Číslo: 13
31.03.1997
Článků: 32

Titulní
Uherskohradišťsko
Ze
Kultura
Pro
Pošta
Horoskop
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


Kanoisté na Istrii
DRSNÝ PŘESPOLÁK
Tečka za hokejem
FC Sl. Slavia - SK LeRK Prostějov 0:0
Veselí jednou nohou ve finále ligy házené!
Fotbalové tabulky

Kanoisté na Istrii
Velmi dobré podmínky pro pádlování nalezli rychlostní kanoisté na chorvatské Istrii. V době od 9. do 21. března trénovaly národní týmy juniorů a maratonců doplněné o samoplátce v chorvatském Novigradu. Do luxusního hotelu Maestral zamířili už po několikáté, neboť mimosezóní ceny a místní podmínky jsou tady nejen pro kanoisty výborné. Na nedaleké řece Mirna, kam se kanoisté, kajakáři a kajakářky dostávali přes mořský záliv, najížděli kilometry také Poláci, Chorvati, Řekové a Slováci. Zatímco v Čechách a na Moravě sníh signalizoval, že zima ještě neřekla poslední slovo, u Jadranu občas teplota povyskočila až na 20 stupňů. Pádlování doplnil běh v okolních terénech, posilování s přivezenými činkami, k regeneraci přišel vhod hotelový bazén se slanou vodou a proudy. Ke zpestření zde byla asfaltová hřiště nejen pro fotbálek (Česká republika zdolala slovenskou reprezentaci), ale také v Chrovatsku populární basketbal.
K doplnění potřebné energie sloužila hotelová kuchyně podávaná formou #švédských stolů ve stylu #co hrdlo ráčí, na což několik účastníků doplatilo krátko-dobými trávícími problémy. Z jihu Moravy se tohoto jarního soustředění zúčastnili z Ostrožské Nové Vsi kanoisté ONDRAČKA, MAREK, a T. KUSÁK, kajakáři KOLÁŘ, B. KUSÁK a LAGA včetně trenéra PJAJČÍKA a bývalé znojemské kajakářky, juniorky ČAJKOVÉ.
Ondračkův deblový maratonský partner Petr POJEZNÝ, odchovanec Ostrožské Nové Vsi, strávil tři týdny v italské Sabaudii, kam odjel se svým klubem USK Praha. V rámci mezinárodního běhu Římem se uskutečnila v blízkosti Vatikánu také kanoistická regata, jejíž průběh vkládala režie díky vrtulníku do přímého přenosu z atletického klání. Na singlkanoi obsadil Petr POJEZNÝ čtvrté místo za trojicí maďarských reprezentantů.
Na Apeninském poloostrově měl pobývat původně také další bývalý novovešťan, olympionik Petr HRUŠKA. Po návratu z přípravy v chorvatském Ploče (Cardilievo) se však vedení Dukly Praha nestrefilo do chvilkové jarní euforie v oblastech českých, a tak skupina v rámci úspor zůstala doma a dočkala se teplot pod bodem mrazu.
Kromě týmu kolem olympijského vítěze Martina DOKTORA (Jihoafrická republika), se na opačném pólu zeměkoule vyhřívá při jízdě na kajaku brněnský kajakář Pavel HOLUBÁŘ. Toho do Austrálie pozvali bývalí vyznavači rychlých pádel z moravské metropole. Jeden z mála zástupců Brna v české rychlostní kanoistice tak bude určitě patřit k uchazečům o reprezentační dres.
vpDRSNÝ PŘESPOLÁK
Jubilejní, 20. ročník Novoveského přespoláku, který kanoisté z Ostrožské Nové Vsi uspořádali v okolí místních jezer, provázelo takřka zimní počasí, jež se vždy jen na krátkou dobu umoudřilo. Někteří závodníci se v cíli závodu objevili téměř jako sněhuláci. Ani kategorie mužů nepodlehla lákavým nabídkám okolních rybářů typu: #... chlapi, vykašlete se na to a pojďte na štamprlu ... a na asfaltu i v blátě dokončila desetikilometrovou trať složenou ze čtyř okruhů kolem tzv. Kunovské tabule. Vítězství si vybojoval loni druhý Petr HANÁČEK z Ostrožské Lhoty před ŠURÁNKEM a kanoistou Romanem KOTAČKOU. Až neskutečný (co se týká počasí) a zároveň velmi potěšující (co se týká počtu startujících) byl pohled na nejmladší kategorie předžáků. Vůbec nejmladším běžcem, který zdolal trať, byl v doprovodu svého otce zatím ještě tříletý!!! Martínek MACH. Ten obdržel rovněž speciální cenu.
Po probdělé noci v autobuse při cestě z reprezentačního soustředění v Chrovatsku odstartovali i junioři spolu s trenérem, nově se představila horská kola. Kromě pořadatelů, sponzorů - firem SITIS a PEQ, zaslouží absolutorium všichni účastníci letošního #drsného ročníku, když k nejpočetnějším zastoupeným patřili domácí kanoisté, uherskohradišťští veslaři a veslařky a atletky Slovácké Slavie respetive žáci a žačky III. základní školy v Uherském Hradišti. Vítězové jednotlivých kategorií: předžáci - ONDRÚŠEK, předžačky - MUCHOVÁ, ml. žactvo - Lub. BOTEK a P. BASOVNÍKOVÁ, st. žactvo - P. BOTEK a B. BASOVNÍKOVÁ, dorost - M. SVITÁK a KRYSTOVÁ, junioři - LEBLOCH, ženy BREŠLOVÁ, muži - HANÁČEK, veteráni PROFOUS, horská kola JIRÁSEK.
vpTečka za hokejem
HC Uh. Hradiště - Malm” IF (Švédsko) 2:4 (1:1, 0:2, 1:1)
Celkem 316 diváků sledovalo v ochozech ZSM přátelské a mezinárodní utkání dorostu s atraktivním a výborným soupeřem, které mělo po stránce hokejové velmi dobrou úroveň. Škoda, že domácí nováček I. ligy ČR se sportovní veřejnosti nemohl představit v kompletní sestavě. Švédové dokázali využít dvě přesilovky k vedení 0:1 a 1:2 při hře 4 ku 5. Nejlepším hráčem HC UH byl brankář Emil Hrazdíra, který chytal perfektně, domácí podržel, kryl řadu střel i sólových nájezdů a zabránil výraznější prohře. Rovněž jeho protějšek Martin Albhn chytal velmi pozorně, spolehlivě a zlikvidoval řadu příležitostí omlazeného kolektivu HC UH o hráče, žáky 9. třídy. Byla to důstojná tečka za úspěšnou hokejovou sezónou ročníku 1996 - 1997.
Branky a asistence: 11. Johan Lungqist (kapitán družstva Christian Svensson) - 0:1, 13. Peprníček (Lysák) - 1:1, 22. Johan Lungqist (Joakim Nilsson) - 1:2, 37. Jonas Strandqist (Jakob Engstrand) - 1:3, 44. Ondřej Radkovič (Hruška) - 2:3 a 57. Jaokim Nilsson (Patrik Nyman) - 2:4.
Výborně a objektivně řídili: Michal Čech z Uh. Hradiště a Karel Machálek z Kunovic. Vyloučení: 4:5 a využití 0:2.

Mezinárodní hokejový turnaj - ZS Piešťany - žáci 7. třídy:
Uh. Hradiště - Piešťany 5:5. Kapitán družstva Mikulášek 2, J. Bruckner, Pšurný a Komnacký, góly za HC UH.
Michalovce - Uh. Hradiště 4:1. Branka HC UH: J. Bruckner.
Poprad - Uh. Hradiště 9:1. Gól za HC UH dal J. Bruckner.
Uh. Hradiště - YTONG Brno 0:2.
Zvolen - Uh. Hradiště 1:1. Branka HC UH: J. Vávra.
HC Uh. Hradiště v náročném turnaji obsadilo 6. místo.

Mezinárodní hokejový turnaj - ZS Prievidza - žáci 6. třídy:
Uh. Hradiště - Spišská Nová Ves 3:1. Góly vítězů: Michal Pšurný 2 a kapitán družstva M. Kotačka.
Uh. Hradiště - Banská Bystrica 3:1. R. Pšurný 2 a Kotačka.
Uh. Hradiště - Tábor 1:0. Kotačka.
Uh. Hradiště - Trnava 10:0. Kotačka 3, M. Pšurný 2, R. Pšurný, Ingr, Ungerman, Obadal a Šudřich.
Uh. Hradiště - Prievidza 2:2. Kotačka a Lučka.
HC Uh. Hradiště se stalo vítězem kvalitního turnaje a navíc Martin Kotačka byl vyhlášen nejlepším hráčem na mezinárodní úrovni.
Skalica - Uh. Hradiště - Uh. Hradiště 10:1. Přátelské a mezinárodní utkání žáků 3. třídy: Branku HC UH vstřelil Husek.
JBFC Sl. Slavia - SK LeRK Prostějov 0:0
Uh. Hradiště (JOH) - K dalšímu existenčnímu utkání nastoupila Slovácká v domácím prostředí proti čtrnáctému celku druho-ligové tabulky LeRKu Prostějov bez zraněného stopera Kučery, avšak již s kapitánem Soldánem. Do první šance se hned ve třetí minutě dostal Široký, jenže jeho střelu z hranice šestnáctky gólman hostí Hložánek se štěstím vyrazil k Leciánovi, který však branku přestřelil. V 7. minutě dali hosté vyniknout domácímu Barcuchovi, jenž v pádu, avšak s jistotou, odchytil Hrnčárův centrovaný míč, těsně před hostujícími útočníky. Hosté pohrozili ještě v 19. minutě, kdy zleva zatáhl míč Vacek, nacentroval na zcela volného Hrnčára, který naštěstí z malého vápna přestřelil branku Slovácké. Domácí si pak vytvořili mírnou územní převahu, jenže na hřišti bylo vidět více bojovnosti, než pohledných fotbalových akcí. V 26. minutě se dostal do šance Soldán, který se vysunul na hrot útoku, ale jeho hlavička po centru Nociara skončila těsně vedle branky hostí.
Do druhého poločasu nastoupil místo nevýrazného Leciána poprvé na jaře Matušek, na kterém však byla více než vidět jeho dlouhodobá absence. V 56. minutě Gottwaldovu střelu brankář Barcuch jen s námahou vyrazil. V 65. minutě vyslal Švancara snad do největší šance utkání Matuška, který z úhlu postupoval sám na hostujícího gólmana, který jeho střelu vyrazil. Závěrečný nápor Slovácké přinesl již jen sérii rohů, která však k vytouženému zisku tří bodů nevedla. V mužstvu Slovácké je třeba pochválit jistého Barcucha v brance, bojovného Švancaru a kapitána mužstva Soldána, který právě včera oslavil své 33. narozeniny, k nimž mu blahopřejeme.
ŽK: Švancara, Matušek, Široký - Charvát, Štefka. Diváci 1 600. Rozhodčí: Kašný - Santarius, Vozák.
Sestava Slovácké: Barcuch - Vaverčák, Soldán, Řezník, Nociar, Lamáček (70. Maniatis), Švancara, Minář, Sedlář, Široký, Lecián (46. Matušek). Trenéři Vařecha a Kusák.
Hlasy po utkání: trenér Slovácké Petr Vařecha: #I přesto, že jsme si v závěru zápasu vytvořili značný tlak, nedokázali jsme skórovat a jen jsme předvedli, že naše koncovka je žalostná.
Trenér LeRK Karel Trnečka: #Za dané situace jsem s bodem spokojený, protože v druhém poločase nás Hradiště dostalo pod tlak. Řekl bych že tento zápas byl zatím nejhorší, jaký jsme na jaře odehráli.
Tuto sobotu zajíždí mužstvo Slovácké na hřiště Přerova.Veselí jednou nohou ve finále ligy házené!
HC Veselí n.M. - MILO Olomouc 25:15 (13:5)
Již více než hodinu před prvním semifinálovým utkáním se neslo veselskou halou ladění bubnů a hlasivek fanoušků, kteří později v utkání vytvořili SUPER atmosféru a byli sedmým hráčem domácích. Veselanky v posledních vzájemných střetnutích dokázaly zvítězit a staly se tak favoritkami tohoto semifinále. Domácí vstoupily do tohoto střetnutí před televizními kamerami kanálu Kabel plus impozantně a 11. minutě vedly vysoko 6:0. V této době se navíc hostím zranila pivotmanka Havelcová (odchovankyně Veselí) a pomalu se Olomouci začala rozpadat koncepce hry. V 15. minutě se po čtyřech měsících za obrovského potlesku objevila na palubovce Gábina Tomšejová, která se hned po minutě prosadila z křídla a zvýšila stav utkání na 7:1. Veselanky přehrávaly hostující hráčky ve všech směrech a poločas vyhrály vysoko 13:5. Do druhé půle nastoupily domácí hráčky s vědomím, že i takové vedení dokázaly v základní části dvakrát promarnit.
Proto nenechaly tentokráte nic náhodě a už od počátku předváděly výbornou kombinační házenou, s dobře hrající obranou na čele s vynikající golmankou Zvoničovou. Ve 45. minutě utkání vedly domácí rozdílem devíti branek a bylo více než jasné, kdo vyhraje první utkání této série. Domácí trenér Zerzáň na posledních 15 minut poslal do hry celou lavičku. Děvčata své spoluhráčky plně nahradila a dovedla Veselí k prvnímu vítězství v play off vysokým rozdílem 25:15.
Po utkání trenér Veselí Zerzáň řekl: #Hráli jsme na vítězství, a to jsme dokázali, i když momentálně pod psychickým tlakem, neboť jsme museli oba zápasy vyhrát. Ono by se totiž mohlo stát, že v Olomouci dvakrát prohrajeme a jsme z kola ven. Holky předvedly vynikající výkon a troufám si tvrdit, že to bylo naše zatím nejlepší utkání. Navíc před takovým obecenstvem musím smeknout klobouk a poděkovat jim.
Trenér Olomouce Krejčík: #Já můžu kolegovi jenom pogratulovat k vítězství a konstatovat, že jsme se odevzdali již v prvním poločase po zranění Havelcové. Teď musíme na toto utkání zapomenout a připravit se na zítřek.
Sestava Veselí: Zvoničová, Bílová - Baráková 4/2, Fischerová 5/1, Prudká 3, Roubínková 3, Cilečková 2, Tomšejová 5/1, Arnošová 1, Nováčková, Vičánková 2/1. Sedmimetrové hody 7/5 - 4/4. Vyloučení 2:3. Rozhodčí Konečný, Ondráš. Diváků 600.
Nejlepšími hráčkami utkání byly vyhlášeny: MILO Olomouc - kapitánka Iva Zubková, která v tomto utkání nastřílela celkem 9 branek. U Veselí to byla G. Tomšejová autorka pěti branek.

Veselí n.M. - MILO Olomouc 20:15 (12:7)
V neděli dopoledne se ve veselské hale sešlo 500 diváků, kteří přišli zhlédnout druhý díl detektivky zvané semifinále I. ligy házené žen. Všichni věřili, že i dnes domácí vyhrají, i když nikdo neočekával tak jasné vítězství jako v předešlém utkání. Ovšem úvod tohoto střetnutí byl jakoby kopií prvního utkání. Zápas otevřela první brankou stejně jako v sobotu střelou z devíti metrů Prudká. Stejně tak vypadalo i skóre, kdy domácí vedly v 11. minutě 6:1. Olomouc hrála proti prvnímu utkání jako vyměněná, ale ani tak to na výborně hrající domácí nestačilo. Veselanky předváděly výbornou házenou s pojistkou, která se jmenuje Zvoničová. Tato hráčka je dle domácího trenéra momentálně nejlepší brankařkou v naší lize. Domácí nakonec vyhrály první poločas 12:7. Olomoučanky nastupovaly do druhé půle pod psychickým tlakem druhé prohry, což jim značně svazovalo ruce. To naopak nahrávalo Veselankám, které toho využily a neponechaly nic náhodě.
Bojovaly až do konce, i když deset minut před závěrečným hvizdem bylo jasné, že příští týden v Olomouci budou hrát s náskokem dvou vyhraných utkáních. Navíc budou hrát v Olomouci Veselanky téměř v domácím prostředí, jelikož se na toto utkání vypravují dva autobusy s fanoušky. Druhý zápas této série nakonec děvčata ze Slovácka vyhrály 20:15 a zvýšily tak vedení série na 2:0. Fanoušci domácích skandovali ještě hodinu po utkání a nakonec přišlo i na Velikonoční pomlázku, kterou někteří pánové doprovodili děvčata do kabin.
Trenér domácích Jiří Zerzáň řekl: #Jsem rád, že vedeme 2:0 a máme velkou možnost postupu do finále. Děvčata podala výborný výkon, tak jako včera. Škoda jen zranění Prudké, která nám toto utkání výborně rozehrála.
Trenér hostí Krejčír: #Nedokázali jsme domácím vzdorovat tak jak jsme si předsevzali. Před odvetou na domácí palubovce se ale nevzdáváme. Budeme bojovat až do konce.
Sestava Veselí: Baráková 6/3, Fischerová 3/1, Tomšejová 2, Roubínková 3, Cilečková 3, Prudká 1, Arnošová 1, Bičánková, Nováčková 1. Sedmimetrové hody 7/4 - 3/1. Vyloučení 3:5. Rozhodčí Čumpl, Padevět. Diváci 500. Nejlepší hráčkou u domácích byla vyhodnocena brankářka Zvoničová. Na utkání byl i veselský rodák, herec Břetislav Rychlík, který nám řekl: #Je to až neuvěřitelné jaká házená se hraje na tak malém městě. Smekám klobouk před takovým výkonem. V úplných amatérských podmínkách, které tady panují je to opravdu perfektní. Takový kolektiv a bojovnost, které jsem tady viděl, tak to jsem ještě nikde nezažil. Atmosféra celého utkání byla prostě fantastická. Určitě přijdu sem příště zase. Věřím, že děvčata tu ligu vyhrají.
Rosťa Polehňa

Na házenou do Olomouce
Zájemci o utkání v Olomouci se mohou přihlásit u pana Baráka na telefonu 0631/311381, nebo ve video půjčovně ve Veselí n.M. Cena jízdenky je 40 Kč. Odjezd autobusů - od hotelu Rozkvět v sobotu ve 13.30, případně v neděli v 7.30 hod.
RPFotbalové tabulky
Župní přebor
Mikulčice - Březůvky 2:0 (1:0), Zhříval, Zálešák. Rozhodčí Možíš. Diváků 100.
Morkovice - Kostelec 1:2 (1:1). Novotný z penalty, Polášek - Kopl. Rozhodčí Havránek, diváků 250.
Bystřice p. H. - Hluk 6:3 (4:1). Hosté byli favorizovaným domácím, vyrovnaným soupeřem do 40. min. I. poločasu, kdy za stavu 1:1 domácí v kratkém sledu 3x skórovali, čímž bylo prakticky o výsledku rozhodnuto. Domácí i ve II. půli pokračovali v náporu, avšak několik střeleckých příležitostí zahodili. I přesto v závěru utkání vedli 6:1. Za tohoto stavu vystřídali gólmana, čehož hosté využili dvěmi brankami ke skorigování skore na 6:3. Olša 4, Hofírek, Skopal - Buják 2, Pospíšek. Rozhodčí Křenek, diváků 200.
Hulín B - Bojkovice 0:0. Utkání mužstev ze spodu tabulky byla hra po celých 90 minut vyrovnaná, souboje se odehrávaly většinou mezi šestnáctkami. Hosté byli sice fotbalovější, ale utkání nakonec skončilo spravedlivě remízou (zřejmě chyběla podpora domácích fanynek). Rozhodčí Ptáček v 85. vyloučil hostům Běhunčíka. 150 diváků. (Bojkovice).Vigantice - Mysločovice 0:2 (0:1).
Polešovice - Újezdec 1:0 (0:0). Kreisl, rozhodčí Blahůšek, diváků 350.
Štítná - V. Karlovice 0:1 (0:0), V. Otrokovice - Napajedla 0:0.

	1.	Polešovice	13	2	3	38:23	41
	2.	Mysločovice	11	6	1	49:18	39
	3.	Bystřice	11	4	3	45:23	37
	4.	V. Karlovice	10	2	6	33:21	32
	5.	Napajedla	8	5	5	28:17	29
	6.	Morkovice	9	1	8	30:24	28
	7.	V. Otrokovice	8	4	6	23:26	28
	8.	Kostelec	7	5	6	34:30	26
	9.	Mikulčice	7	4	7	29:34	24
	10.	Vigantice	5	6	7	20:20	21
	11.	Újezdec	6	3	9	24:29	21
	12.	Hulín B	6	3	9	25:32	21
	13.	Hluk	5	5	8	20:35	20
	14.	Bojkovice	5	5	8	17:34	20
	15.	Březůvky	3	2	13	20:39	11
	16.	Štítná	1	1	16	16:56	4

Okresní přebor
Nivnice - Buchlovice 0:2 (0:0). O zisku bodů ve vyrovnaném utkání rozhodli hosté až za posledních pět minut. Branky hostí Mička a Hlůšek, řídil Šťastný z Uh. Hradiště, sledovalo 100 diváků.
Bojkovice B - Dol. Němčí B 1:0 (0:0). Po vyrovnané půlhodině hry postupně získali domácí převahu a zaslouženě zvítězili. Branku domácích střelil Kalina V. Řídil Navrátil z Podolí, 110 diváků.
Boršice A - Kostelany 2:2 (1:1). Domácím se utkání nevydařilo, hosté brankou v poslední minutě zaslouženě získali bod. Branky za domácí Ondrůšek, Hykl K., za hosty Kamarád a Dvouletý. Řídil Kostelníček z Jalubí, 120 diváků.
Kudlovice - Kunovice B 3:0 (0:0). Utkání slušné, rušné, domácí zvítězili lepším výkonem. Branky domácích Rosík V., Zapletal P. a Šilc M. Řídil Hůšek z Morkovic, 100 diváků.
Ostr. Lhota - Šumice 1:1 (0:0). Vyrované utkání, které objektivně řídil rozhodčí Malík z Kněždubu. Před 150 diváky dal branku za domácí Skopal M., za hosty Janíček.
Slavkov - Tupesy A 1:2 (0:1). V prvním poločase měli hosté více ze hry, ve druhém se domácí více prosadili a vyrovnali. V nervozním závěru druhého poločasu po sérii laciných žlutých karet vstřelili hosté vítěznou branku. Branku za domácí Bukvic, za hosty Duda P. a Matoušek L., 120 diváků. Řídil Hubál ze Sušic.
Březolupy - Hor. Němčí 1:2 (1:2). Domácím se utkání nevydařilo, a proto se neozvali. Branky za hosty po hrubých chybách domácích vstřelili Pěchula a Bobčík. Před 60 diváky řídil Vacenovský z Popovic.

	1.	Tupesy	12	2	0	51:10	38
	2.	Boršice	10	3	1	42:9	33
	3.	Nivnice	8	3	3	29:18	27
	4.	Slavkov	8	1	5	40:25	25
	5.	Kunovice B	7	3	4	22:27	24
	6.	Šumice	6	3	5	28:21	21
	7.	Buchlovice	6	2	6	19:15	20
	8.	Březolupy	5	4	5	19:25	19
	9.	H. Němčí	4	3	7	19:28	15
	10.	Kudlovice	4	3	7	23:36	15
	11.	D. Němčí B	4	2	8	20:39	14
	12.	Bojkovice B	3	1	10	19:31	10
	13.	Ostr. Lhota	3	1	10	18:37	10
	14.	Kostelany	1	3	10	18:43	6

I. A třída sk. B
Kvasice - Jalubí 1:0. O výsledku bylo rozhodnuto už ve 3. minutě kdy branku domácích dal Kvasnička. Hosté po změně stran hru vyrovnali, ale branku se jim vstřelit nepodařilo.
Uherský Ostroh - Rohatec 1:3 (1:1). Domácím v průměrném utkání patřil úvod, kdy dal vedoucí branku Žižka. Vzápětí mohl ten samý hráč zvýšit z pokutového kopu, který však neproměnil. Hosté ještě do poločasu hru vyrovnali a po změně stran vyjádřili svoji převahu i střelecky. Žižka - Lamáček, Pelikán, Doležal.
Nedachlebice - Jarošov 2:0. V utkání průměrné úrovně byli domácí lepší, oba góly dal Vašek ve 27. a 49. minutě. Další gólové šance promarnili. Hosté domácího brankáře téměř neohrozili.
Prakšice - J. Otrokovice 1:1 (0:1). V první půli byli lepší hosté, domácí svoji převahu v závěru utkání vyjádřili vyrovnávací brankou Juráka.
Ostrožská N. Ves - volno. Bzenec - Šardice 0:1. Foltýn.Dolní Bojanovice - Ždánice 0:2. Prušánky vystoupily ze soutěže, všechny výsledky se anulují.

	1.	D. Bojanovice	9	2	2	40:14	29
	2.	Šardice	8	2	3	16:10	26
	3.	Rohatec	7	2	4	28:21	23
	4.	Nedachlebice	7	2	4	25:22	23
	5.	Bzenec	6	3	4	23:18	21
	6.	O.N.Ves	7	0	5	28:19	21
	7.	Ždánice	6	1	6	27:21	19
	8.	Jalubí	6	1	6	22:25	19
	9.	Prakšice	4	3	6	20:21	15
	10.	Kvasice	4	3	6	13:20	15
	11.	Jarošov	3	2	8	13:34	11
	12.	J. Otrokovice	2	4	7	14:25	10
	13.	Uh. Ostroh	1	3	9	10:29	6

I. B třída sk. B
Zlechov - Lubná 4:1. Domácí podali v utkání velmi dobrý výkon a zaslouženě zvítězili brankami: Donátek 2, Machala, Sontág - Nehlášeno.
Bílovice - Uh. Hradiště B 1:5. Po celý zápas byli hosté lepší, dokázali se prosadit v pokutovém území a svoji převahu vyjádřili i brankově. Pospíšil - Zemánek, Krátký, Bobčík Pauřík, Žitňanský.
Mladcová - Břestek 2:2 (2:1). Hosté už sice prohrávali 2:0, ale zlepšenou hrou dokázali dvěma brankami Vaňka a Janíka srovnat skóre na 2:2.
Žeranovice - Prasklice 0:2, Roštění - Všetuly 2:2, Malenovice - Zdounky 0:0, Morkovice B - Lůžkovice 0:0.

	1.	Břestek	9	5	0	38:11	32
	2.	Prasklice	9	2	3	31:18	29
	3.	Lůžkovice	8	2	4	26:18	26
	4.	Uh. Hradiště B	7	3	4	27:16	24
	5.	Mladcová	7	2	5	35:20	23
	6.	Zlechov	7	1	6	30:21	22
	7.	Zdounky	6	4	4	19:15	22
	8.	Morkovice B	6	3	5	23:23	21
	9.	Malenovice	5	4	5	21:26	19
	10.	Roštění	4	2	8	22:35	14
	11.	Žeranovice	3	4	7	26:32	13
	12.	Všetuly	4	1	9	22:39	13
	13.	Lubná	3	2	9	26:34	11
	14.	Bílovice	2	1	11	8:56	7

I. B třída sk. C
Nedakonice - Velká n. V. 1:3 (1:3). Domácí nenašli recept na dobrou hru hostí a po chybách v obraně zbytečně inkasovali. Bábík - Smíšek, Koníček, Janda.
Strání - Mutěnice 1:2. Oslabení domácí nestačili na fotbalovější hosty. Jejich jedinou branku dal Mikláš - Lamáček, Kučeřík.
Strážnice - Vlčnov 2:1. Přestože hosté vedli 1:0, měli více ze hry po celé utkání domácí, kteří těsně ale zaslouženě zvítězili. Opavský, Lipa - nehl.
Mor. Písek - Kněždub 2:1, Vřesovice - Vacenovice 0:4, Milotice - Kyjov B 1:0, Žarošice - Dubňany 0:1.

	1.	Dubňany	9	3	2	21:12	30
	2.	Vacenovice	8	3	3	31:10	27
	3.	Velká n.V.	7	6	1	32:14	27
	4.	Kyjov B	9	0	5	28:16	27
	5.	Nedakonice	8	2	4	30:16	26
	6.	Kněždub	7	3	4	23:14	24
	7.	Milotice	7	3	4	23:25	24
	8.	M. Písek	5	4	5	19:17	19
	9.	Mutěnice	4	4	6	14:14	16
	10.	Žarošice	4	2	8	14:23	14
	11.	Strání	4	1	9	17:33	13
	12.	Vlčnov	3	1	10	13:36	10
	13.	Vřesovice	2	3	9	14:31	9
	14.	Strážnice	2	3	9	18:36	9

III. třída sk. A
Částkov - Traplice 1:3, Slovácko - O.N.Ves B 3:2, Medlovice - Kněžpole 1:6, Mistřice - Babice 1:2, Topolná - Sušice 3:0, Osvětimany - Ořechov A 0:2

	1.	Ořechov	10	1	1	29:5	31
	2.	Babice	9	1	2	37:11	28
	3.	Traplice	8	2	2	27:20	26
	4.	Kněžpole	7	4	1	28:14	25
	5.	Topolná	5	3	4	25:20	18
	6.	Sušice	4	2	6	25:26	14
	7.	Slovácko	4	2	6	19:25	14
	8.	O.N.Ves B	3	4	5	22:30	13
	9.	Mistřice	3	1	8	19:21	10
	10.	Medlovice	3	0	9	29:44	9
	11.	Částkov	2	3	7	20:40	9
	12.	Osvětimany	2	1	9	13:37	7

III. třída sk. B
Újezdec B - Drslavice 0:2, Havřice - Suchá Loz 2:1, Hluk B - Bánov 2:1, Bystřice - Korytná 3:1, Boršice - Podolí 5:2, St. Hrozenkov - Přečkovice 2.1.

	1.	Hluk B	8	3	1	33:10	27
	2.	Drslavice	7	3	2	35:17	24
	3.	Bystřice	7	2	3	26:18	23
	4.	Suchá Loz	5	3	4	24:17	18
	5.	Podolí	5	3	4	25:22	18
	6.	St. Hrozenkov	5	3	4	21:25	18
	7.	Havřice	4	5	3	17:19	17
	8.	Korytná	5	2	5	21:35	17
	9.	Boršice u Bl.	3	3	6	19:27	12
	10.	Přečkovice	2	4	6	23:25	10
	11.	Bánov	1	4	7	19:26	7
	12.	Újezdec B	0	5	7	13:35	5
www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund