Číslo: 27
07.07.1997
Článků: 38

Titulní
Uherskohradišťsko
Ze
Kultura
Pro
Pošta
Horoskop
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


KANOISTICKÉ ZAJÍMAVOSTI ...
Fotbalu v Šumicích je 75 let
FC Synot do nové sezóny s profilicencí
Lála Prokeš mezi padesátníky
Fotbalové tabulky

KANOISTICKÉ ZAJÍMAVOSTI ...

Jiří Marek - juniorský reprezentant České republiky, odchovanec novoveské kanoistiky, dopisovatel našich novin a čerstvý maturant.

Na MSJ přihlášeno 33 čtyřkajaků!!!
Neuvěřitelných 33 juniorských čtyřkajaků, včetně českého, je přihlášeno ke startu na 7. mistrovství světa ve finském Lahti. Českou republiku budou v této disciplíně reprezentovat Bohumil Kusák a Kolář (Ostrožská Nová Ves), Záruba (Děčín) a Hottmar (Liberec).
Pro závod čtyřkánoí, kterých by se mělo na start postavit 16 (dvě rozjížďky), byla nominována čtveřice Tomáš Kusák a Marek (Ostrožská Nová Ves), MORA (Slavia Praha) a NOVÁK (KVS Praha), znojemská kajakářka ČAJKOVÁ bude pádlovat v kvartetu s KNYTLOVOU (Jablonec), HUDEČKOVOU (Hranice) a DVOŘÁKOVOU (KVS). Čtyřkajaků juniorek, jenž závodí na rozdíl od juniorů pouze na trati 500 m (junioři i na 1000m), se na jezeru Joutjarvi sejde asi 22.
Nejobsazenější kategorií je deblkajak juniorů, celkem 41 lodí. Do známého střediska klasického lyžování-Lahti přijedou vodáci z rekordních 46 zemí. Do každé kategorie může být přihlášena za stát jenom jedna loď, šampionát proběhne od 21. do 23. července.

Regata evropské unie
První srpnový víkend, týden po mistrovství ČR, odjede na mládežnickou regatu do Vídně také minivýprava ze Slovácka. Soutěž se uskuteční na Novém Dunaji, kde závodili o tituly mistrů světa před 6 lety veslaři a kanoisté -junioři.

Slapy se letos nekonají
Tradiční soustředění před domácím šampionátem na krátkých tratích ve středisku Českého svazu kanoistů (Slapská přehrada, Skalice) tým Ostrožské Nové Vsi neabsolvuje. Důvodem je zaneprázdněnost trenérů a také úsporný finanční program. Zda-li to je dobré rozhodnutí, prokáží výsledky vodáků ze Slovácka na letošních nejdůležitějších závodech.

Během měsíce uspořádají dvě velké akce!!!
V průběhu jednoho měsíce bude Ostrožská Nová Ves pořádat dva významné závody - mistrovství České republiky v Račicích (25. - 27. července) a na domácí pětisetmetrové dráze mezinárodní mistrovství Moravy (29. - 31. srpna). Nejtěžším oříškem bude zajistit ceny pro medailisty obou soutěží. Jen na rozsahem menší moravský šampionát je třeba více jak 300 cen, eventuálně medailí!!!Fotbalu v Šumicích je 75 let
Tradice kopané v Šumicích sahá do dávné historie před 75 lety. Tak jak to bývá i u jiných oddílů, mužstvo procházelo mnoha výkonnostními vzestupy i pády, a to vždy dle toho, jaké byly hráčské a funkcionářské podmínky nebo možnosti. Poslední dvě desetiletí se dají hodnotit jako dvě různá období. Na přelomu 70. a 80. let se podařilo mužstvu postoupit do okresního přeboru a po devět sezón bylo úspěšným účastníkem s ambicemi na postup do vyšší třídy. Vrchol přišel v roce 1982, kdy stačilo k postupu jediné utkání s Bílovicemi, které se hrálo před návštěvou více než 800 diváků, avšak skončilo pro domácí sportovní katastrofou (2:5) a právě od této doby se začalo výměnou hráčské generace budovat nové mužstvo. Po této obměně přišla však i funkcionářská krize, která značně přispěla k sestupu, z nyní již velmi silného okresního přeboru. Tady se začala psát nová etapa šumické kopané.
Vyměnilo se několik trenérů i funkcionářů, nastaly nové změny ve společnosti ve financování, z dřívějších dotací ČSTV - nové podmínky se sponzorováním a získáváním financí z různých společenských událostí a brigád. Mužstvo se skládalo převážně z vlastních odchovanců a ve III. třídě OS obsazovalo horní příčky tabulky. Zde byla hlavně znát práce trenéra Ivana Rachůnka, který vtiskl mužstvu potřebný herní styl a disciplínu. Po jeho odchodu se mužstvo nadále doplňovalo mladými hráči a v roce 1996 se Šumicím konečně podařilo postoupit z druhého místa po devíti letech do okresního přeboru. Jako nováček to však neměli lehké, ale nakonec se jim podařilo uhrát 11. místo.
Ve stejné sezóně muži Šumic vyhráli okresní kolo Českého poháru, když ve finále na domácím hřišti zvítězili nad velmi silným mužstvem Tupes 3:2.
Po podzimní sezóně ročníku 1996/97 bylo mužstvo na 6. místě s 20 body a vytvořilo si tak dobrou výchozí pozici pro jarní sezónu.
Kádr mužstva tvoří dvacet hráčů, z nichž někteří hostují v nižších soutěžích. V Šumicích se hraje kopaná v ryze amatérských podmínkách. Vše je založeno na dobrovolnosti a ochotě hráčů, mezi kterými však vládne spokojenost. Mužstvo je složeno převážně z mladých hráčů a má proto velkou perspektivu. Všichni věří, že dalším doplňováním z kvalitního dorostu se zvýší konkurence mezi hráči, což bude jistě přínosem pro výkonnost celého mužstva.
Fotbalové dění v současnosti řídí v Šumicích jedenáctičlenný výbor v čele s předsedou Josefem Hřibem. Jednatelem fotbalového oddílu je ing. Josef Bartoš, hospodářem František Machálek a správcem hřiště Marek Václav. Dalšími členy výboru jsou vesměs bývalí aktivní fotbalisté - Antonín Gajdoš, Oldřich Kozub, Josef Hasoň, Petr Hřib, František Šojdr, Antonín Botlík a M. Juřeník.
Velmi dobrou spolupráci mají v Šumicích s vedením místní základní školy, které jim umožňuje v zimním období využívat zdejší tělocvičny a sauny.
I když hřiště po posledních úpravách je v poměrně dobrém stavu, přesto k maximální spokojenosti schází náhradní hrací plocha. I tento problém by měl být však v budoucnu vyřešen.
Vedení fotbalového oddílu, ale i hráči samotní by chtěli touto cestou poděkovat všem občanům a také sponzorům za všechnu pomoc, kterou fotbalu v Šumicích poskytují.
Dorostenci Šumic hrají vetšinou okresní soutěž nebo okresní přebor. Výjimkou bylo období let 1971 - 73, kdy velmi silný a fotbalově talentovaný ročník 1955 byl základem družstva, které účinkovalo v tehdejší 1.B třídě. Podobný úspěch se podařil šumickým dorostencům i letos, kdy družstvo postoupilo do župní soutěže. V tomto kolektivu hrají hlavní roli hráči velmi kvalitního ročníku 1979. Jelikož dorostenci byli nalosováni do A skupiny, tzv. #Valašské, vznikly oddílu zvýšené nároky na zajištění dopravy k zápasům. Přes obavy některých funkcionářů před začátkem sezóny, se zatím tato investice vyplácí, neboť mladí fotbalisté výkonnostně rostou a zvláště na cizích hřištích předvádějí velmi kvalitní fotbal. Vedení dorosteneckých družstev se v posledních letech věnují převážně bývalí aktivní fotbalisté. Jejich zkušenosti, ale také pomoc sponzorů, pomáhají udržovat dorostenecký fotbal v Šumicích na velmi dobré úrovni.
V dorostenecké kategorii se naše družstva pohybovala střídavě v okresní soutěži a v okresním přeboru. Výjimkou bylo období let 1971-73, kdy fotbalově vydařený ročník 1955 byl základem družstva, které účinkovalo v tehdejší 1 B třídě.
Podobný úspěch se podařil šumickým dorostencům i letos, kdy družstvo postoupilo do župní soutěže. V tomto kolektivu hrají vůdčí roli hráči fotbalově velmi silného ročníku 1979.
Šumice byly jako nováček nalosovány do skupiny A, tzv. #Valašské, kde jsou zvýšené nároky na zajištění dopravy k zápasům. Přes obavy některých funkcionářů před začátkem sezóny se zatím tato investice vyplácí: mladí fotbalisté výkonnostně rostou a zvláště na cizích hřištích předvádějí kvalitní fotbal. Vedení dorosteneckých družstev se v posledních letech věnují převážně bývalí aktivní fotbalisté: jejich zkušenosti a pomoc sportovně orientovaných sponzorů pomáhají udržovat šumický dorostenecký fotbal na solidní úrovni.
AGFC Synot do nové sezóny s profilicencí

Na dnes již historické fotografii se vám představují tři mušketýři ze Starého Města, jejichž zásluhy na postupu mužstva FC SYNOT do II. fotbalové ligy jsou jistě nemalé. Zleva: dnes již - prvoligový trenér Opavy Jiří Nevrlý, generální sekretář druholigového FC SYNOT Staré Město Milan Omelka a hlavní trenér mužstva MSFL Ratíškovic Ing. Luboš Jegla. - FOTO: VaMP
Staré Město (Mil) - Ještě ani nestačily odeznět oslavy nad historickým postupem staroměstských fotbalistů do II. ligy a už se hlásí o slovo nová sezóna, která bude pro nováčka více než náročná. Zatímco hráči užívali zaslouženou čtrnáctidenní dovolenou, v zákulisí klubu bylo nejvíce práce se sháněním posil pro doplnění a zkvalitnění druholigového kádru. Původní myšlenka nezažádat o udělení profilicence vzala brzy za své a vedení klubu názor na poslední chvíli změnilo. Nejvíce se nad vypracováním podkladů zapotil manažer FC Jaroslav Hastík, který rozhodnutí požádat o licenci komentoval: #Po konzultaci s majitelem klubu panem Ivo Valentou jsme došli k závěru, že při obdržení licence bude pro nás daleko výhodnější cenová politika při nákupu nových hráčů. Nemíníme však profesionalizovat celé mužstvo, smlouvy dostane jen několik hráčů. Jinak získat licenci byla záležitost velmi složitá, protože kritéria udělená příslušnou komisí byla ekonomicky náročná, což dokazuje i konečný verdikt.
Licenci neobdrželi ve Zlíně, Přerově, Vítkovicích, Karviné a vůbec o ni nepožádali v Ústí n. Labem a sousedním Uh. Hradišti. Přidělení licence rozhodně zvýší image FC Synot.
Pod vedením nového trenéra Františka Komňackého zahájí mužstvo prvním tréninkem v pondělí 7. července a celá příprava proběhne v domácím prostředí, kde jsou v areálu FC Synot vytvořeny ideální podmínky. V samotném hráčském kádru dochází k několika změnám, když z hostování se vrátili do svých mateřských klubů Hrubý (Plzeň), Toman (Boby Brno) a Forgáč (Dubnice n. Váh). Od zahájení přípravy by měl mít trenér Fr. Komňacký k dispozici Švancaru - na jaře hostoval v Uh. Hradišti, Vaculu a Doška (všichni Boby Brno), dále pak Vajdu (Přerov) a Lysáčka (Uh. Brod), kteří podepsali v FC Synot profismlouvu a s jejich mateřskými kluby se bude o přestupech jednat. Na zkoušku pak přicházejí mladí nadějní brankáři Krabec z Frýdku - Místku a Malina z Vigantic. Staroměstští mají eminentní zájem o slovenského útočníka Kopase (Martin), přestupy dalších jsou rozjednány.
Dvoufázová příprava bude proložena i přípravnými zápasy: čtvrtek 10.7. Dubnice n. Váh. - doma 16.30, neděle 13.7. Šumice (Oslavy výročí kopané) - venku 16.30, úterý 15.7. Pardubice - doma 16.30, středa 16.7. Uh. Brod venku 16.30, sobota 19.7. Olomouc - venku 10.30, úterý 22.7. Kunovice - doma 16.30, sobota 26.7. Ratíškovice - doma 17.00, středa 30.7. Vacenovice - venku 17.00 hod. Na neděli 3. srpna je připraveno 1. kolo poháru ČMFS a FC Synot se utká s vítězem předkola Polešovice - Dol. Němčí na hřišti soupeře.
V úterý 1. července byla v Praze na aktivu ligových klubů rozlosována i II. liga a za FC Synot se losování zúčastnili manažer J. Hastík a sekretář Milan Omelka. Spokojenost s losem vyslovil Jaroslav Hastík: #Pro začátek jsme sice dostali těžké, ale atraktivní celky z regionálního okolí, takže diváci si určitě přijdou na své a doufám, že při domácích zápasech dostatečně zaplní hlediště našeho útulného stánku. Na podzim hrajeme osm zápasů doma, sedm venku a pouze jednou nás čeká větší cestování do Blšan.
Pro zajímavost uvádíme, se kterými soupeři se v úvodu FC Synot střetne: 9. srpna Vítkovice doma, 16. srpna Zlín venku, 27. srpna Poštorná doma, 30. srpna Uh. Hradiště venku, 6. září Frýdek - Místek doma....Lála Prokeš mezi padesátníky

V uplynulém týdnu vstoupil do řad padesátníků dlouholetý hráč Slovácké Slavie Ladislav Prokeš, který v posledních letech se stal také úspěšným trenérem. Ve svých 33 letech odešel jako hrající trenér do Bílovic, kde se mu podařil husarský kousek, když s #A mužstvem se celkem třikrát radoval z postupu do vyšší třídy a zasloužil se tak o nejlepší roky bílovského fotbalu. Jeho další trenérskou štací byl Jarošov, poté Vřesovice, Boršice a nakonec v letošní sezóně Březolupy. Jak jsme se dozvěděli, tak zároveň s oslavou svých padesátin se však rozhodl s trenérskou prací skončit. Jaké ho k tomu vedly důvody, jsme se zeptali jeho samotného:

#Jsem fotbalem a vším, co se děje okolo něj značně znechucen. Snaha jednotlivých trenérů u mužstev je zcela zbytečná, neboť o výsledcích v mnoha případech nerozhodují výkony hráčů na hřišti.

Můžete nám to upřesnit?
#Do fotbalu vstoupili sponzoři a s nimi i jejich peníze. Mužstva, která mají hodně peněz si mohou dovolit mnohé. Vždyť třeba v našem okresním přeboru jsou hráči, za které oddíly zaplatily částky okolo 100 000 Kč. Je to normální? Když se podíváme na složení většiny mužstev nejen okresního přeboru, kolik zde najdeme #domácích hráčů? Jaký to má smysl, aby za vesnické mužstvo nastupovali samí cizinci a domácí borci se jen dívali, anebo vysedávali po hospodách?

Jak hodnotíte úroveň současného okresního přeboru?
#Mužstvo Tupes díky nákupu hráčů z vyšších tříd, na které ostatní oddíly nemají peníze, se stalo suverénním vítězem a bojovalo se pouze o sestup. Je zarážející, že polovina hráčů mužstva Březolup, kde jsem trénoval, neměla ani 30% účast na trénincích a přesto skončilo na osmém místě, což svědčí o úrovni ostatních oddílů.

Co říkáte výkonům rozhodčích?
#Myslím si, že někteří si z fotbalu udělali velmi výnosný kšeft. Jsou utkání, ve kterých musí obě mužstva zaplatit, aby rozhodčí pískali rovinu. To co se děje dnes, to nemá obdoby. Vinu na tom nemají jen samotní rozhodčí, ale v mnoha případech také funkcionáři společně se sponzory, kteří se snaží udělat výsledek za každou cenu.

Můžete jmenovat konkrétní rozhodčí, kteří berou?
#Myslím, že rozsah sportovních listů vašeho týdeníku by nestačil.

Pak tedy jmenujte ty, kteří neberou.
#Bohužel momentálně si na žádného nevzpomínám.

Co se dá s tím dělat?
#Jediné řešení je, stejně jako to nedávno navrhoval Josef Masopust, aby se funkcionáři oddílů sešli a domluvili se na tom, že nikdo nebude dávat. To je však asi utopie. A proto také já osobně nevidím smysl svého dalšího trenérského působení a tak končím.

Jistě si ale odnášíte i nějaké pěkné vzpomínky na fotbal?
#Na své účinkování ve Slovácké mám dobré vzpomínky. Rád také vzpomínám na své trenérské začátky v Bílovicích, kde se v tu dobu fotbalem žilo, a kde se sešla výborná parta, která si rozuměla nejen na hřišti.

Tolik tedy bývalý fotbalový trenér a čerstvý padesátník Ladislav Prokeš, kterému do dalších let přejeme hodně osobní pohody a všechno nej...
K přání se připojují i hráči a funkcionáři TJ Bílovic.

JOHFotbalové tabulky

Okresní tabulky

III. třída skupina A

Sezóna 1996 - 97
	1.	Ořechov A	17	2	3	53:15	53
	2.	Kněžpole	11	8	3	43:23	41
	3.	Traplice	12	4	6	51:43	40
	4.	Babice		12	3	6	54:29	39
	5.	Sušice		9	2	11	43:43	29
	6.	Topolná		8	4	9	44:39	28
	7.	Medlovice	9	1	12	55:58	28
	8.	Slovácko	7	5	10	32:46	26
	9.	Osvětimany	7	3	12	35:52	24
	10.	O.N.Ves B	5	8	9	33:47	23
	11.	Mistřice	5	5	12	32:47	20
	12.	Částkov		4	5	13	29:62	17

Podzim celkově
	1.	Ořechov A	9	1	1	27:5	28
	2.	Babice		8	1	2	35:10	25
	3.	Traplice	7	2	2	25:18	23
	4.	Kněžpole	6	4	1	22:13	22
	5.	Topolná		4	3	4	22:20	15
	6.	Sušice		4	2	5	25:23	14
	7.	O.N.Ves B	3	4	4	20:27	13
	8.	Slovácko	3	2	6	15:24	11
	9.	Mistřice	3	1	7	18:19	10
	10.	Medlovice	3	1	8	28:38	9
	11.	Částkov		2	3	6	19:37	9
	12.	Osvětimany	2	1	8	13:35	7

Jaro celkově
	1.	Ořechov A	8	1	2	26:10	25
	2.	Kněžpole	5	4	2	21:10	19
	3.	Medlovice	6	1	4	27:20	19
	4.	Osvětimany	5	2	4	22:17	17
	5.	Traplice	5	2	4	27:24	17
	6.	Topolná		5	1	5	24:20	16
	7.	Sušice		5	0	6	18:20	15
	8.	Slovácko	4	3	4	16:23	15
	9.	Babice		4	2	5	20:21	14
	10.	O.N.Ves B	2	4	5	13:20	10
	11.	Mistřice	2	4	5	14:28	10
	12.	Částkov		2	2	7	10:25	8

Doma
	1.	Ořechov A	9	1	1	28:9	28
	2.	Babice		8	0	3	35:15	24
	3.	Sušice		7	1	3	29:16	22
	4.	Medlovice	7	0	4	27:25	21
	5.	Kněžpole	5	5	1	22:11	20
	6.	Slovácko	6	2	3	20:18	20
	7.	O.N.Ves B	5	4	2	20:16	19
	8.	Osvětimany	5	3	3	25:14	18
	9.	Traplice	5	3	3	26:19	18
	10.	Topolná		5	2	4	23:19	17
	11.	Mistřice	4	2	5	20:16	14
	12.	Částkov		4	2	5	19:27	14

Venku
	1.	Ořechov A	8	1	2	15:8	25
	2.	Traplice	7	1	3	16:23	22
	3.	Kněžpole	6	3	2	21:12	21
	4.	Babice		4	3	4	20:16	15
	5.	Topolná		4	2	5	23:21	14
	6.	Medlovice	2	1	8	18:33	7
	7.	Sušice		2	1	8	14:27	7
	8.	Slovácko	1	3	7	11:29	6
	9.	Mistřice	1	3	7	12:31	6
	10.	Osvětimany	2	0	9	10:38	6
	11.	O.N.Ves B	0	4	7	13:31	4
	12.	Částkov		0	3	8	10:35	3

Sezóna 1995 - 96
	1.	Kunovice B	16	5	1	55:22	53
	2.	O.N.Ves B	11	8	3	59:26	41
	3.	Sušice		10	9	3	53:30	39
	4.	Babice		10	6	6	49:32	36
	5.	Medlovice	7	6	9	44:58	27
	6.	Osvětimany	7	5	10	48:51	26
	7.	Ořechov		6	7	9	43:38	25
	8.	Slovácko	7	4	11	43:51	25
	9.	Mistřice	7	3	12	28:56	24
	10.	Topolná		6	6	10	32:39	24
	11.	Částkov		6	3	13	39:78	21
	12.	Zlámanec	5	6	11	33:50	21

III. třída skupina B


Sezóna 1996 - 97
	1.	Hluk B		17	3	2	56:15	54
	2.	Drslavice	14	4	4	56:28	46
	3.	Bystřice	11	5	6	43:34	38
	4.	Havřice		9	5	8	37:35	32
	5.	Podolí		9	4	9	44:40	31
	6.	Suchá Loz	8	6	8	39:28	30
	7.	Bánov		8	6	8	45:39	30
	8.	Korytná		8	4	10	35:55	28
	9.	Boršice u Bl.	7	5	10	36:42	26
	10.	St.Hrozenkov  	6	5	11	28:52	23
	11.	Přečkovice	4	5	13	29:43	17
	12.	Újezdec B	2	6	14	25:61	12

Podzim celkově
	1.	Hluk B		7	3	1	31:9	24
	2.	Drslavice	6	3	2	33:17	21
	3.	Bystřice	6	2	3	23:17	20
	4.	S. Loz		5	3	3	23:15	18
	5.	Podolí		5	3	3	23:17	18
	6.	Korytná		5	2	4	20:32	17
	7.	St.Hrozenkov 	4	3	4	19:24	15
	8.	Havřice		3	5	3	15:18	14
	9.	Přečkovice	2	4	5	22:23	10
	10.	Boršice		2	3	6	14:25	9
	11.	Bánov		1	4	6	18:24	7
	12.	Újezdec B	0	5	6	13:33	5

Jaro celkově
	1.	Hluk B		10	0	1	25:6	30
	2.	Drslavice	8	1	2	23:11	25
	3.	Bánov		7	2	2	27:15	23
	4.	Havřice		6	0	5	22:17	18
	5.	Bystřice	5	3	3	20:16	18
	6.	Boršice		5	2	4	22:17	17
	7.	Podolí		4	1	6	21:23	13
	8.	S. Loz		3	3	5	25:13	12
	9.	Korytná		3	2	6	15:23	11
	10.	St.Hrozenkov 	2	2	7	9:28	8
	11.	Přečkovice	2	1	8	7:20	7
	12.	Újezdec		2	1	8	12:28	7

Doma
	1.	Drslavice	9	1	1	39:10	28
	2.	Hluk B		9	1	1	33:4	28
	3.	Bystřice	7	2	2	23:9	23
	4.	Podolí		7	2	2	27:12	23
	5.	Havřice		6	3	2	22:11	21
	6.	Boršice		6	2	3	24:15	20
	7.	S. Loz		5	3	3	18:10	18
	8.	St.Hrozenkov 	5	3	3	19:19	18
	9.	Korytná		5	2	4	22:20	17
	10.	Bánov		4	4	3	27:21	16
	11.	Újezdec B	2	5	4	18:24	11
	12.	Přečkovice	3	1	7	20:24	10

Venku
	1.	Hluk B		8	2	1	23:11	26
	2.	Drslavice	5	3	3	17:18	18
	3.	Bystřice	4	3	4	20:24	15
	4.	Bánov		4	2	5	18:18	14
	5.	S. Loz		3	3	5	20:18	12
	6.	Havřice		3	2	6	15:24	11
	7.	Korytná		3	2	6	13:35	11
	8.	Podolí		2	2	7	17:28	8
	9.	Přečkovice	1	4	6	9:19	7
	10.	Boršice		1	3	7	12:27	6
	11.	St.Hrozenkov 	1	2	8	9:33	5
	12.	Újezdec B	0	1	10	7:39	1

Sezóna 1995 - 96
	1.	Pitín		15	4	3	60:17	49
	2.	Bánov		13	1	8	51:42	40
	3.	Hluk B		12	3	7	77:31	39
	4.	Bojkovice B	11	4	7	55:24	37
	5.	Suchá Loz	11	4	7	39:41	37
	6.	Drslavice	10	4	8	47:34	34
	7.	Bystřice p.L	9	4	9	32:29	31
	8.	Korytná		8	3	11	25:43	24
	9.	Boršice u Bl.	7	3	12	28:56	24
	10.	Uh.Ostroh B	6	3	13	26:38	21
	11.	Přečkovice	5	4	13	29:54	19
	12.	Březová		6	1	14	24:53	19
www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund