Číslo: 16
21.04.1997
Článků: 44

Titulní
Uherskohradišťsko
Ze
Kultura
Pro
Pošta
Horoskop
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


Vítězství pro kanoisty z Ostrožské Nové Vsi
Přípravná kopaná
FC TJ Kunovice B - TJ Buchlovice 1:1 (1:0)
Pardubice - Slovácká Slavia 1:1 (0:1)
Sigma Olomouc B - FC Synot St. Město 0:1 (0:0)
Baník Ratíškovice - ČSK Uh. Brod 4:1 (1:0)
FC TJ Kunovice - TJ REOL Svitavy 3:0 (2:0)
Fotbalové tabulky

Vítězství pro kanoisty z Ostrožské Nové Vsi
Hranice (vp) - V počasí, kdy #člověk by ani psa ven nevyhnal, absol-vovali rychlostní ka-noisté úvodní závod letošní sezóny. Klub vodních sportů Hranice byl pořadatelem VII. ročníku kanoistického maratonu. Zatímco na okolních vrcholcích by vyznavači běhu na lyžích možná ještě objevili nějakou stopu, na řece Bečvě bojovali vodáci nejen se svými soupeři, ale také s nepříjemným větrem a sněhem. Původní délka tratí byla na poradě trenérů zkrácena, takže dospělí jeli namísto původního maratonu (42km) třicítku. Podobně, jako v letech minulých, ani letos neměl početnému závodnímu týmu ze Slovácka kdo konkurovat, a tak v hodnocení klubů získala O. N. Ves již poněkolikáté prvenství. Na nejdelší trati se objevil v novoveském dresu po dlouholeté odmlce jednadvacetiletý kanoista Roman Kotačka, který dojel jako třetí v pořadí mezi muži, což je nutno pochvalně kvitovat. V kategoriích juniorů nenašli reprezentanti ČR z O.N.V. soupeře.
Na kajaku zvítězil Vítězslav Kolář těsně před o rok mladším Bohumilem Kusákem, jehož bratr Tomáš pro změnu těsně porazil v závodě singlkanoí na 21 km Jiřího Marka. Další dvě prvenství přidala děvčata - Lucie Lagová v dorostenkách a její loňská deblová spolujezdkyně Barbora Basov-níková v žačkách. Žáci Petr Botek, Pavla Martinková (kajak) a Martin Minařík (kanoe) dojeli na místech druhých, Petr Pospíšil na místě třetím.
Mezi nejmladšími závodníky excelovali svěřenci staronových trenérů Romana Botka a Bohuslava Macha. Lubomír Botek zvítězil před Zdeňkem Jiráskem, na stupně vítězů nikoho nepustily žačky Petra Basov-níková, Iveta Kusáková a Kateřina Machálková.
26. dubna se uskuteční na řece Vltavě v Praze (Císařská louka) první letošní závod Českého poháru - kontrolní závod v maratonu. Pod Vyšehradem budou závodit kanoisti, kajakáři a kajakářky ze všech koutů republiky.Přípravná kopaná
Veselí n. M. - Slovácká Slavia Uh. Hradiště 1:4 (0:3)
V přátelském utkání mužů měla Slovácká Slavia na dobrém trávníku značnou převahu, kterou vyjádřila jen třemi góly. V brance domácích velmi dobře zachytal golman Bílek, kapitán mužstva. Po přestávce hosté, kteří měli letos na jaře poprvé k dispozici kompletní kádr hráčů, vystřídali od 46. minuty současně šest fotbalistů. Ve druhé půli se hra vyrovnala a do šancí se dostali i hráči Veselí, kteří v 76. minutě snížili Grabcem a v 88. minutě orazítkovali břevno Jemným. Za citelného chladna utkání s přehledem řídil exligový rozhodčí Lub. Drozdy z Bzence. Branky: 5. Široký po přihrávce Švancary - 0:1, 13. Marx po přihrávce Širokého - 0:2, 22. Sedlář po sólové akci od půlící čáry - 0:3, 66. Matušek z otočky umístěnou střelou k levé tyči - 0:4 a 76. Ant. Grabec po chybě obrany - 1:4. Sestava Slovácké: Zubík - Kučera (46. Lecián) - Vaverčák, Řezník - Široký, Minář (46. Maniatis), KM Soldán (46. Matušek), Švancara (46. Zlínský), Malůš - Marx (46. Nociar), Sedlář (46. Lamáček). Trenéři: Mgr. Petr Vařecha a Jaroslav Kusák.

Napajedla - Kunovice 1:3 (1:1)
V přátelském utkání mužů hosté hlavně v I. poločase měli více ze hry, ale domácí dokázali s nimi držet krok, úspěšně se bránili, a proto byl stav nerozhodný. Po změně stran se projevila větší zkušenost a kvalita týmu divizionářů, který ze spousty šancí proměnil jen dvě a zaslouženě zvítězil v této sestavě: Máčala - Flašar (46. m. Němčický) - Strakáč, Žák - Gabriel, KM ing. Svoboda, Zajíček (46. Páník), Kopčil (46. Andrýsek) - Soviš, Vlak (80. Taťák), Ďurďa (46. Bezucký). do branky byl připraven V. Bělohlávek. Trenér: Mgr. Ladislav Jánský. Branky vítězů: Gabriel, Bezucký a Páník. Kunovice - Kostelec (okr. Zlín) nehráno z důvodů rozmarů aprílového počasí a nečekané nadílky sněhu.

Slovácká Slavia Uh. Hradiště (ml.ligový dorost) - Kunovice (dorost) 1:1. Góly v přípravném utkání na hřišti v Sadech: M. Zimčík z penalty - Zd. Omelka.
JBFC TJ Kunovice B - TJ Buchlovice 1:1 (1:0)
V úvodu utkání měli hosté více ze hry a jejich převaha vyústila v sérii rohových kopů, a také ve dvě příležitosti, do níchž se dostal Šproch. Nejdříve jeho střela v 10. min. šla jen těsně nad břevnem a hned v 11. minutě se zbavil tří protihráčů, ale po sólové akci brankáře Bělohlávka nepřekonal. Domácí se pak vymanili z defenzívy a ve 3. minutě po přihrávce Kukulky poslal míč Taťák podél vybíhajícího golmana Štokmana jen těsně do autu. Ve 35. minutě kapitán domácího týmu Kukulka z trestňáku zajistil vedení Kunovicím 1:0 pěknou střelou, která se odrazila od tyče do branky. Ve 41. min. Horsák střílí vedle. Ve II. poločase v 56. min. Kukulkovu střelu z trestného kopu Štokman stačil vyrazit na roh. V 71. minutě Kukulka rukama fauloval Šprocha a z následující penalty Bedřich Marek (nejlepší kanonýr uplynulého ročníku) vyrovnal na 1:1. O minutu později za protesty byl vyloučen Kukulka a kapitánskou pásku předal Němcovi.
Potom měli hosté více ze hry, ale nepřesnou mušku v koncovce. V 86. minutě včas vyběhl Bělohlávek a před Šprochem úspěšně zasáhl.
Před 150 diváky rozhodoval Miroslav Navrátil z Podolí. ŽK: 16. Kukulka, 23. Měrka a 25. Burián - 34. Večeřa. ČK: 72. Kukulka.
Sestava Kunovic B: Bělohlávek - Trubák, Němec, Kukulka, Měrka - Horsák, Gabriel (89. Bezděk), Staňa, Burián (86. Halda) - Hubáček, Taťák. Trenér František Botek nám po utkání řekl: #V oboustranně tvrdém utkání hráči obou mužstev neproměnili vyložené šance. Ve II. poločase rozhodčí pokazil vývoj utkání v čase, kdy jsme byli v tlaku a měli převahu. Velmi přísně nařídil pokutový kop, což mělo za následek nejen ztrátu 3 bodů, ale i následné a nespravedlivé vyloučení našeho kapitána Kukulky za oprávněný protest.
Sestava Buchlovic: ing. Štokman - Dvouletý, Grebeň, Večeřa, Křiva (62. Mička) - Ondrůšek, Jiří Marek (83. Ct. Daňhel), Machynka, Skřivan - Šproch, Beďa Marek. Trenér Petr Jurník charakterizoval utkání těmito slovy: # Myslím si, že jsme byli v poli lepším kolektivem. Chtěli jsme zvítězit a potvrdit svoji neporazitelnost a dobrou formu letos na jaře. Nedaří se nám přechod ze zálohy do útoku a doposud se v koncovce střelecky neprosadil Beďa Marek, i když dnes dal gól z penalty. I přesto, že ke špici tabulky máme daleko, je nejen naším cílem, ale i výboru fotbalového oddílu TJ umístění do 3. příčky v konečném účtování. Nejlepšími hráči našeho mužstva v tomto duelu byli Šproch a Večeřa. JBPardubice - Slovácká Slavia 1:1 (0:1)
Pardubice (LB) - V utkání dvou celků z konce tabulky nastoupili hosté v kompletní sestavě a byli v prvním poločase lepším mužstvem. Obě mužstva hrála se zajištěnými obranami a velmi opatrně. Velká chvíle Slovácké přišla ve 26. minutě, kdy Minář zacentroval od rohového praporku a Sedlář dorazil jeho centr do branky domácích - 0:1. Slovácká měla ještě další šance, ale ty zůstaly nevyužity. Ve druhé půli to byli naopak domácí, kteří si vytvořili územní převahu a svou pohyblivostí si vytvářeli šance. V 53. minutě musel střídat Soldán, kterému se obnovilo zranění. V 60. minutě Radek Mikan prošel celou obranou Slovácké a nedal golmanu Barcuchovi šanci. Domácí se snažili strhnout vítězství na svou stranu, ale hosté pozornou hrou v obraně jim již nedovolili skórovat a získali tak další bod na cestě k záchraně.
Branky: 26. Sedlář 0:1, 60. min. Mikan 1:1. Diváci 880. ŽK: Faic (Pardubice). Sestava Slovácké: Barcuch - Vaverčák, Široký, Kučera, Švancara, Řezník, Sedlář (89. Matušek), Minář, Marx, Soldán (53. Nociar), Lecián (80. Maniatis).
Po utkání generální manažer Slovácké Mgr. Botek řekl: #My jsme byli lepší v první půli, domácí zase ve druhé. Myslím si, že remiza je zasloužená. V našem mužstvu bych vyzvedl v brance Barcucha, jinak ale celé mužstvo podalo velmi dobrý výkon.Sigma Olomouc B - FC Synot St. Město 0:1 (0:0)
Olomouc (Mil) - Neuvěři-telná série neporazitelnosti FC Synot nadále pokračuje a byla to právě záloha Olomouce, která na podzim ve Starém Městě uštědřila domácím poslední prohru. Navlas stejným výsledkem dokázal Synot svému soupeři po půl roce prohru oplatit a potvrdit tak vynikající bilanci ze hřišť soupeřů. Výhra se však v nefotbalovém prostředí náhradního Spartakiádního stadionu rodila velice těžce. Úvod patřil s chutí hrajícím domácím, když ve 3. minutě zachraňoval pozorný Ondrůšek po šanci Pagora, v 15. min. pak volný Švestka hlavičkoval vedle a ve 26. minutě se míč po standartní situaci otřel spojnici břevna s tyčí. Na druhé straně hráči Synotu domácího brankáře Pařízka téměř neohrozili. Po změně stran však vtrhli na hrací plochu jak uragán a konečně dokázali, proč vedou třetiligovou tabulku.
Nejprve Klvaňovu střelu mířící do šibenice výborný Pařízek zneškodnil a po ideálním průniku vystřídavšího Duchtíka ještě branku Bouřa netrefil. Vše si však vynahradil v 52. minutě, kdy dokázal zužitkovat prudkou Štěrbovu přihrávku z pravé strany. Domácí se však nevzdávali a při jednom z nebezpečných protiútoků zachraňoval na brankové čáře Forgáč a stejně tak zastoupil už překonaného brankáře Ondrůška při závěrečném tlaku Sigmy v poslední minutě Palčík. Staré Město tak ani ve čtvrtém jarním utkání na hostujících hřištích neinkasovalo gól a důležitou výhrou si nadále udržuje bodový odstup od nebez-pečně dotírajících Ratíškovic.
Domácí trenér Vlastimil Palička po zápase: V silně omlazené sestavě jsme s vedoucím celkem soutěže odehráli nešťastné utkání. Moji svěřenci hráli s enormním nasazením, doslova dřeli, ale výpadek v úvodu druhé půle nás připravil o lepší výsledek. Naše neproměněné šance rozhodly o výhře zkušenějších hostů.
Jiří Nevrlý, trenér FC Synot: Sehráli jsme nesmírně těžké utkání, což se dalo předpo-kládat. První poločas nám nevyšel podle představ, když scházelo především střelecké zakončení. Po změně stran jsme zvýšili aktivitu, vytvořili si brankové příležitosti a jednu z nich dokázal využít Bouřa. V závěru měl soupeř tlak, který však naštěstí nezu-žitkoval. Naše bilance ze hřišť soupeřů je neuvěřitelná a musíme se snažit o vylepšení i v domácím prostředí.
Sestava FC Synot: Ondrůšek - Forgáč - Palčík, Vojtěšek - Štěrba, Videman, Hlahůlek, Zapletal, Kočica (46.Duchtík) - Klvaňa (79.Racek), Bouřa (88.Antl).

POZOR ZMĚNA ! Další mistrovské utkání 22. kola MFSL proti Baníku Ostrava B se hraje na Širůchu v sobotu 26.4. už dopoledne od 10.15 hod.Baník Ratíškovice - ČSK Uh. Brod 4:1 (1:0)
Ratíškovice (JK) - Utkání dvou družstev z čela tabulky MSFL přilákalo do ochozů stadionu v Ratíškovicích pěknou návštěvu 1480 platících diváků. Obě mužstva nastoupila v nejsilnějších sestavách, i když mužstvo ČSK Uh. Brod stále bez zraněných opor Josefíka, Tomečka a Křapy. Hrála se rychlá kopaná a při první vážnější akci Baníku neudržel brankář Pavlíček míč a Zemánek jej doklepl do sítě (17. min) - 1:0. Obě mužstva bojovala a měla několik nevyužitých šancí. Ve 42. minutě Podaný přesně odcentroval, Lysáček hlavou vystřelil, brankář Pelíšek vyrazil před sebe a Buchta z pěti metrů trestuhodně zahodil. Ve druhém poločase hosté útočili, ale byli to domácí, kteří stříleli branky, až na konečných krutých 4:1, když dvakrát střílel Zemánek a jednou M. Kulyk z penalty. Za hosty upravil na 3:1 v 87. minutě dobře hrající Lysáček. Hráči ČSK sice bojovali, ale utkání se nevydařilo brankáři Pavlíčkovi.
V závěru utkání (74.min) byl vyloučen hostům M. Nedbal po druhé žluté kartě a domácí Toman (85. min.) za kopnutí Sotoláře bez míče.
Branky: 17., 70. a 78. min. Zemánek, 90. min. M. Kulyk z penalty - 87. Lysáček. Rozhodčí: Jaroslav Kříž z Blanska. ČK: Toman - Nedbal. ŽK: K.Kulyk - Sotolář, Nedbal, Lysáček, Novák, Irovský. Diváci - 1480.
Sestava ČSK: Pavlíček - Irovský, Kriško, Raiskup, Nedbal, Lysáček, Novák, Dobeš, Sotolář, Podaný (58. Rodek), Buchta (Šajter). Trenéři: Dunaj a Kalus.
Po utkání nám pan Kalus as. trenéra ČSK řekl: #Chtěl bych pogratulovat soupeři, pro nás je to krutá porážka. Myslím, že takovou jsme si nezasloužili. Paradoxem je, že jsme sehráli nejlepší letošní zápas. Přes velkou prohru bych chtěl poděkovat rozhodčímu J. Křížovi za jeho perfektní výkon. Bylo mi líto některých našich hráčů, kteří dřeli, ale efekt byl nulový."
Příští utkání sehraje ČSK Uh. Brod v sobotu 26.4.97 na Orelském stadionu v 16.30 s Dolním Benešovem.FC TJ Kunovice - TJ REOL Svitavy 3:0 (2:0)
Na stadionu Bělinka v Kunovicích byly sítě na brankách i za nimi vzadu upevněny podle mezinárodních předpisů a přispěly k pěknému vzhledu hrací plochy.
Druhou novinkou bylo slavnostní otevření a předání do užívání sportovní veřejnosti zařízení , tzv. SPORT CLUB, který FC TJ vybudoval v rekordním čase i s komfortním vybavením uvnitř tribuny.
Do třetice byla sponzorem 21. kola MSFD sk. #D firma EFEKT Uh. Hradiště v čele s vedoucím Pavlem Bradáčem, která navíc výhercům slosovatelných programů věnovala 4 překrásné koberce.
V samotném duelu dal v jeho úvodu povel ke střelbě Flašar, který z dálky branku překopl. Ve 20. min. poprvé rozjásal 500 diváků Radek Vlk, který hlavou dal vedoucí gól. Ve 25. minutě se po zpětné přihrávce Vlka podařilo Laďovi Sovišovi umístěnou střelou zvýšit na 2:0. Ve 28. min. se při hlavičkovém souboji lehce zranil na malém čtverci soupeře Jirka Flašar, ale po ošetření bojoval dále. Ve 30. Milan Němčický hlavou málem překonal brankáře Ehrenbergera. Ve 31. z přímého trestného kopu Soviše skončil míč po teči v rohu. Ve 39. opět Soviš orazítkoval břevno. REOL se úspěšně bránil, zakládal rychlé brejky, ale vyloženou šanci si nevypracoval. V závěru I. poločasu měli domácí velkou převahu, ale dílčí stav, s nímž byli více spokojení hosté, nezměnili.
Po přestávce v 50. minutě Bezucký nastřelil břevno. V 56. po běžeckém souboji Žáka s Kučerou dobře vyběhl Máčala a ukopl míč do bezpečí. V 82. uvnitř velkého čtverce zahrál nešťastně rukou Štěrba, dostal žlutou kartu a následující pokutový kop bezpečně Vlk proměnil a stanovil stav na 3:0. Kunovjané zvítězili zaslouženě rozdílem třídy. Velmi dobře a objektivně řídil Josef Fajkus z Václavovic, okr. Frýdek - Místek. ŽK: 69. Žák - 45. Novotný, 52. Drápela, 59. Válek a 82. Štěrba.
Vítězná sestava: Máčala - Flašar - Žák, Strakáč - M. Němčický, Kopčil, kapitán mužstva ing. Svoboda, Lysoněk (46. Gabriel) - R. Vlk (82. Zajíček), L. Soviš, Bezucký (77. Páník). Trenér mgr. Ladislav Janský po utkání řekl: #Ve velmi tvrdém utkání jsme odehráli vynikající I. poločas, který měl končit minimálně 6:0. II. půle byla vyrovnanější a my jsme hráli více méně o povinné vítězství. Z dobře bojujícího kolektivu bych vyzvedl výborného Kopčila ve středové formaci a aktivitou hýřícího Soviše.
V neděli 27.4. 1997 pořádá FC TJ Kunovice zájezd příznivců Kunovic do Dolních Kounic. Zájemci se mohou hlásit do středy 23.4. pod tribunou stadionu u sekretářky Dany Fišerové. Odjezd bude od sportovní haly v 8.30 hod. Cena zájezdu tam i zpět je 40,- Kč. Začátek utkání MSFD je v 10.30 hod.
JBFotbalové tabulky
II. liga
Zlín - Chrudim 1:1, Prostějov - Poštorná 2:0, Fr.-Místek - Dukla 1:3, Vítkovice - Ústí n.L. 1:0, L.Bohdaneč - Přerov 2:1, Blšany - Třinec 0:0, Č.Lípa - Havířov 1:0, Pardubice -Uh. Hradiště 1:1.

	1. 	Dukla		17	3	2	40:9	54
	2. 	L.Bohdaneč	13	4	5	33:15	43
	3. 	Zlín		9	9	4	38:24	36
	4. 	Blšany		10	6	6	32:20	36
	5. 	Vítkovice	8	10	4	24:18	34
	6. 	Č.Lípa		10	4	8	26:27	34
	7. 	Chrudim		8	9	5	33:13	33
	8. 	Přerov		9	6	7	47:32	33
	9. 	Třinec		7	7	8	21:28	28
	10. 	F.-Místek	6	7	9	25:31	25
	11. 	Poštorná	6	6	10	24:36	24
	12. 	Prostějov	5	8	9	22:29	23
	13. 	Uh.Hradiště	5	7	10	16:36	22
	14. 	Ústí n.L.	3	10	9	13:25	19
	15. 	Pardubice	5	4	13	20:4	19
	16.	Havířov		3	4	15	9:37	13

MSFL
Jihlava - Znojmo 1:0, Ostrava B - Boby B 1:3, Olomouc B - St.Město 0:1, NH.Ostrava - Hranice 1:0, Uničov - Krnov 1:1, Ratíškovice - Uh.Brod 4:1, D.Benešov - Kyjov 1:1.

	1.	St.Město	13	5	2	43:20	44
	2.	 Ratíškovice	11	6	2	44:20	39
	3.	 NH.Ostrava	11	3	6	29:20	36
	4.	 Uh.Brod	10	4	6	30:21	34
	5.	 D.Benešov	9	6	4	33:18	33
	6.	 Krnov		9	5	5	30:20	32
	7.	 Znojmo		9	5	6	31:23	32
	8.	 Jihlava	9	3	7	22:30	30
	9.	 Ostrava B	7	6	7	28:27	27
	10	 Boby B		7	5	8	22:25	26
	11.	 Olomouc B	6	6	8	16:20	24
	12.	 Uničov		6	4	9	21:29	22
	13.	 Kyjov		5	4	11	22:30	19
	14.	 Hranice	1	2	17	10:49	5
	15.	 Bohumín	0	4	15	6:35	4

Divize D
Židenice - Žďár n.S. 1:0, Blansko - Zlín B 3:0, Zeman Brno - Trnava 0:0, Slavičín - Hodonín 3:2, D.Němčí - D.Kounice 2:0, Bystrc - Prostějov B 2:2, Veselí - Brumov 0:1, Kunovice - Svitavy 3:0.

	1. 	Kunovice	15	4	2	50:16	49
	2. 	Brumov		15	3	3	43:23	48
	3. 	D.Kounice	14	2	5	45:27	44
	4. 	Zeman Brno	13	4	4	51:27	43
	5. 	Bystrc		11	4	6	39:21	37
	6. 	Židenice	9	5	7	25:21	32
	7. 	Veselí		8	5	8	20:28	29
	8. 	Žďár n.S.	7	4	10	33:38	25
	9. 	Svitavy		6	6	9	18:24	24
	10. 	Zlín B		6	5	10	30:35	23
	11. 	Prostějov B	7	2	12	29:44	23
	12. 	D.Němčí		5	5	11	26:35	20
	13. 	Trnava		6	2	13	34:45	20
	14. 	Slavičín	5	5	11	26:50	20
	15. 	Hodonín		4	6	11	15:36	18
	16. 	Blansko		4	4	13	26:40	16

Župní přebor
Napajedla - Hulín B 1:0 (0:0) - zápas průměrné úrovně, ve kterém měli domácí více střeleckých příležitostí. Jednu z nich využil Čechmánek, když v 55. min střelou do šibenice z trestného kopu dal jedinou branku utkání. Hosté podnikali nebezpečné protiútoky, ale domácího brankáře Vaculu nepřekonali. 150 diváků, řídil Janiš.
Újezdec - Bystřice 2:3 (2:2) - v zajímavém a dramatickém zápase byli fotbalovější hosté a vytvořili si v úvodu dvoubrankový náskok, který si udržovali po většinu zápasu. Domácí snížili v první půli Jančářem až v závěru utkání na rozdíl jediné branky, ale na vyrovnání už neměli dostatek sil. 150 diváků, řídil Havránek.
Bojkovice - Morkovice 1:3 (0:2) - morkovičtí si v první půli vytvořili územní převahu, kterou vyjádřili i brankově. Domácí po změně stran snížili Davidem Míčou a dále se snažili o vyrovnání. V době největšího náporu dali hosté rozhodující branku. Domácí potvrdili v tomto utkání, že jejich největší slabinou je špatná koncovka. 200 diváků, řídil Přemek.
Hluk - Kostelec 1:2 (1:2) - už ve 20. min vedli hosté 2:0 po hrubých chybách domácí obrany. Domácí Koníček ve 35. min snížil, ale to bylo z jejich strany vše. Po změně stran se snažili Hlučané o zisk alespoň jednoho bodu, ale velké příležitosti Mikulášek ani Uhlíř neproměnili. 200 diváků, řídil Schmidt.
Štítná - Mikulčice 1:2, V. Otrokovice - Polešovice 0:3 (0:2), V. Karlovice - Vigantice nehráno, Mysločovice - Březůvky 2:0

	1.	Mysločovice	14	6	1	58:23	48
	2.	Polešovice	14	3	3	41:23	45
	3.	Bystřice	12	5	4	52:30	41
	4.	Napajedla	10	6	5	33:17	36
	5.	Morkovice	11	1	9	40:30	34
	6.	Kostelec	9	6	6	39:33	33
	7.	V. Karlovice	10	2	7	33:24	32
	8.	Mikulčice	9	5	7	33:36	32
	9.	V. Otrokovice	9	4	8	26:31	31
	10.	Vigantice	7	6	7	23:20	27
	11.	Újezdec		7	3	11	27:33	24
	12.	Hulín B		7	3	11	28:34	24
	13.	Hluk		6	5	10	24:41	23
	14.	Bojkovice	5	6	10	30:41	21
	15.	Březůvky	3	2	16	21:45	11
	16.	Štítná		1	1	19	18:65	4

Okresní přebor
Slavkov - Nivnice 2:2 (2:0). Po převaze v prvním poločase nastal ve druhém zvrat a hosté v závěru utkání vyrovnali. Branky za domácí Bukvic 2, za hosty Šlapal a Řihák. Řídil Ivičič z Čejče, 70 diváků.
Březolupy - Ostr. Lhota 2:3 (2:3). Slušně hrané utkání, ve kterém měli hosté více štěstí. Branky za domácí Štangl, Hubáček P., za hosty Skopal, Šulák a vlastní. Řídil Hůlka z Uh. Hradiště, 100 diváků.
Hor. Němčí - Kudlovice 1:1 (0:0). Utkání hrané za silného a studeného větru. Domácí se ujali vedení v padesáté minutě brankou Hanáka, hosté vyrovnali v 83 min. brankou Hajduka. Řídil Šimčík z Vlčnova, 120 diváků.
Tupesy A - Boršice A 2:2 (1:1). Viz Byli jsme při tom na str. 15.
Šumice - Bojkovice B 6:4 (4:1). Domácí vyhráli po zásluze. Jejich branky vstřelili Ficenc 3, Synčák R., Bachůrek O., ing. Dvořák. Před 120 diváky řídil Šťastný z Uh. Hradiště.
Kunovice B - Buchlovice 1:1 (1:0). Viz Byli jsme při tom na str. 15.
Kostelany - Dol. Němčí B 2:2 (2:1). Ačkoliv domácí vedli již 2:0, nedokázali dovést utkání do vítězného konce. Branky za domácí Kamarád, Bernatík, za hosty Macků Z., Bobčík Jar. 80 diváků, řídil Mucha z Divok.

	1. Tupesy	14	3	0	55:12	45
	2. Boršice	11	5	1	48:12	38
	3. Nivnice	8	5	4	35:26	29
	4. Kunovice B	8	5	4	25:29	29
	5. Buchlovice	8	3	6	24:16	27
	6. Slavkov	8	2	6	44:30	26
	7. Šumice	7	4	6	36:30	25
	8. Březolupy	6	5	6	26:32	23
	9. H. Němčí	5	4	7	22:30	19
	10. D. Němčí B	5	3	9	26:45	18
	11. Kudlovice	4	5	8	26:40	17
	12. Ostr. Lhota	4	1	12	22:42	13
	13. Bojkovice B	3	2	12	23:38	11
	14. Kostelany	1	5	11	20:47	8

I. A třída sk. B
Prakšice - Kvasice 1:1 (0:1) - hosté využili v první půli podpory větru ke střelení branky Žajdlíkem. Po změně stran domácí vyrovnali v závěru utkání Jurákem.
O.N. Ves - Nedachlebice 2:0 (0:0) - hosté drželi s favorizovanými domácími fotbalisty krok jen v první půli. Po změně stran novoveští předčili hosty v rychlosti a zakončování akcí. Branky dali Andel a Makara.
J. Otrokovice - Uh. Ostroh 2:0 (1:0) - domácí byli lepším týmem a po zásluze zvítězili.
Jarošov - Bzenec 2:2 (1:1) - ve vyrovnaném a tvrdě hraném utkání domácí jen dotahovali náskok soupeře. Zápas skončil spravedlivou dělbou bodů. Branky domácích Štolba a Vašina.
Ždánice - Jalubí 1:0 (0:0) - hosté byli v tomto utkání lepším mužstvem, vytvořili si čisté 3 gólové šance, ale střelecky se neprosadili. O šťastné vítězství se postaral Gavenda v 80. min.
Rohatec - Šardice 1:1

	1.	D. Bojanovice	11	2	2	48:15	35
	2.	Šardice		10	3	3	21:12	33
	3.	O.N.Ves		9	1	5	36:20	28
	4.	Ždánice		9	1	6	33:22	28
	5.	Rohatec		8	4	4	33:25	28
	6.	Nedachlebice	7	3	5	26:25	24
	7.	Bzenec		6	4	6	29:26	22
	8.	Jalubí		6	2	8	22:27	20
	9.	Prakšice	4	5	6	21:22	17
	10.	Kvasice		4	4	8	16:30	16
	11.	J. Otrokovice	3	5	8	18:29	14
	12.	Jarošov		3	3	10	15:43	12
	13.	Uh. Ostroh	2	3	11	12:34	9

I. B třída sk. B
Malenovice - Zlechov 1:0 (1:0) - v nervózním utkání byli hosté lepším mužstvem. O šťastnou výhru domácích se postaral Vávra v prvním poločase z PK.
Břestek - Žeranovice 2:1 (0:0) - utkání dobré úrovně. Domácí zahodili spoustu šancí, hosty podržel výborný brankář. Branky domácích Janík a Buráň.
Zdounky - Bílovice 0:0 - domácí měli velkou územní převahu, hosté dobře bránili a odváží si cenný bod.
Uh. Hradiště B - Lůžkovice 0:0 - v průměrném utkání se diváci branky nedočkali. V poslední minutě měl velkou šanci domácí Krátký, ale trefil tyč.

	1.	Břestek		11	6	0	46:12	39
	2.	Prasklice	11	2	4	37:21	35
	3.	Lůžkovice	9	3	5	28:22	30
	4.	Uh. Hradiště B	8	5	4	29:17	29
	5.	Morkovice B	8	4	5	30:26	28
	6.	Mladcová	8	3	6	40:22	27
	7.	Zdounky		7	5	5	23:16	26
	8.	Zlechov		8	1	8	34:26	25
	9.	Malenovice	7	4	6	23:32	25
	10.	Všetuly		6	1	10	26:44	19
	11.	Žeranovice	4	4	9	28:35	16
	12.	Roštění		4	4	9	23:40	16
	13.	Lubná		3	2	12	27:40	11
	14.	Bílovice	2	2	13	19:60	8

I. B třída sk. C
Kyjov B - Strání 5:0 (4:0) - domácí posíleni o hráče z A mužstva měli zvláště v prvním poločase výraznou převahu, kterou vyjádřili i gólově.
Vlčnov - Mor. Písek 2:1 - ve vyrovnaném utkání se hosté ujali vedení. Domácí Juraštík ještě do přestávky vyrovnal a o důležité vítězství se postaral v 80. min J. Mikulec.
Strážnice - Nedakonice 0:1 - hosté měli více ze hry. Vypracovali si více gólových příležitostí, ale o zisku bodů rozhodli teprve v 88. min Juráškem.
Žarošice - Milotice 0:2, Vřesovice - Dubňany 2:0, Vacenovice - Velká n. V. 1:0, Kněždub - Mutěnice 0:0

	1.	Nedakonice	11	2	4	38:19	35
	2.	Vacenovice	10	3	4	37:11	33
	3.	Milotice	10	3	4	33:26	33
	4.	Dubňany		10	3	4	24:21	33
	5.	Kyjov B		10	2	5	34:17	32
	6.	Kněždub		9	4	4	28:15	31
	7.	Velká n.V.	8	6	3	37:19	30
	8.	M. Písek	5	5	7	20:24	20
	9.	Mutěnice	4	5	8	16:21	17
	10.	Vřesovice	4	4	9	21:32	16
	11.	Strání		5	1	11	18:41	16
	12.	Žarošice	4	2	11	19:34	14
	13.	Vlčnov		4	1	12	15:43	13
	14.	Strážnice	3	3	11	24:41	12

III. třída sk. A
Topolná - Částkov 4:1, Osvětimany - Mistřice 6:2, Ořechov - Medlovice, 3:1, Sušice - Slovácko 3:1, Babice - Traplice 2:3, Kněžpole - O.N.Ves B 0:0,

	1.	Ořechov		13	1	1	37:6	40
	2.	Kněžpole	9	5	1	33:14	32
	3.	Traplice	9	3	3	30:23	30
	4.	Babice		9	2	4	41:17	29
	5.	Topolná		7	3	5	31:23	24
	6.	Sušice		5	2	8	29:30	17
	7.	O.N.Ves B	3	6	6	22:31	15
	8.	Slovácko	4	3	8	21:33	15
	9.	Medlovice	5	0	10	34:49	15
	10.	Mistřice	4	1	10	22:30	13
	11.	Částkov		3	4	8	23:45	13
	12.	Osvětimany	3	2	10	20:42	11

III. třída sk. B
Boršice u Bl. - Újezdec B 2:0, St. Hrozenkov - Bystřice 1:1, Přečkovice - Hluk B 0:4, Podolí - Havřice 4:0, Korytná - Drslavice 1:2, Bánov - Suchá Loz 2:2,

	1.	Hluk B		11	3	1	40:11	36
	2.	Bystřice	9	3	3	32:21	30
	3.	Drslavice	8	4	3	38:20	28
	4.	St. Hrozenkov	6	4	5	24:28	22
	5.	Podolí		6	3	6	31:27	21
	6.	Suchá Loz	5	5	5	28:22	20
	7.	Havřice		5	5	5	24:26	20
	8.	Boršice u Bl.	5	3	7	23:29	18
	9.	Korytná		5	2	8	23:44	17
	10.	Bánov		3	5	7	26:31	14
	11.	Přečkovice	3	4	8	25:31	13
	12.	Újezdec B	1	5	9	17:41	8

IV. třída sk. B
Popovice - Tupesy B 1:2, Boršice B - Ořechov B 3:1, Zlámanec - Huštěnovice 0:1, Jankovice - Bílovice B 3:2, Košíky - Mařatice 4:1,

	1.	Košíky		8	3	0	28:9	27
	2.	Huštěnovice	7	1	3	29:14	22
	3.	Boršice B	7	0	4	29:18	21
	4.	Tupesy B	6	3	2	25:19	21
	5.	Zlámanec	4	1	6	19:20	13
	6.	Ořechov B	3	3	5	21:23	12
	7.	Popovice	3	1	7	17:33	10
	8.	Bílovice B	3	0	8	12:21	9
	9.	Jankovice	3	0	8	15:38	9
	10.	Mařatice	2	2	7	16:25	8
www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund