Číslo: 30
27.07.1998
Článků: 60

Titulní
Uherskohradišťsko
Brodský
Kultura
Podnikání
Z
Pro
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


Kuna chválil výkon Starého Města
Fotbalová příprava
Buchlovice chtějí hrát v okrese opět na výsluní
Sluka mezinárodním mistrem
Rozlosování fotbalových soutěží

Kuna chválil výkon Starého Města
St. Město (Mil) - V dalších přípravných zápasech nastoupilo druholigové Staré Město bez několika zraněných hráčů. Do přípravy se znovu zařadil obránce René Formánek z Města Albrechtice, který se nakonec dohodl s vedením klubu na podmínkách a bude v Synotu zatím hostovat, stejně tak i robustní útočník Patrik Holomek z Boby Brno. S Hradcem Králové se vedou v těchto dnech jednání o přestupu obránce Jana Trousila, takže konečný kádr pro nadcházející druholigovou sezonu se pomalu začíná rýsovat. V přípravě byl dále zkoušen slovenský útočník Štefan Gabrya z Jelšavy.
FC Synot Staré Město - SK Hranice 3:1 (1:1). Branky: 4. Zapletal z penalty, 68. Bužek, 88. Kowalík - 15. Slivka. Rozhodčí: Hábl z O. N. Vsi. Sestava Starého Města: Ondrůšek (46. Krabec) - Soldán (67. Bužek) - Bužek (46. Formánek), Formánek (30. Chlachula) - Štěrba, Hlahůlek, Lysáček, Zapletal, Vajda - Haspra, Kowalík.
Za úmorného vedra odolával účastník MSFL dlouho tlaku domácích, kteří opět spálili několik gólových příležitostí. Na lavičce náhradníků měl trenér Komňacký k dispozici pouze dva hráče ke střídání, což se v závěru podepsalo na celkové únavě.
PFK Piešťany - FC Synot Staré Město 2:3 (1:3). Branky: 37. Petráš, Varadín - 3. Zapletal, 29. Gabrya, 41. Trousil. Sestava: Ondrůšek (46. Krabec - Soldán (70. Formánek) - Trousil, Bužek, Formánek (46. Chlachula) - Štěrba, Holomek, Zapletal, Vajda - Kowalík (67. Stýskal), Gabrya.
V konfrontaci se slovenskými soupeři se hráčům Synotu výsledkově daří, což prokázali i na půdě druholigového účastníka, který v minulém ročníku skončil na 9. místě. Střelecky se St. Město dokázalo prosadit v první půli, když nejprve skóroval hlavičkou Zapletal, poté chytrým přehozením brankáře téměř ze čtyřiceti metrů prokázal fotbalové myšlení a dobrou kopací techniku Garya a střelecký účet uzavřel po závaru před domácí brankou Trousil. Další gólové příležitosti nedokázali zrealizovat Kowalík, Bužek a Zapletal, takže skóre bylo pro domácí ještě milosrdné.
Po změně stran neproměnil další tutovku Kowalík a od tohoto momentu se fotbal z trávníku pomalu začal vytrácet, na čemž se podepsali i neobjektivní slovenští sudí, kteří nepřesným rozhodováním přivodili na trávníku zbytečnou nervozitu. Ve staroměstském dresu chyběli marodi Vojtěšek, Hlahůlek, Haspra a taky Lysáček, který při cestě k utkání havaroval (naštěstí bez zdravotních následků). Kvalitní vystoupení FC Synot po zápase ocenil trenér Piešťan, jímž je známý federální exreprezentant Laco Kuna.Fotbalová příprava
Region (PZ) - S blížícím se začátkem fotbalových soutěží vrcholí příprava jednotlivých klubů.
SK Boršice - Uh. Hradiště 1:6 (1:1). Branky: 45. Pekárek - 24. Lecián, 50. a 85. Kučera (druhá z penalty), 65. Strakáč, 70. Obenrauch, 78. Mazáč. Boršice: Matras - Kudela - Hromada, Hrančík, Pavlík - Kočenda, Krejčiřík, Ondrůšek, Štěrba - Kuzma, Pekárek. Střídali: Taťák, Zábelka, Šťastný, Zapletal. Uh. Hradiště: Sedláček - Kučera - Orel (45. Oharek), Hrabalík, Lysoněk - Sklenka (45. Frýbort), Popelka (45. Beníček), Strakáč, Lecián - Zimčík (45. Mazáč), Obenrauch. Rozhodčí: Hůlka z Uh. Hradiště, 100 diváků. Nováček I.A třídy dokázal s favoritem držet krok až do poločasu. V úvodní desetiminutovce se mohl dokonce ujat vedení, když v 6. minutě mířil Pekárek z vyložené šance pouze do tyče. Vzápětí jej napodobil Kudela, který neproměnil pokutový kop za faul na pronikajícího Hromadu. Skóre otevřel Lecián, který poslal Slováckou z trestného kopu do vedení. V závěru poločasu vyrovnal Pekárek, jenž prostřelil gólmana Sedláčka. Po změně stran měli hosté více fyzických sil a dosáhli výrazného vítězství.
Horní Němčí - Újezdec 2:6 (0:6), branky: Váňa, Horsák - Franc 3, Ševčík 2, Kelíšek. Rozhodoval Kotačka ze Slavkova. Jednoznačná záležitost favorita, který si vybudoval dostatečný náskok už v prvním poločase, kdy rozhodl o osudu utkání.
Hradčovice - Polešovice 1:5 (1:2), branky: Cakl - Kreisl 2, Buják, Kaštánek, Hladiš z penalty. Domácí nastoupili v kombinované sestavě a proti zkušenějšímu soupeři něměli v přípravě v Podolí šanci.
Bílovice - Halenkovice 2:2, branky za domácí Vlasatík a Pospíšil. Březolupy - Jalubí 6:2, střelci nehlášeni. Nedakonice - Tupesy 3:0 branky Burda, Hábl, Beránek. Buchlovice - Zlechov 1:3 (0:1). Dolní Němčí - Tupesy 1:5 (0:2), Babice - Tupesy 0:7.
Fotbalový oddíl Huštěnovic otevřel o víkendu opět své fotbalové hřiště, které bylo loni zaplaveno stoletou vodou. Výsledky - žáci: Huštěnovice - Babice 2:5, staří páni: Huštěnovice - Babice 7:5, muži: Huštěnovice - Babice 0:2.Buchlovice chtějí hrát v okrese opět na výsluní
Buchlovice - Díky tradičnímu výpadku v polovině jarní části soutěže si mohli fotbalisté Buchlovic o postupu z okresního přeboru do I.B třídy nechat jen zdát. Příčinou konečného neúspěchu byla slabá střelecká potence, nedařilo se především bývalému okresnímu kanonýrovi Bedřichu Markovi, jenž konto soupeřových gólmanů zatížil pouze devětkrát, o jeden gól víc vstřelil Šproch. Čest kanonýrů musel zachraňovat univerzál Skřivan, autor 12 branek, jenž nastupoval v útoku i na místě stopera.
Velmi dobré výkony naopak odváděla obrana opírající se o brankáře Štokmana a stoperskou dvojici Hlůšek - Grebeň, které na krajích doplňovali Křiva s Dvouletým. Buchlovičtí zadáci podávali tři čtvrtiny soutěže velmi dobré výkony, v osmi utkáních neinkasoval tým jediný gól. V závěru soutěže se však ani obraně nevyhnuly slabší chvilky, když několikrát zbytečně inkasovala. Dalším zarážejícím faktem byly zbytečné ztráty v domácím prostředí. Zisk sedmnácti bodů by v pohodě stačil na zisk vedoucí příčky. Největším zklamáním byly prohry s posledními Bílovicemi, Kudlovicemi i Nivnicí. Příčinu lze hledat hlavně v tom, že hostující mužstva přijížděla do Buchlovic s vyloženě obrannou taktikou, která domácím zjevně neseděla. Opačná situace byla na soupeřových hřištích, kde hráli Buchlovičtí uvolněně a bez tlaku domácího prostředí. Dalším negativním jevem byla velká fluktuace hráčů. V uplynulé sezoně se jich vystřídalo v buchlovickém dresu plných 28.
Nejlepším střelcem mužstva se stal Radek Skřivan, nejlepším hráčem (podle hlasování hráčů a funkcionářů) Jiří Marek. Přes všechny negativa je potřeba podotknout, že třetí místo je společně se sezonou 1994/95 nejlepším umístěním v historii buchlovického fotbalu, které je podtrženo již třetí účastí ve finále okresního poháru.
Přípravu na novou sezonu zahájily Buchlovice opět pod vedením trenéra Jurníka. S mužstvem se rozloučili Silný a Pančocha, kteří se po hostování vrátili do mateřských oddílů. Naopak byl konečně na přestup získán kanonýr Slovanu Bzenec Milan Březina a z hostování ze Zlechova se vrátil Jurča. Do přípravy byli zařazeni bývalí dorostenci Šeda, Ondrůšek a Prostiňák. Kádr pro nadcházející sezonu čítá 21 hráčů: Štokman, Dvouletý, Hlůšek, Křiva, Grebeň, Večeřa, Jakoubek, P. Marek, J. Marek, Jurča, Šproch, Skřivan, Cigoš, P. Daňhel, Březina, Prostiňák, Ondrůšek, Bílka, Horák.
První prověrkou byl XI. ročník Memoriálu MUDr. Lipnera, který Buchlovice i přes konkurenci Boršic a Traplic vyhrály.
Cíl pro nadcházející sezonu je jasný - hrát v popředí okresního přeboru a pokusit se opět bojovat o příčku nejvyšší, přestože za favorita je všeobecně považován celek Nivnice (vzájemný souboj je na programu v úvodním kole).
Jan ŠtokmanSluka mezinárodním mistrem
Skončil gigantický šachový turanj v Pardubicích a můžeme se radovat z úspěchu Radka Sluky z Havřic, který po skvělém výkonu splnil svoji čtvrtou a poslední normu mezinárodního mistra a bude už jen čekat na udělení titulu na kongresu FIDE.
V nejsilnější skupině Czech Openu hrálo 234 šachistů s mezinárodním koeficientem, z toho 17 mezinárodních velmistrů a tři velmistrině, celá naše špička a kompletní olympijský tým.
Vítězem se stal po zásluze IM Žůrek z Olomouce 7/9 bodů spolu s Gyimesim z Maďarska, Zbyňkem Hráčkem, Slovincem Pavašoičem, Jiřím Štočkem z Plzně a Mikulášem Maníkem z Prešova.
Mezi hráči se ziskem 6,5 bodu byli Radek Sluka, Petr Hába ze Zlína, náš hráč s nejvyšším koeficientem Movsesjan, Vološin z Prahy a Eduard Meduna nyní z Valašského Meziříčí. Vlastimil Babula z Havřic skončil trošku za svým očekáváním s 5,5 body a naopak potěšil Petr Buchníček s 5 body.
FVRozlosování fotbalových soutěží
I.B třída sk. C - muži
1. kolo (9. srpna): Strání - Mutěnice, Slavkov - Zlechov, Velká n. Vel. - Hroznová Lhota, Žarošice - Milotice, Strážnice - Lipov, Kyjov B - Tupesy, Kněždub - Dubňany.
2. kolo (16. srpna): Mutěnice - Dubňany, Tupesy - Kněždub, Lipov - Kyjov B, Milotice - Strážnice, Hroznová Lhota - Žarošice, Zlechov - Velká n. Vel., Strání - Slavkov.
3. kolo (23. srpna): Slavkov - Mutěnice, Velká n. Vel. - Strání, Žarošice - Zlechov, Strážnice - Hroznová Lhota, Kyjov B - Milotice, Kněždub - Lipov, Dubňany - Tupesy.
4. kolo (30. srpna): Mutěnice - Tupesy, Lipov - Dubňany, Milotice - Kněždub, Hroznová Lhota - Kyjov B, Zlechov - Strážnice, Strání - Žarošice, Slavkov - Velká n. Vel.
5. kolo (6. září): Velká n. Vel. - Mutěnice, Žarošice - Slavkov, Strážnice - Strání, Kyjov B - Zlechov, Kněždub - Hroznová Lhota, Dubňany - Milotice, Tupesy - Lipov.
6. kolo (13. září): Mutěnice - Lipov, Milotice - Tupesy, Hroznová Lhota - Dubňany, Zlechov - Kněždub, Strání - Kyjov B, Slavkov - Strážnice, Velká n. Vel. - Žarošice.
7. kolo (20. září): Žarošice - Mutěnice, Strážnice - Velká n. Vel., Kyjov B - Slavkov, Kněždub - Strání, Dubňany - Zlechov, Tupesy - Hroznová Lhota, Lipov - Milotice.
8. kolo (27. září): Mutěnice - Milotice, Hroznová Lhota - Lipov, Zlechov - Tupesy, Strání - Dubňany, Slavkov - Kněždub, Velká n. Vel. - Kyjov B, Žarošice - Strážnice.
9. kolo (4. října): Strážnice - Mutěnice, Kyjov B - Žarošice, Kněždub - Velká n. Vel., Dubňany - Slavkov, Tupesy - Strání, Lipov - Zlechov, Milotice - Hroznová Lhota.
10. kolo (11. října): Mutěnice - Hroznová Lhota, Zlechov - Milotice, Strání - Lipov, Slavkov - Tupesy, Velká n. Vel. - Dubňany, Žarošice - Kněždub, Strážnice - Kyjov B.
11. kolo (18. října): Kyjov B - Mutěnice, Kněždub - Strážnice, Dubňany - Žarošice, Tupesy - Velká n. Vel., Lipov - Slavkov, Milotice - Strání, Hroznová Lhota - Zlechov.
12. kolo (25. října): Mutěnice - Zlechov, Strání - Hroznová Lhota, Slavkov - Milotice, Velká n. Vel. - Lipov, Žarošice - Tupesy, Strážnice - Dubňany, Kyjov B - Kněždub.
13. kolo (1. listopadu): Kněždub - Mutěnice, Dubňany - Kyjov B, Tupesy - Strážnice, Lipov - Žarošice, Milotice - Velká n. Vel., Hroznová Lhota - Slavkov, Zlechov - Strání.

Okresní přebor - muži
1. kolo (9. srpna): Uh. Hradiště B - Horní Němčí, Vlčnov - Pitín, Šumice - Dolní Němčí B, Ostrožská Lhota - Traplice, Ořechov - Kudlovice, Nivnice - Buchlovice, Hluk B - Březolupy.
2. kolo (16. srpna): Horní Němčí - Březolupy, Buchlovice - Hluk B, Kudlovice - Nivnice, Traplice - Ořechov, Dolní Němčí B - Ostrožská Lhota, Pitín - Šumice, Uh. Hradiště B - Vlčnov.
3. kolo (23. srpna): Vlčnov - Horní Němčí, Šumice - Uh. Hradiště B, Ostrožská Lhota - Pitín, Ořechov - Dolní Němčí B, Nivnice - Traplice, Hluk B - Kudlovice, Březolupy - Buchlovice.
4. kolo (30. srpna): Horní Němčí - Buchlovice, Kudlovice - Březolupy, Traplice - Hluk B, Dolní Němčí B - Nivnice, Pitín - Ořechov, Uh. Hradiště B - Ostrožská Lhota, Vlčnov - Šumice.
5. kolo (6. září): Šumice - Horní Němčí, Ostrožská Lhota - Vlčnov, Ořechov - Uh. Hradiště B, Nivnice - Pitín, Hluk B - Dolní Němčí B, Březolupy - Traplice, Buchlovice - Kudlovice.
6. kolo (13. září): Horní Němčí - Kudlovice, Traplice - Buchlovice, Dolní Němčí B - Březolupy, Pitín - Hluk B, Uh. Hradiště B - Nivnice, Vlčnov - Ořechov, Šumice - Ostrožská Lhota.
7. kolo (20. září): Ostrožská Lhota - Horní Němčí, Ořechov - Šumice, Nivnice - Vlčnov, Hluk B - Uh. Hradiště B, Březolupy - Pitín, Buchlovice - Dolní Němčí B, Kudlovice - Traplice.
8. kolo (27. září): Horní Němčí - Traplice, Dolní Němčí B - Kudlovice, Pitín - Buchlovice, Uh. Hradiště B - Březolupy, Vlčnov - Hluk B, Šumice - Nivnice, Ostrožská Lhota - Ořechov.
9. kolo (4. října): Ořechov - Horní Němčí, Nivnice - Ostrožská Lhota, Hluk B - Šumice, Březolupy - Vlčnov, Buchlovice - Uh. Hradiště B, Kudlovice - Pitín, Traplice - Dolní Němčí B.
10. kolo (11. října): Horní Němčí - Dolní Němčí B, Pitín - Traplice, Uh. Hradiště B - Kudlovice, Vlčnov - Buchlovice, Šumice - Březolupy, Ostrožská Lhota - Hluk B, Ořechov - Nivnice.
11. kolo (18. října): Nivnice - Horní Němčí, Hluk B - Ořechov, Březolupy - Ostrožská Lhota, Buchlovice - Šumice, Kudlovice - Vlčnov, Traplice - Uh. Hradiště B, Dolní Němčí B - Pitín.
12. kolo (25. října): Horní Němčí - Pitín, Uh. Hradiště B - Dolní Němčí B, Vlčnov - Traplice, Šumice - Kudlovice, Ostrožská Lhota - Buchlovice, Ořechov - Březolupy, Nivnice - Hluk B.
13. kolo (1. listopadu): Hluk B - Horní Němčí, Březolupy - Nivnice, Buchlovice - Ořechov, Kudlovice - Ostrožská Lhota, Traplice - Šumice, Dolní Němčí B - Vlčnov, Pitín - Uh. Hradiště B.

III. třída sk. A - muži
1. kolo (9. srpna): Mistřice - Osvětimany, Slovácko - Huštěnovice, Jalubí B - Bílovice, Sušice - Kněžpole, Medlovice - Kostelany, Babice - Topolná.
2. kolo (16. srpna): Osvětimany - Topolná, Kostelany - Babice, Kněžpole - Medlovice, Bílovice - Sušice, Huštěnovice - Jalubí B, Mistřice - Slovácko.
3. kolo (23. srpna): Slovácko - Osvětimany, Jalubí B - Mistřice, Sušice - Huštěnovice, Medlovice - Bílovice, Babice - Kněžpole, Topolná - Kostelany.
4. kolo (30. srpna): Osvětimany - Kostelany, Kněžpole - Topolná, Bílovice - Babice, Huštěnovice - Medlovice, Mistřice - Sušice, Slovácko - Jalubí B.
5. kolo (6. září): Jalubí B - Osvětimany, Sušice - Slovácko, Medlovice - Mistřice, Babice - Huštěnovice, Topolná - Bílovice, Kostelany - Kněžpole.
6. kolo (13. září): Osvětimany - Kněžpole, Bílovice - Kostelany, Huštěnovice - Topolná, Mistřice - Babice, Slovácko - Medlovice, Jalubí B - Sušice.
7. kolo (20. září): Sušice - Osvětimany, Medlovice - Jalubí B, Babice - Slovácko, Topolná - Mistřice, Kostelany - Huštěnovice, Kněžpole - Bílovice.
8. kolo (27. září): Osvětimany - Bílovice, Huštěnovice - Kněžpole, Mistřice - Kostelany, Slovácko - Topolná, Jalubí B - Babice, Sušice - Medlovice.
9. kolo (4. října): Medlovice - Osvětimany, Babice - Sušice, Topolná - Jalubí B, Kostelany - Slovácko, Kněžpole - Mistřice, Bílovice - Huštěnovice.
10. kolo (11. října): Osvětimany - Huštěnovice, Mistřice - Bílovice, Slovácko - Kněžpole, Jalubí B - Kostelany, Sušice - Topolná, Medlovice - Babice.
11. kolo (18. října): Babice - Osvětimany, Topolná - Medlovice, Kostelany - Sušice, Kněžpole - Jalubí B, Bílovice - Slovácko, Huštěnovice - Mistřice.

III. třída sk. B - muži
1. kolo (9. srpna): Březová - Hradčovice B, Bánov - Drslavice, Korytná - Starý Hrozenkov, Bystřice p. Lop. - Přečkovice, Boršice u Blat. - Suchá Loz, Havřice - Podolí.
2. kolo (16. srpna): Hradčovice B - Podolí, Suchá Loz - Havřice, Přečkovice - Boršice u Blat., Starý Hrozenkov - Bystřice p. Lop., Drslavice - Korytná, Březová - Bánov.
3. kolo (23. srpna): Bánov - Hradčovice B, Korytná - Březová, Bystřice p. Lop. - Drslavice, Boršice u Blat. - Starý Hrozenkov, Havřice - Přečkovice, Podolí - Suchá Loz.
4. kolo (30. srpna): Hradčovice B - Suchá Loz, Přečkovice - Podolí, Starý Hrozenkov - Havřice, Drslavice - Boršice u Blat., Březová - Bystřice p. Lop., Bánov - Korytná.
5. kolo (6. září): Korytná - Hradčovice B, Bystřice p. Lop. - Bánov, Boršice u Blat. - Březová, Havřice - Drslavice, Podolí - Starý Hrozenkov, Suchá Loz - Přečkovice.
6. kolo (13. září): Hradčovice B - Přečkovice, Starý Hrozenkov - Suchá Loz, Drslavice - Podolí, Březová - Havřice, Bánov - Boršice u Blat., Korytná - Bystřice p. Lop.
7. kolo (20. září): Bystřice p. Lop. - Hradčovice B, Boršice u Blat. - Korytná, Havřice - Bánov, Podolí - Březová, Suchá Loz - Drslavice, Přečkovice - Starý Hrozenkov.
8. kolo (27. září): Hradčovice B - Starý Hrozenkov, Drslavice - Přečkovice, Březová - Suchá Loz, Bánov - Podolí, Korytná - Havřice, Bystřice p. Lop. - Boršice u Blat.
9. kolo (4. října): Boršice u Blat. - Hradčovice B, Havřice - Bystřice p. Lop., Podolí - Korytná, Suchá loz - Bánov, Přečkovice - Březová, Starý Hrozenkov - Drslavice.
10. kolo (11. října): Hradčovice B - Drslavice, Březová - Starý Hrozenkov, Bánov - Přečkovice, Korytná - Suchá Loz, Bystřice p. Lop. - Podolí, Boršice u Blat. - Havřice.
11. kolo (18. října): Havřice - Hradčovice B, Podolí - Boršice u Blat., Suchá Loz - Bystřice p. Lop., Přečkovice - Korytná, Starý Hrozenkov - Bánov, Drslavice - Březová.

IV. třída sk. A - muži
1. kolo (9. srpna): Boršice B - Popovice, Částkov - Zlámanec, Košíky - Jankovice, Ořechov B - Mařatice.
2. kolo (16. srpna): Popovice - Mařatice, Jankovice - Ořechov B, Zlámanec - Košíky, Boršice B - Částkov.
3. kolo (23. srpna): Částkov - Popovice, Košíky - Boršice B, Ořechov B - Zlámanec, Mařatice - Jankovice.
4. kolo (30. srpna): Popovice - Jankovice, Zlámanec - Mařatice, Boršice B - Ořechov B, Částkov - Košíky.
5. kolo (6. září): Košíky - Popovice, Ořechov B - Částkov, Mařatice - Boršice B, Jankovice - Zlámanec.
6. kolo (13. září): Popovice - Zlámanec, Boršice B - Jankovice, Částkov - Mařatice, Košíky - Ořechov B.
7. kolo (20. září): Ořechov B - Popovice, Mařatice - Košíky, Jankovice - Částkov, Zlámanec - Boršice B.

IV. třída sk. B - muži
1. kolo (23. srpna): Nezdenice - Podolí B, Žitková - Komňa, Rudice - volno, Pitín B - Záhorovice.
2. kolo (30. srpna): Podolí B - Záhorovice, Pitín B - volno, Komňa - Rudice, Nezdenice - Žitková.
3. kolo (6. září): Žitková - Podolí B, Rudice - Nezdenice, Pitín B - Komňa, Záhorovice - volno.
4. kolo (13. září): Podolí B - volno, Komňa - Záhorovice, Nezdenice - Pitín B, Žitková - Rudice.
5. kolo (20. září): Rudice - Podolí B, Pitín B - Žitková, Záhorovice - Nezdenice, Komňa - volno.
6. kolo (27. září): Podolí B - Komňa, Nezdenice - volno, Žitková - Záhorovice, Rudice - Pitín B.
7. kolo (4. října): Pitín B - Podolí B, Záhorovice - Rudice, Žitková - volno, Komňa - Nezdenice.

Župní přebor - dorost
1. kolo (8. srpna): Jiskra Otrokovice - Kroměříž, Slavičín - Hulín, Uherský Brod - Vacenovice, Morkovice - Bystřice p. H., Holešov - Šardice, Kyjov - Slušovice, Kunovice - Brumov.
2. kolo (15. srpna): Kroměříž - Brumov, Slušovice - Kunovice, Šardice - Kyjov, Bystřice p. H. - Holešov, Vacenovice - Morkovice, Hulín - Uherský Brod, Jiskra Otrokovice - Slavičín.
3. kolo (22. srpna): Slavičín - Kroměříž, Uherský Brod - Jiskra Otrokovice, Morkovice - Hulín, Holešov - Vacenovice, Kyjov - Bystřice p. H., Kunovice - Šardice, Brumov - Slušovice.
4. kolo (29. srpna): Kroměříž - Slušovice, Šardice - Brumov, Bystřice p. H. - Kunovice, Vacenovice - Kyjov, Hulín - Holešov, Jiskra Otrokovice - Morkovice, Slavičín - Uherský Brod.
5. kolo (5. září): Uherský Brod - Kroměříž, Morkovice - Slavičín, Holešov - Jiskra Otrokovice, Kyjov - Hulín, Kunovice - Vacenovice, Brumov - Bystřice p. H., Slušovice - Šardice.
6. kolo (12. září): Kroměříž - Šardice, Bystřice p. H. - Slušovice, Vacenovice - Brumov, Hulín - Kunovice, Jiskra Otrokovice - Kyjov, Slavičín - Holešov, Uherský Brod - Morkovice.
7. kolo (19. září): Morkovice - Kroměříž, Holešov - Uherský Brod, Kyjov - Slavičín, Kunovice - Jiskra Otrokovice, Brumov - Hulín, Slušovice - Vacenovice, Šardice - Bystřice p. H.
8. kolo (26. září): Kroměříž - Bystřice p. H., Vacenovice - Šardice, Hulín - Slušovice, Jiskra Otrokovice - Brumov, Slavičín - Kunovice, Uherský Brod - Kyjov, Morkovice - Holešov.
9. kolo (3. října): Holešov - Kroměříž, Kyjov - Morkovice, Kunovice - Uherský Brod, Brumov - Slavičín, Slušovice - Jiskra Otrokovice, Šardice - Hulín, Bystřice p. H. - Vacenovice.
10. kolo (10. října): Kroměříž - Vacenovice, Hulín - Bystřice p. H., Jiskra Otrokovice - Šardice, Slavičín - Slušovice, Uherský Brod - Brumov, Morkovice - Kunovice, Holešov - Kyjov.
11. kolo (17. října): Kyjov - Kroměříž, Kunovice - Holešov, Brumov - Morkovice, Slušovice - Uherský Brod, Šardice - Slavičín, Bystřice p. H. - Jiskra Otrokovice, Vacenovice - Hulín.
12. kolo (24. října): Kroměříž - Hulín, Jiskra Otrokovice - Vacenovice, Slavičín - Bystřice p. H., Uherský Brod - Šardice, Morkovice - Slušovice, Holešov - Brumov, Kyjov - Kunovice.
13. kolo (31. října): Kunovice - Kroměříž, Brumov - Kyjov, Slušovice - Holešov, Šardice - Morkovice, Bystřice p. H. - Uherský Brod, Vacenovice - Slavičín, Hulín - Jiskra Otrokovice.

Župní soutěž sk.B - dorost
1. kolo (9. srpna): Šumice - Hluk, Rataje - Dolní Němčí, FC Veselí n. M. - Zborovice, Jarošov - Statek Veselí n. M., Nedachlebice - Jalubí, Bojkovice - Bánov, Havřice - Polešovice.
2. kolo (16. srpna): Hluk - Polešovice, Bánov - Havřice, Jalubí - Bojkovice, Statek Veselí n. M. - Nedachlebice, Zborovice - Jarošov, Dolní Němčí - FC Veselí n. M., Šumice - Rataje.
3. kolo (23. srpna): Rataje - Hluk, FC Veselí n. M. - Šumice, Bojkovice - Statek Veselí n. M., Havřice - Jalubí, Polešovice - Bánov.
4. kolo (30. srpna): Hluk - Bánov, Jalubí - Polešovice, Statek Veselí n. M. - Havřice, Zborovice - Bojkovice, Dolní Němčí - Nedachlebice, Šumice - Jarošov, FC Veselí n. M. - Rataje.
5. kolo (6. září): FC Veselí n. M. - Hluk, Jarošov - Rataje, Nedachlebice - Šumice, Bojkovice - Dolní Němčí, Havřice - Zborovice, Polešovice - Statek Veselí n. M., Bánov - Jalubí.
6. kolo (13. září): Hluk - Jalubí, Statek Veselí n. M. - Bánov, Zborovice - Polešovice, Dolní Němčí - Havřice, Šumice - Bojkovice, Rataje - Nedachlebice, FC Veselí n. M. - Jarošov.
7. kolo (20. září): Jarošov - Hluk, Nedachlebice - FC Veselí n. M., Bojkovice - Rataje, Havřice - Šumice, Polešovice - Dolní Němčí, Bánov - Zborovice, Jalubí - Statek Veselí n. M.
8. kolo (27. září): Hluk - Statek Veselí n. M., Zborovice - Jalubí, Dolní Němčí - Bánov, Šumice - Polešovice, Rataje - Havřice, FC Veselí n. M. - Bojkovice, Jarošov - Nedachlebice.
9. kolo (4. října): Nedachlebice - Hluk, Bojkovice - Jarošov, Havřice - FC Veselí n. M., Polešovice - Rataje, Bánov - Šumice, Jalubí - Dolní Němčí, Statek Veselí n. M. - Zborovice.
10. kolo (11. října): Hluk - Zborovice, Dolní Němčí - Statek Veselí n. M., Šumice - Jalubí, Rataje - Bánov, FC Veselí n. M. - Polešovice, Jarošov - Havřice, Nedachlebice - Bojkovice.
11. kolo (18. října): Bojkovice - Hluk, Havřice - Nedachlebice, Polešovice - Jarošov, Bánov - FC Veselí n. M., Jalubí - Rataje, Statek Veselí n. M. - Šumice, Zborovice - Dolní Němčí.
12. kolo (25. října): Hluk - Dolní Němčí, Šumice - Zborovice, Rataje - Statek Veselí n. M., FC Veselí n. M. - Jalubí, Jarošov - Bánov, Nedachlebice - Polešovice, Bojkovice - Havřice.
13. kolo (1. listopadu): Havřice - Hluk, Polešovice - Bojkovice, Bánov - Nedachlebice, Jalubí - Jarošov, Statek Veselí n. M. - FC Veselí n. M., Zborovice - Rataje, Dolní Němčí - Šumice.

Župní soutěž sk.C - dorost
1. kolo (9. srpna): Strání - Bukovany, Rohatec - Prušánky, Velká n. Vel. - Hroznová Lhota, Ždánice - Hovorany, Strážnice - Lipov, Vnorovy - Tupesy, Mutěnice - Dubňany.
2. kolo (16. srpna): Bukovany - Dubňany, Tupesy - Mutěnice, Lipov - Vnorovy, Hovorany - Strážnice, Hroznová Lhota - Ždánice, Prušánky - Velká n. Vel., Strání - Rohatec.
3. kolo (23. srpna): Rohatec - Bukovany, Velká n. Vel. - Strání, Ždánice - Prušánky, Strážnice - Hroznová Lhota, Vnorovy - Hovorany, Mutěnice - Lipov, Dubňany - Tupesy.
4. kolo (30. srpna): Bukovany - Tupesy, Lipov - Dubňany, Hovorany - Mutěnice, Hroznová Lhota - Vnorovy, Prušánky - Strážnice, Strání - Ždánice, Rohatec - Velká n. Vel.
5. kolo (6. září): Velká n.Vel. - Bukovany, Ždánice - Rohatec, Strážnice - Strání, Vnorovy - Prušánky, Mutěnice - Hroznová Lhota, Dubňany - Hovorany, Tupesy - Lipov.
6. kolo (13. září): Bukovany - Lipov, Hovorany - Tupesy, Hroznová Lhota - Dubňany, Prušánky - Mutěnice, Strání - Vnorovy, Rohatec - Strážnice, Velká n.Vel. - Ždánice.
7. kolo (20. září): Ždánice - Bukovany, Strážnice - Velká n.Vel., Vnorovy - Rohatec, Mutěnice - Strání, Dubňany - Prušánky, Tupesy - Hroznová Lhota, Lipov - Hovorany.
8. kolo (27. září): Bukovany - Hovorany, Hroznová Lhota - Lipov, Prušánky - Tupesy, Strání - Dubňany, Rohatec - Mutěnice, Velká n.Vel. - Vnorovy, Ždánice - Strážnice.
9. kolo (4. října): Strážnice - Bukovany. Vnorovy - Ždánice, Mutěnice - Velká n.Vel., Dubňany - Rohatec, Tupesy - Strání, Lipov - Prušánky, Hovorany - Hroznová Lhota.
10. kolo (11. října): Bukovany - Hroznová Lhota, Prušánky - Hovorany, Strání - Lipov, Rohatec - Tupesy, Velká n.Vel. - Dubňany, Ždánice - Mutěnice, Strážnice - Vnorovy.
11. kolo (18. října): Vnorovy - Bukovany, Mutěnice - Strážnice, Dubňany - Ždánice, Tupesy - Velká n.Vel., Lipov - Rohatec, Hovorany - Strání, Hroznová Lhota - Prušánky.
12. kolo (25. října): Bukovany - Prušánky, Strání - Hroznová Lhota, Rohatec - Hovorany, Velká n.Vel. - Lipov, Ždánice - Tupesy, Strážnice - Dubňany, Vnorovy - Mutěnice.
13. kolo (1. listopadu): Mutěnice - Bukovany, Dubňany - Vnorovy, Tupesy - Strážnice, Lipov - Ždánice, Hovorany - Velká n.Vel., Hroznová Lhota - Rohatec, Prušánky - Strání.

Župní přebor - žáci
1. kolo (22. srpna): Vik. Otrokovice - Brumov, Šardice - Ratíškovice, Morkovice - Kyjov, FC Vsetín - Staré Město, Valašské Klobouky - Uherské Hradiště B, Zlín B - Slavičín, Kroměříž - Štítná n. Vl.
13. kolo (27. srpna): Kroměříž - Brumov, Štítná n. Vl. - Zlín B, Slavičín - Valašské Klobouky, Uherské Hradiště B - FC Vsetín, Staré Město - Morkovice, Kyjov - Šardice, Ratíškovice - Vik. Otrokovice.
2. kolo (29. srpna): Brumov - Štítná n. Vl., Slavičín - Kroměříž, Uherské Hradiště B - Zlín B, Staré Město - Valašské Klobouky, Kyjov - Vsetín, Ratíškovice - Morkovice, Vik. Otrokovice - Šardice.
3. kolo (5. září): Šardice - Brumov, Morkovice - Vik. Otrokovice, FC Vsetín - Ratíškovice, Valašské Klobouky - Kyjov, Zlín B - Staré Město, Kroměříž - Uherské Hradiště B, Štítná n. Vl. - Slavičín.
4. kolo (12. září): Brumov - Slavičín, Uherské Hradiště B - Štítná n. Vl., Staré Město - Kroměříž, Kyjov - Zlín B, Ratíškovice - Valašské Klobouky, Vik. Otrokovice - FC Vsetín, Šardice - Morkovice.
5. kolo (19. září): Morkovice - Brumov, FC Vsetín - Šardice, Valašské Klobouky - Vik. Otrokovice, Zlín B - Ratíškovice, Kroměříž - Kyjov, Štítná n. Vl. - Staré Město, Slavičín - Uherské Hradiště B.
6. kolo (26. září): Brumov - Uherské Hradiště B, Staré Město - Slavičín, Kyjov - Štítná n. Vl., Ratíškovice - Kroměříž, Vik. Otrokovice - Zlín B, Šardice - Valašské Klobouky, Morkovice - FC Vsetín.
7. kolo (3. října): FC Vsetín - Brumov, Valašské Klobouky - Morkovice, Zlín B - Šardice, Kroměříž - Vik. Otrokovice, Štítná n. Vl. - Ratíškovice, Slavičín - Kyjov, Uherské Hradiště B - Staré Město.
8. kolo (10. října): Brumov - Staré Město, Kyjov - Uherské Hradiště B, Ratíškovice - Slavičín, Vik. Otrokovice - Štítná n. Vl., Šardice - Kroměříž, Morkovice - Zlín B, FC Vsetín - Valašské Klobouky.
9. kolo (17. října): Valašské Klobouky - Brumov, Zlín B - FC Vsetín, Kroměříž - Mrokovice, Štítná n. Vl. - Šardice, Slavičín - Vik. Otrokovice, Uherské Hradiště B - Ratíškovice, Staré Město - Kyjov.
10. kolo (24. října): Brumov - Kyjov, Ratíškovice - Staré Město, Vik. Otrokovice - Uherské Hradiště B, Šardice - Slavičín, Morkovice - Štítná n. Vl., FC Vsetín - Kroměříž, Valašské Klobouky - Zlín B.
12. kolo (28. října): Brumov - Ratíškovice, Vik. Otrokovice - Kyjov, Šardice - Staré Město, Morkovice - Uherské Hradiště B, FC Vsetín - Slavičín, Valašské Klobouky - Štítná n. Vl., Zlín B - Kroměříž.
11. kolo (31. října): Zlín B - Brumov, Kroměříž - Valašské Klobouky, Štítná n. Vl. - FC Vsetín, Slavičín - Morkovice, Uherské Hradiště B - Šardice, Staré Město - Vik. Otrokovice, Kyjov - Ratíškovice.

Župní soutěž sk.B - žáci
1. kolo (22. srpna): O. N. Ves - Kvasice, Šumice - Uherský Ostroh, Strání - Lipov, Zborovice - Kunovice, Dolní Němčí - Újezdec, Bojkovice - Hluk.
2. kolo (29. srpna): Kvasice - Hluk, Újezdec - Bojkovice, Kunovice - Dolní Němčí, Lipov - Zborovice, Uherský Ostroh - Strání, O. N. Ves - Šumice.
3. kolo (5. září): Šumice - Kvasice, Strání - O. N. Ves, Zborovice - Uherský Ostroh, Dolní Němčí - Lipov, Bojkovice - Kunovice, Hluk - Újezdec.
4. kolo (12. září): Kvasice - Újezdec, Kunovice - Hluk, Lipov - Bojkovice, Uherský Ostroh - Dolní Němčí, O. N. Ves - Zborovice, Šumice - Strání.
5. kolo (19. září): Strání - Kvasice, Zborovice - Šumice, Dolní Němčí - O. N. Ves, Bojkovice - Uherský Ostroh, Hluk - Lipov, Újezdec - Kunovice.
6. kolo (26. září): Kvasice - Kunovice, Lipov - Újezdec, Uherský Ostroh - Hluk, O. N. Ves - Bojkovice, Šumice - Dolní Němčí, Strání - Zborovice.
7. kolo (3. října): Zborovice - Kvasice, Dolní Němčí - Strání, Bojkovice - Šumice, Hluk - O. N. Ves, Újezdec - Uherský Ostroh, Kunovice - Lipov.
8. kolo (10. října): Kvasice - Lipov, Uherský Ostroh - Kunovice, O. N. Ves - Újezdec, Šumice - Hluk, Strání - Bojkovice, Zborovice - Dolní Němčí.
9. kolo (17. října): Dolní Němčí - Kvasice, Bojkovice - Zborovice, Hluk - Strání, Újezdec - Šumice, Kunovice - O. N. Ves, Lipov - Uherský Ostroh.
10. kolo (24. října): Kvasice - Uherský Ostroh, O. N. Ves - Lipov, Šumice - Kunovice, Strání - Újezdec, Zborovice - Hluk, Dolní Němčí - Bojkovice.
11. kolo (31. října): Bojkovice - Kvasice, Hluk - Dolní Němčí, Újezdec - Zborovice, Kunovice - Strání, Lipov - Šumice, Uherský Ostroh - O. N. Ves.

Župní soutěž sk.JIH - žáci
1. ČSK Uherský Brod (UB), 2. FK Luhačovice (LU), 3. FC Synot Staré Město (SM), 4. FC Slovácká Slavia Uherské Hradiště (UH), 5. Slovácká Viktoria Bojkovice (BO), 6. FK Hodonín (HO)
1. - 6. září pořadatel - UB: UB - LU, LU - SM, SM - UB, poř. - UH: UH - BO, BO - HO, HO - UH.
7. - 13. září pořadatel - BO: BO - SM, SM - UH, UH - BO, poř. - HO: HO - UB, UB - LU, LU - HO.
14. - 20. září pořadatel - LU: LU - BO, BO - HO, HO - LU, poř. - SM: SM - UH, UH - UB, UB - SM.
21. - 27. září pořadatel - SM: SM - BO, BO - LU, LU - SM, poř. - UH: UH - UB, UB - HO, HO - UH.
28. - 4. října pořadatel - HO: HO - SM, SM - HO, poř. - LU: LU - UH, UH - LU, UB: UB - BO, BO - UB.www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund