Nejlepší sportovec okresu
Slovácká měla štěstí a smůlu
Další úspěch fotbalistů Slovácké
Hokejový servis

Dánský fotbalista Kasper Saaby (4.2.1974), který v prvoligovém dresu FC JOKO Uherské Hradiště na podzim roku 1995 nastoupil celkem 7x, se po podzimní sezóně vrátil zpět do Dánska, aby nyní po roce opět navštívil naše město. Fotbaloví fanoušci si jistě vzpomenou na vlastně úplně první historickou prvoligovou branku Uherského Hradiště, kterou vstřelil právě tento mladý Dán v utkání proti mistrovskému celku Spartě Praha. Branky dosáhl Kasper již ve třetí minutě utkání, kdy lobem přehodil reprezentačního golmana Pavla Koubu a Uh. Hradiště vedlo 1:0. Psal se 6. srpen 1995. Kasper Saaby však nebyl jen střelcem první branky Hradiště, ale stal se také vůbec prvním západoevropským fotbalistou, který se představil v naší první lize. Jelikož Kasper Saaby se stal velmi populární nejen mezi fanoušky, ale je také častým námětem novinářských zaručených informací, s radostí jsme přivítali tohoto sympatického fotbalistu spolu se svým agentem, překladatelem a přítelem Igorem Kadlčíkem v naší redakci a položili mu několik otázek.

Po podzimní sezóně ses vrátil zpět do Dánska. Co bylo pak?
Vrátil jsem se zpět do Kodaně, kde jsem si koupil nový byt. Od fotbalu jsem si však musel odpočinout celých pět měsíců, neboť jsem měl potíže s třísly.

Slyšeli jsme, že v Kodani také studuješ?
Ano, to je pravda. Já chodím v Kodani na místní universitu, kde studuji vše o České republice - český jazyk, historii, literaturu, zkrátka vše. Toto studium je pětileté.

Proč sis vybral právě toto studium?
V České republice se mi při mém pobytu velmi líbilo, a to byl také hlavní důvod mého rozhodnutí.

Co budeš dělat po škole?
Předpokládám, že založím nějakou firmu, která se bude zabývat vztahy mezi Českou republikou a Dánskem. Mou snahou bude také pomoci českým partnerům proniknout na dánský trh, kde je to hodně složité.

Hraješ i nadále fotbal?
Podzimní sezónu jsem odehrál ve druholigovém klubu Dragor Boldclub Kodaň, kde se mi celkem dařilo a stal jsem se nejlepším střelcem s deseti góly. V tabulce jsme zatím na sedmém místě. Nyní mám nabídku od vedoucího celku druhé ligy Fremad Amager, zda ji přijmu, o tom nejsem ještě rozhodnut.

Jak bys reagoval na případnou nabídku od Slovácké Slavie?
To opravdu nevím, protože studuji v Kodani, ale zase na druhou stranu by to pro mne byla dobrá příležitost se zdokonalit v češtině přímo v praxi.

Co děláš nyní v Česku?
V současné době jsem zde jako lyžařský instruktor pro jednu cestovní kancelář ve Špindlerově mlýně. Strávím zde nyní určitě dva měsíce na lyžích. Měl jsem také to štěstí setkat se ve Špindlu s Martinem Frýdkem ze Sparty, který je velký sympaťák, takže jsem se dozvěděl spousty zajímavostí z české kopané.

Jaké jsou tvé vzpomínky na první ligu v Hradišti?
Byl jsem zde velmi spokojený, měl jsem profesionální smlouvu a navíc jsem mohl hrát s výbornými fotbalisty, což byla paráda.

V Dánsku máš profi smlouvu?
Kdepak, v Dánsku jsou profesionální smlouvy pouze v I. lize. Ve druhé jsou jen samí amatéři.

Můžeš porovnat tréninky u nás a v Dánsku?
Tak ve druhé lize, v oddíle, kde hraji, se trénuje třikrát týdně. Převážně se hraje s míčem, když se běhá, tak s míčem a hodně se nacvičuje střelba na branku. Taková gymnastika a cvičení, které jsem poznal tady, to v Dánsku vůbec není.

Jak vzpomínáš na svou branku proti Spartě?
Tento zápas mám nahraný na videokazetě a musím přiznat, že jsem si jej velmi často přehrával. Atmosféra na stadionu byla vynikající a bylo jen škoda, že jsme tento zápas nedotáhli až do vítězství. Ale i přesto, je to krásná vzpomínka. V tu dobu jsem si to ani tak moc neuvědomoval, že hraji proti tak slavnému týmu, došlo mi to až časem.

Co jsi říkal vystoupení českých fotbalistů v Anglii?
Byl jsem asi jediný v Dánsku, kdo jim věřil. Neboť jsem vsadil ještě před zahájením mistrovství 200 dánských korun v sázkové kanceláři na vítězství Čechů v tomto mistrovství. Kurz byl 80:1 na to, že se ČR stane mistrem Evropy. Moc tomu nescházelo. Škoda, mohl jsem mít 1 600 dánských korun, což by bylo v Čechách asi 4,5 x tolik. Ale i přesto to byla paráda a já jsem byl hrdý na to, že jsem mohl hrát první českou ligu.

Jak vidíš výkony Slovácké ve druhé lize?
Jak jsem slyšel, tak odešla spousta hráčů, jako například Podaný, Kufa, Hekerle a dá se říct, že se téměř celé mužstvo vyměnilo. To se pak muselo projevit. A pokud scházely peníze, to je vždycky špatné. Věřím ale, že se mužstvo dá do hromady a II. ligu zachrání. Byla by to velká škoda sestoupit.

Po tvém odjezdu některé noviny psaly o tvých lyžařských skokanských úspěších, co je na tom pravdy?
Ne, to není pravda, to udělal fámu asi tady Igor. Lyžování mám rád, ale jsem pouze vlastníkem instruktorského oprávnění. Jinak jsem normální rekreační lyžař.

Jaký je život v Dánsku v porovnání s tím naším na Slovácku?
V Dánsku se žije hodně odlišně. Vlastně přes den se pracuje a večery se většinou tráví doma, není zvykem někam chodit do společnosti. Dánové jsou hodně uzavření lidé. Tady, jak jsem poznal, pokud člověk chce, tak se může kdykoliv jít pobavit do společnosti, anebo s přáteli. To mi hodně v Dánsku scházelo. Proto, když jsem nyní přijel do Hradiště, tak hned první večer jsem byl na plese v ledovci, bylo to super.

A jak to vypadá u tebe se ženěním?
Tak zatím ještě žádná sláva. Snad později. A zda to bude Češka nebo Dánka, tak to ještě nevím.

Co bys řekl závěrem?
Zdravím všechny fotbalové fanoušky a ať jim přináší fotbal jen samé radosti a Slovácká, ať má zase takové návštěvy jako v tu dobu, kterou jsem zde zažil já v dresu FC JOKO.

Díky za rozhovor patří nejen Kasperu Saabymu, ale také Igoru Kadlčíkovi, který jej k nám do redakce doprovázel. Snad se ještě někdy s tímto sympatickým Dánem budeme moci setkávat nejen v naší redakci, ale i na fotbalovém trávníku u nás na Slovácku.
Vojta Johaník

POJEZDNY.JPG Reprezentant ČR v rychlostní kanoistice Petr Pojezný trénoval v Ostrožské Nové Vsi pod vedením bývalého trenéra Miroslava Čápka
Letos dvaadvacetiletý student Fakulty tělesné výchovy Univerzity Karlovy Petr POJEZNÝ z Ostrožské Nové Vsi je v plném tréninkovém zatížení před blížící se sezonou. V té by se chtěl pokusit startovat především na evropském šampionátu v Bulharsku, eventuálně na MS v Kanadě, obojí na krátkých tratích (200, 500 a 1000 m) a samozřejmě spolu se Zbyňkem ONDRAČKOU, který závodí za Ostrožskou Novou Ves, také vrcholných maratonských soutěží, především druhého mistrovství Evropy v Itálii. Ačkoliv Petr obléká od 15-ti let dres USK Praha (dříve VŠ Praha), velmi často se tréninku věnuje doma na Slovácku. Tady nám zodpověděl také pár otázek.

Petře, jak hodnotíš svoji uplynulou sezónu?
Hodnocení nechávám na jiných!

Blíží se další sezóna, které kategorii se chceš věnovat?
Na trati 1000 m bych to chtěl zkusit spolu s Jiřím NEANDREM z Prahy (majitel bronzové medaile z juniorského MS v roce 1989, pozn. aut.). Jinak se ale připravuji podobně jako vloni, chtěl bych absolvovat některé závody v maratonu, ale v plné přípravě na tratě krátké.

Jak zvládáš studium na FTVS v Praze, kde jsi v pořadí již několikátým řádným studentem z Ostrožské Nové Vsi?
Největším problémem je časové vytížení, musím vynechávat některé tréninky, protože většina seminářů je povinná. Od letošního školního roku mám profilaci učitelství a manažerství.

Vraťme se ještě k tréninku, jak bude vypadat?
Po soustředěních na běžkách bude třeba začít trénink na vodě, v březnu se asi budu rozjíždět v Itálii. Domů bych chtěl jezdit především odpočívat.

Zbývá Ti čas kromě sportu a studií ještě na něco dalšího?
Sport je mým největším koníčkem. Na tréninku i ve škole si ho docela užiju.

Kde se Ti trénuje nejlépe?
Na soustředěních, protože tam se můžu plně soustředit na pádlování.

Kde vidíš problémy v současné české rychlostní kanoistice?
Velký problém bylo zatím zviditelnění, protože oproti zahraničí je tady znát zatím malý zájem okolí, což je ale problémem všech nekomerčních sportů. Snad pomůže úspěch Martina DOKTORA, který by měl k vodě přitáhnout víc mladých zájemců.

Fakulta TV a sportu je nabitá řadou osobností, můžeš některé své kolegy jmenovat?
Určitě největší osobností je Martin DOKTOR, na specializaci se často potkávám se Štěpánkou HILGERTOVOU. Ještě v loňském školním roce byl mým spolužákem fotbalista Martin HYSKÝ ze Slávie, ale ten už to vzdal a plně se věnuje fotbalu.

Dík za rozhovor, Vít Pjajčík

St. Město - Stonava 2:3
(4,-14,-14,10,-15)
Stonava - St. Město 1:3
(-11,8,-14,-9)

Do závěrečné části volejbalové ligy MlB vstoupila mužstva zápasy dvojiček. Volejbalisté SAS St. Města hostili v pátek v hale na Širůchu celek SKV Stonava, se kterým oby předchozí zápasy vyhráli. K utkání nastoupili se základní šestkou: Malčík, Melichárek, Dziacký, Chmela, Dosoudil, Tomáš, na střídačce Mucka a Číž. Úvodní set se hrál v režii domácích, kteří počáteční vedení hostů 2:0 šňůrou bodů otočili až na 12:2 a v pohodě set vyhráli 15:4 proměněním 1. setbolu. Hráčům domácích se dařilo na příjmu, útočili středem a body získávali úspěšnými bloky. Další 2 sety byly velmi vyrovnané. Hosté se zlepšili, měli nepříjemný servis a tvrdým útokem se prezentovali Zvolánek a Klos. Domácí hráči sice vedli v koncovce 14:12, ale pak po chybných příjmech a dalších nepřesnostech umožnili hostům vyrovnat a úspěšně vyhrát koncovku 16:14. To již hrál na hřišti v dresu SAS místo Melichárka Kostík a krátce střídal také Číž.
Zrcadlovým obrazem 2. setu byl set třetí. Tentokrát vedli domácí již 14:10, ale opět v koncovce chybovali, čehož hosté využili k vítězství v setu poměrem 16:14. Ve 4. setu se v bouřlivé divácké kulise domácí vzchopili k výbornému výkonu a po výhře 15:10 vyrovnali na 2:2. V závěrečném tie breaku se mužstva střídala ve vedení, strany se měnily za stavu 8:7 pro domácí. K nervózní atmosféře přispívali svými nepřesnostmi i oba rozhodčí, přičemž po protestech hráčů udělovali napomenutí žlutou kartou. Za stavu 9:7 ji dostal hráč hostů Zvolánek, což byla pro něj již druhá a měl následovat trestný bod a tedy vedení domácích 10:7 . Bohužel rozhodčí i přes upozornění zapisovatele pravděpodobně z neznalosti pravidla nazareagovali a nechali v utkání pokračovat bez příslušné penalizace. V dramatické koncovce pak měli větší štěstí hosté, byť jim k tomu pomohl i závěrečný verdikt lajnového rozhodčího, který smeč domácího Kostíka pískl jako aut.
Zápas tedy vyhráli hosté, ale díky neuvěřitelnému omylu a neznalosti rozhodčích bude mít dohru u zeleného stolu.
V sobotní odvetě ve Stonavě zahájili hosté s jedinou změnou v základní šestce, když od začátku hrál místo Melichárka Kostík. V úvodním setu měli mírný bodový náskok domácí až do stavu 9:7. Pak hosté zlepšili bloky, otočili na 12:9 a úspěšně dohráli koncovku. Ve 2. setu se hráčům SAS nedařilo, postupně střídal Tomáše Mucka, krátce i Číž Dziackého, ale rozehraný domácí celek se jim zastavit nepodařilo. Rozhodujícím pro výsledek zápasu byl 3. set. Hosté opět vystřídali, nastoupil Melichárek místo Kostíka, na bloku zůstal Mucka. Set byl velmi vyrovnaný, v koncovce vedli domácí 13:11 a 14:13, ale hosté setbol odvrátili, vyrovnali a drama dotáhli do vítězného konce. Proti pátečnímu zápasu měli větší úspěšnosti po útoku z kůlu, kde se dařilo smečařům Dosoudilovi, Chmelovi a Melichárkovi. Ziskem 3. setu získali hráči SAS i psychickou výhodu a s převahou získali 4. set a tím i vítězství v zápase. Opět tak potvrdili, že jejich výkony i výsledky na půdě soupeře jsou lepší než v domácím prostředí haly na Širůchu.
V dalším kole se opět hraje v hale na Širůchu. V pátek v 18 hodin hostí domácí mužstvo S.Č. Třebová, v sobotu v 17 hod. Mertu Předklášteří.
PS

Tereza Kahánková
Krasobruslařské závody v Ostravě - Vítkovicích, které proběhly minulý víkend, uzavřely nominaci závodníků pro Mistrovství České republiky žactva, Přebor České republiky mladšího žactva a Mistrovství České republiky skupin přesného bruslení seniorů, juniorů a žáků pro rok 1997.
Koll

Petra Flašarová
Největší úspěch v historii oddílu krasobruslení TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště byl vybojován v kategorii mladší žačky.
Právo startu na republice si vysloužily svým umístěním na místě 15. Petra Flašarová (trenérka Martina Odehnalová) a Tereza Kahánková (trenérka Svatava Mazurková) na místě 20. z téměř 150 registrovaných závodnic v této kategorii v České republice. Mistrovství proběhne 6. - 9. února 1997 v Praze na Výstavišti. ČKS pověřilo uspořádáním Mistrovství KK Stadion Praha.
Koll

V pátek 21. února proběhne v Klášterní vinárně vyhlášení nejlepšího sportovce okresu Uherské Hradiště za rok 1996. Organizátorem této akce je OVV ČSTV. Organizátoři již nyní oznámili, že nejlepší sportovec a kolektiv roku vzejde z těchto deseti jmen:
Vlastimil Babula (reprezentant ČR v šachu, mezinárodní mistr, hráč extraligy na 1. šachovnici z Havřic),
Michal Trubačík (reprezentant ČR v šermu šavlí - Slovácká Slavia UH),
Monika Slováková (armsport - přetláčení rukou - reprezentantka ČR - TJ Kunovice).

V soutěži kolektivů se stane vítězem někdo ze jmenovaných:
druholigový hokejisté HC Uh. Hradiště,
druholigové házenkářky TJ Kunovice,
fotbalisté FC SYNOT St.Město,
ligový volejbalisté VSK SAS St. Město,
dorostenečtí basketbalisté JVSB SAS Uh. Hradiště.

Zajímavé jistě je si přečíst jména těch navržených jednotlivými oddíly, kteří se do finále nedostali. Jsou to:
Miroslav Hudeček (silový trojboj - Spartak Uh. Brod),
Martina Sklenářová (atletika - Slovácká Slavia).

Z navržených kolektivů nepostoupily:
kanoistický klub O. N. Ves (5. reprezentantů ČR, zisk 181 medailí v sezóně 1996),
házenkáři TJ Slovácká Slavia Uh. Hradiště (2. místo po podzimní části II. ligy - aspirant postupu do I. ligy ČR),
fotbal TJ Kunovice (podzimní mistr divizní soutěže),
šachisté TJ Tatran Havřice (účastníci extraligy ČR),
šerm - muži Slovácká Slavia UH (3. místo na mistrovství ČR),
halová kopaná - muži Spartak Uh. Brod (2. místo na mistrovství ČR).

V loňském roce zvítězil Zbyněk Ondračka a ligový fotbalisté FC JOKO. Kdo to bude letos? To se dozvíme 21. února.
JOH

FC Slovácká Slávia - FC Tatran Poštorná 2:2 (1:1)
V čtvrtém utkání zimního turnaje Wilkinson Cup na perfektní umělé trávě Astroturf centrum v Brně se Tatran z prvního útoku ujal vedení kapitánem mužstva V. Dvořákem již v probíhající 2. minutě. Po přesném centru Vaverčáka od postranní čáry míč přeletěl brankaře Bartoše a pro zkušeného kapitána týmu Soldána nebylo problémem vyrovnat na 1:1. Ve 29. minutě centrovaný míč do velkého čtverce Barcuch vyrazil do pole a následující střelecký pokus Baštáře kryl. Ve 37. min. Marxova střela z voleje byla tečována zdí bránících hráčů. Tečku za I. poločasem udělal nepřesnou střelou V. Dvořák.
V nástupu do II. poločasu se mohlo opakovat to co v prvním. Ve 41. min. se v gólové pozici ocitl Malár, ale branku naštěstí překopl. Hosté měli až do 49. minuty více ze hry. Ve 43. min. tečovaná střela Vybírala skončila v rohu. Ve 44. z dalšího rohového kopu se v nepřehledné situaci nejlépe orientoval Karel Doležal a Tatran opět vedl 1:2. Hra se potom vyrovnala, v 50. minutě Marx uvolnil Sedláře, který téměř od půlící čáry běžel sám na brankáře, ale klička mu nevyšla. V 51. minutě byl Bartoš u míče dřív než Nociar. V 56. prudký centr Buchty stačil Bartoš vyrazit jen před sebe a Nociar pohotově vyrovnal na 2:2. V 58. minutě Soldánova střela z dálky šla vedle pravé tyče do autu. V 69. Bezucký před Barcuchem slabě zasáhl míč a střelu Čermáka zneškodnil Barcuch. V 72. minutě měl na kopačce obrovskou smůlu Sedlář, který nastřelil břevno a v 77. minutě po centru Soldána orazítkoval tyč pravou nohou. V 78. V. Dvořák z trestňáku Barcucha nepřekvapil a v 79. Bezuckého střela šla mimo jeho svatyni.
Řídil: mezinárodní rozhodčí Josef Krula z Třebíče - Rudolf Lendfeld z Brna a Karel Vidlák z Velkého Meziříčí. ŽK: 54. Marx - 38. Mikuš a 43. Bartoš. 20 diváků.
Sestava UH: Barcuch - Kučera - Vaverčák (41. Mikulášek), Řezník - Lamáček (41. Sedlář), Nociar, Soldán, Minář, Malůš - Marx (55. Buchta), Lecián (55. Brnka). Trenér: Jaroslav Kusák a mgr. Petr Vařecha, který k utkání dodal: Šlo vyloženě o přípravné utkání, které bylo vyrovnané. Rychlý gól nás zaskočil a dodal soupeři odvahy. Přesto, že jsme dvakrát prohrávali, podařilo se nám vyrovnat, ale na netaktické plnění úkolů jsme mohli dvakrát doplatit brankami. Ve II. poločase nedokázali hráči proměnit 4 vyložené šance, z nichž ve 2 případech míč skončil na břevně a na tyči. Tatran má velmi dobrý kádr starších i mladších hráčů a na jeho hřišti bude v mistráku pro nás tvrdým oříškem.
JB

V pátém utkání zimního turnaje Wilkinson Cup v Brně na umělém trávníku dokázala Slovácká stejně jako s prvoligovým Baníkem Ostrava tak i s Českými Budějovicemi zvítězit.
V 6. minutě za ruku ve velkém čtverci pokutový kop proměnil kapitán mužstva Soldán a domácí vedli 1:0. V 64. minutě po akci Sedláře opět Soldán zvýšil na 2:0. V 73. minutě snížil Vlček na konečných 2:1.
Podle zhodnocení úspěšného duelu sportovním manažerem FC PhDr. Františkem Mikuláškem po vedoucím gólu měl SK více ze hry, ale střely Bartesky v 5. a 10. minutě se neujaly. Ve 21. minutě zlikvidoval brankář Barcuch útočnou akci pronikajícího Vlčka, jehož střela v téže minutě šla vedle. Ve 23. hlavička Marka byla nepřesná. Ve 26. po krásné uličce Soldána měl šanci Minář. Ve 33. min. Barcuch chytil střelu Bartesky a ve 37. Patrik Holomek (má povolené hostování z BOBY Brno) hlavou těsně minul cíl.
Téměř celý II. poločas měli hosté převahu, byli lepší, ale domácí úspěšně a takticky bránili, dali o jednu branku více, a proto vyhráli. Ve 41. se Seidl v koncovce neprosadil, stejně jako ve 42. minutě na druhé straně Minář hlavou. Ve 45. po faulu Vaverčáka na Seidla z trestňáku Barteska Barcuchovi gól nedal. Ve 47. po dělovce Seidla míč putoval od tyče k tyči a vyletěl ven z branky. V 53. Vlček chybu gólem nepotrestal. V 60. Nošický z dálky svatyni netrefil. V 74. Soldán z trestného kopu slabě vystřelil. V 77. a 79. po střelách Seidla úspěšně zasáhl a nebezpečí odvrátil Barcuch. V 80. Hruška z trestňáku chtěl vyrovnat, ale míč skončil na dobře postavené zdi hráčů, ale k Barcuchovi se nedostal. Slovácká, která měla více sportovního štěstí a méně vyložených příležitostí nakonec těsně zvítězila.
Řídili: ing. Holub z Dobronína - Bičan z Brna a Bejlek z Hrušovan. Vítězná sestava Uh. Hradiště: Barcuch - Kučera - Vaverčák, Řezník - Buchta, Nociar (51. Lamáček), Soldán, Minář, Malůš - Sedlář (80. Brnka) a Lecián (69. Popelka). Trenéři: Mgr. Petr Vařecha a Jaroslav Kusák.

V úterý 28.1.1997 Slovácká Slávia hraje s béčkem Boby Brno ve 12,30 hodin.
V sobotu 1. a v neděli 2.2. budou na programu závěrečná utkání zimního turnaje v Brně podle umístění mužstva ve skupině A a B, tedy o umístění, semifinále a finále.

Program fotbalistů na škvárovém hřišti stadionu v Uh. Hradišti v rámci zimní přípravy:
Sobota 1.2.1997:
Slovácká Slavia - Zlín, přátelské utkání žáků 5. tříd v 10 hodin a žáků 7. tříd v 11,30 hodin.
Mařatice - Buchlovice, přípravné utkání mužů ve 14,30 hodin.

Neděle 2.2.:
Uh. Hradiště (starší dorost) - Lipov (muži), přátelské utkání v 10 hodin.
Buchlovice - Strání, přípravné utkání mužů ve 12 hodin. Jarošov - Tupesy, přátelské utkání mužů ve 14,30 hodin.
JB

Jm přebor - junioři:
HC Uh. Hradiště - Znojmo 4:6. Branky a nahrávky za domácí: Jordán 2, Matlach a Mikulík - Petřivalský, kpt. Chromčák a Matlach. V utkání druhého s prvním mužstvem tabulky prohrávali domácí 1:3 a 3:4. Vyrovnali na 4:4 a v dramatickém závěru za stavu 4:5 si vyžádali oddechový čas, ale při power play trvající 47 vteřin inkasovali do prázdné branky.

Jm přebor - dorost:
HC Uh. Hradiště - Znojmo 9:4. Góly a asistence vítězů: R. Laga 4, Hrnčíř 3, Uhlíř a kpt. J. Bíla - Stýskal 2, Bíla 2, Uhlíř 3, Hofrichter 2, D. Kučera a Znojil. Bez ohledu na výsledky zbývajících čtyř utkání se HC UH stal vítězem Jm přeboru a v neděli 9.3. bude v prvním duelu o postup do I. ligy hostit pravděpodobně Slavii Praha, která je v čele tabulky s náskokem 4 bodů před Bohemians Praha.

Žákovská liga ČR - 9. tř.:
Kometa Brno - Uh. Hradiště 6:3. Branky a nahrávky za hosty: Lysák, Slezák a Radkovič - Andrýsek a Macháček.

Žákovská liga ČR - 8. tř.:
Kometa Brno - Uh. Hradiště 4:3. Góly a asistence za hosty: kpt. P.Sakrajda, M. Pjevič a Frolek - Drobný a R. Kučera.

Žákovská liga ČR - 7. tř.:
Uh. Hradiště - Kometa Brno 3:9. Branky a nahrávky za domácí: J. Bruckner 2 a kpt. P. Mikulášek - J. Bruckner.

Jihomoravská žákovská liga - 6.tř.:
Uh. Hradiště - Kometa Brno 1:0. Vítězný gól bez asistence vstřelil Fr. Krystýnek v 10. minutě. HC UH si vítězstvím upevnilo vedoucí postavení v tabulce právě před brněnskou Kometou s náskokem 4 bodů.

Přátelské a mezinárodní utkání - žáci 7.tř.:
HC Prievidza - HC Uh. Hradiště 1:7. Branky a nahrávky vítězů: Vávra 2, Krystýnek, Ondřej MIKO, Kučík, Štěpánek a kpt. P. Mikulášek - Spath 2, Mikulášek, Vávra a Krystýnek.