete Ježiškovi napište, ať vám přinese rači gatě na gumu, abyste sa do nich vlézli. Dařit by sa vám mělo v lásce, zvláště starším ročníkom.

LEV 23.7. - 22.8.
Hvězdy sú vám naklóněné, proto hurá na všecko. Vyniknút možete hlavně v domácích prácách - vysávání, uklízání, ale aj při vařéní. Velikú radost vám udělajú aj vaše děcka, protože vás tento týdeň ani jednú nerozčílíja. A estli děcka eště nemáte, tož budete mět radost ze svojích rodičů, kteří vám dovolíja aj to co vám doposaváď zakazovali.

PANNA 23.8. - 23.9.
Zdá sa vám venku škaredé počasí? Tož to sa vám opravdu enom zdá. Dobře sa oblečte a běžte sa trochu provětrat. Velice vám to pomože. Uvidíte, že potem sa vám bude dařit udělat aj to, na co ste už delší dobu nemohli přijít. Do velikých nákupů sa moc nepúšťajte, protože tento čas néni ten správný pro vás. Dívali ste sa na sebe do zrcadla? No, je to hrozné! Zajděte si k holičovi.

VÁHY 24.9. - 23.10
Už je na čase, abyste si aj trochu vyhodili z kopýtka. Nazvihněte to víko od vaší pokladnice, vemte trochu peněz do hrstě a zajděte si do nejaké té lepší putyky a pěkně si dajte do nosa. Najlepší bude, když sebú veznete aj nekoho pro vás najmilejšího. Estli si vás bude nekdo v práci dobírat, tož sa nedajte a všeckému sa enom usmívajte.

ŠTÍR 24.10. - 21.11.
Klidně v noci spěte a furt enom nepočítajte peníze a nemyslete na hmotné statky, sú aj pěknější věci, na keré sa dá myslet. Kdy ste si naposledy přečetli nejakú pěknú knížku anebo si zašli do kina, či do divadla? Určitě to už bylo dávno. Proto večér pěkně vypněte ten váš televizór, utrůňte sa do křesla a dajte sa do čtení.

STŘELEC 22.11. - 21.12.
Estli si myslíte, že na vás ide únava, tož ste na velikém omylu, potřebujete sa enom pořádně vyspat. Pozór byste si měli dat aj na alkohól, abyste pod jeho vlivem nevyzvónili aj to, co nevíte. Mohlo by vás to velice mrzat. Dařit sa vám bude ve všeckých hazardech, od sázek počínaje a u velikých lásek konče. Nebojte sa ničeho.

KOZOROH 22.12. - 19.1.
Idéální doba na lúpání ořechú na vánoční cukrové. Pusťte si rádio a začněte. Když sa k vám přidá aj nekdo z rodiny, tož sa vám to tak zalúbí, že byste vylúpali aj dva pytle. Běžte sa také podívat, jak budú chodit čerti a chyťte sa jedného za ocas, určitě vám to přinese štěstí, na keré už tak dlúho čekáte. Né ale, abyste mu ho urvali.www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund