Číslo: 33
18.08.1997
Článků: 39

Titulní
Uherskohradišťsko
Ze
Kultura
Pro
Pošta
Horoskop
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


Ondračka maratonským mistrem České republiky
Je Dr. Vlachynský podvodník?
FC Slovácká Slavia - Brmmer Česká Lípa 0:1 (0:0)
FC Zlín - FC Synot Staré Město 1:1 (0:0)
Na favorita nováček nestačil
Fotbalové tabulky

Ondračka maratonským mistrem České republiky

Po vítězné jízdě poskytl Zbyněk Ondračka rozhovor TV Prima - Foto: vp
Praha (vp) - V pořadí již třináctým mistrem České republiky pocházejícím z Ostrožské Nové Vsi se v této sezoně stal také kanoista Zbyněk Ondračka. Na mistrovství republiky v kanoistickém maratonu nenašel vážnějšího konkurenta a suverénním způsobem zvítězil. Z původně plánovaného Kojetína se musel závod na poslední chvíli přesunout na pražský Stadion vodních sportů. Dospělí absolvovali mezi železničním mostem pod Vyšehradem a mostem v bráníku celkem čtyři okruhy včetně přeběhů a za sobotu tak urazili asi 40 kilometrů. Kromě Ondračky vybojovaly nejcennější deblkajaky Kolář - Kusák a Botek - Pospíšil. Spolu se stříbrem, zásluhou kajakáře Kroupy, kanoisty Minaříka a bronzem deblkanoe Hirš - Slach, tak putovalo do vytopené loděnice na Slovácko šest mistrovských medailí. Letošní sbírku, čítající už tři desítky republikových vavřínů, může oddíl kanoistiky při Tělovýchovné jednotě Ostrožská Nová Ves rozšířit ještě na zářijovém šampionátě na dlouhých tratích v Týně nad Vltavou. Maratonské mistrovství ČR a současn ě i pátý závod Českého poháru bylo také nominací na mistrovství Evropy v této disciplíně. Právě Zbyněk Ondračka, dvakrát druhý v letošním seriálu Grand prix, má z českých závodníků nejlepší vyhlídky. Kontinentální šampionát se bude konat 13. - 14. září v italské Pavii, nedaleko Milána. kromě singlkanoisty Ondračky si účast na ME vybojovala deblkanoe Machač - Jiráský (USK Praha), kajakář Mráz (Dukla Praha), deblkajaky Ježek - Vaníček (USK Praha) a Skalická - Stachovská (Hradec Králové). Pokud sežene finanční prostředky, může startovat i kajakář Andrlík (Dukla). Vítězka závodu singlkajaků olomoucká Švábová se do reprezentačního výběru nevešla, vzhledem k nesplnění časového koeficientu stanoveného reprezentačním trenérem.

Pojezný a Holubář do Kanady na MS!
Vzhledem ke splnění finančních požadavků na start v srpnovém mistrovství světa na krátkých tratích (60.000,- na osobu), rozšíří český reprezentační tým také čtyřkanoe Pojezný - Kozelský - Neander - Štěrba (USK) a čtyřkajak Holubář (LS Brno) - Kučera (USK) - Kubíček (Plzeň) - Kellner. Obě lodě si právo startu sice vybojovaly na ME v Plovdivu - čytřkanoe 4. na 1000 metrů, čtyřkajak 7. na 200 metrů, ale vzhledem k ekonomické situaci Českého svazu kanoistů byla jejich nominace podmíněna vlastní úhradou. Kromě novovešťana Petra Pojezného splnil i kritéria olympionik Petr Hruška, pocházející rovněž ze Slovácka, na čtyřkajaku. Této čtveřici se čtvrt milionu ale nepodařilo sehnat. #Jsem rozčarován, ani ne kvůli neúčasti, ale z jednání Dukly, Leštinovi s Polívkou start zaplatili, s námi se ani nebavili...se Součkem už trénovat nebudu... rezolutně dodal třikrát čtvrtý kajakář z MS, jemuž sezona příliš nevyšla. Za zmínku stojí i fakt, že na mistrovství ČR museli závodníci Dukly Praha cestovat vlakem, neboť vedení nazaj istilo do Račic dopravu!!!Je Dr. Vlachynský podvodník?
Dne 26. července se hrálo ve Zlíně exhibiční utkání mezi mužstvem Hvězd NHL a ligovém týmu Zlína. Výtěžek tohoto utkání měl přijít na konto invalidního hokejisty Jaroslava Otevřela, který kvůli zranění páteře při zápase finské ligy je upoután na invalidní vozík. Stalo se však, že #podnikatel z Uherského Hradiště Drahomír Vlachynský, jenž zápas uspořádal, jaksi pozapomněl tyto peníze na konto zaslat. Odhadovaný výnos střetnutí měl činit 600 až 900 000 korun. #Pan Vlachynský nás stále lákal do Zlína s tím, že jde o ryze charitativní akci a do sedmi dnů předá peníze Jardovi Otevřelovi, řekl Dominik Hašek. Peníze však ani do dnešního dne předány nebyly a hokejisté chystají na Dr. Vlachynského podat trestní oznámení. Sportovní manažer zlínského klubu L. Maršík v pátek oznámil: #Pan Vlachynský k nám včera dopoledne přišel i s manželkou s tím, že peníze uhradí nejpozději do úterý .... Kdo nevěří ať tam běží.
O tom, že sliby #podnikatele Drahomíra Vlachynského, majitele firmy Just Sport ve Starém Městě, jsou většinou jen sliby není třeba pochybovat. Dr. Vlachynský již rok dluží redakci Dobrého dne téměř 22˙000 Kč.
JOHFC Slovácká Slavia - Brmmer Česká Lípa 0:1 (0:0)
Kunovice (JOH) - Ke svému premiérovému utkání druholigové soutěže nastoupila Slovácká Slavia na stadionu Bělinka v Kunovicích proti České Lípě posílena o několik nových hráčů - Frič, Korytář (oba z Havířova), Štverka (Baník Ostrava), Dombi (Hodolany). Také soupeř přijel do Hradiště s jednou novinkou, když na trenérském postu hned po prvním kole vystřídal trenéra Jebavého Z. Peclinovský. Utkání zahájila obě mužstva velmi opatrně, se zajištěnými obranami. Za pozornost stálo snad pouze rychlé střídaní #povinných mladíků, kdy ten hostující byl na hřišti pouze 7 minut, u Slovácké si Zlínský zahrál minut 20. První střelu na branku vyslali hosté v 15. minutě Sitarčíkem, ale ta brankáře Zubíka neohrozila. Slovácká odpověděla pěknou střelou střídajícího Dombiho, kterou golman hostí Macek vyrazil na roh. 27. Miřacký střílel jen do boční sítě Slovácké. 31. po centru Machače Zubík likviduje Vinšovu hlavičku. V prvním poločase byla hra značně vyrovnaná a rozhodnutí tedy měla přinést až půle druhá. Slovácká ji začala aktivněji a chybělo jen málo, aby Sedlář proměnil hlavou ve 47. min. Korytářův centr. V 50. Sedlář narazil Dombimu, ale jeho střelu golman hostí kryl. Pak přišla osudná 58. minuta, kdy Vinš zatáhl míč po levé straně, obránci jej nechali odcentrovat a Miřatský dostal hosty hlavou do vedení 0:1. Slovácká ve snaze o vyrovnání přitlačila, ale ani šance Štverky, jehož střelu obránci odvrátili na roh, ani Sedláře, který z dobré pozice přestřelil, nevedly k vysněnému gólu. Hosté podnikali brejkové útoky a v 72. min. Zubík jen pádem pod nohy zlikvidoval šanci Vinše. Pak přišly další šance Slovácké v provedení Nociara, Štverky a Korytáře, jenže skóre zůstalo stejné. V rozmezí 80. a 86. minuty se vyznamenal Zubík, který zlikvidoval tři samostatné nájezdy hostujících hráčů. Závěrečná zdržovací taktika hostujícího celku byla úspěšná, a tak si Česká Lípa odvezla z utkání nevalné úrovně šťastné tři body.
Branka: 58. Miřatský, ŽK pouze hosté - Ladra, Štěpánek a Arazim. Diváci 736. Rohy 8/2. Rozhodčí: Šob z H. Králové - Filípek a Tulinger.
Sestava Slovácké Slavie: Zubík - Kučera - Vaverčák, Korytář, Řezník - Malůš (71. Nociar), Minář, Marx, Sedlář - Frič (58. Štverka), Zlínský (21. Dombi). Trenéři Vařecha a Kusák.
Po utkání řekl trenér hostí Zdeněk Peclinovský: #První poločas byl vyrovnaný, ve druhém jsme měli velké štěstí, že jsme dali gól a domácí zahodili několik vyložených šancí, což nám pomohlo k tomu, že jsme zde vyhráli. Přiznám se, že jsem hodně zklamán úrovní druhé ligy.
Trenér Slovácké Petr Vařecha: #Utkání rozhodla naše jediná chyba v obraně, a pak neumění proměnit šance, které jsme si vypracovali. Na hřišti byla vidět také naše nesehranost, neboť naše tréninkové podmínky jsou velmi špatné.
K příštímu utkání zajíždí Slovácká ve středu 27.8. do Chrudimi. Začátek zápasu je v 17.00 hodin.FC Zlín - FC Synot Staré Město 1:1 (0:0)
Zlín (Mil) - Už ve druhém kole druhé nejvyšší soutěže se příznivci na jižní Moravě dočkali prvního derby. Domácí #ševci byli vysokým favoritem, což potvrdila i sázková kancelář Formule s kurzem 1,4 na jejich výhru. Oproti úvodnímu zápasu s Vítkovicemi nastaly v sestavě Synotu dvě změny, když mezi tyčemi debutoval Krabec a na postu krajního záložníka nastoupil Vajda, jehož přestup se vyřešil až před smírčí komisí. Za teplého slunečného počasí předvedly oba týmy spíše průměrný výkon a konečný výsledek je spravedlivým vyjádřením poměru sil na trávníku. Domácí celek překvapivě vynechal mezihru ve středu hřiště a nakopávanými centry od obránců se snažil ztéci svatyni Starého Města. Hráči Synotu se přizpůsobili, takže 1307 platících diváků příliš oku lahodících akcí nevidělo. Nakonec při troše štěstí mohli hosté dosáhnout maxima, když v nastaveném čase Štěrbova dělovka minula horní růžek o pár centimetrů. Rozhodčí Santarius z Města Albrechtic obdržel od delegáta Jecha známku 8,5, když jeho rozhodování mu umožn ili i samotní aktéři a v korektně vedeném boji napomínal ŽK pouze domácího kapitána Hodúla.
Branky: 75. bleskový protiútok zatáhl po levé straně Vajda, který prostrčil míč mezi obránce k našláplému Štěrbovi. Ten si chladnokrevně poradil s vyběhnuvším brankářem Zítkou a hokejovým blafákem s přehledem zakončil - 0:1. 78. odražený míč připutoval k volnému Ondráčkovi, jehož střela z osmnácti metrů prošla houštinou těl a skončila u pravé tyče.
Sestava FC Synot: Krabec - Videman - Palčík, Vojtěšek - Štěrba, Bužek, Hlahůlek, Lysáček (65. Zapletal), Vajda - Došek, Švancara (69. Haspra, 88. Klvaňa).
Trenéři po utkání - František Komňaký (St. Město): #Zápas mnoho fotbalové krásy nepobral, spíše se více bojovalo. K prvnímu derby jsme jeli s určitým respektem, ale zákonitě jsme chtěli uhrát co nejlepší výsledek, což se nám nakonec podařilo. Hráči podali disciplovaný výkon, ale kromě hezké akce zakončené brankou jsme toho fotbalově moc nepředvedli. V každém případě je však remíza naším úspěchem.
Igor Štefanko (FC Zlín): #Utkání nebylo valné úrovně, více se jednalo o průměr. Potýkáme se s absencí konstruktivních hráčů, takže hrajeme na co máme. Taktéž se trápíme v koncovce a góly budou pravděpodobně střílet obránci, což se potvrdilo i dnes. Hráče však chválím, protože na hřišti nechali všechny své síly. Čekal jsem samozřejmě výhru, ale sympatickému soupeři k bodu blahopřeji.
Nyní bude mít II. liga reprezentační přestávku, kterou FC Synot využije k sehrání přátelského mezinárodního zápasu s prvoligovým slovenským celkem Inter Bratislava (sobota 23.8. v 16.30 hodin). Další utkání 3. kola II. ligy proti Tatranu Poštorná se hraje na Širůchu ve středu 27.8., začátek je v 17 hodin.Na favorita nováček nestačil
NH Ostrava - TJ FC Kunovice 2:0 (2:0)
K druhému mistrovskému utkání MSFL přijel nováček soutěže na stadion favorizované NH s cílem nezklamat a uhrát přijatelný výsledek. V současné době mají Kunovjané v kádru pouze 12 hráčů do pole. Navíc Lysoněk a Žák v týdnu netrénovali z důvodů svalových zranění. Proto se na lavičce náhradníků objevil i asistent trenéra Flašar. Domácí od prvních minut zatlačili hosty na jejich polovinu. Výsledkem byla vedoucí branka ve 14. minutě z kopačky Kaspříka. NH měla i nadále více ze hry a svoji převahu korunovala druhým gólem ve 31. minutě, jejímž autorem byl Voznica. Hosté se sporadicky dostávali k pokutovému území soupeře, o čem svědčí první střela až ve 41. minutě. Za zmínku stojí ještě vyloučení domácího hráče Chalupy ve 45. minutě po druhé žluté kartě. Do druhého poločasu nastoupily Kunovice se snahou zkorigovat nepříznivý stav. Hra se sice zlepšila, ale přibrzdilo je velmi přísné vyloučení Gabriela za údajné odkopnutí míče v 52. minutě, po předcházejícím napomínání žlutou kartou. Od těchto chvil NH opět přev zala iniciativu, vytvořila si spoustu vyložených šancí, zejména Pikoňský, které však obrana odvrátila a několikrát se vyznamenal i brankář Skovajsík. Hosté měli nejblíže ke vstřelení branky v 90. minutě, kdy střelu Zajíčka vykopl domácí obránce na břevno a následující dorážka skončila nad brankou.
Sledovalo 180 diváků, řídil Galgonek z Opavy.
Rekapitulace: střely na branku 7:3, mimo 9:4, rohy 8:5, fauly 25:26, ofsajdy 2:2.
ŽK: Pikoňský, Chalupa, Odstrčilík, Kubánek - Gabriel, Zajíček. ČK: Chalupa - Gabriel.
Sestava Kunovic: Skovajsík - Strakáč - Josefík, Valčík, Gabriel - Kopčil, kpt. Svoboda, Zajíček, Lysoněk - Vlk, Soviš. Střídali: 38. zraněného Lysoňka Žák a 74. zraněného Valčíka Skopalík, dále byli připraveni Máčala a Flašar. Trenér Jánský k utkání řekl: Máme za sebou druhého favorita MSFL, který byl tentokrát nad naše síly. V sestavě NH se objevilo 9 hostujících hráčů Baníku Ostrava, kteří prokázali své kvality. Bojovali jsme, ale herní výspělost byla v tomto případě na straně domácích. Musíme se zaměřit na úspěch se slabšími celky MSFL. Citelně chyběl ve středu pole zraněný Bobčík. Po návratu ze zahraničí nás posílil debutující Valčík. K dispozici jsem měl pouze 11 zdravých hráčů. Připraven musel být i asistent Flašar."
Ve středu 20.8. sehrají Kunovice přátelské utkání s Hlukem a v neděli 24.8. mistrovské utkání MSFL se Znojmem v 10.15 hod.
JBFotbalové tabulky
II. liga
Vítkovice - Třinec 0:1, Zlín - St. Město 1:1, Poštorná - Chrudim 2:0, Fr.-Místek - Přerov 0:1, Uh.Hradiště - Č.Lípa 0:1, Blšany - Ústí n.L. 6:1, Most - Prostějov 1:1, Karviná - Bohemians 1:0,

	1.	Karviná		2	0	0	2:0	6
	2.	Poštorná	2	0	0	4:0	6
	3.	Blšany		2	0	0	8:1	6
	4.	Chrudim		1	0	1	2:3	3
	5.	Č.Lípa		1	0	1	1:2	3
	6.	Třinec		1	0	1	1:1	3
	7.	Přerov		1	0	0	1:0	3
	8.	Fr.-Místek	1	0	1	4:1	3
	9.	St. Město	0	2	0	3:3	2
	10.	Prostějov	0	2	0	2:2	2
	11.	Most		0	1	1	1:3	1
	12.	Vítkovice	0	1	1	2:3	1
	13.	Zlín		0	1	1	2:3	1
	14.	Bohemians	0	1	1	1:2	1
	15.	Ústí n.L.	0	0	2	1:10	0
	16.	Uh.Hradiště	0	0	1	0:1	0
MFSL
Jihlava - Uh.Brod 1:1, Boby B - Krnov 1:2, NH.Ostrava - Kunovice 2:0, Zeman Brno - Vratimov 1:4, Ratíškovice - Uničov 1:0, Olomouc B - D.Benešov 4:1, Kyjov - Hranice 0:1, Znojmo - Ostrava B 2:2,

	1.	NH.Ostrava	2	0	0	3:0	6
	2.	Vratimov	2	0	0	6:2	6
	3.	Olomouc B	2	0	0	7:1	6
	4.	Jihlava		1	1	0	4:3	4
	5.	Ratíškovice	1	1	0	1:0	4
	6.	Hranice		1	1	0	1:0	4
	7.	Ostrava B	1	1	0	4:3	4
	8.	Krnov		1	0	1	4:4	3
	9.	Uničov		1	0	1	4:1	3
	10.	Uh.Brod		0	1	1	1:4	1
	11.	Zeman Brno	0	1	1	1:4	1
	12.	Kunovice	0	1	1	0:2	1
	13.	Znojmo		0	1	1	2:3	1
	14.	Kyjov		0	0	2	0:5	0
	15.	D.Benešov	0	0	2	2:6	0
	16.	Boby B		0	0	2	2:4	0
Divize D
Židenice - Mysločovice 2:0, D.Němčí - Prostějov B 1:1, Veselí - V. Pavlovice 1:2, Polešovice - Trnava 3:0, Bystrc - D.Kounice 1:1, Slavičín - Zlín B 0:2, Žďár n.S. - Třebíč 4:1, Svitavy - Brumov 0:1,

	1.	V. Pavlovice	2	0	0	4:1	6
	2.	Brumov		2	0	0	5:2	6
	3.	Polešovice	2	0	0	5:1	6
	4.	Židenice	1	1	0	3:1	4
	5.	Zlín B		1	1	0	3:1	4
	6.	Třebíč		1	0	1	2:4	3
	7.	Žďár n.S.	1	0	1	6:5	3
	8.	D.Němčí		0	2	0	2:2	2
	9.	Prostějov B	0	2	0	2:2	2
	10.	D.Kounice	0	2	0	2:2	2
	11.	Trnava		0	1	1	2:5	1
	12.	Veselí		0	1	1	3:4	1
	13.	Bystrc		0	1	1	1:2	1
	14.	Svitavy		0	1	1	1:2	1
	15.	Slavičín	0	0	2	0:4	0
	16.	Mysločovice	0	0	2	1:4	0
Župní přebor
Hluk - Kostelec 2:2 (1:0). Zajímavé utkání, ve kterém úvod obou poločasů patřil fotbalovějším hostům. Do vedení však šli vždy domácí, kteří spoléhali na rychlé brejky, ze kterých skórovali Koníček a Hubáček. Za hosty vyrovnávali Polášek a Lehký. Kostelecké podržel výborný brankář Somberk, zlikvidoval tutovky Hubáčka a Pinkavy. Před 150 diváky řídil Blahůšek z Hodonína.
Hodonín - Hradčovice 3:4 (2:1). V dramatickém utkání bohatém na branky domácí vedli v 60. minutě 3:1, pak hosté během tří minut 3x skórovali a otočili výsledek. Postarali se tak o největší překvapení kola. V závěru deprimovaní hodonínští neměli sil na vyrovnání. Rozhodoval Mařák z Uh. Hradiště, 50 diváků. Branky Hradčovic: Lux, Přecechtěl, Koníček, Dýmal.
Hulín - Bojkovice 3:2 (3:0). Už ve 30. bylo o vývoji utkání rozhodnuto, hosté prohrávali 3:0 a byl jim vyloučen Kaplan. Po změně stran se v početním oslabení zlepšili, ale stačili jen zkorigovat brankou Valtra a Adámka. Rozhodoval Chramcov, 100 diváků.
Újezdec - Napajedla 1:3 (0:1). V pohledném utkání hosté po zásluze zvítězili, za stavu 1:2 neproměnil pokutový kop domácí Říhák, v závěru se pak snažili újezdští vyrovnat, ale do otevřené obrany naopak skórovali hosté. Branky: Řihák - Jaroš 2, Vrzala. Sledovalo 150 diváků, řídil Šarman.
V. Otrokovice - Podlesí 0:2, Bystřice - Šardice 2:1, Mikulčice - D. Bojanovice 0:2, V. Karlovice - Morkovice 1:0.

	1.	Bystřice	2	0	0	4:2	6
	2.	Hulín B		2	0	0	6:3	6
	3.	Napajedla	2	0	0	6:3	6
	4.	V. Karlovice	2	0	0	3:0	6
	5.	Kostelec	1	1	0	7:4	4
	6.	Hradčovice	1	0	1	5:8	3
	7.	Podlesí		1	0	1	4:5	3
	8.	Bojkovice	1	0	1	5:4	3
	9.	D. Bojanovice	1	0	1	3:2	3
	10.	V. Otrokovice	1	0	1	5:3	3
	11.	Morkovice	1	0	1	5:2	3
	12.	Hluk		0	1	1	2:4	1
	13.	Újezdec		0	0	2	2:8	0
	14.	Hodonín		0	0	2	4:7	0
	15.	Šardice		0	0	2	2:5	0
	16.	Mikulčice	0	0	2	2:5	0
I. A třída sk. B
Nedakonice - Otrokovice 2:2 (1:0). Viz Byli jsme při tom.
O.N. Ves - SKP Zlín 2:0 (0:0). V utkání průměrné úrovně byli domácí lepší, ujali se vedení v 58. Zajícem. V závěru přidal Prachman druhou branku. Hosté dohrávali bez vyloučeného Vardana.
Prakšice - Břestek 3:1 (1:0). Zasloužené vítězství domácích, kteří přehráli hostující mužstvo v poli. Břestečtí v úvodu zápasu měli dvě vyložené šance, které neproměnili, a ve svém účinkování v župních soutěžích poprvé okusili hořkost porážky. Branky Prakšic: Buráň, Tinka, Sedláček - za hosty snižoval Čagánek.
Jalubí - Nedachlebice 3:0. V utkání velmi slušné úrovně měli domácí stálou převahu, kterou vyjádřili i střelecky. Branky: Tichý, Škrabal, Hejda.
Bzenec - Uh. Ostroh 0:1 (0:1). Velmi špatného výkonu domácích využil soupeř k zisku tří bodů, o čemž rozhodl Nikl.
Vacenovice - Rohatec 2:2, Kvasice - Ždánice 2:1.

	1.	Nedakonice	1	1	0	4:3	4
	2.	J. Otrokovice	1	1	0	5:4	4
	3.	Rohatec		1	1	0	5:4	4
	4.	Uh. Ostroh	1	1	0	3:2	4
	5.	Jalubí		1	1	0	5:2	4
	6.	Kvasice		1	0	1	2:3	3
	7.	Nedachlebice	1	0	1	2:3	3
	8.	O.N.Ves		1	0	1	4:4	3
	9.	Břestek		1	0	1	5:5	3
	10.	Prakšice	1	0	1	5:4	3
	11.	Vacenovice	0	2	0	3:3	2
	12.	Ždánice		0	1	1	2:3	1
	13.	SKP Zlín	0	0	2	2:5	0
	14.	Bzenec		0	0	2	1:3	0
I. B třída sk. B
Boršice - Mladcová 1:2 (0:1). Branku za domácí Štěrba, za hosty Lukovský, Vidlička. Zkušenější hosté bojovnou hrou si odváží z hřiště nováčka tři body. Domácí si stěžují na rozhodčího Hlaváče z Hradčovic.
Strání - Morkovice B 2:1. Těsné, ale zasloužené vítězství domácích, v závěru hosté snížili a zbytečně si domácí zkomplikovali poslední minuty. Branky za Strání: Šteiner, Straňák, za hosty snižoval Skácel.
Žeranovice - Jarošov 0:0. Obrany obou mužstev nedovolily útočníkům skórovat, hosté si odváží cenný bod.
Lubná - Prasklice 2:4, Zdounky - Koryčany 0:2, Malenovice - Lůžkovice 0:1, Všetuly - Roštění 1:0.

	1.	Všetuly		2	0	0	3:1	6
	2.	Strání		2	0	0	7:3	6
	3.	Prasklice	2	0	0	6:2	6
	4.	Mladcová	1	1	0	3:2	4
	5.	Lůžkovice	1	0	1	1:1	3
	6.	Roštění		1	0	1	1:1	3
	7.	Koryčany	1	0	1	2:2	3
	8.	Boršice		1	0	1	4:3	3
	9.	Žeranovice	0	2	0	1:1	2
	10.	Zdounky		0	1	1	0:2	1
	11.	Jarošov		0	1	1	1:2	1
	12.	Malenovice	0	1	1	0:1	1
	13.	Lubná		0	0	2	4:9	0
	14.	Morkovice B	0	0	2	2:5	0
I. B třída sk. C
Zlechov - Kyjov B 3:2 (0:1). Dramatické a bojovné utkání, domácí si vytvořili více gólových šancí a otočili nepříznivý vývoj utkání. V závěru zápasu rozhodčí Blaha z Vacenovic neodpískal proti zlechovským jasný pokutový kop za faul ve velkém vápně.
Žarošice - Tupesy 2:2 (2:1). Vyrovnané utkání, ve kterém byli domácí lepší v I. půli, po změně stran nevyužili šanci ke vstřelení branky. Naopak to byli hosté, kteří srovnali skóre. Branky za Tupesy: Maňásek 2.
Mutěnice - Dubňany 4:2, Hroznová Lhota - Kněždub 0:2, Milotice - Vřesovice 1:1, M. Písek - Strážnice 3:1, Vracov - Velká n. Vel. 2:0.

	1.	Vracov		2	0	0	5:0	6
	2.	Kněždub		2	0	0	6:0	6
	3.	Milotice	1	1	0	4:2	4
	4.	Vřesovice	1	1	0	4:2	4
	5.	Žarošice	1	1	0	4:2	4
	6.	M. Písek	1	0	1	3:6	3
	7.	Zlechov		1	0	1	4:5	3
	8.	Hroz.Lhota	1	0	1	2:2	3
	9.	Mutěnice	1	0	1	4:4	3
	10.	Velká n.V.	1	0	1	5:2	3
	11.	Tupesy		0	1	1	2:5	1
	12.	Dubňany		0	0	2	2:8	0
	13.	Strážnice	0	0	2	2:6	0
	14.	Kyjov B		0	0	2	2:5	0
Okresní přebor
Horní Němčí - Kudlovice 2:2 (1:1) Utkání průměrné úrovně, ve kterém na konci utkání nezvládli diváci hostí. Branky Horsák, Špaček, za hosty Obdržálek, Hanáček. 120 diváků, řídil Ujčík z Uh. Hradiště.
Bílovice A - Dol. Němčí B 3:1 (1:0) Domácí předvedli velmi dobrý výkon, záloha hostí nestačila na technickou hru domácích. Je to cenné vítězství po dlouhém čekání na vítězství doma. Branky Pospíšil R., Mikulka a ing. Jahodík z pokutového kopu. Za hosty Kubeš. S přehledem řídil Šťastný z Uh. Hradiště, sledovalo 100 diváků.
Březolupy - Hluk B 2:0 (1:0) Domácí po zásluze zvítězili. Branky Kovácz, Pavlík R., řídil Kostelníček z Jalubí, 250 diváků.
Slavkov - Šumice 5:1 (2:1) Domácí měli po celé utkání převahu. V prvním poločase si komplikovali situaci nepřesnými přihrávkami, v závěru druhého poločasu soupeře zcela přehráli. Branky Machálek 3, Zámečník, Habarta L., za hosty Kandrnál. Řídil Sedlář ze Zlína, sledovalo 90 diváků.
Ořechov A - Nivnice 2:0 (1:0) Domácí měli po celé utkání převahu, rozhodující okamžik bylo neproměnění pokutového kopu hostí, bravůrně chycený brankářem Zelinou. Hosté neunesli zbytek zápasu a nechali se dvakrát vyloučit. Branky ing. Trlida a Čožík, 100 diváků. Řídil Vaculík z Vřesovic.
Buchlovice - Sl. Slavia A 6:1 (4:1) Domácí získali 3 body díky výbornému výkonu v první půlhodině utkání. Ve druhém poločase výrazné vítězství potvrdili dalšími dvěma brankami. Branky Horák 2, Skřivan 2, Šproch, Marek B,. Za hosty Májíček. 150 diváků, řídil Melichárek z Nedachlebic.
Vlčnov - Ostr. Lhota 1:2 (0:0) V prvním poločase byla hra vyrovnaná a mužstva neproměnila několik gólových šancí. Ve druhém poločase hosté vstřelili dvě branky a domácí snížili asi 5 minut před koncem. Branky Fibichr D., za hosty Bachan M., Máje, J. Řídil Hůlka z Hradiště, 100 diváků.

	1.	Slavkov		2	0	0	9:2	6
	2.	Ostr. Lhota	1	1	0	3:2	4
	3.	Buchlovice	1	1	0	7:2	4
	4.	Šumice		1	0	1	5:7	3
	5.	Sl. Slavia B	1	0	1	4:6	3
	6.	Bílovice A	1	0	1	3:4	3
	7.	Ořechov A	1	0	1	2:3	3
	8.	Březolupy	1	0	1	4:4	3
	9.	Hluk B		1	0	1	3:2	3
	10.	Vlčnov		1	0	1	3:2	3
	11.	Kudlovice	0	2	0	3:3	2
	12.	H. Němčí	0	1	1	2:4	1
	13.	D. Němčí B	0	1	1	2:4	1
	14.	Nivnice	0	0	2	1:6	0
III. třída sk. A
Mistřice - Kněžpole 2:1, Huštěnovice - Slovácko 1:1, Babice - Topolná 0:1, Medlovice - Kostelany 6:2, Košíky - Sušice 2:1, Traplice - Osvětimany 3:2,

	1.	Traplice	2	0	0	8:2	6
	2.	Medlovice	1	0	1	8:5	3
	3.	Osvětimany	1	0	1	5:3	3
	4.	Topolná		1	0	0	1:0	3
	5.	Sušice		1	0	1	4:4	3
	6.	Košíky		1	0	1	2:4	3
	7.	Mistřice	1	0	1	2:6	3
	8.	Huštěnovice	0	2	0	2:2	2
	9.	Slovácko	0	2	0	1:1	2
	10.	Babice		0	1	1	1:2	1
	11.	Kněžpole	0	1	1	1:2	1
	12.	Kostelany	0	0	1	2:6	0
III. třída sk. B
Podolí - Boršice u Bl. 2:4, Hradčovice B - Drslavice 4:4, Suchá Loz - St. Hrozenkov 0:3, Havřice - Bánov 2:1, Pitín - Přečkovice 3:0, Korytná - Bystřice 1:0,

	1.	Korytná		2	0	0	2:0	6
	2.	Pitín		2	0	0	7:0	6
	3.	Havřice		1	1	0	3:2	4
	4.	St. Hrozenkov	1	1	0	3:0	4
	5.	Boršice u Bl.	1	0	0	4:2	3
	6.	Bánov		1	0	1	5:2	3
	7.	Drslavice	0	2	0	4:4	2
	8.	Přečkovice	0	1	1	1:4	1
	9.	Hradčovice B	0	1	0	4:4	1
	10.	Suchá Loz	0	0	2	0:7	0
	11.	Bystřice	0	0	2	0:5	0
	12.	Podolí		0	0	2	2:5	0
IV. třída sk. A
Ořechov B - Částkov 2:1, Boršice B - Mařatice 2:0, Bílovice B - Zlámanec 2:0, Popovice - Jankovice 3:1

	1.	Boršice B	2	0	0	6:3	6
	2.	Ořechov B	1	1	0	2:1	4
	3.	Popovice	1	1	0	3:1	4
	4.	Bílovice B	1	0	1	3:8	3
	5.	Jalubí B	1	0	0	4:1	3
	6.	Jankovice	1	0	1	9:4	3
	7.	Částkov		0	0	2	2:6	0
	8.	Zlámanec	0	0	2	3:6	0
	9.	Mařatice	0	0	1	0:2	0
	10.	Tupesy B	0	0	0	0:0	0
IV. třída sk. B
Komňa - Nezdenice 2:1, Záhorovice - Březová 2:1, Rudice - Žitková 2:1

	1.	Komňa		2	0	0	6:1	6
	2.	Záhorovice	1	1	0	4:3	4
	3.	Rudice		1	0	1	2:5	3
	4.	Březová		1	0	1	3:3	3
	5.	Žitková		0	1	1	3:4	1
	6.	Nezdenice	0	0	2	2:4	0www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund