Číslo: 23
09.06.1997
Článků: 41

Titulní
Uherskohradišťsko
Ze
Kultura
Pro
Pošta
Horoskop
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


SVĚTOVÝ POHÁR SZEGÉR: POJEZNÝ 4., HRUŠKA 7.
Mistrovství ČR v Armsportu bude v Kunovicích
Nominace závodníků Slováckého Aeroklubu
Slovácká bodovala v Třinci
FC Synot Staré Město - ŽD Bohumín 4:0 (1:0)
FC TJ Kunovice - FC TVD Slavičín 4:0 (1:0)
Fotbalové tabulky

SVĚTOVÝ POHÁR SZEGÉR: POJEZNÝ 4., HRUŠKA 7.

Český reprezentant Petr Pojezný (s pádlem) diskutuje se svými krajany ze Slovácka. V současnosti přemýšlí, kde sehnat prostředky na start v novém mistrovství Evropy na krátkých tratích v bulharském Plovdivu. - Foto:vp
Více než dvě desítky zemí se sjely o víkendu (30. 5. - 1. 6.) do maďarského Szegédu na tradiční kanoistickou regatu, letos pod názvem WESTEL CUP. Závody na krátkých tratích - 200, 500 a 1000 m byly součástí letošního světového poháru a jednou z posledních mezinárodních prověrek před červencovým mistrovstvím Evropy dospělých, jež bude mít novodobou premiéru v bulharském Plovdivu.
V dresech české reprezentace pádlovali na jihu Maďarska dva novovešťané, odchovanci kanoistiky v Ostrožské Nové Vsi - olympionik Petr POJEZNÝ. Ten také zajel na čtyřkánoi spolu se svými kolegy z USK Praha Neandrem, Štěrbou a znojemským odchovancem Kozelským 4. místo na kilometrové trati, když zvítězila rumunská čtveřice. Na poloviční trati dojela naše loď pátá, před kvartetem Procházka, Fibiger, Jiráský a Křivánek, ověnčeným řadou světových medailí. Petr HRUŠKA jel v sestavě spolu s dalšími olympioniky Leštinou, Polívkou a Mrázem na čtyřkajaku, sedmém na 500 m a devátém na sprintu na 200 m. V pozměněné sestavě HRUŠKA, HEJDA, ŠÁRKA, VÁVRA se této lodi nepodařilo probojovat do finále kilometru. Česká média, jak už to bývá tradicí, byla k vystoupení vodáků na hladkých tratích minimálně sdílná, a tak o vítězství čtyřkanoe Procházka, Křivánek, Fuksa, Bednář a bronzové medaili deblu Fuksa, Bednář jsme se informovali telefonicky po návratu výpravy u Petra HRUŠKY, stejně jako o dalších výsledcích.
Otázka kolik závodníků pojede na kontinentálním mistrovství bude součástí pracovní schůzky Českého svazu kanoistů spolu s realizačním týmem, který je jako obvykle limitován stavem pokladny. Zda-li na Balkán odcestují i novovešťané, rozhodne druhý kontrolní závod v Račicích (13. - 15. června), výsledek svazového jednání a eventuelně schopnost oddílových manažerů případně závodníků samotných sehnat patřičný obnos...

Zajímavosti z kanoistiky...

Brazílie mekkou kanoistiky?!
Ačkoliv se tento jihoamerický velikán potácí s velkou zadlužeností, vyroste v Brazílii vodácké supercentrum údajně v hodnotě stovek milionů dolarů!!!! Jak se pádluje v této zemi, by se mohli na počátku třetího tisíciletí přesvědčit i čeští junioři ročníku 83 a mladší. V roce 2001 by se mělo jet v Aritibě juniorské mistrovství světa. Ve hře jsou i žáci z Ostrožské Nové Vsi...

Startoval ve Francii, končil v Belgii
Zajímavým způsobem absolvoval Zbyněk Ondračka (Ostrožská Nová Ves) úvodní závod Grand prix v maratonu. Start závodu byl situován do Francie, cíl, kde dojel jako druhý v pořadí, potom do Belgie. Naštěstí se Zbyněk a další závodníci nemuseli zdržovat kontrolou dokladů...

Miroslav Čápek ve výborné formě
Na měřeném tréninku se významná trenérská osobnost osumdesátých let - Miroslav Čápek a bývalý úspěšný závodník, také závodicí v Dukle Praha, mohl přesvědčit o výborné formě na singlkanoi. Čas 2 min. 32 přesvědčil trenéry o nutnosti přihlásit nově objevenou naději pro kategorii veteránů na nejbližší závod a také mistrovství republiky...

vpMistrovství ČR v Armsportu bude v Kunovicích
Ve dnech 27. - 28. června 1997 uvítá sportovní hala v Kunovicích nejlepší siláky České republiky v atraktivním sportovním odvětví - armsportu. TJ Kunovice společně s TyTi sportstudiem zde s pověření České asociace Armsportu bude pořádat 2. ročník mistrovství České republiky v přetlačování rukou. Výkonným ředitelem a zároveň trenérem naší reprezentace je pan Antonín Podškubka z Kunovic, kterého jsme požádali o krátký rozhovor.

Proč právě Kunovice?
#Po prvním mistrovství ČR, které se konalo v Praze, byla ustanovena česká reprezentace, kde jsem byl jmenován reprezentačním trenérem a zároveň vedoucím komise vrcholového armsportu. Jelikož mám zkušenosti z pořádání vrcholných akcí v kulturistice, tak jsem nabídl uspořádání MR v Kunovicích. V tu dobu jsem však ještě netušil, co mne čeká. Konečné rozhodnutí o tom, že mistrovství bude u nás padlo až koncem května, čímž se stalo, že vše se musí stíhat ve značném časovém presu.

Jaký je současný stav příprav?
#Po technické stránce, kterou má na starost TyTi sportstudio, je soutěž již připravena. Finanční krytí si vzala na starost TJ Kunovice, v čele s čestným ředitelem MR JUDr. Antonínem Blažkem. Rozpočet je plánován asi na 150 000 Kč, zda se nám jej podaří zajistit, to nezáleží jen na nás. Proto bychom chtěli požádat všechny firmy a podnikatele v regionu, kteří by nám mohli poskytnout finanční či jinou pomoc, ať se nám ozvou.

Jak bude soutěž probíhat?
#Soutěžit se bude na dvou stolech umístěných na podiu. O mistrovské tituly se střetnou závodníci v přetláčení pravou rukou. Muži se utkají ve váhových kategoriích do 60kg, do 65kg, do 70kg, do 80kg, do 85kg, do 90kg, do 100kg, do 110 kg a nad 110kg. V ženské soutěži se zápasí v kategoriích do 45kg, do 50kg, do 55kg, do 60kg, do 65kg, do 70kg, do 80kg, nad 80kg. Všichni závodníci musí být starší 18-ti let. V Evropě probíhají sice i soutěže leváků, avšak u nás jsme se prozatím soustředili pouze na praváky. V semifinalových bojích se bojuje na dvě porážky a do finále postoupí čtyři nejlepší, kteří si to pak rozdají o mistrovské tituly systémem každý s každým.

Má v těchto soutěžích zastoupení i náš okres?
#Největším naším želízkem v ohni bude reprezentantka ČR Monika Slováková z TJ Kunovice (rodačka z Nivnice), která je loňskou mistryní republiky a účastnicí MS ve Virginia Beach v USA a ME v Itálii. Věřím, že prokáže své kvality, a tak se nominuje na nadcházející ME, které proběhne v září v Popradu na Slovensku. MS se v letošním roce bude konat v listopadu a jeho dějištěm bude Indie. Jsou přihlášeni i dva borci z Uh. Hradiště, ale zúčastnit se mohou i ti, kteří nejsou v armosportu registrováni. Podmínkou je zaslání doporučeně přihlášky nejpozději do 20. června 1997 na mou adresu: Antonín Podškubka, Záhumní 615, Kunovice 686 04, nebo faxem - 0632/549 047. Startovné je 500,- Kč.

Je připraven i doprovodný program?
#V průběhu MR vystoupí juniorský mistr ČR Fornůsek s ukázkami silového trojboje, Elastickmann - Bob Divílek a jsou připraveny i další zajímavé ukázky. Věřím, že všichni diváci si v sobotu 28. června jistě přijdou na své. Semifinalové souboje budou zahájeny od 8.00 hodin. Finále je na programu od 16.00 hodin.

Vojta JohaníkNominace závodníků Slováckého Aeroklubu

Na snímku vám představujeme plachtaře ze Slováckého Aeroklubu v Kunovicích: zleva - M. Bureš, F. Botek, P. Dujíček, L-13 Blaník, Z. Petira, J. Sedláček, M. Orlita, S. Vydržalová, J. Pekárek, J. Šindelář a J. Tomaňa. - FOTO: AD
Letošní sezonu zahájili kunovičtí plachtaři plným tempem hned v prvních dnech probouzejícího se jara. Již 23. 3. 97 bodoval P. Talášek v nové klubové soutěži #Velká Kunovická, když volným letem mezi body Uh. Brod, M. Písek, Buchlovice a Kunovice ustavil letos první 43 bezmotorové kilometry. K dnešnímu dni je již v Kunovicích registrováno celkem 3 804 km, přičemž 2 376 km je řádně zdokumentováno dle pravidel Celostátní plachtařské soutěže. V sobotu 19. 4. 97 uzavřela komise bezmotorového odboru otázku účasti na sportovních podujetích v letošním roce. Celkem 11 plachtařů se postupně nebo i současně vystřídá na sedmi závodech, k čemuž si budou předávat 6 větroňů, co by náčiní k ustavování výkonů.
Vysokou laťku nasadili M. Orlita a P. Talášek hned 10. - 11. 5. 97 s motorovým kluzákem L-13SW Vivat. Letecká Rallye 97 na letišti Točná u Prahy jim vynesla #Zlatý pohár na mramoru za první místo v #turistické kategorii.
O takovém umístění asi pouze přemýšlejí J. Tomaňa a P. Dujíček, kteří 28. 6. 97 odletí s větroni VSO-10 na Mistrovství ČR juniorů do Šumperka. Zde bude mít v případě kladné nominace sólovou premiéru také M. Bureš, který zde okusí štěstí s kluzákem L-33.
19. 7. 97 odletí J. Pekárek na týden do Břeclavi s větroňem L-13˙A Blaník, kde bude Slovácký Aeroklub reprezentovat v bezmotorové akrobacii. Týž den odletí také dva nejvýkonnější plachtaři z Kunovic, J. Šindelář a Z. Petira s kluzáky VSO-10 na Mistrovství ČR mužů v Jihlavě. Čtrnáct dnů na to předají své větroně dalším závodníkům J. Sedláčkovi a F. Bobkovi do Křižanova, kde 3. 8. 97 začne regionální přebor Moravy 97. V té době se bude schylovat zřejmě k nejdůležitějšímu závodu, kterého se letos S.A.K. účastní. Na mistrovství Evropy juniorů v německém MUSBACHU bude Českou republiku ve dnech 7. - 23. 8. 97 reprezentovat J. Tomaňa s kluzákem ASW-15 střediska vrcholového sportu.
Úplnou tečkou pak bude Mistrovství ČR žen 16.-30.8.97 v Hodkovicích, kterého se zúčastní stálice plachtařského nebe v Kunovicích S. Vydržalová.
Bezmála tříměsíční maraton plachtařských soutěží snesl na naše #aeroklubáky mnohá dilema. S jakými pocity stojí na prahu nové sezony? Co jim dělá největší starosti, a co od letošních sportovních klání očekávají?
P. Talášek: #Létání, to je dnes čas, trpělivost a potom peníze! Očekával jsem nové zkušenosti a přátele z oblasti letectví. To se splnilo a navíc jsme přivezli vázu!
J.Sedláček: #Mé pocity jsou smíšené. Zimní teoretické přípravě jsem vlastně obětoval i čas, kterým jsem ztratil, co už asi těžko získám zpět. Jestli letos nezaznamenám razantně lepší výsledky, budu uvažovat o odklonu od závodního létání.
J. Tomaňa: #Od roku 97 očekávám hodně. Celá zimní příprava spočívala ve shánění prostředků na plachtařskou činnost. Jen Mistrovství Evropy v Musbachu mě bude stát 70.000˙Kč !!! Chci se také pokusit o nový rekord - 750km v AK Kunovice ještě nikdo neuletěl. Každopádně chci obhájit svou nominaci v reprezentačním družstvu.
J.Pekárek: #Nikdo z našeho AK neměl desítky let zájem o jiné než klasicky #plachtařské závody. Začal jsem pociťovat svázanost a nemožnost plně vychutnat 3 rozměry prostoru. Akrobacie mě nadchla natolik, že účast na závodech v Břeclavi mě nestála mnoho námahy. Je to krok někam, kde mi dopředu nikdo nepomůže ani radou.
-vso-Slovácká bodovala v Třinci
Třinec - Slovácká Slavia 1:1 (1:0)
V posledním utkání letošního ročníku zajížděla Slovácká Slavia k utkání do Třince. V tomto zápase již vlastně o nic nešlo, neboť o sestupujících, kterými jsou Pardubice a Havířov, se rozhodlo v minulém kole. Jelikož finanční situace v Třinci není o mnoho lepší než ve Slovácké, tak se také stalo, že náš zpravodaj z tohoto zápasu se do redakce nedovolal, neboť na třineckém stadionu byly telefony odpojeny. Proto nám nezbývá než konstatovat, že Slovácká Slavia po posledním 30. kole II. fotbalové ligy skončila na čtrnáctém, tedy nesestupovém místě a již nyní se můžeme těšit na ročník 1997/98 a na druholigové derby Slovácká Slavia Uh. Hradiště - FC Synot Staré Město.
Branky: Jakus - Sedlář.FC Synot Staré Město - ŽD Bohumín 4:0 (1:0)
Staré Město (Mil) - FC Synot hrál v roli jistého postupujícího, naopak hosté bojují o záchranu, takže řada #odborníků měla zaručené tipy v podobě dvojky. Domácí hráči však od samého začátku postavili všechny prognózy na vedlejší kolej a do soupeře se zakousli s náležitou vervou. Po celý zápas hráli uvolněně, pohledné akce zakončovali častou střelbou a kromě hezkých gólů nastřelili v průběhu zápasu 4x břevno (2x Klvaňa, Palčík a Racek). Do řady brankových příležitostí se dostával především Racek, ke kterému se však v tomto utkání střelecké štěstí otočilo zády. Hosté zahrozili pouze sporadicky, víceméně po chybách v obranné činnosti domácích, ale brankář Hrubý, který tentokrát nahradil Ondrůška, zachytal spolehlivě a ve dvou případech ho zastoupil na brankové čáře Palčík. Ze strany domácích pokračoval velmi dobrý výkon až do samého závěru okořeněný pohlednými brankami.
Za ideálního slunečného počasí slušně hrané utkání - 1 ŽK - rozhodoval bez chyb ing. Žák ze Šumperka. 1000 spokojených diváků odměnilo v závěru domácí hráče skandovaným potleskem.
Branky: 2. Hlahůlek nádhernou patičkou našel nabíhajícího Klvaňu, který se rozpomněl na podzimní střeleckou bilanci a přízemní ranou k tyči rozvlnil síť - 1:0. 53. výborný výkon korunoval úspěšným sólem Hlahůlek - 2:0. 78. z 25 metrů předvedl Štěrba, že má v noze dynamit, když z trestného kopu trefil přesně k tyči - 3:0, 89. z pravé strany podélnou střelou přes celou bránu zakončil brankovou úrodu Chlachula - 4:0.
Sestava FC Synot: Hrubý - Forgáč - Palčík, Vojtěšek - Štěrba, Videman (79. Chlachula), Hlahůlek, Klvaňa, Kaizar - Racek (72. Duchtík), Kočica (58. Toman).
Trenéři po utkání - J. Nevrlý (Synot): #Hráči odvedli velmi dobrý výkon, takže si myslím, že diváci museli být spokojeni. V utkání dostali příležitost i hráči z lavičky, včetně golmana Hrubého a rozhodně nezklamali. Soupeř se sice snažil, ale zaostával za námi ve všech činnostech. Na výkonu i výsledku bylo znát, že hrál první s posledním.
M. Bialek (Bohumín): #Domácí vyhráli zaslouženě, když jim hodně napomohla úvodní branka. Ještě za stavu 2:0 jsme měli dobré šance ke zdramatizování výsledku, ale pak Štěrba nádherně trefil a vše bylo jasné. Snažili jsme se hrát solidní fotbal, ovšem nedáváme góly. St. Městu blahopřeji k postupu a pokud bude podávat takové výkony jako dnes, rozhodně se ve II. lize neztratí.FC TJ Kunovice - FC TVD Slavičín 4:0 (1:0)
Ve 28. kole finišující MSFD skupiny D domácí postrádali a budou se muset i ve zbývajících mistrovských utkáních venku v D. Němčí a doma s Hodonínem obejít o zraněného Bezuckého, Strakáče, Páníka, Lysoňka a úplně fit není ani golman Skovajsík. V samotném duelu o postup chtěli domácí rychle vstřelit vedoucí branku. Ve 3. minutě sice centr Vlka zachytil golman Sába (posila z Brumova), ale v 8. minutě si nerozuměl s obráncem Vaňkem, čehož využil L. Soviš a prakticky do prázdné svatyně dal vedoucí gól. Hosté mohli v 11. minutě Horákem (posila z Brumova) vyrovnat, avšak hlavou míč z bezprostřední blízkosti poslal nad břevno. V 17. se po střele Švacha vyznamenal brankař Máčala, který chytal velmi dobře. Ve 32. Zajíčkovu střelu zlikvidoval golman. Ve 33. z protiútoku po střeleckém pokusu T. Moravanského (posila z Uh. Brodu) byl míč tečován na roh. Ve 45. se ocitl ve vápně Soviš, ale poločasový stav nezvýšil. Nástup do II. poločasu hostům trval 4 minuty.
V 55. Kopčil pěknou střelou upravil na 2:0, což FC TVD položilo na lopatky. V 59. se chopil své příležitosti a prokázal umění nejlepšího kanonýra L. Soviš a zvýšil na 3:0. Poslední možnost ke změně skóre měli hosté po ráně Fojtíka, která šla vedle levé tyče. Střelecké hody uzavřel po sólové akci L. Soviš, který dal čtvrtý gól domácího kolektivu a svoji třetí branku.
Za faul byl v 56. minutě vyloučen Andrýsek (Kunovice) a v 72. minutě Urbánek (Slavičín). ŽK: 32. Gabriel, 70. Zajíček - 14. Moravanský, 29. Dorůšek a 57. Macek. Rozhodoval velmi dobře Fr. Bednařík z Prakšic, za asistence rozhodčích J. Prokopa ze Zlína a Mgr. R. Leblocha z Luhačovic. V hledišti stadionu Bělinka bylo 595 platících diváků. Sponzor utkání firma Hyundai Samohýl Uh. Hradiště věnoval šťastným výhercům slosovatelných programů hodnotné věcné ceny.
Vítězná sestava Kunovic: Máčala - Flašar - Žák, Gabriel - Kopčil, Zajíčk, kapitán mužstva ing. Svoboda, Andrýsek - M. Němčický (83. Hubáček), L. Soviš, R. Vlk. Trenér: Mgr. L. Janský.

Pozvánka
Sobota 14. 6. 1997 na stadionu Radost v Luhačovicích: Internacionálové Spartak Trnava - Výběr Luhačovického Zálesí v 17 hodin, přátelské a propagační utkání.
JBFotbalové tabulky
II. liga
Prostějov - Dukla 1:0, Havířov - Ústí n.L. 2:3, Chrudim - Přerov 0:1, Poštorná - L.Bohdaneč 1:0, Zlín - Pardubice 0:3, Blšany - Vítkovice 1:1, Č.Lípa - Fr.-Místek 2:2, Třinec - Uh.Hradiště 1:1,

	1.	Dukla		22	5	3	53:15	71
	2.	L.Bohdaneč	14	10	6	39:21	52
	3.	Zlín		12	12	6	55:33	48
	4.	Přerov		12	8	10	54:43	44
	5.	Blšany		11	10	9	38:29	43
	6.	Vítkovice	9	16	5	31:25	43
	7.	Chrudim		10	10	10	39:22	40
	8.	Č.Lípa		11	7	11	33:35	40
	9.	Ústí n.L.	9	11	10	24:30	38
	10.	Prostějov	9	10	11	30:34	37
	11.	Fr.-Místek	8	12	10	35:40	36
	12.	Třinec		9	8	13	29:44	35
	13.	Poštorná	9	7	14	35:45	34
	14.	Uh.Hradiště	8	9	13	25:46	33
	15.	Pardubice	7	7	15	28:50	28
	16.	Havířov		4	8	18	20:56	20

MSFL
Ostrava B - D.Benešov 5:2, Olomouc B - Jihlava 4:1, Boby B - Znojmo 2:2, Hranice - Uničov 2:1, St.Město - Bohumín 4:0, Uh.Brod - Kyjov 1:5, Krnov - Ratíškovice 2:1, Boby B - Uh.Brod 1:0, NH.Ostrava volno,

	1.	St.Město	18	6	2	56:21	60
	2.	Ratíškovice	13	7	6	52:28	46
	3.	Krnov		13	6	7	40:28	45
	4.	NH.Ostrava	12	5	9	33:27	41
	5.	D.Benešov	10	10	6	38:26	40
	6.	Znojmo		11	6	8	37:30	39
	7.	Uh.Brod		11	6	9	33:33	39
	8.	Ostrava B	9	10	9	41:41	37
	9.	Olomouc B	8	10	10	27:29	34
	10.	Jihlava		9	5	12	26:43	32
	11.	Kyjov		9	4	13	33:35	31
	12.	Uničov		9	4	13	30:35	31
	13.	Boby B		8	7	12	28:36	31
	14.	Hranice		6	3	17	20:52	21
	15.	Bohumín		4	5	17	14:44	17
Divize D
Židenice - Zeman Brno 1:1, Prostějov B - Trnava 4:3, Brumov - Hodonín 2:1, D.Kounice - Bystrc 1:2, Veselí - Blansko 2:1, Svitavy - D.Němčí 2:2, Žďár n.S. - Zlín B 1:1, Kunovice - Slavičín 4:0

	1.	Kunovice	20	6	2	63:20	66
	2.	Brumov		20	3	5	55:30	63
	3.	Zeman Brno	17	6	5	70:33	57
	4.	D. Kounice	17	2	9	57:38	53
	5.	Bystrc		13	4	11	47:34	43
	6.	Židenice	12	7	9	36:30	43
	7.	Veselí		11	5	12	30:41	38
	8.	Prostějov B	11	3	14	41:56	36
	9.	Svitavy		9	7	12	27:33	34
	10.	Žďár n.S.	9	7	12	40:54	34
	11.	Trnava		10	2	16	49:57	32
	12.	D. Němčí	7	8	13	34:42	29
	13.	Zlín B		7	7	14	40:49	28
	14.	Hodonín		7	7	14	26:45	28
	15.	Slavičín	7	7	14	34:61	28
	16.	Blansko		4	5	19	30:56	17

Župní přebor
Morkovice - Hulín B 4:1 (3:1). Lepší vstup do utkání měli domácí. V 5. minutě se ujali vedení z pokutového kopu, vzápětí byl hostům vyloučen jeden z jejich hráčů což ovlivnilo další vývoj utkání. Morkovičtí této převahy využili a ještě do konce poločasu dali dvě branky. Po změně stran vítězové kontrolovali hru a ještě v závěru pečetili výsledek. Rozhodčí Janiš, 200 diváků. Branku hostí dal Koníček.
Mikulčice - Újezdec 0:0. V utkání pouze průměrné úrovně měli domácí mírnou převahu, ale pozornou obranu hostí nepřekonali a ti si odváží cennou remízu. Rozhodčí Mařák, 150 diváků.
Hluk - Otrokovice 2:1 (0:0). 150 diváků se dočkalo branek až po přestávce. V utkání byli hosté fotbalovější, ujali se vedení, ale domácí díky větší bojovnosti a nasazení v závěru utkání otočili skóre. Jejich branky dali: Koníček, Skopal, za hosty Šmedek, rozhodčí Chramcov, 150 diváků.
Bojkovice - V. Karlovice 2:2 (2:0). Branky domácích Mahdalík, Valtr z penalty, rozhodčí Vymětal, 200 diváků
Mysločovice - Napajedla 1:1, Březůvky - Polešovice 0:5, Bystřice - Vigantice 3:3, Kostelec - Štítná 5:1.
Tabulka střelců: 25 - Novotný (Morkovice), 19 - Olša (Bystřice), 18 - Tiňák (Mysločovice), Kreisl (Polešovice), 16 - Šimčík (Morkovice), 15 - Skopal (Bystřice), Jaroš (Napajedla), 14 - Soukeník (Újezdec), Mahdalík (Bojkovice), 12 - Lipták (Mysločovice), Zámečník (Polešovice), Koníček (Hulín B).

	1.	Mysločovice	19	8	1	71:27	65
	2.	Polešovice	20	4	4	65:32	64
	3.	Bystřice	17	7	4	70:39	58
	4.	Morkovice	17	1	11	60:37	52
	5.	Napajedla	13	8	7	44:26	47
	6.	Vigantice	12	7	10	42:33	43
	7.	Kostelec	11	8	9	49:40	41
	8.	Mikulčice	10	7	11	37:44	37
	9.	V. Otrokovice	10	6	12	34:44	36
	10.	V. Karlovice	10	5	13	40:45	35
	11.	Újezdec		10	5	13	35:41	35
	12.	Bojkovice	7	9	12	40:50	30
	13.	Hluk		8	5	15	30:57	29
	14.	Hulín B		8	4	16	37:54	28
	15.	Březůvky	5	3	20	31:62	18
	16.	Štítná		4	1	23	28:82	13

I. A třída sk. B
Ždánice - O.N. Ves 6:0 (4:0). Hosté v utkání naprosto propadli, jejich obrana nestačila na důrazné útočníky Ždánic.
Rohatec - Prakšice 1:1 (0:1). V utkání slabé úrovně se hosté ujali vedení Šrámkem, po přestávce domácí zmobilizovali síly a vyrovnali na konečných 1:1.
Šardice - Nedachlebice 2:0 (1:0). Utkání nepřevýšilo průměr, hosté se zaměřili na obranu přesto se aspirantovi na postup podařilo dvakrát skórovat Rumanem a Bekerem.
Jalubí - D. Bojanovice 0:4 (0:3). Domácí nestačili na rychlejší a důraznější hosty.
Bzenec - Uh. Ostroh 5:2 (3:1). Přesto, že se hosté ujali vedení 1:0 v 1. minutě Jurčekou, na domácí nestačili. Utkání se hrálo v režii bzeneckých, kteří výrazně zvítězili. Branky hostí v II. poločase Jurášek.
Kvasice - J. Otrokovice 4:0.

	1.	Šardice		16	3	3	37:14	51
	2.	D. Bojanovice	15	2	4	67:21	47
	3.	Rohatec		12	5	5	52:30	41
	4.	Ždánice		10	4	8	45:29	34
	5.	Bzenec		9	6	6	45:31	33
	6.	O.N.Ves		10	1	11	44:44	31
	7.	Nedachlebice	8	6	8	32:37	30
	8.	Prakšice	5	9	8	31:33	24
	9.	J. Otrokovice	6	6	11	24:37	24
	10.	Kvasice		6	5	12	28:47	23
	11.	Jalubí		7	2	13	25:49	23
	12.	Uh. Ostroh	6	4	12	23:43	22
	13.	Jarošov		4	5	13	22:60	17

I. B třída sk. B
Morkovice B - Bílovice 1:0 (0:0). Hostující mužstvo bylo v I. půli lepší, mělo územní převahu, ohrožovali branku domácích hlavně ze standartních situací, ale střelecky úspěšní nebyli. Po změně stran se vývoj utkání změnil, tempo hry diktovali morkovičtí, svou převahu korunovali brankou v 82. minutě. Hosté si za předvedený výkon zasloužili bod.
Zlechov - Zdounky 1:2 (1:1). Zápas měl dramatický a vyrovnaný průběh, na vedoucí branku hostí odpověděli domácí vyrovnáním Donátka, který mohl ještě v závěru poločasu skórovat z pokutového kopu, ale nedal. Lepší nervy při exekuci penalty měli domácí, kteří ji v 89. proměnili.
Všetuly - Břestek 1:2 (1:1). Hosté vedli od 5. minuty Janíkem, pak neproměnili několik vyložených šancí. Naopak domácí do přestávky vyrovnali. Po změně stran Sontág strhl vedení na stranu hostí, pak vzal režii zápasu do svých rukou hlavní rozhodčí, který v 65. minutě vykázal ze hřiště dva hráče hostí, kteří vystřídali o poločase a vzápětí jim vyloučil ještě Chudárka. Protože i v celku Všetul viděl jeden hráč červenou kartu, hrálo se po zbývajících 20 minut 10 ku 8, domácí svou převahu však nedokázali využít, hosty podržel brankář Konečný.
Prasklice - Mladcová 1:0, Uh. Hradiště B - Malenovice 2:3, branky Brnka, Vaněk. Lůžkovice - Roštění 3:2, Lubná - Žeranovice 2:1.

	1.	Břestek		17	7	0	70:15	58
	2.	Prasklice	15	2	7	51:34	47
	3.	Lůžkovice	13	5	6	40:31	44
	4.	Mladcová	13	4	7	51:25	43
	5.	Zdounky		11	6	7	39:28	39
	6.	Malenovice	10	5	9	35:52	35
	7.	Uh. Hradiště B	8	9	7	34:27	33
	8.	Morkovice B	9	6	9	35:45	33
	9.	Zlechov		10	2	12	44:42	32
	10.	Žeranovice	7	5	12	45:43	26
	11.	Roštění		7	5	12	43:58	26
	12.	Všetuly		7	3	14	30:55	24
	13.	Lubná		7	2	15	44:54	23
	14.	Bílovice	2	3	19	29:81	9

I. B třída sk. C
Nedakonice - Vlčnov 5:0. Jen průměrný výkon stačil domácím k výraznému vítězství. jejich branky dali Ondřej 3, Bábík a Jurášek.
Strání - M. Písek 2:2. Domácím vedení ani 2:0 nestačilo k vítězství. V závěru dovolili soupeři vyrovnat. Domácí mají výhrady k výkonu hlavního rozhodčího.
Kyjov B - Dubňany 2:2, Vacenovice - Žarošice 2:0, Kněždub - Strážnice 2:4, Mutěnice - Milotice 1:1, Velká n. Vel. - Vřesovice 1:0.

	1.	Vacenovice	15	4	5	54:14	49
	2.	Nedakonice	15	3	6	9:25	48
	3.	Kyjov B		14	4	6	44:24	46
	4.	Dubňany		13	4	7	33:33	43
	5.	Velká n.V.	12	6	6	46:28	42
	6.	Milotice	11	6	7	44:40	39
	7.	Kněždub		10	5	9	39:30	35
	8.	M. Písek	7	7	10	29:34	28
	9.	Mutěnice	7	6	11	26:30	27
	10.	Žarošice	8	2	14	26:41	26
	11.	Strání		7	4	13	27:50	25
	12.	Vřesovice	5	8	11	29:41	23
	13.	Strážnice	6	5	13	41:54	23
	14.	Vlčnov		5	2	17	21:64	17

Okresní přebor
Nivnice - Tupesy A 0:0 - zápas výborné úrovně s řadou neproměněných šancí na obou stranách. 120 diváků, nepřesně řídil Hůlka z Uh. Hradiště.
Kunovice B - Březolupy 0:1 (0:0) - domácí měli v 1. poločase mírnou převahu, ale v 11. minutě D. Hubáčkem z přímého kopu orazítkovali břevno. Po přestávce byli hosté herně lepší, rychlejší a vypracovali si více vyložených šancí. Jednu z nich proměnil ve vítězný gól střídající Čejka. 120 diváků, dobře a objektivně řídil Šťastný z Uh. Hradiště.
D. Němčí B - Ostr. Lhota 3:2 (1:1) - utkání bylo naprosto vyrovnané, obě mužstva neproměnila řadu vyložených šancí a branky padaly vždy po chybách obran. Branky: Tinka M., Kadlček A., Daněk L., za hosty Ratajský a Šulák. 120 diváků, řídil Marek Fr. z Břestku.
Buchlovice - Kudlovice 3:2 (3:1) - domácí vedli již 3:0 v 15. minutě, snaživý hosté dokázali snížit na rozdíl jedné branky, vyrovnat již nestačili. Branky: Jurčak, Šproch, za hosty Silný a Vaculík. 150 diváků, řídil Zavadil z Kroměříže.
Bojkovice B - Boršice A 4:3 (1:1) - průměrné utkání plné zvratů ale i nepřesností uspokojilo diváky jen počtem branek. Domácí 3x vyrovnali a i v závěru strhli vítězství na svou stranu. Branky Kalina 4, za hosty Šťastný 2 a Štěrba. Řídil Konrád ze S. Loze, 80 diváků.
Kostelany - Slavkov 1:1 (0:0) - hosté byli fotbalovější nastřelili 4 tyčky a 3 břevna. Domácí neproměnili ani pokutový kop. Branky: Šimák, za hosty Maršálek. Sledovalo 50 diváků, řídil Hlaváč z Hradčovic.
Šumice - H. Němčí 5:2 (1:1) - v 1. poločase bylo utkání vyrovnané, ve 2. hosté odpadli a domácí byli jasně lepší. Branky: Polášek 2, Synčák R. 2 a Synčák O., za hosty Blaha a Hanák. Řídil Bednář z Veselí, sledovalo 120 diváků.

	1.	Tupesy		18	6	0	65:17	60
	2.	Boršice		13	7	4	57:21	46
	3.	Slavkov		12	4	8	61:41	40
	4.	Nivnice		11	7	6	46:34	40
	5.	Buchlovice	10	6	8	35:27	36
	6.	Šumice		10	5	9	53:44	35
	7.	Březolupy	9	6	9	33:37	33
	8.	Kudlovice	9	5	10	37:48	32
	9.	H. Němčí	8	7	10	33:42	31
	10.	D. Němčí B	9	4	11	38:57	31
	11.	Kunovice B	8	6	10	32:42	30
	12.	Ostr. Lhota	7	1	16	34:58	22
	13.	Bojkovice B	5	4	15	36:56	19
	14.	Kostelany	2	6	15	27:60	12

III. třída sk. A
Částkov - Ořechov 0:4, Sušice - Osvětimany 2:3, Babice - Topolná, nehlášeno, Kněžpole - Mistřice 1:1, O.N.Ves B - Medlovice 2:0, Traplice - Slovácko 6:2

	1.	Ořechov		17	2	3	53:15	53
	2.	Kněžpole	11	8	3	43:23	41
	3.	Traplice	12	4	6	51:43	40
	4.	Babice		12	3	6	54:29	39
	5.	Sušice		9	2	11	43:43	29
	6.	Topolná		8	4	9	44:39	28
	7.	Medlovice	9	1	12	55:58	28
	8.	Slovácko	7	5	10	32:46	26
	9.	Osvětimany	7	3	12	35:52	24
	10.	O.N.Ves B	5	8	9	33:47	23
	11.	Mistřice	5	5	12	32:47	20
	12.	Částkov		4	5	13	29:62	17

III. třída sk. B
Újezdec B - Přečkovice 2:0, Podolí - St. Hrozenkov 3:0, Korytná - Boršice u Bl. 3:2, Bánov - Bystřice 3:4, Suchá Loz - Hluk B 1:2, Drslavice - Havřice 2:0

	1.	Hluk B		17	3	2	56:15	54
	2.	Drslavice	14	4	4	56:28	46
	3.	Bystřice	11	5	6	43:34	38
	4.	Havřice		9	5	8	37:35	32
	5.	Podolí		9	4	9	44:40	31
	6.	Suchá Loz	8	6	8	38:28	30
	7.	Bánov		8	6	8	45:39	30
	8.	Korytná		8	4	10	35:55	28
	9.	Boršice u Bl.	7	5	10	36:42	26
	10.	St. Hrozenkov	6	5	11	28:52	23
	11.	Přečkovice	4	5	13	29:43	17
	12.	Újezdec B	2	6	14	25:61	12

IV. třída sk. A
Tupesy B - Boršice B 2:2, Zlámanec - Popovice 4:1, Jankovice - Ořechov B 0:6, Košíky - Huštěnovice 0:0, Mařatice - Bílovice B 1:1

	1.	Košíky		12	5	1	38:13	41
	2.	Huštěnovice	12	3	3	45:19	39
	3.	Boršice B	12	1	5	54:31	37
	4.	Tupesy B	9	5	4	39:29	32
	5.	Zlámanec	8	2	8	32:31	26
	6.	Ořechov B	6	4	8	36:30	22
	7.	Popovice	5	4	9	29:48	19
	8.	Mařatice	4	4	11	24:37	16
	9.	Bílovice B	3	2	13	20:40	11
	10.	Jankovice	3	0	16	23:71	9

IV. třída sk. B
Hulín C - Březová 4:0, Nezdenice - Komňa 2:0, Žitková - Rudice 3:1,

	1.	Hulín C		9	1	2	43:14	28
	2.	Žitková		8	2	2	32:15	26
	3.	Rudice		8	2	2	33:17	26
	4.	Březová		7	1	4	30:25	22
	5.	Záhorovice	2	2	8	10:30	8
	6.	Komňa		1	2	9	14:31	5
	7.	Nezdenice	2	2	8	16:39	3
www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund