Číslo: 51
16.12.1996
Článků: 41

Titulní
Na
Ze
Obchod
Pošta
Kultura
Příloha
Horoskop
Pošta
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


SLOVÁCKÝ HOROSKOP

SLOVÁCKÝ HOROSKOP
VODNÁŘ 20.1. - 18.2.
Co pořád brbláte, dyť už konečně sa trošku spama-tujte. Možná si to vůbec ani neuvědomujete, ale máte sa vlastně docela dobře. Kdybyste sa měli špatně, tož to by vypadalo úplně ináč. Aj podle hvězd by sa vám o Vánocách mělo dařit všecko eště víc, než včíl. Chtělo by to enom sa trochu na ten svět usmívat a ono to už potom přijde aj samo.

RYBY 19.2. - 20.3.
Už ste byli v Hradišti na tom Vánočním trhu? Říkáte, že né? Tož tam zajděte a uvidíte, že nebudete litovat. Určitě tam dobře nakúpíte a budete mět o dárky postarané. Dařit sa vám bude také v učéní, takže pokáď sa chcete nečemu přiučit, tož nemeškajte a rychlo s tým začnite. Pozór si mosíte dat na brýlaté chlapy, ti vám moc nepřejú.

BERAN 21.3. - 20.4.
Po krásně prožité neděli je k vám váš partnér až nezvykle milý a přítulný. Proto toho využijte a snažte sa prosadit to, na co už dávno myslíte. Určitě vám to projde. Ideální doba je pro vás také na pečéní, dařit sa vám budú hlavně perníčky. Připravovat sa na Vánoce by měla byt pro vás větší radost, než Vánoce samotné.

BÝK 21.4. - 20.5.
Pozór, právě nastál váš čas. Milujete-li, tož milujte! Všecko vám bude vycházat, budete prostě neodolatelní. Pozór si dajte enom na ty různé přelétavé kočky a kocóry, od tech rači dál. To by nemoselo mět dobré účinky na vašu srdeční krajinu. Určitě cítíte aj vy ve vzduchu, jak začínajú voňat Vánoce, tož neváhajte, ať neostanete sami.

BLÍŽENCI 21.5. - 20.6.
Nezdá sa vám, že ste na svoje zdraví trochu lajdáci. Ono v autě sa dá třeba vyměnit výfuk, ventily, ba aj celý motór, ale vám ten motór a ani výfuk nevyměníja. Proto sa nad sebú trošku zamyslete a uberte plyn a zajeďte si do servisu. Pomohla by vám sauna, anebo aspoň procházka do lesa. Také byste měli doplnit nejaké ty vitamíny a minerály. Opravdu!

RAK 21.6. - 22.7.
Nechtějte všecko honem. Stejně vás čeká úspěch, protože ludé narození v Rakovi sú ludé šťastní a vyrovnaní. Měli byste si ale uvědomit, že sa nic nemá přeháňat ani v sexu. Proto trošku přibrzděte a nehrňte sa do každého dobrodružství, mohlo by sa vám to vrátit ve zlém. Pozór si mosíte dávat na ztráty, protože chmatáci si potřebujú také neco zaistit pod stromeček.

LEV 23.7. - 22.8.
Je to už druhý týdeň, co máte štěstí. Bylo by také ale dobré, abyste si to uvědomili. Napadlo vás také nekdy, že byste mohli být nemocní? Nenapadlo? Tož na to aspoň na chvílu pomyslete a honem si zajděte kúpit nejaké ty vitamíny. Prospělo by vám také pití by-linkových čajíčků, protože Lvi trpíja velice často ledvinovýma kameňama.

PANNA 23.8. - 23.9.
Tento tydeň vám budu hvězdy naklóněné. Doma budete mět takovú pohodu, že si až budete říkat: “Sakra, co tady kdo zas co vyvédl, že sú všeci takoví hodní!” Ale věřte, že nikdo nic nevyvédl, ale na všecky enom už začíná přicházat tá vánoční nálada. Zlepšit byste ju mohli eště pečéním perníčků. Při takové vůni by sa nikdo hněvat ani nemohl.

VÁHY 24.9. - 23.10
Žádné veliké úspěchy v lásce vás nečekajú. Ideální doba pro vás nastala, abyste udělali krmítko pro ptáky, nakřápali ořechů, anebo si udělali aspoň pořádek ve skříni. Všecko vám půjde pěkně od ruky. Kdyste si naposledy zahráli doma nejakú hru? Ani si nespomenete co? Najděte proto třeba karty, svolajte rodinu a hrajte. Bude vám dobře.

ŠTÍR 24.10. - 21.11.
Připravovat pěkné Vá-noce, to je vlastně veliká radost, která, ač si to málokdo uvědomuje, bývá pěknější než kolikrát ty vánoce samotné. Je to neco jak s tú předehrú u teho sexu. Proto si to včíl pěkně vychutnajte. Určitě ste si už aj uřezali Barborku, aby vám na Vánoce rozkvétla. Estli eště né, tož to napravte, štěstí vám to přinese.

STŘELEC 22.11. - 21.12.
Ukažte všeckým, že dovedete byt aj veselí a že je s vama vlastně prča. Dyť vám nic nescházá. Místo máte, zuby vás nebolíja, tož co sa děje. Kupte si také neco, co vám udělá radost a nečekajte až na Vánoce, třeba byste nedostali to pravé ořechové, a potom budete zklamaní. Doba je výhodná aj pro sázky, měli byste trochu to štěstí podrcnút.

KOZOROH 22.12. - 19.1.
Aspoň jeden den v tomto týdnu stávajte ráno až tehdy, když sa váš orga-nizmus sám probudí. Néni dobré furt sa nechat stresovat tým budíkem. A ešče, když sa probudíte, tož si enom tak pro radost chvilku polenošte. Šak vám tá práca neuteče, dyť aj Rusové říkajú: “Rabóta nět sabáka, aná něuběgájet.” A kdyby aj uběgála, tož bóže. Té sa zas najde.www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund