Číslo: 52
23.12.1996
Článků: 34

Titulní
Na
Ze
Obchod
Pošta
Kultura
Příloha
Horoskop
Pošta
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


SLOVÁCKÝ HOROSKOP

SLOVÁCKÝ HOROSKOP
VODNÁŘ 20.1. - 18.2.
Dneska už byste konečně mohli přestat s tým nakupováním, dyť to všecko, co ste nakúpili, nemožete ani přes ty Vánoce sněst. Rači byste si měli kúpit nejakú knížku, anebo inú duševní stravu. Zopakovat byste si měli také nejaké ty vánoční zvyky, abyste věděli, jak to s vama bude příští rok vypadat. Nezapomeňte si kúpit los nebo vsadit sportku.

RYBY 19.2. - 20.3.
Všeci, co ste ve znamení Ryb, si dajte na Vánoce pozór na ryby, lebo sa vám može nejaká kosť zapříčit v krku a to by nebylo dobré. Neměli byste také zapomnět si schovat nejakú tú zlatou šupinu z kapra a dat si ju do té svojí portmonky. Po celý příští rok potom budete mět dostatek penízú. No a když sú peníze a zdraví, tož je všecko.

BERAN 21.3. - 20.4.
Nesnažte sa děckám vysvětlit, že Ježíšek nenosí dárky, ale že to dáváte vy. Děcka, a vy zas neňúrajte po skříňách a počkajte si, až to bude pod stromečkem, ináč byste ani neměly žádnú radost. Při štědrovečrní večeři nesviťte lustrem, ale zapalte si pěkně svíčku, estli ste bohatší, tož možete aj dvě a uvidíte, že vám bude o moc lepší chutnat.

BÝK 21.4. - 20.5.
Zapomeňte na to, že ste Býci a snažte sa chovat tak, jako kdybyste byli beránci. Nechte rozhodování na iných, aj když si budete myslet, že sú to pěkné ptákoviny, co si oni vymýšlajú. Zapomínat byste ale neměli na zvířátka, a proto aj pro ně přichystajte malú slavnostní večeřu. Naplňte krmítka a popřejte jim pěkné Vánoce, zaslúžíja si to.

BLÍŽENCI 21.5. - 20.6.
Když sa budete cítit přes svátky malátní a navíc přejezení, tož nasaďte aspoň jednodenní dietu. Neměli byste také pořád myslet enom na prácu, ale začněte aj trochu flirtovat. V životě sa máte eště nadělat, tož proč si s tým otravovat ešče Vánoce. Pozór si dajte na súsedy, mohli by vám udělat peklo v rodině. Rači jich moc nezdržujte.

RAK 21.6. - 22.7.
Raci nechajte na chvílu odpočinút tem svojím klepetám, sedněte si k televizi a lenošte a lenošte. Ve svátky sa nemá nic dělat, a proto to dodržujte. Nalejte si pohárek, anebo běžte k nekomu na besedu a ten pohárek si dajte u něho. Děcka sa nemosíja moc učit, protože by to stejnako rychlo zapomněly. Vánoce sa vám vydaříja, nebojte sa nic.

LEV 23.7. - 22.8.
Protože sa určitě budete přecpávat, tož zkuste si rozřezat jabko, abyste uviděli, jaký osud vás bude čekat. Když bude hvězdička, tož to bude dobré. No a když bude křížek, tož to nebude nic moc. Hlavní věc ale je v tom, že když ty jabka rozkrójíte, tož ich také snězte, aspoň si trochu střévka pročistíte od tech klobásek, chlebíčkú a iných nezdravostí.

PANNA 23.8. - 23.9.
Uvědomte si, že sú tady Vánoce - svátky míru a pokoja, tož sa na všecky enom usmívajte a uvidíte, že všecko bude dobré. Už ste nekdy zkúšali posílat si v lavóře ořechové skořápky se zapálenýma svíčkama? Že né! Tož to rychlo zkuste a uvidíte, jak sa při tom budete bavit. Když máte doma nejaké zvířátko, tak mu také dajte nečeho dobrého. Šak vám neubyde.

VÁHY 24.9. - 23.10
Né enom hvězdy, ale aj vaši partnéři sú vám naklónění. Proto toho využijte a dopřejte si rodinné pohody. Dařit by sa vám mělo aj v posteli, a kdyby náhodú né, tož sa vám určitě bude zdát aspoň pěkný sen. Když dostanete pěkné dárky, tož pěkně poděkujte. Když dostanete nepěkné dárky, tož poděkujte také - patří sa to.

ŠTÍR 24.10. - 21.11.
Pozór si mosíte dat hlavně na gořalku, abyste si zbytečně nezkomplikovali Vánoce. Místo popíjání si zajděte na procházku a trochu sa vyvětrajte. Dařit sa vám bude všecko v kuchyni, chlapom půjde umývání náčení a robám vařéní. Už ste si zkusili lehnút si aj po obědě? To je věc, co? A když sa eště k nekomu přitúlíte. Co vám budu vykládat.

STŘELEC 22.11. - 21.12.
Už ste si všimli, jakú majú radost z Vánoc děcka? No, velikú. Proto, chcete-li zažit aj vy pěkné svátky, tož si běžte s tema děckama chvílu povykládat a aj pohrát. Pusťte si koledy, zapalte svíčku a bude vám dobře. Večér potem až děcka půjdú spat, tož sa trochu nastříkajte tema voňavýma sprejama a uvidíte, že to půjde... Šak sú přeca Vánoce!

KOZOROH 22.12. - 19.1.
Nekeří z vás budú slavit né enom Vánoce, ale aj ty svoje narozeniny. Tož nezapomeňte pozvat také nekoho z rodiny, protože slavit sa má ve společnosti. Ono když sa taková oslava nepodaří, tož máte radost aspoň potom až všeci odejdú, že už odešli. Štěstí by vám mělo byt naklóněné, tož to neprošvihněte, nemoselo by sa to opakovat.www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund