Číslo: 34
25.08.1997
Článků: 39

Titulní
Uherskohradišťsko
Ze
Kultura
Pro
Pošta
Horoskop
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


Kanoistické medaile z Bosny míří na Slovácko
Karel Taft - dvojnásobný vítěz turnaje osobností v tenise
FC Synot pokořil Inter
Přátelská utkání fotbalistů
ČSK Uh. Brod - FC Boby Brno B 0:2 (0:0)
Fotbalové tabulky

Kanoistické medaile z Bosny míří na Slovácko

Po juniorských reprezentatech ČR, bratrech Bohumilovi a Tomášovi přichází na scénu další Kusák, tentokráte jejich bratranec Pavel, který se zařadil k velkým nadějím české kanoistiky. - FOTO: vp
O.N.Ves (VP) - Od 10. do 16. srpna se za chorvatskými hranicemi, již na území Bosny, uskutečnil mezinárodní kemp mládeže v rychlostní kanoistice. Z České republiky vyrazilo k jezeru Buško, nedaleko Splitu téměř sto účastníků. Mezi vodáky ze všech koutů republiky bylo také všech dvanáct žáků a dorostenců ze Slovácka. Původně plánované soustředění se nakonec změnilo jen v regatu a výlety do okolí. Na jezeře totiž po celou dobu foukal velmi silný vítr. #Takové vlny u nás v životě nebyly," komentoval závodní prostředí nejúspěšnější vodák z jihu Moravy Pavel Kusák, který na 500 metrové trati obsadil skvělé druhé místo za vítězným Maďarem Pusztaiem. Tento výsledek je o to cennější, neboť velká naděje české kanoistiky pádlovala i s o rok staršími borci! #Další medaili získali Hirš se Slachem na deblu", hodnotí regatu vedoucí novoveské výpravy Pavel Bezděk a pokračuje, "... organizačně to bylo slabé, žádné bóje, finále se jelo na jiném místě než rozjížďky!"
Všichni účastníci, kterých se z ČR, Slovenska, Polska, Maďarska, Chorvatska a domácí Bosny a Hercegoviny sjelo do Kazaginacu na tři stovky, bydleli sve svých stanech a pojídali místní stravu. Vše hradil pořadatel, naši reprezentanti museli zaplatit jen dopravu tam a zpět (2000 Kč na osobu).
#Když jsme tam přijeli první den, chtěli jsme se hned vrátit, potom se nám naopak vůbec nechtělo a klidně bych tam zůstala i další týden, "rozhovořila se Lucie Lagová, šestá na deblkajaku. Při výletech do okolí se mladí vodáci setkávali na každém kroku se stopami nedávného válečného konfliktu. Velkým zážitkem bylo průzračné moře, škoda jen, že čeští vyznavači rychlých pádel a budoucí naděje tohoto olympijského sportu museli smutně pokukovat po lodích svých soupeřů. Rozdíly v materiálu a kvalitě jsou markantní a u nejlepších do značné míry ovlivňují výkon.
Rychlostní kanoisté z České republiky získali na první mezinárodní regatě Kazaginac 97 celkem 11 medailí, dvakrát neporažen dojel do cíle obou tratí (500 a 1000 m) Filip Šváb z Olomouce.
Další výsledky: Pavel Kusák, K1, 81-82 2. místo a 6. místo na 1000 m, Jakub Hirš, C 1, 81-82, 5. a 8. místo (500,1000 m), spolu se Slachem 3. místo na 500 m, 4. na 1000, Martin Minařík, C 1, 83 - 84 7. a 8. místo (500, 1000m), Barbora Basovníková, K 1, 83-84 9. místo (500 m), Lucie Lagová a Lucie Botková, 81 - 82, K 2 6. místo (500 m).(Všichni Ostr. N. Ves).

Další zajímavosti od vody .....

LAGA 8. v Itálii
Kajakář Michal Laga z Ostrožské Nové Vsi nedávno startoval na mezinárodní regatě v italském Auronzu, kde se probojoval mezi nejlepší juniory a na kilometru dojel na osmém místě. Spolu s ním závodil další Novovešťan Vlastimil Basovník. Věkově starší soupeři však byli nad jeho momentální síly a do finále se mu nepodařilo probojovat.

TRENÉR ONDRAČKA 30ti letý
Trenér Luděk Ondračka oslavil v těchto dnech významné životní jubileum - 30 let.

Bezmála milionová škoda
Kanoisté z Ostrožské Nové Vsi v těchto dnech vyčíslovali škodu v areálu loděnice způsobenou červencovými záplavami. Po kalkulacích se nakonec dobrali k částce 500.000 na budovách, a na vybavení (agregáty, nábytek, oblečení apod.) k sumě blížící se 300.000 korunám. S kontaminací vody a pozemků hojně využívaných rekreanty došlo rovněž k úniku zisku z podpory rekreační činnosti, vzhledem k nemožnosti uspořádat 5. ročník Mezinárodního mistrovství Moravy, mohou vodáci zapomenout i na zdroj tohoto výdělku.

Voda přestala klesat
Hladina zatopeného jezera Kunovská tabule se nyní ustálila a přestala klesat. Okraje vodní plochy dosahují až za venkovní stojany pro lodě, stále je zatopen rehabilitační komplex a cílová věž včetně buňky rozhlasu. Pokud nedojde k odčerpávání vody, např i z okolních jezer, které tvoří #soustavu spojených nádob, budou muset kanoisté ustoupit...

Pomoc od Martina Doktora
Dvojnásobný olympijský vítěz a mistr Evropy Martin Doktor přislíbil věnovat na obnovu loděnice v Ostrožské Nové Vsi částku 30.000 korun! Také další #humanitární pomoc přišla z řad vodáků - čistící prostředky poskytla mezinárodní rozhodčí MUDr. Charvátová z Děčína, pražský výrobce pádel a lodí Tomáš Zástěra předal zástupcům všech zatopených loděnic několik žákovských pádel. Stranou nezůstaly ani některé firmy, které podaly Novovešťanům pomocnou ruku - např. a.s. DYAS z Uherského Ostrohu a zlínská Agrochemie, snaží se vyjít vstříc i obecní úřad. Na svůj sport z mladých let nezapomněl bývalý závodník Vařecha, k brigádnické pomoci některých členů a příznivců oddílu se připojil bývalý fotbalový činovník a hráč pan Beneš, což se příliš nelíbilo jednomu z přívrženců kopané a počastoval ochotného pomocníka nadávkami. Momentálně by kanoisté uvítali, opomeneme-li finanční pomoc, nabídku barev k nátěrům budov a tzv. unimobuňky nebo jiné, rozebíratelné stavby (i poškozené), které by nahradily zničené prostory a umožnily pokračovat v úspěšné sportovní činnosti i přes zimu...

Štěrkovna, Denis, Inpost
V souvislosti s nedávnou účastí čtveřice novoveských závodníků na juniorském mistrovství světa ve Finsku je třeba připomenout jména společností, jež mimo rodičů a oddílu umožnily Jiřímu Markovi, Tomáši Kusákovi, jeho bratrovi Bohumilovi a Vítězslavu Kolářovi startovat po splnění nominačních kritérií na této soutěži. Firmám Štěrkovna, Denis, Inpost a možná i dalším se odvděčili devátými místy ve finále na čtyřkánoi, respektive čtyřkajaku.Karel Taft - dvojnásobný vítěz turnaje osobností v tenise
Staré Město (JOH) - V sobotu 23. 8. 1997 se uskutečnil na tenisových kurtech FC Synot ve Starém Městě za ideálního slunečného počasí již druhý ročník turnaje osobností našeho regionu v tenise. Turnaj se hrál tentokráte nejen v soutěži singlů, ale i ve čtyřhrách a zúčastnilo se jej celkem 16 hráčů. V jednotlivcích se již v prvním kole zrodilo velké překvapení, když loňský semifinalista Vojtěch Škarecký (Zevos - Plus a.s.) nestačil na Cetkovského (Lékárna) a po nesmlouvavém boji odešel poražen. Ostatní zápasy skončily dle papírových předpokladů, za zmínku však jistě stojí velká bitva, ve které ředitel Hit Radia Publikum Jan Dudek přehrál šachového velmistra Zbyňka Hráčka.
Ve čtvrtfinále pak Karel Taft (Slovácké divadlo) nedal šanci Liboru Daňhelovi (Megacomp), Zdeněk Pospíšil (Vinařství Mařatice) si přesnými prohozy poradil s reprezentačním trenérem juniorských kanoistů Víťou Pjajčíkem, Honza Dudek si pak dovolil hodně, neboť dal tvrdou lekci zástupci radnice Františku Rochovanskému a v posledním zápase Pavel Kudela (Formule) jak sám prohlásil, zrušil všechny sázkařské tipy, když po tvrdém boji vyprovodil z kurtů velmi dobře hrajícího Cetkovského.
V semifinále potvrdil roli favorita Karel Taft, který svým vítězstvím nad Zdeňkem Pospíšilem (6:3, 6:1) se stal prvním finalistou. Ve druhém semifinále se rozpoutal nelítostný boj, když Honza Dudek ani svou technickou hrou nestačil na velké překvapení turnaje Pavla Kúdelu a odešel poražen 4:6 a 5:7.
Finalové utkání sice skončilo dle předpokladů vítězstvím zkušeného Karla Tafta nad Pavlem Kúdelou 6:2, 6:3, ale bojovalo se zde za úmorného vedra tvrdě o každý míček a zápas byl velmi vyrovnaný.
V soutěži útěchy potvrdil svou dobrou formu mistr republiky v šachu Hráček, když ve finále na něj nestačil Pukovec z Taile.
Je velkou škodou, že loňský vítěz Radim Bičánek bohužel nemohl přijet obhajovat své loňské vítězství, neboť již nyní se připravuje v Kanadě na nadcházející sezónu v NHL v celku Ottawa Senátors. Jen mezi diváky tentokráte také zůstali další tenisté Zdeněk Pindur (KB), Leoš Novotný (Hamé Babice) Miroslav Kozák (Reallex), Michal Trubačík (mistr republiky v šermu šavlí, v současnosti s nohou v sádře) a mnozí další, kteří se přišli pouze přesvědčit, jak dalece musí ještě trénovat, aby v turnaji mohli nastoupit. Stejně jako v loňském roce, tak ani v letošním, nenašli bohužel ve svých řadách žádnou osobnost zástupci Slováckých novin. To se dalo ale předpokládat.
Premiéru měla ve II. ročníku turnaje také soutěž ve čtyřhrách, ve které v semifinalových bojích zvítězila dvojice Taft - Johaník (DDS) nad velmi silnou dvojkou Cetkovský - Rochovanský ve dvou setech 6:2, 6:1. ve druhém semifinále Pospíšil s Machálkem (NN) přehráli Daňhela s šéfredaktorkou DDS Marcelou Miškeříkovou 6:2, 6:1. Ve finalovém souboji pak Karel Taft s Vojtěchem Johaníkem předváděli tenis s tvrdým zakončením a jejich soupeři Zdeněk Pospíšil s Jiřím Machálkem tentokráte neměli šanci (6:1, 6: 1).
Po turnaji nám dvojnásobný vítěz Karel Taft řekl: #Turnaj se mi velmi líbil, nejen proto, že jsem v něm zvítězil, ale hlavně pro jeho příjemnou atmosféru. Ti kteří nepřišli mohou jen litovat.
Velký dík organizátorů patří hlavnímu rozhodčímu Jiřímu Čechovi, který opět dokázal, že je muž na svém místě.
Vítěz turnaje Karel Taft si odnesl krásný pohár a jeho jméno bude společně s historicky prvním vítězem Radimem Bičánkem zapsáno na putovním poháru, který bude vystaven v prostorách FC SYNOT ve Starém Městě. Všichni účastníci turnaje také získali populární reklamní tričko redakce Dobrý den, Slovácko.FC Synot pokořil Inter
St. Město (Mil) - Během desetidenní reprezentační přestávky, kdy vcelku nesmyslně pauzírovala i soutěž II. ligy, fotbalisté FC Synot nezaháleli a sehráli dva přípravné zápasy s kvalitními celky.

ZEMAN Brno - FC Synot St. Město 1:2 (0:0)
Zápas s účastníkem MSFL byl sehrán na kvalitním trávníku v brněnských Ivanovicích. Od počátku si hosté vytvořili územní převahu, ale jejich slabinou bylo střelecké zakončení, když několik slibných šancí zůstalo nevyužito. Ve 48. minutě dokonce Zapletal neproměnil pokutový kop, jeho střelecký pokus domácí brankář vystihl. V 56. minutě za Kaizarovu ruku kopali pro změnu penaltu domácí, exekutor Pecha byl úspěšný - 1:0. Do třetice byla v 68. minutě odpískána další penalta za faul na Zapletala a Štěrba nekompromisně proměnil - 1:1. O zasložené výhře rozhodli hosté v 75. minutě, kdy rychlý protiútok zakončil úspěšným gólem Švancara - 1:2.

FC Synot St.Město - Inter Bratislava 4:0 (1:0)
V sobotní podvečer zavítal na Širůch slovenský prvoligový celek, který nastoupil v kompletní sestavě. FC Synot se brzy ujal vedení a jeho hráči přesnou kombinančí hrou přehráli svého slavnějšího soupeře. Trenér Komňacký dal průběhu šanci celému kádru, včetně uzdraveného Soldána. V závěru pak na trávníku dominovali už pouze domácí a prvoligový Inter střelecky deklasovali. Z tribuny zápas pozorně sledoval Antonín Juran, trenér Poštorné, která bude právě nejbližším soupeřem St. Města ve 3. kole II. ligy. Branky: 4. a 65. Lysáček, 71. Haspra, 74. Vacula.
Sestava FC Synot: Krabec - (46.Ondrůšek) - Soldán (46.Videman) - Bužek (46.Palčík), Vojtěšek - Štěrba (46.Racek), Lysáček (65.Soldán), Hlahůlek (65.Vajda), Zapletal (46.Vacula), Vajda (46.Kaizar) - Švancara (Antl), Klvaňa (46.Haspra).Přátelská utkání fotbalistů
FC Kunovice - TJ Spartak Hluk 8:3 (4:2)
Branky: 18. Kopčil, 25. Soviš, 36. Vlk, 45. Gabriel, 49. kapitán mužstva ing. Svoboda, 56. Zajíček, 69. Soviš a 89. Zajíček - 33., 42. a 86. Koníček (hattrick).
50 diváků, přátelské utkání mužů výborně a s přehledem řídil Jaroslav Řezáč z Veselí n. Mor.
Vítězná sestava podle čísel: 17. Máčala - 2. Gabriel, 3. kapitán mužstva Strakáč, 4. Žák, 5. Josefík, 6. Zajíček, 7. Soukeník, 8. Skopalík, 9. Soviš, 10. Vlk a 11. Kopčil. Od 46. minuty střídali: 12. Michal Otto, 14. ing. Svoboda a 16. Valčík. Trenér: mgr. L. Janský, Navíc v 54. nastřelil tyč a v 78. břevno.

TJ Dolní Němčí - FC Slovácká Slavia Uh. Hradiště 0:3 (0:2)
Góly: kapitán mužstva Minář z penalty, Štverka a Nociar. Sestava Slovácké: Zubík - Kučera - Vaverčák, Korytář - Marx, Minář, Nociar, Štverka, Malůš - Dombi, Lecián. Střídali: Zlínský, Sedlář, Mikulášek, Frýbort, Frič a Vaněk. Trenéři: mgr. P. Vařecha a J. Kusák.
V sobotu 30. srpna Slovácká Slavia na stadionu Bělinka v Kunovicích hraje mistrák II. ligy ČR se Synot Staré Město. Sousedské derby začne v 17 hodin.
Ve středu 27.8. bude startovat v Chrudimi v 17 hodin.

Baník Hodonín - Slovácká Slavia nehráno z důvodu poruchy autobusu SK Boršice se hosté k utkání 1. kola poháru mladšího dorostu Raab Karcher Cup nemohli dostavit.
Sokol Ostrožská Lhota (muži) - Slovácká Slavia (starší dorost) 2:8 (1:3). Branky vítězů: M. Zimčík 3, Hrbek 2, Veselý, Stýskal a L. Zimčík.
Ve středu 27.8. Slovácká v Ostrožské Lhotě hostí Přerov. Začátky utkání MSFL: starší dorost v 15 hodin a mladší dorost v 17.15 hodin.
Baník Hodonín - Slovácká Slavia 1:5 (1:1). Utkání 1. kola poháru Raab Karcher Cup v kategorii starších žáků. Góly vítězů: Hoferek 2, Valenta 2 a Karásek.
Slovácká Slavia (starší žáci) - Jarošov (dorost) 1:2. Branku Slovácké dal Valenta.
Slovácká Slavia - Sigma Olomouc B 3:0. Starší žáci: Góly: Valenta, Zalubil a Hoferek.
Strání - Slovácká Slavia 3:9. Starší žáci. Branky vítězů: Hoferek 4, Minařík 2, Křiva, Kusák a Andrýsek.
Vlčnov - Slovácká Slavia B 7:0. Starší versus mladší žáci.
Sigma Olomouc - Slovácká Slavia B 2:1. Starší žáci v Bojkovicích. Gól Slovácké vstřelil Čtvrtníček. JB

Permanentky do Kunovic
FC Kunovice oznamuje divákům a příznivcům, že prodej premanentních vstupenek na podzimní a jarní část mistrovských utkání MSFL pokračuje denně od ponděli 25. do pátku 29. srpna v době od 15 do 17 hodin v mistnosti pod tribunou na stadiou Bělinka u paní sekretářky FC Dany Fišerové. Cena permanentky k sezení je 250,- Kč a k stání na tribuně činí 170 Kč.
JBČSK Uh. Brod - FC Boby Brno B 0:2 (0:0)
Uh. Brod (JK) - Ve třetím kole MSFL zavítal do Uh. Brodu celek FC Boby Brno B, který byl po dvou podzimních kolech bez bodového zisku. Na orelský stadion u Olšavy přijelo béčko Brna posíleno o několik hráčů A mužstva v čele s brankářem Vlasákem a Patrikem Sieglem. Domácí nastoupili po remíze v Jihlavě na místě stopera s nestárnoucím Vaškem Cahyňou. Zatím se ještě projevuje nesehranost domácích, i když v prvním poločase si domácí vypracovali několik pěkných akcí. Ve 32. min. nastřelil z trestného kopu Cahyňa tyč Vlasákovy branky. Poločas skončil 0:0. Do druhého poločasu nastoupili Bobíci s rychlým Pacandou v útoku, a ten v 63. min. vsítil první gól hostí. Domácím se i přes velikou snahu nepodařilo vyrovnat, a tak dobře hrající hosté pečetili vítězství v 85. min. Bartesem na konečných 0:2. Spolu se 400 zklamanými diváky sledoval utkání i trenér A mužstva Brna Karel Večeřa. V příštím kole zajíždí Broďané k utkání na Zeman Brno, který nahradil odstoupivši Havířov.
Branky: 68. min. Pacanda, 85. min. Bartek. Hl. rozhodčí utkání Závodný Radim z Vratimov. ŽK ČSK Uh. Brod - Červinka, Chlachula, Cahyňa, FC Boby Brno - Zbončák, Veselý, Pacanda. Diváků 400. Sestava ČSK Uh. Brod: Martínek - Cahyňa, Brnka, Bílek, Kociňák - Němčický, Plášek (65.min. Ferenc), Červinka (77.min. Jahoda) - Kočica, Čapka, Chlachula. Trenér domácích Jurča Antonín, Odstrčil Libor.Fotbalové tabulky
MSFL
Uničov - NH.Ostrava 0:2, Hranice - Ratíškovice 0:0, Vratimov - Kyjov 1:0, Uh.Brod - Boby B 0:2, D.Benešov - Jihlava 5:0, Krnov - Zeman Brno 1:1, Kunovice - Znojmo 5:2, Ostrava B - Olomouc B 5:2,

	1.	NH.Ostrava	3	0	0	5:0	9
	2.	Vratimov	3	0	0	7:2	9
	3.	Ostrava B	2	1	0	9:5	7
	4.	Olomouc B	2	0	1	9:6	6
	5.	Ratíškovice	1	2	0	1:0	5
	6.	Hranice		1	2	0	1:0	5
	7.	Kunovice	1	1	1	5:4	4
	8.	Krnov		1	1	1	5:5	4
	9.	Jihlava		1	1	1	4:8	4
	10.	Uničov		1	0	2	4:3	3
	11.	D.Benešov	1	0	2	7:6	3
	12.	Boby B		1	0	2	4:4	3
	13.	Zeman Brno	0	2	1	2:5	2
	14.	Znojmo		0	1	2	4:8	1
	15.	Uh.Brod		0	1	2	1:6	1
	16.	Kyjov		0	0	3	0:6	0


Divize D
Mysločovice - Bystrc 2:0, Brumov - D. Němčí 6:1, D.Kounice - Žďár n.S. 3:1, Zlín B - Veselí 1:0, Prostějov B - Slavičín 3:0, V. Pavlovice - Polešovice 3:2, Třebíč - Svitavy 3:1, Trnava - Židenice 2:1,

	1.	Brumov		3	0	0	11:3	9
	2.	V. Pavlovice	3	0	0	7:3	9
	3.	Zlín B		2	1	0	4:1	7
	4.	Polešovice	2	0	1	7:4	6
	5.	Třebíč		2	0	1	5:5	6
	6.	Prostějov B	1	2	0	5:2	5
	7.	D.Kounice	1	2	0	5:3	5
	8.	Židenice	1	1	1	4:3	4
	9.	Trnava		1	1	1	4:6	4
	10.	Žďár n.S.	1	0	2	7:8	3
	11.	Mysločovice	1	0	2	3:4	3
	12.	D. Němčí	0	2	1	3:8	2
	13.	Veselí		0	1	2	3:5	1
	14.	Svitavy		0	1	2	2:5	1
	15.	Bystrc		0	1	2	1:4	1
	16.	Slavičín	0	0	3	0:7	0


Župní přebor
Morkovice - Hluk 5:1 (2:0). Domácí podali v utkání velmi dobrý výkon, prosadili se i střelecky, za hosty snižoval ve II. půli Hubáček. Řídil Ptáček, 300 diváků.
Dolní Bojanovice - Újezdec 4:2 (3:2). Přestože hosté už v 10. minutě vedli 2:0 zásluhou dvou branek Jančáře, odešli z utkání poraženi. Hosté zvláště ve II. půli, když inkasovali čtvrtou branku, působili odevzdaným dojmem. Rozhodčí Palčík, 200 diváků.
Bojkovice - Bystřice 1:2 (0:1). Bojovné a dramatické utkání, hosté získali jednobrankový náskok hned v úvodu, po změně stran se domácí zlepšili a vyrovnali na 1:1 Strnadem. Hosté vzápětí strhli vedení na svou stranu, domácí dohrávali v závěru utkání bez vyloučeného Prachaře. Rozhodčí Holub, 250 diváků.
Hradčovice - Hulín 2:3 (0:3). Domácím se opět nepodařil začátek utkání a po půl hodině prohrávali 0:3. Po změně stran domácí hru vyrovnali, střelecky se uplatnil Koníček a Cakl. V závěrečném náporu už se jim vyrovnat nepodařilo. 250 diváků, řídil Ruman.
Napajedla - Velké Karlovice 0:0, Šardice - Mikulčice 1:0, Kostelec - V. Otrokovice 0:0, Podlesí - Hodonín 4:3.

	1.	Hulín		3	0	0	9:5	9
	2.	Bystřice	3	0	0	6:3	9
	3.	V. Karlovice	2	1	0	3:0	7
	4.	Napajedla	2	1	0	6:3	7
	5.	Morkovice	2	0	1	10:3	6
	6.	D. Bojanovice	2	0	1	7:4	6
	7.	Podlesí		2	0	1	8:8	6
	8.	Kostelec	1	2	0	7:4	5
	9.	V. Otrokovice	1	1	1	5:3	4
	10.	Bojkovice	1	0	2	6:6	3
	11.	Šardice		1	0	2	3:5	3
	12.	Hradčovice	1	0	2	7:11	3
	13.	Hluk		0	1	2	3:9	1
	14.	Hodonín		0	0	3	7:11	0
	15.	Mikulčice	0	0	3	2:6	0
	16.	Újezdec		0	0	3	4:12	0


I. A třída sk. B
Nedakonice - Uh. Ostroh 2:1. Utkání se hrálo v obráceném pořadí, hosté se ujali vedení v I. půli Konečným, po změně stran domácí zvýšenou bojov-ností otočili skóre a zásluhou Kučery a Nikla zůstaly body v Nedakonicích.
Nedachlebice - Bzenec 1:2 (0:1). Vyrovnané utkání, ve kterém měli více štěstí na kopačkách hosté. Za domácí snižoval Kubíček v závěru utkání.
Ždánice - Jalubí 3:1 (1:0). Domácí měli po celé utkání více ze hry, získali už tříbrankový náskok, za hosty snižoval v poslední minutě z trestného kopu Tichý.
Břestek - Vacenovice 3:0 (1:0). O výrazné vítězství Břestku v souboji nováčků rozhodl větší důraz v šestnástce soupeře. Branky: Janík, Vaněk a Sontág.
SKP Zlín - Prakšice 1:1 (1:0). Hosté v prvním poločase působili lepším dojmem, ujali se vedení z pokutového kopu zásluhou Dýnky. Domácí v závěrečném náporu vyrovnali.
Otrokovice - O.N. Ves 0:1. Domácí měli více ze hry avšak hosté vytěžili z minima maximum a brankou Zajíce rozhodli o svém vítězství.
Rohatec - Kvasice 3:1.

	1.	Rohatec		2	1	0	8:5	7
	2.	Nedakonice	2	1	0	6:4	7
	3.	Břestek		2	0	1	8:5	6
	4.	O.N.Ves		2	0	1	5:4	6
	5.	Jalubí		1	1	1	6:5	4
	6.	Ždánice		1	1	1	5:4	4
	7.	Prakšice	1	1	1	6:5	4
	8.	J. Otrokovice	1	1	1	5:5	4
	9.	Uh. Ostroh	1	1	1	4:4	4
	10.	Bzenec		1	0	2	3:4	3
	11.	Nedachlebice	1	0	2	3:5	3
	12.	Kvasice		1	0	2	3:6	3
	13.	Vacenovice	0	2	1	3:6	2
	14.	SKP Zlín	0	1	2	3:6	1


I. B třída sk. B
Mladcová - Strání 4:2 (2:0). Domácí o zisku bodů rozhodli už do poločasu, kdy získali dvoubrankové vedení. Hosté se po změně stran zlepšili, ale stačili pouze zkorigovat výsledek. Jejich branky Šimek a Pomykal.
Jarošov - Boršice 1:1 (1:1). Zajímavé utkání okresních mužstev skončilo spravedlivou remízou. Branky padaly už v prvním poločase, hosté se ujali vedení brankou Ondrůška, domácí vyrovnávali dalekonosnou střelou Komárka.
Morkovice B - Lubná 1:2, Roštění - Žeranovice 4:0, Malenovice - Všetuly 4:2, Koryčany - Lůžkovice 6:2, Prasklice - Zdounky 2:1.

	1.	Prasklice	3	0	0	8:3	9
	2.	Mladcová	2	1	0	7:4	7
	3.	Roštění		2	0	1	5:1	6
	4.	Koryčany	2	0	1	8:4	6
	5.	Strání		2	0	1	9:7	6
	6.	Všetuly		2	0	1	5:5	6
	7.	Boršice		1	1	1	5:4	4
	8.	Malenovice	1	1	1	4:3	4
	9.	Lůžkovice	1	0	2	3:7	3
	10.	Lubná		1	0	2	6:10	3
	11.	Jarošov		0	2	1	2:3	2
	12.	Žeranovice	0	2	1	1:5	2
	13.	Zdounky		0	1	2	1:4	1
	14.	Morkovice B	0	0	3	3:7	0


I. B třída sk. C
Tupesy - Mutěnice 2:1 (0:0). Po bezbrankovém prvním poločase se domácí prosadili po změně stran, když jejich branky dávali Matoušek a M. Zámečník.
Kněždub - Zlechov 3:1 (2:0). Domácí měli zvláště v první půli výraznou převahu a jejich výhra mohla být ještě vyšší. Za hosty dával branku Rosůlek.
Velká n. Veličkou - Žerošice 3:0, Strážnice - Vracov 2:3, Vřesovice - M. Písek 4:1, Kyjov B - Milotice 6:2, Dubňany - Hroznová Lhota 0:0.

	1.	Kněždub		3	0	0	9:1	9
	2.	Vřesovice	2	1	0	8:3	7
	3.	Velká n.V.	2	0	1	8:2	6
	4.	Vracov		2	0	0	5:0	6
	5.	Hroz.Lhota	1	1	1	2:2	4
	6.	Žarošice	1	1	1	4:5	4
	7.	Milotice	1	1	1	6:8	4
	8.	Tupesy		1	1	1	4:6	4
	9.	Kyjov B		1	0	2	8:7	3
	10.	Mutěnice	1	0	2	5:6	3
	11.	Zlechov		1	0	2	5:8	3
	12.	M. Písek	1	0	2	4:10	3
	13.	Dubňany		0	1	2	2:8	1
	14.	Strážnice	0	0	2	2:6	0


Okresní přebor
Šumice - Ořechov A 2:2 (0:0). Nešťastné utkání pro domácí, kteří hráli na hřišti v Záhorovicích. Viz Byli jsme při tom.
Ostr. Lhota - H. Němčí 4:2 (0:2). Utkání tradičních soupeřů přineslo hru dvou rozdílných poločasů. Domácí se po celý zápas předháněli v zahazování brankových příležitostí, proto také poločas prohráli 0:2. Po změně stran svého soupeře přehráli po všech stránkách a zaslouženě zvítězili. Branky: Hyrák M., Ratajský P., Opletal J., Bachan J. - Velecký D. 2, 200 diváků, řídil Šťastný z Uh. Hradiště.
Slovácká Slavia B - Vlčnov 3:1 (1:0). Velmi dobře pískal rozhodčí Sedlář ze Zlína, který ukázal ČK hostujícímu Fibichrovi. Sledovalo 60 diváků. Branky: Zemánek J. 2, Pauřík - Křapa.
Nivnice - Buchlovice 2:3 (2:0). Po velmi dobrém výkonu domácího mužstva, které ve druhém poločase odpadlo fyzicky a prohrálo 5 minut před koncem zápasu brankou z pok. kopu. Bortl, Bartoš - nehlášeno. Před 150 diváky řídil Ujčík z UH.
Hluk B - Slavkov 2:3. Hosté byli o jednu branku lepší, řídil Šťastný z UH.
Dolní Němčí B - Březolupy 4:4. Vyrovnané utkání, před 80 diváky řídil Hůlka z UH. Branky: Tinka 2, Světinský, Macků - nehlášeno.
Kudlovice - Bílovice A 2:0 (1:0). Zápas průměrné úrovně, domácí měli více šancí, které však většinou neproměnili. 100 diváků, celkem dobře řídil Malík z Kněždubu. Obdržálek, Rosík.

	1.	Slavkov		3	0	0	12:4	9
	2.	Buchlovice	2	1	0	10:4	7
	3.	Ostr. Lhota	2	1	0	7:4	7
	4.	Sl. Slavia B	2	0	1	7:7	6
	5.	Kudlovice	1	2	0	5:3	5
	6.	Březolupy	1	1	1	8:8	4
	7.	Ořechov A	1	1	1	4:5	4
	8.	Šumice		1	1	1	7:9	4
	9.	Hluk B		1	0	2	5:5	3
	10.	Vlčnov		1	0	2	4:5	3
	11.	Bílovice A	1	0	2	3:6	3
	12.	D. Němčí B	0	2	1	6:8	2
	13.	H. Němčí	0	1	2	4:8	1
	14.	Nivnice		0	0	3	3:9	0


III. třída sk. A
Osvětimany - Mistřice 2:0, Sušice - Traplice 1:1, Košíky - Kostelany 1:0, Babice - Medlovice 2:0, Slovácko - Topolná 2:3, Kněžpole - Huštěnovice 3:1

	1.	Traplice	2	1	0	9:3	7
	2.	Osvětimany	2	0	1	7:3	6
	3.	Topolná		2	0	0	4:2	6
	4.	Košíky		2	0	1	3:4	6
	5.	Babice		1	1	1	3:2	4
	6.	Kněžpole	1	1	1	4:3	4
	7.	Sušice		1	1	1	5:5	4
	8.	Medlovice	1	0	2	8:7	3
	9.	Mistřice	1	0	2	2:8	3
	10.	Slovácko	0	2	1	3:4	2
	11.	Huštěnovice	0	2	1	3:5	2
	12.	Kostelany	0	0	2	2:7	0


III. třída sk. B
Boršice u Bl. - Podolí 4:3, Přečkovice - Korytná 1:2, Bánov - Pitín 2:1, St. Hrozenkov - Havřice nehlášeno, Hradčovice B - Suchá Loz 1:1, Boršice u Bl. - Drslavice 0:2

	1.	Korytná		3	0	0	4:1	9
	2.	Boršice u Bl.	2	1	1	9:8	7
	3.	Pitín		2	0	1	8:2	6
	4.	Bánov		2	0	1	7:3	6
	5.	Drslavice	1	2	0	6:4	5
	6.	St. Hrozenkov	1	1	0	3:0	4
	7.	Havřice		1	1	0	3:2	4
	8.	Hradčovice B	0	3	0	6:6	3
	9.	Přečkovice	0	1	2	2:6	1
	10.	Suchá Loz	0	1	2	1:8	1
	11.	Podolí		0	0	3	5:9	0
	12.	Bystřice	0	0	2	0:5	0


IV. třída sk. A
Jankovice - Ořechov B 1:1 nedohráno pro inzultaci rozhodčího, Zlámanec - Popovice 1:2, Mařatice - Bílovice B 0:4, Jalubí B - Boršice B 6:0

	1.	Popovice	2	1	0	5:2	7
	2.	Jalubí B	2	0	0	10:1	6
	3.	Bílovice B	2	0	1	7:8	6
	4.	Boršice B	2	0	1	6:9	6
	5.	Ořechov B	1	1	0	2:1	4
	6.	Jankovice	1	0	1	9:4	3
	7.	Zlámanec	0	0	3	4:8	0
	8.	Částkov		0	0	2	2:6	0
	9.	Mařatice	0	0	2	0:6	0


IV. třída sk. B
Žitková - Komňa nehlášeno, Březová - Rudice 10:1, Záhorovice - Nezdenice 5:0

	1.	Záhorovice	2	1	0	9:3	7
	2.	Březová		2	0	1	13:4	6
	3.	Komňa		2	0	0	6:1	6
	4.	Rudice		1	0	2	3:15	3
	5.	Žitková		0	1	1	3:4	1
	6.	Nezdenice	0	0	3	2:9	0www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund