Číslo: 24
16.06.1997
Článků: 40

Titulní
Uherskohradišťsko
Ze
Kultura
Pro
Pošta
Horoskop
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


Bezkonkurenční kanoisté ze Slovácka
Minižačky ve Španělsku
Historický postup fotbalistů Ořechova
VTJ Znojmo - FC Synot St. Město 1:2 (1:0)
ČSK Uh. Brod - FC Krnov 1:3 (0:2)
Historický postup Kunovic do MSFL
Fotbalové tabulky

Bezkonkurenční kanoisté ze Slovácka

Další kajakářská naděje z Ostrožské Nové Vsi, dvanáctiletý Zdeněk Jirásek, který v Přerově získal na minikajaku "medaili".
O.N. Ves (vp) - Prvenství v týmové soutěži získali v dalším ročníku přerovské pětistovky (7. června) na řece Bečvě kanoisté z O. N. Vsi, když dosáhli 11-ti vítězství, osmi druhých a stejného počtu třetích míst.
Velmi zajímavou podívanou skýtal finálový závod mužů na singlkajacích. Půl roku v Austrálii trénující Brňák Pavel Holubář si to #rozdal se svým bývalým deblovým kolegou Bozděchem z Olomouce a Novovešťanem Lubošem Pojezným. Ve stejném pořadí dojeli tito závodníci do cíle a právě předvedený výkon ze strany Pojezného naznačil jeho solidní formu po nedávném zranění.
Start mezi dospělými #ochutnali také junioři připravující se na nominaci o světový šampionát této věkové kategorie ve Finsku. Deblkanoe Jiří Marek a Tomáš Kusák nenašla přemožitele, namísto čerstvého maturanta Koláře zasedl do deblkajaku za Bohumila Kusáka třiadvacetiletý Luboš Pojezný a do cíle dojeli třetí v pořadí, Jiří Marek na singlkanoi #zaspal start, což znamenalo stříbro za druhé místo.
Také dorostenec Pavel Kusák si #přidal dva roky a mezi juniory dojel druhý, o místo hůře potom na deblkajaku spolu s Michalem Kusákem, pro kterého to byl letošní premiérový start. Poprvé zaklekl v závodě do kanoe i kajakář Petr Profous, jež si se #zadákem Martinem Minaříkem přijel pro vítězství. Nejlepší závodníci potom při předávání cen smutně zírali na #hodnotné ceny, jako např. igelitové tašky, polévkové koření a třeba láhev minerálky pro osmičlennou posádku, #bronzovou v netradiční disciplíně. Nutno dodat, že mezi osmičkou pádlujících byl také vedoucí družstva, trenér Roman Botek.
První místa: Lucie Lagová, Lucie Botková, Lubomír Botek, Ondřej Šišpera, Petra Basovníková, Petr Botek, Petr Pospíšil, Barbora Basovníková, Iveta Kusáková, Martin Minařík, Petr Profous, Tomáš Kusák a Jiří Marek (některé jmenovaní jak na singlech, tak na deblech).

Budou překážkou pro start na mistrovství světa jen peníze...
Vskutku historickou možnost vybojovat si právo startu na juniorském mistrovství světa má čtveřice závodníků z Ostrožské Nové Vsi - Jiří Marek, Tomáš Kusák, Vítězslav Kolář a Bohumil Kusák. Vzhledem k nedostatku finančních prostředků však může být tato šance promarněna. Už předem je jasné, že rodiče celou částku - 23 tisíc Kč na osobu, těžce uhradí. Malou část sumy přislíbil oddíl a chybějící peníze je nutné sehnat jinde, takže na trenéra závodníků a manažera oddílu čeká velmi náročný a krátkou dobou limitovaný úkol. Kolik štěstí bude stát na straně novoveských vodáků bude známo v nejbližších dnech. Telefonní číslo 0632/598398 je k dispozici všem ochotným podat pomocnou ruku.Minižačky ve Španělsku

Minižačky ZŠ Východ Uherské Hradiště se pod vedením zkušeného trenéra Antonína Střelce připravovaly ve Španělsku na zahájení domácích soutěží. Týdenní soustředění splnilo svůj účel, neboť mladičké hráčky měly ideální podmínky ke zdokonalení svých házenkářských dovedností. Utužil se také kolektiv celého týmu. Na snímku před hotelem Viktoria Playa v Pineda de Mar stojí zleva: Veronika Sklenářová, Kateřina Kudrová, Petra Hujková, Jana Rajnohová, Iva Dedková, Monika Pavlíčková, Kristýna Salčáková, Adéla Urbanová, Helena Štěrbová a Soňa Hanáková. Dole klečí: Lucie Švihálková, Petra Střelcová, Klára Horáková, Klára Bartošíková, Blanka Nováková, Martina Soukupová, Tereza Houžvová, Pavla Vavrošová a Pavla Janálová. Nábor žaček 1.-3. tříd proběhne ve středu 18. června v 16 hodin na hřišti ZŠ Východ.
Foto: HEHistorický postup fotbalistů Ořechova
Letošní spanilá jízda fotbalistů Ořechova III. třídou sk. A byla zakončena historickým postupem mužstva TJ Sokol Ořechov do okresního přeboru. Fotbalistům Ořechova se tak poprvé v historii klubu, to znamená po 57 letech, podařilo probojovat do elitní soutěže našeho okresu. Jak k tomu všemu došlo, jsme se zeptali manažera klubu pana Zdeňka Svobody:

#Naším cílem od začátku nového ročníku byl postup do okresního přeboru. Tímto cílem jsme se nijak netajili. V létě k nám přišel nový trenér Václav Valštýn, pod jehož vedením mužstvo vlastně absolvovalo celou soutěž na prvním místě. Poctivá a kvalitní trenérská práce pana Valštýna, který je trenérem II. třídy, přinesla zasloužené ovoce.

Co posily?
#Ano, do mužstva přišlo několik posil, a dá se říci, že dvě třetiny kádru #A mužstva hrávalo dříve vyšší soutěže. Základ mužstva však tvořili domácí borci, z těch #přespolních bylo nejvíce z Polešovic. Velkým kladem u mužstva byla tréninková morálka, neboť účast na trénincích byla vždy téměř stoprocentní. Bylo vidět na hráčích, že opravdu chtějí dosáhnout pro ořechovský fotbal postupu do vyšší třídy.

Co soupeři?
#Naše kvalitní zimní příprava a soustředění v Luhačovicích se musely projevit. Největšími soupeři byly Babice po podzimní části a na jaře pak Kněžpole, s nimiž jsme hráli na jaře až v závěrečných kolech. Do té doby jsme si přáli, aby o všem bylo rozhodnuto již před těmito zápasy. To se nám nakonec podařilo a o našem vítězství ve skupině bylo jasno již dávno před závěrem. Proto naše výsledky v závěrečných kolech, kdy vlastně již o nic nešlo byly trochu horší, neboť se vlastně trochu vytratila motivace.

Kteří hráči se zasloužili o postup mužstva?
#Byli to golmani Zdeněk Šimek, který byl kapitán mužstva a M. Zelinka. V obraně hráli: P. Oharek, Z. Andrýsek, F. Kolář, P. Andrýsek, M. Pavlíček, M. Rokyta, J. Sedláček, S. Konečný, M. Plevák a V. Andrýsek. Záloha: J. Machynka, P. Machynka, J. Němec, J. Kolář, R. Šoustek. V útoku se střídali: P. Kunt, V. Kaňovský, R. Trlida, M. Tyl a Z. Kotek. Trenérská dvojice Václav Valštýn a asistent Stanislav Kožušník.

Plány do budoucna?
#Chtěli bychom hrát v okresním přeboru důstojnou roli. Předpokládáme posílení mužstva, kdy do každé řady by měl přijít jeden hotový hráč. Otázkou zatím zůstává, zda u mužstva zůstane trenér Valštýn, který je momentálně pracovně zaneprázdněný.

Jaká byla oslava postupu?
#Oslavovalo se již průběžně, ale ta hlavní oslava se však konala až tuto sobotu 14. června. Zúčastnili se jí hráči, sponzoři, fanoušci, hrála muzika, opékala se dvě prasátka, prostě oslava postupu jak má být.

Bez sponzorů se fotbal hrát nedá, kdo vám nejvíce pomohl?
#Naším největším sponzorem byla firma KOVOMARKET - p. Bureš ze St. Města, dále TOPSTAV - Jiří Machynka, ITC Zlín a.s. - RNDr. R. Čevelík, IMOS VHS Veselí, MCHS - L. Martykán, HURDYS Hodonín - p. Zdařil, ing. V. Korvas, hospoda #Na dědině - St. Kožušník. Všem těmto, ale i dalším zde nejmenovaným, je potřeba poděkovat za podporu kopané v Ořechově, bez níž bychom postupu asi jen těžko mohli dosáhnout.

Co byste řekl závěrem?
#Věříme, že i v budoucnu bude fungovat naše vzájemná spolupráce s Polešovicemi. Doufáme také, že se nám podaří vybudovat závlahu hrací plochy a zkulturnění celého našeho sportovního areálu, a že z fotbalu v Ořechově budou mít radost nejen hráči, ale také naši fanoušci.

JOHVTJ Znojmo - FC Synot St. Město 1:2 (1:0)
Znojmo (Mil) - Se čtvrtým mužstvem tabulky, velmi kvalitním celkem Znojma, dokázalo mužstvo Synotu prodloužit dlouhou sérii bez porážky i v předposledním kole. První poločas se hrála oboustranně otevřená kopaná. Na dvě vydařené střely Štěrby odpověděli domácí krásným gólem z hlavy Trousila. Ten byl prvním, který Synot obdržel z osmi jarních zápasů na hřištích soupeře. Ve druhé půli Synot zpřesnil hru a podařilo se mu výsledek otočit zásluhou vydařených střel Klvani ze standartních situací. V nervózním závěru, ve velmi vypjaté atmosféře hosté zasloužené vítězství taktickou hrou udrželi. Branky: 12. po standartní situaci neobsazený Trousil hlavičkou přes celou branku ke vzdálenější tyči - 1:0, 59. z trestného kopu Klvaňa chytře obstřelil zeď - 1:1, 70. k trestnému kopu se opět postavil Klvaňa a technicky přes zeď vymetl šibenici - 1:2.
Sestava FC Synot: Hrubý - Forgáč - Palčík, Vojtěšek - Štěrba, Videman (62.Toman), Hlahůlek, Klvaňa, Kaizar - Kočica (Antl), Racek (62.Chlachula).
Hlasy trenérů po utkání: domácí trenér Jiří Fryš hru svého týmu psychicky neunesl, a proto průběh utkání odmítl zhodnotit.
J.Nevrlý - FC Synot:Obdivuji hráče, že dokázali udržet takovou šňůru neporazitelnosti a budu rád, když se to podaří ještě příští týden s Kyjovem. I v momentě, kdy je už postup realitou je výborné, že se daří udržet motivaci hráčů až do konce, jako trenér si toho vážím. Utkání splňovalo parametry a myslím si, že mužstvo po vhodném doplnění bude hrát ve druhé lize důstojnou roli.

Postupové oslavy ve Starém Městě
Po posledním mistrovském utkání FC Synot Staré Město - VMG Kyjov, které se hraje v sobotu 21. června 1997 se začátkem v 16.30 hodin, proběhnou na stadionu Širuch oslavy postupu mužstva FC SYNOT Staré Město do II. ligy. Součástí oslav bude vystoupení dechovky Topolanka a cimbálové muziky Kunovjan. V přestávce se uskuteční seskok parašutistů na hrací plochu a večer bude pak zakončen ohňostrojem. FC SYNOT zve všechny své příznivce, aby se přišli podělit o radost z postupu. Na poslední utkání s Kyjovem je vstup zdarma. Připravena je také závěrečná tombola o deset hodnotných cen pro všechny ty, kteří si zakoupí program na toto utkání.
-mil-ČSK Uh. Brod - FC Krnov 1:3 (0:2)
Uh. Brod (JK) - V posledním zápase letošního ročníku MSFL se utkali hráči ČSK Uherského Brodu s mužstvem FC Krnov, které drží třetí místo v tabulce. Ihned v úvodu utkání domácí inkasovali branku po hlavičce Kelera - 0:1. Ve 21. minutě zahodil trestuhodně Lysáček pokutový kop a hosté z následného útoku zvýšili na 0:2 Čelůstkou. Utkání se hrálo v poklidném tempu a většina hráčů ČSK zápas opravdu jenom odehrála. Ve druhém poločase hosté zvýšili v 61. minutě na 0:3, když branku vstřelil střídající Klajmon. Domácí snížili v 84. minutě Dobešem na konečných 1:3. Mužstvo ČSK Uh. Brod dohrávalo soutěž pouze s tím, že se někteří hráči utkání zúčastňovali a na jejich výkonech bylo znát, že nebojují pro svůj klub. Hráčský kádr pronásledovala zranění - Tomeček, Sotolář, Raiskup, Novák a Nedbal. Z mužstva v závěru odešli Pavlíček a Podaný, naopak byli zařazeni nadějní dorostenci s fotbalovou budoucností - Ondřejka, Staroba, Masařík, Jahoda a Kubáník.
Je třeba vyzvednout profesionální přístup Jardy Irovského a O. Josefíka, kteří se snažili v každém utkání podat co nejlepší výkon.
Branky: 84. Dobeš - 2. Keler, 23. Čelůstka, 61. Klajmon. Rozhodčí: Krůza z Rakvic. ŽK: - . Diváci 150.
Sestava ČSK Uh. Brod: Man (87. Kubáník) - Irovský - Josefík, Križko, Šajter, Masařík, Lysáček, Jahoda, Buchta, Ondřejka (86. Staroba), Dobeš. Trenér J. Dunaj, as. Kalus.
Po utkání sekretář klubu Josef Kovařík řekl: #Nyní před námi stojí otázka: #Co bude dál? Jistě to bude těžké, ale já však věřím, že dobrý fotbal se bude u nás hrát i nadále. Chtěl bych poděkovat všem věrným divákům, kteří nás ani v závěru neopustili. Poděkování také patří obětavým pořadatelům a hlasatelovi panu Š. Černému za dobrou práci pro oddíl kopané.Historický postup Kunovic do MSFL
TJ Dolní Němčí - FC TJ Kunovice 3:3 (1:1)
V sousedském derby hraném v sobotu odpoledne se utkala mužstva z opačných konců tabulky. Kunovice bojují o postup do MSFL a Dolní Němčí naopak o záchranu v divizi. D. Němčí však dokázalo porazit na svém hřišti výborný Brumov, D. Kounice i Zeman Brno. Kunovice nastoupily bez několika hráčů základní sestavy, a tak se čekalo vyrovnané utkání.
Již ve 2. minutě vystřelil hostující Svoboda, ale míč minul domácí branku. Ve 4. prošel kunovskou obranou Polášek, ale Urbanec vystřelil nad. Hosté byli lepší, ale střely Kopčila, Flašara a Gabriela nebyly přesné. Ve 23. založil akci Kadlček a Urbanec zajistil domácím vedení 1:0. Ve 26. prošel sólem kunovskou obranou Soukeník, ale nedokázal zakončit. V závěru poločasu měly mnoho šancí Kunovice a ve 43. po přihrávce Durdi Radek Vlk vyrovnal na 1:1. Do druhého poločasu nenastoupil domácí Polášek, který se zranil. Hosté ovládali hru, vypracovali si opět několik dobrých příležitostí, ale bez efektivního zakončení. V 65. zvýšil na 1:2 Durďa, o 3. minuty později zkoušel pozornost brankáře Máčaly Soukeník a po něm ještě Bílek. V 75. minutě po přihrávce Páníka vystřelil Kopčil a zvýšil na 1:3. V 80. snížil na 2:3 Petr Kadlček z pokutového kopu nařízeného rozhodčím Gašparem z Havířova za faul Jiřího Flašara ve vápně. V 83. po pěkné individuální akci tentýž hráč vyrovnal na konečných 3:3.
Se závěrečným hvizdem vypukla na lavičce hostí obrovská radost, neboť získaný bod jim již dnes zajišťuje postup do MSFL. Dramatické utkání sledovalo 600 diváků.
Sestava Dolněmčí: Martínek - Stojaspal - Straka, Bílek, Tinka - R. Bobčík, P. Kadlček, J. Bobčík - Soukeník, Polášek (46. Zajíc), Urbanec (80. L. Bobčík).
Sestava Kunovic: Máčala - Flašar (85. Taťák) - Němčický, Svoboda, Páník - Soviš, Gabriel, Kopčil, Zajíček - Vlk, Durďa (80. Hubáček). Chyběli Žák, Lysoněk, zraněný Strakáč, stop za ČK měl Andrýsek a na střídání byl připraven golman Skovajsík. Po utkání nám řekl generální manažer Jiří Cochlar: #Stavěl jsem na soudržnosti mužstva, což se mi vyplatilo a jsem rád, že se nám podařilo dosáhnout našeho největšího cíle a tím byl postup do MSFL. Mám z toho samozřejmě velkou radost a klukům blahopřeju.
DAFotbalové tabulky
MSFL
Olomouc B - Uničov 2:1, Uh.Brod - Krnov 1:3, Kyjov - Boby B 1:2, Bohumín - Hranice 1:1, Uničov - NH.Ostrava 4:1, Jihlava - Ostrava B 3:5, D.Benešov - Ratíškovice 0:1, Olomouc B volno

	1.	St.Město	19	6	2	58:22	63
	2.	Ratíškovice	14	7	6	53:28	49
	3.	Krnov		14	6	7	43:29	48
	4.	NH.Ostrava	12	5	10	34:31	41
	5.	D.Benešov	10	10	7	38:27	40
	6.	Ostrava B	10	10	9	46:44	40
	7.	Znojmo		11	6	9	38:32	39
	8.	Uh.Brod		11	6	10	34:36	39
	9.	Olomouc B	9	10	10	29:30	37
	10.	Uničov		10	4	14	35:38	34
	11.	Boby B		9	7	12	30:37	34
	12.	Jihlava		9	5	13	29:48	32
	13.	Kyjov		9	4	14	34:37	31
	14.	Hranice		6	4	17	21:53	22
	15.	Bohumín		4	6	17	15:45	18

Divize D
Trnava - Žďár n.S. 5:2, Zlín B - Brumov 4:2, Hodonín - Svitavy 0:1, Slavičín - Veselí 1.0, Prostějov B - D.Kounice 2:2, Blansko - Židenice 1:3, Zeman Brno - Bystrc 2:2, D.Němčí - Kunovice 3:3

	1.	Kunovice	20	7	2	66:23	67
	2.	Brumov		20	3	6	57:34	63
	3.	Zeman Brno	17	7	5	72:35	58
	4.	D. Kounice	17	3	9	59:40	54
	5.	Židenice	13	7	9	39:31	46
	6.	Bystrc		13	5	11	49:36	44
	7.	Veselí		11	5	13	30:42	38
	8.	Svitavy		10	7	12	28:33	37
	9.	Prostějov B	11	4	14	43:58	37
	10.	Trnava		11	2	16	54:59	35
	11.	Žďár n.S.	9	7	13	42:59	34
	12.	Zlín B		8	7	14	44:51	31
	13.	Slavičín	8	7	14	35:61	31
	14.	D. Němčí	7	9	13	37:45	30
	15.	Hodonín		7	7	15	26:46	28
	16.	Blansko		4	5	20	31:59	17

Župní přebor
Hulín B - Březůvky 3:0 (3:0). V utkání domácí potvrdili roli favorita, po celý zápas měli výraznou územní převahu. Rozhodnuto bylo už po dvaceti minutách hry, kdy brankami Švrčka, Buráně a Koníčka si získali tříbrankový náskok. Hosty od vyšší prohry zachránil velmi dobrý brankář Pavelka.
Štítná - Hluk 2:2 (2:0). Lepší úvod měli domácí, do přestávky si vytvořili dvoubrankový náskok. Hosté se po změně stran výrazně zlepšili a brankami Bujáka v 70. a Pekárka v 85. minutě zaslouženě vyrovnali a odvážejí si bod. Domácí dohrávali bez vyloučeného Šebáka, sledovalo 100 diváků, rozhodčí Křenek.
Napajedla - Bojkovice 3:1 (0:0). Utkání se hrálo za stálé převahy domácích, branky začaly padat až po přestávce. Góly Klhůfek 2, Sedláček, za hosty Mahdalík, 250 diváků, rozhodčí Volek.
V. Karlovice - Újezdec 1:0 (0:0). O těsném vítězství Karlovic rozhodl svou brankou Mikula po změně stran, rozhodčí Ptáček, 150 diváků.
Polešovice - Kostelec 0:2, Vigantice - Morkovice 3:1 (předehráno), V. Otrokovice - Mysločovice 0:1, Bystřice - Mikulčice 2:2.
Tabulka střelců: 25 - Novotný (Morkovice), 19 - Olša (Bystřice p. H.), 18 - Tiňák (Mysločovice ), Kreisl (Polešovice), 16 - Skopal (Bystřice p.H.) a Šimčík (Morkovice), 15 - Jaroš (Napajedla), Mahdalík (Bojkovice), 14 - Soukeník (Újezdec), 12 - Lipták (Mysločovice), Zámečník (Polešovice), Koníček (Hulín B).

	1.	Mysločovice	20	8	1	72:27	68
	2.	Polešovice	20	4	5	65:34	64
	3.	Bystřice	17	8	4	72:41	59
	4.	Morkovice	17	1	11	60:37	52
	5.	Napajedla	14	8	7	47:27	50
	6.	Kostelec	12	8	9	51:40	44
	7.	Vigantice	12	7	10	42:33	43
	8.	V. Karlovice	11	5	13	41:45	38
	9.	Mikulčice	10	8	11	39:46	38
	10.	V. Otrokovice	10	6	13	34:45	36
	11.	Újezdec		10	5	14	35:42	35
	12.	Hulín B		9	4	16	40:54	31
	13.	Bojkovice	7	9	13	41:53	30
	14.	Hluk		8	6	15	32:59	30
	15.	Březůvky	5	3	21	31:65	18
	16.	Štítná		4	2	23	30:84	14

I. A třída sk. B
Uh. Ostroh - Jalubí 3:1 (0:1). V utkání dvou rozdílných poločasů rozhodli o vítězství domácí lepší koncovkou. Branky Žižka, Jurčeka, Svoboda - Dobiáš.
Nedachlebice - Rohatec 0:0. V bojovném zápase se ani jednomu celku nepodařilo překonat pozornou obranu soupeře.
Prakšice - Ždánice 3:3. Zajímavé a dramatické utkání, bohaté na branky, domácí vyrovnali v samém závěru. Branky Minařík, Buráň, Běhůnek.
Kvasice - Bzenec 4:1, D. Bojanovice - Šardice 5:1.
O.N.Ves - Jarošov 6:0 (1:0). Hosté drželi krok do přestávky, po ní nedokázali čelit útokům novoveských a odváží si půltucet branek. Střelecky úspěšní byli Prachmann 3, Zajíc, Hýbal, Dýmal.

	1.	Šardice		16	3	4	38:19	51
	2.	D. Bojanovice	16	2	4	72:22	50
	3.	Rohatec		12	6	5	52:30	42
	4.	Ždánice		10	5	8	48:32	35
	5.	O.N.Ves		11	1	11	50:44	34
	6.	Bzenec		9	6	7	46:35	33
	7.	Nedachlebice	8	7	8	32:37	31
	8.	Kvasice		7	5	12	32:48	26
	9.	Prakšice	5	10	8	34:36	25
	10.	Uh. Ostroh	7	4	12	26:44	25
	11.	J. Otrokovice	6	6	11	24:37	24
	12.	Jalubí		7	2	14	26:52	23
	13.	Jarošov		4	5	14	22:66	17

I. B třída sk. B
Zlechov - Morkovice 2:2. Ve vyrovnaném utkání si soupeři podělili body, branky Machala Leoš, Rosůlek.
Bílovice - Lubná 0:3 (0:0). Domácí stačili se silami jen do poločasu, pak soupeř svou přesilu vyjádřil gólově.
Roštění - Uh. Hradiště B 4:3. V zajímavém a dramatickém utkání byli domácí šťastnější. Za hosty dával tři branky Zemánek.
Břestek - Zdounky 1:1. V utkání slabé úrovně padaly branky jen z pokutových kopů, za domácí byl střelecky úspěšný Sontág. Domácím se nedařila kombinační hra.
Žeranovice - Lůžkovice 2:0, Malenovice - Prasklice 3:0, Mladcová - Všetuly 1:0.

	1.	Břestek		17	8	0	71:16	59
	2.	Prasklice	15	2	8	51:37	47
	3.	Mladcová	14	4	7	52:25	46
	4.	Lůžkovice	13	5	7	40:33	44
	5.	Zdounky		11	7	7	40:29	40
	6.	Malenovice	11	5	9	38:52	38
	7.	Morkovice B	9	7	9	37:47	34
	8.	Uh. Hradiště B	8	9	8	37:31	33
	9.	Zlechov		10	3	12	46:44	33
	10.	Žeranovice	8	5	12	47:43	29
	11.	Roštění		8	5	12	47:61	29
	12.	Lubná		8	2	15	47:54	26
	13.	Všetuly		7	3	15	30:56	24
	14.	Bílovice	2	3	20	29:84	9

I. B třída sk. C
Nedakonice - Strání 2:0 (0:0). Střelci branek: Bábík a Nykl, utkání se hrálo za stálé převahy domácích, kteří neproměnili řadu šancí.
Dubňany - Vlčnov 3:1 (2:0). Domácí si vytvořili rozhodující náskok už do přestávky.
M. Písek - Velká n. V. 1:3, Vřesovice - Mutěnice nehráno - hosté nepřijeli, Milotice - Kněždub 1:3, Strážnice - Vacenovice 1:3, Žarošice - Kyjov B 4:0 nedohráno pro malý počet hráčů Kyjova.

	1.	Vacenovice	16	4	5	57:15	52
	2.	Nedakonice	16	3	6	51:25	51
	3.	Kyjov B		14	4	7	44:28	46
	4.	Dubňany		14	4	7	36:34	46
	5.	Velká n.V.	13	6	6	49:29	45
	6.	Milotice	11	6	8	45:43	39
	7.	Kněždub		11	5	9	42:31	38
	8.	Žarošice	9	2	14	30:41	29
	9.	M. Písek	7	7	11	30:37	28
	10.	Mutěnice	7	6	11	26:30	27
	11.	Strání		7	4	14	27:52	25
	12.	Vřesovice	5	8	11	29:41	23
	13.	Strážnice	6	5	14	42:57	23
	14.	Vlčnov		5	2	18	22:67	17

Okresní přebor
Bojkovice B - Nivnice 3:2 (2:0) Domácí si vytvořili 3 brankový náskok, pak hru kontrolovali, měli více ze hry a zaslouženě zvítězili. Branky Michalčík, Adámek, Přerovský. Za hosty Pražan a Pagáč. Sledovalo 70 diváků, řídil dobře Hubál ze Sušic.
Boršice A - Buchlovice 5:3 (2:2) Utkání bylo zahájeno minutou ticha za zemřelého dlouholetého a obětavého vedoucího A mužstva p. Z. Kmentu. Domácí rozhodli utkání 3 rychlými brankami v začátku druhého poločasu. Branky za domácí Kudela 2, Šťastný, Ondrůšek, Haša, za hosty Šproch, Skřivan a Marek. Řídil Hůlka z Uh. Hradiště, který dal 3 červené karty, 1x domácí, 2x hosté. 280 diváků.
Kudlovice - Dol. Němčí B 1:2 (1:0) Domácí zklamali. Hosté toužili více po vítězství a zaslouženě zvítězili. Branku za domácí dal Rosík. 120 diváků, řídil Navrátil z Podolí.
Ostr. Lhota - Kostelany 4:0 (1:0) Domácí nastoupili k utkání s odhodláním vyhrát. Nesmírně bojovný výkon potvrdil tyto ambice plně až ve druhém poločase. Hosté vnášeli do utkání zbytečnou nervozitu a tím trpěl jejich výkon. Branky za domácí M. Skopal 3, Šulák. Sledovalo 150 diváků a objektivně řídil Malík z Hodonína.
Slavkov - Kunovice B 3:0 (1:0) Zápas dobré úrovně, ve kterém domácí vsítili branky po pěkných akcích. Branky: M. Mančík, Bukvic, Prachman. Řídil Šťastný z Uh. Hradiště, 50 diváků.
Březolupy - Šumice 4:3 (1:1) Vyrovnané utkání, ve kterém hosté vedli 3:1, ale domácí zvýšeným úsilím obrátili výsledek ve svůj prospěch. Branky za domácí L. Kovácz 3, Pavlík, za hosty Polášek 2 a ing. Jurásek. Řídil Veselý z Kroměříže, 150 diváků.
Hor. Němčí - Tupesy A 2:3 (0:2) Hosté byli daleko lepší, domácím dovolili snížit až ve druhém poločase. Branky domácích Pěchula a vlastní, za hosty Matoušek, Budoš a Duda. Před 100 diváky řídil Šimčík z Vlčnova.

	1.	Tupesy		19	6	0	68:19	63
	2.	Boršice		14	7	4	62:24	49
	3.	Slavkov		13	4	8	64:41	43
	4.	Nivnice		11	7	7	48:37	40
	5.	Buchlovice	10	6	9	38:32	36
	6.	Březolupy	10	6	9	37:40	36
	7.	Šumice		10	5	10	56:48	35
	8.	D. Němčí B	10	4	11	40:58	34
	9.	Kudlovice	9	5	11	38:50	32
	10.	H. Němčí	8	7	11	35:45	31
	11.	Kunovice B	8	6	11	32:45	30
	12.	Ostr. Lhota	8	1	16	38:58	25
	13.	Bojkovice B	6	4	15	39:58	22
	14.	Kostelany	2	6	16	27:64	12
www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund