Číslo: 50
09.12.1996
Článků: 46

Titulní
Na
Ze
Obchod
Pošta
Kultura
Příloha
Horoskop
Pošta
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


SLOVÁCKÝ HOROSKOP

SLOVÁCKÝ HOROSKOP
VODNÁŘ 20.1. - 18.2.
Už vás chytla tá vánoční nákupová horečka? Tož honem zabrzděte, aby vás to nešváclo. Všeci sme si zvykli, že pod tým vánočním stromem doma mosí byt hromada všeckého, a čím víc, tým lepší. Nakonec sa stejně půlka k ničemu nebude hodit. Takže nakupujte s rozumem a moc sa nehoňte. Dařit sa vám bude v každé práci, tak sa na neco vrhněte.

RYBY 19.2. - 20.3.
Tož čerti aj s Mikulášem už dochodili a estli vás nevzali do pytla, tož ste měli sakra štěstí. No, enom sa nad sebú zamyslete, byli ste opravdu hodní? Ani moc né, že? Tak sa to snažte tento týden napravit, a proto dělajte dobré skutky všady, kde přijdete. Hvězdy sú vám nakloněné v hazardních hrách, proto oprubujte svoje štěstí a vsaďte si.

BERAN 21.3. - 20.4.
Dajte si pozór na policajty, protože aj oni si potřebujú nakúpit na vánoce, tož budú vybírat pokuty za všecko. Protože sa ty vánoce blížíja velice rychlo, neměli byste zapomínat aj na sebe, a trochu sa dat do pucu. Néni dobré, když budete vypadat dobře enom u stromku, ale je potřeba vypadat dobře pořád. Nebo nakonec byste u toho stromku mohli ostat aj sami.

BÝK 21.4. - 20.5.
Už ste si uřezali Barborku aby vám pěkně rozkvétla na Vánoce? Že né? Tož to udělajte, protože enom tomu, komu rozkvete, sa po celý další rok dobře povede. Zapomenút byste také neměli na pohyb, vy, co možete, tož sa proběhněte, vy, co už nemožete, tož sa aspoň projdite a nadýchajte sa čerstvého luftu. Nezaškodí vám ani kalíšek nečeho dobrého.

BLÍŽENCI 21.5. - 20.6.
Nezdá sa vám, že ste nejací nervózní? Chtělo by to tú vašu nervozitu nejak ze sebe vymlátit. Možná sexem, možná sportem, ale třeba by stačilo švácnút sklenkú o zem. Šak každý víte, co vám pomože. Až to uděláte, tož vám bude dobře a možete sa pustit do všeckého, protože budete klidní a rozvážní. Do obchodú rači nechoďte, tam by sa vám nedařilo.

RAK 21.6. - 22.7.
Tento týdeň sa vám bude konečně trochu dařit. Měli byste si udělat radost aj nejakým tým malým dárečkem pro sebe. Ne-musíte pořád enom kupovat tem druhým. Také by vašému zdraví nezaškodila nejaká tá klobáska, dobře si s ňú pochutnáte, a že to néni zdravé? Šak co je dneska zdravé? Zajít byste měli také do nejaké té společnosti a trochu sa rozptýlit.

LEV 23.7. - 22.8.
Hvězdy vám budú naklóněné a všecko bude podřízené temu, že ste narození ve znamení lva, kerý je né enom vládca zvířat, ale také krásné zvíře. Aj vy budete celý týdeň středem pozornosti a nekdy si budete aj říkat: Hergot to snáď ani néni možné! Hlavně pozór, aby sa vám z teho nezatočila hlava. Přistání potem bývajú tvrdá.

PANNA 23.8. - 23.9.
Estli budete chtět přistúpit k váze a dokonca sa aj zvážit, tož to bude od vás vyžadovat aj pořádný kus odvahy. Bylo by enom špatné, kdyby týmto skutkem byl poznamenaný celý váš týdeň, protože kromě jištění, že ste zas tlustčí, vás nic špatného nečeká. Ba právě naopak, seznámíte sa s osobú, kerá bude mět veliký vliv na další vašu životní cestu.

VÁHY 24.9. - 23.10
Nebuďte z teho předvá-nočního létání nervózní. Možete si být istí, že Ježíškovi je úplně jedno, estli máte vyklepaný koberec, umyté auto, anebo umytá okna. A estli si toho všímajú vaši známí, šak co máte z nich, oni nejsú Ježíšci. Ti by vám stejně nic nedali, aj kdybyste měli všecko v pořádku. Proto zpomalte a udělajte si rači pohodu, nech sa hóníjú ti hlúpí.

ŠTÍR 24.10. - 21.11.
Měli byste byt k lidem okolo sebe hodní, protože né nadarmo sa říká, že: Lepší sa vyjde s prosbú, jak s hrozbú. Nebylo by dobré si nekoho rozhněvat zrovna včíl před vánocama. Dajte si ale pozór hlavně na policajty a na zloděje, obojí sú totiž stejní, jedni by vám mohli dat pokutu a iní neco ukract. Dycky na tom ale proděláte enom vy.

STŘELEC 22.11. - 21.12.
Estli sa na vás neco pro-valilo, co nemělo, tož vše-cko zatlučte. Enom proboha nic nepřiznávajte. Nepomo-hlo by to ani vám, ani nikomu inému. Šak jak vidíte, tož sa u nás majú najlepší zloději a podvodníci, tož proč byste sa nemohli mět jednú dobře aj vy. Kdybyste ale měli možnost přispět nečím na dobročinné účely, tož tam neco dajte, pomože to.

KOZOROH 22.12. - 19.1.
Pokáď čekáte, že vám nekdo pomože s vašima problémama, tož na to zapomeňte. Nevěřte také druhým, když vám budú neco slibovat, protože né nadarmo sa praví: Najvíc chodí ten bosky, kerému slubuje boty celá dědina. Spolehněte sa enom sám na sebe a všecko bude v pořádku. Zkuste si složit krátkú básničku, uvidíte, že budete mět radost, jak ste šikovní.www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund