Číslo: 41
13.10.1997
Článků: 45

Titulní
Uherskohradišťsko
Ze
Kultura
Pro
Pošta
Horoskop
Humor
Sport

REDAKCE

ARCHIV
minulých čísel
Rok 1996
Rok 1997
Rok 1998
Rok 1999
Rok 2000


DOBRÝ DEN SLOVÁCKO


Házenkářky HC ITS Uh. Hradiště bez porážky
Rekonstrukce sportovišť
Slovácká ve volejbalu válí
FC Slovácká Slavia - FC Zlín 0:2 (0:0)
SK Chrudim - FC Synot Staré Město 2:0 (1:0)
FC Kunovice - FC Baník Ostrava B 4:0 (2:0)
Buchlovice - Slavkov 1:1 (0:1)
Fotbalové tabulky

Házenkářky HC ITS Uh. Hradiště bez porážky
Uh. Hradiště (HE) - Sportovní areál Východ v Uh.Hradišti se v sobotu 4.1O. stal dějištěm pátého kola oblastní soutěže miniházené. Utkala se mezi sebou družstva HC Veselí n.M., ZŠ Východ a HC ITS Uh.Hradiště. Suverénním způsobem prozatím prochází soutěží házenkářky HC ITS, které ani v sobotním kole opět nenašly přemožitele, i když v derby utkání se ZŠ Východ rozhodly až v samotném závěru. Jelikož do konce dlouhodobé soutěže zbývá odehrát pouze dvě kola, postup házenkářek HC ITS již nemůže být ohrožen.
Výsledky: HC ITS - HC Veselí 5:3. Dedková 4, Horáková 1 - Brumlová 2, Lipčíková.
ZŠ Východ : HC Veselí 6:2.
Bartošíková 3, Janásová 2, Soukupová 1 - Vyskočilová 2.
HC ITS - ZŠ Východ 7:6.
Dedková 4, Štěrbová, Hanáková, Hájková po 1 - Bartošíková 3, Janásová 2, Soukupová 1.
Prvních gólů ve své sportovní kariéře se dočkala děvčata Hájková a Horáková - BLAHOPŘEJEME !
Tabulka po 5. kole:

	1. HC ITS 	7 0 1 	60:26 	 14
	2. ZŠ Východ 	3 0 5 	32:40 	  6
	3. HC Veselí 	2 0 6 	25:51	  4
HERekonstrukce sportovišť
Uh. Hradiště (VaMP) - Město poskytuje finanční prostředky i na rekonstrukci povodní zničených sportovišť. Nejsložitější je situace na fotbalovém stadionu, ale i zde se rozběhly práce na obnovu travnaté plochy, konstatoval tajemník úřadu František Rochovanský. Naproti tomu, jak dále uvedl Rochovanský, atletickou dráhu se členům atletického oddílu podařilo zprovoznit svépomocí. Stejně tak probíhaly intenzívní úpravy na volejbalových hřištích. Podle našeho názoru by rekonstrukce mohly probíhat rychleji, řekl Rochovanský, vše ale závisí na tom, kolik financí je k dispozici. Jak dále připustil, na rekonstrukci sportovišť město příliš mnoho peněz neuvolnilo.
Složitější situace se podle městského tajemníka jeví okolo sportovní haly. Tam je to především záležitost Slovácké Slavie, která je majitelem a my jedním z řady nájemců pro hodiny tělesné výchovy našich základních škol. Nicméně Rochovanský připustil, že město bylo osloveno Tělovýchovnou jednotou Slovácká Slavia s žádostí o pomoc. V souvislosti s tím zase město zažádalo o pomoc přednostu Okresního úřadu v Uherském Hradišti Ivana Palackého. Možná řešení by měla být náplní chystaných jednání.
Je otázkou, zda si TJ Slovácká Slavia již dokázala ujasnit, jak bude oprava sportovní haly provedena, připustil Rochovanský.
Ke sportovištím ve městě neodmyslitelně patří i krytý plavecký bazén a koupaliště. Zatímco koupaliště bylo zprovozněno v polovině srpna, činnost bazénu je dnes v naprostém pořádku. Co jen tak brzo nebude, je vybudování tartanové atletické dráhy, o které se již několik let mluví. Do roku 2000 rozhodně nebudeme mít peníze na takové investice, řekl starosta Šupka.Slovácká ve volejbalu válí
Žákyně
Slovácká - DDM Brno B 3:0, 3:0
K prvnímu semifinálovému utkání nastoupila v sobotu 11.10. v tělocvičně ZŠ Staré Město proti béčku DDM Brno. Trenér Pavel Jančář měl k dispozici 12 hráček, které se všechny v obou utkáních vystřídaly. V prvním střetnutí soupeřky nebyly schopny klást odpor dobře fungujícímu družstvu Slovácké. Jen 10 míčů v druhém setu dokládá rozdíl v úrovni obou celků. Po setech 15:2, 15:10, 15:2 vyhrála Slovácká Slavie 3:0. I když ve druhém utkání hráčky z Brna vyprodukovaly v celém utkání 25 míčů, domácí zcela zřetelně ovládly hru. Sety 15:13, 15:4, 15:8 a výsledek 3:0. Všechny hráčky hrály naplno podle svých schopností a obě vítězství byla zcela zasloužená.
Sestava: Grondžáková, Petříková, sestry Vycudilíkovy, Langrová, Šimíčková, Vitásková, Bečicová, Mitáczová, Miklová, Pavlíčková a Němcová. Příští dvojutkání hrají žákyně v neděli 19.10.97 proti PSK Znojmo v tělocvičně ZŠ Staré Město.

Dorostenky starší
Slovácká - DDM Brno D 3:0, 3:1
Starší dorostenky Slovácké Slavie nastoupily ke svému prvnímu mi-strovskému utkání v obl. přeboru v Brně proti celku DDM Brno D. Družstvo poprvé v utkání vedl trenér Libor Vaďura. Ihned první set dokázal, že Slovácká bude v utkání ta, která diktuje tempo hry. První set 15:2. Další sety již byly vyrovnanější, ale hostující hráčky z Uh. Hradiště je oba vyhrály 15:11 a 15:12, celkem 3:0. Ve druhém utkání sice první set vyhrály domácí 15:12, ale další sety již byly zcela pod kontrolou Slovácké Slavie. 15:13, 15:5 a 15:6 a celkové vítězství 3:1. Zisk 4 bodů na půdě soupeře se jistě cení a bude v konečném účtování mít svoji váhu.
Sestava: Kartusková, Kučerová Iva, Gricová, Gabrhelová, Lučková, sestry Svobodovy, Kubáňová, Vaňková a Svaťa Kučerová. K dalšímu utkání odjíždějí st. dorostenky v sobotu 18.10. do Žďáru n. Sáz.

Ženy
Slovácká - Univerzita Brno B 3:1, 3:0
Ženám Slovácké se povedl vstup do dvojutkání a zcela jednoznačně přehrály své soupeřky 15:1. Zkušené hráčky z Brna ve druhém setu využily menší koncentrace Slovácké Slavie a stav utkání vyrovnaly na 1:1 po setu 7:15. Dále ovšem Slovácká nedopustila žádnou ztrátu setu a rasantním útokem přehrály soupeřky 15:4 a 15:7 a připsala si další vítězství 3:1. Druhé utkání již domácí hráčky Univerzity kladly odpor jen symbolicky. Převládl vtipný a tvrdý způsob hry Slovácké, která zcela suvereně ovládla palubovku soupeřovy haly. Sety 15:7, 15:6 a 15:1 mluví za vše. Druhý vítězný zápas a zisk 4 bodů je postavil do předních míst obl. přeboru I. třídy 2. skupiny.
Sestava: Malečíková, Zuntová, Manová, Holubová, Bednářová, Taftová, Bělovská, Čierniková a Hrotková. Další utkání hrají ženy Slovácké v sobotu 18.10. v Dědicích.

Ml. dorostenky
Slovácká - Mikulov 3:0, 3:0
V neděli pokračovaly ml. dorostenky ve vítězném tažení družstev Slovácké Slavie. Soupeřky z Pálavy - Mikulov přijely k prvnímu utkání o 90 minut později a tak první utkání začalo až v 11.45 hodin. V prvním setu domácí Slovácká vlastními chybami dovolila soupeřkám 9 míčů a vyhrála 15:9. Další sety byly jednoznačně pro Slováckou 15:0 a 15:2, celkem 3:0. I ve druhém utkání Slovácká přehrávala soupeřky, které bodovaly většinou po chybách domácích, vítězství 3:0 se urodilo po setech 15:5, 15:9 a 15:5.
Sestava Slovácké: Hájková, Jakšíková, Jinková, Klapilová, Břečková, Jeřábková, Chmelíková, Kuncová, Fialová, Němcová, Půčková a Toková.
Další utkání obl. přeboru hrají ml. dorostenky v neděli 19.10. v Břeclavi.
k.l.FC Slovácká Slavia - FC Zlín 0:2 (0:0)
Kunovice (JOH) - K druholigovému derby nastoupila proti sobě v sobotu v Kunovicích dvě mužstva z konce tabulky. Domácí trenér Jaroslav Kusák, který vedl mužstvo poprvé v domácím prostředí v roli prvního trenéra, vsadil oproti utkání ve Vítkovicích nyní více na zkušenost, neboť v záloze se objevil Kučera (29), v útoku Lecián (28) a na místě posledního nastoupil poprvé Soukeník (29), který přišel z Kunovic. V prvním poločase byla hra značně vyrovnaná a vzrušení přinesla pouze 24. minuta, kdy nejdříve po rohovém kopu Hodúla střílel hlavou z malého vápna Grygera, ale Zubík zázračně střelu vyrazil na roh. Ještě v téže minutě se dostala do šance i Slovácká, ale Korytář nedokázal z pěti metrů, po přihrávce Leciána, překonat Zítka v brance hostí. Do druhého poločasu provedl trenér Kusák dvě změny, když zraněného Korytáře nahradil Frýbort a za nevýrazného Szkibika přišel Štverka.
V době, kdy se Slovácká nadechovala k zvýšené aktivitě, zaváhal na hranici šestnástky kapitán Minář a Duhan po přihrávce od Šebesty dostal hosty do vedení - 0:1. V 58. vysunul Novosad Šebestu, který šel sám na Zubíka, avšak tentokráte mu domácí golman nedovolil skórovat. V 61. Lecián ideálně zacentroval na Mydla, ten se však šance zalekl a míč netrefil. V 65. Klhůfek z malého vápna nikým nehlídán nedokázal míč hlavou dopravit za Zubíkova záda. Slovácká si v tuto dobu vytvořila sice územní převahu, ovšem přišla 85. minuta, kdy na centr Holíka si naběhl Novosad a hlavou stanovil konečné skóre 0:2 pro hosty. V dresu domácích velmi dobře zahrál neúnavný Malůš a dobře se uvedl také stoper Soukeník. Svou úrovní však zápas přítomných 620 diváků značně zklamal.
Branky: 50. Duhan - 0:1, 85. Novosad - 0:2. ŽK: Minář, Štverka - Ondráček. Diváci - 620. Rozhodčí Jeřábek z Prahy.
Sestava Uh. Hradiště: Zubík - Soukeník, Szkibik (46. Štverka), Řezník, Korytář (46. Frýbort), Kučera, Minář, Lecián, Malůš, Zlínský, Mydlo (70. Dombi). Trenér Jaroslav Kusák.
Zlín: Zítka - Hodúl, Grygera, Klhůfek, Ondráček, Duhan (75. Kolečkář), Dobeš (68. Holík), Mareček, Hekerle, Novosad, Šebesta (60. Hošťálek). Trenér Igor Štefanko.
Po utkání trenér hostí Štefanko řekl: Jelikož jsme začali mužstvo omlazovat, nastoupili i dnes dva noví mladí hráči Dobeš a Novosad, kteří svým výkonem nezklamali. Bylo to pro nás povinné vítězství, proto jsem s výsledkem spokojený.
Trenér domácích Kusák: Dnešní utkání ukázalo proč jsme na takovém místě v tabulce, kde jsme. Doufal jsem, že budeme bodovat. Po dnešku jsem ovšem zjistil, že mužstvo opravdu na víc v současné době nemá. Budeme se nad tím skutečně muset zamyslet, a již do budoucna začít budovat mužstvo jiné, s novými mladými a perspektivními hráči.SK Chrudim - FC Synot Staré Město 2:0 (1:0)
Chrudim (Mil) - Kádr druholigového nováčka se v minulém týdnu proměnil v polní lazaret, protože řadu hráčů postihla různá zranění (Bužek, Vojtěšek, Palčík, Soldán, Vajda, Štěrba, Švancara). Těsně před utkáním řešil trenér Komňacký dilema nad složením obranné formace, když doma museli zůstat Soldán s Palčíkem a zbytek nebyl zcela fit. Samotný průběh utkání poznamenal prudký nárazový vítr, s jehož podporou zahájili domácí. Ti si taky vytvořili mírnou územní převahu a ve 29. se ujali vedení, když potrestali špatnou rozehrávku St. Města. Jedinou šanci k vyrovnání měli hosté ve 45., kdy Haspra obešel i brankáře Karla, který ho však podrazil a následovaloa ČK. Z následného trestného kopu trefil Vajda pouze do zdi. V první půli hráli hosté dosti ustrašeně, když naprosto scházela útočná aktivita a řada přihrávek našla soupeře. S výhodou početní převahy a s větrem v zádech zatlačili po obrátce domácí na jejich polovinu, ale převaha byla pouze platonická, protože zcela chybělo střelecké zakončení.
Jenom střídající Zapletal se blýskl hezkými pokusy z dálky. Ovšem domácí náhradní golman byl pozorný. Při tlaku a snaze o vyrovnání však Staroměstští zapomněli na zadní vrátka a po rychlém kontru domácích inkasovali podruhé. Ještě v samotném závěru domácí kapitán Kovárník hrubě fauloval Hlahůlka a po zásluze uviděl červenou kartu. Desátý jubilejní zápas ve II. lize se tedy Starému Městu nevyvedl a lze ho zařadit do kategorie slabších.
Branky: 29. Kocourek - 1:0, 80. Švestka - 2:0. ŽK: Kovárník, Dvořák J., Stracený, Švestka - Vojtěšek. ČK: 45. Karel, 89. Kovárník (oba Chrudim). Rozhodčí: Tullinger (známka 7,5) - Pokorný, Zlámal. Diváci: 953.
Sestava FC Synot: Ondrůšek - Videman - Bužek, Vojtěšek (60. Kaizar) - Štěrba, Hlahůlek, Došek (70. Zapletal), Lysáček, Vajda - Haspra, Švancara (84. Racek).
Trenéři po utkání - Vítězslav Lavička (Chrudim): Dobře jsme si byli vědomi, že nastupujeme proti kvalitnímu soupeři. Úroveň zápasu ovlivnil silný vítr, s jehož pomocí v zádech jsme v první půli vsítili pouze jednu branku. Po vyloučení brankáře jsme hráli pod velkým tlakem soupeře, ale mužstvo prokázalo, že má svou vnitřní sílu. Hráči hráli obětavě, do soubojů šli s důrazem a nakonec utkání dotáhli ke zdárnému konci.
František Komňacký (Staré Město): Vzhledem ke zdravotnímu stavu jsme do Chrudimi nejeli s přehnanými ambicemi. Chtěli jsme však dokázat, že naše postavení v tabulce není náhodné, s předvedeným výkonem jsme to však nepotvrdili. Při početní převaze jsme se nedokázali prosadit v útočné fázi, nevytvořili jsme si brankovou šanci. Herní projev byl pasivní a ustrašený, takže jsem zklamaný.
V sobotu 18.10. přivítá FC Synot na Širůchu dalšího nováčka MUS Most, když zápas začíná v 15.30 hodin.FC Kunovice - FC Baník Ostrava B 4:0 (2:0)
Kunovice (JOH) - Jelikož v týdnu byli od mužstva Kunovic odvoláni trenér Jánský s asistentem Flašarem, usedl na trenérskou lavičku sám manažer Jiří Cochlar s asistentem Blažkem. Domácí nastoupili proti čtvrtému, ale zároveň nejlépe střílejícímu mužstvu tabulky MSFL, bez zraněného Josefíka a přestoupivšího Soukeníka. V mužstvu hostí se představili synové známých otců Lička, Blaha, Sionko a další mladíci, průměrný věk mužstva byl 20 let. Do první šance se dostali domácí již v 6. minutě Sovišem, ale jeho hlavička skončila vedle. Ve 13. a 14. měli daší šance opět Soviš a Zajíček, ovšem bez zakončení. V 18. se radovali hosté, když domácí golman Máčala neudržel Kubíkovu střelu a Sionko v pohodě dopravil míč za jeho záda. Z radosti hosty však vyléčil hlavní rozhodčí Rýpar, který na pokyn pomezního odpískal hostům postavení mimo hru. V 25. se dostal do šance Klvaňa a o minutu později na straně druhé Blaha, ovšem golmani byli na místě. Ve 35. Soviš vysunul Suchého, jehož střelu hostující obránci vykopávali z bran kové čáry. Diváci se dočkali konečně v 36., kdy Sovišův roh golman Kafka vyrazil jen před Bobčíka, který levačkou dostal domácí do vedení 1:0. V poslední minutě prvého poločasu zacentroval z pravé strany Bičánek a kanonýr Soviš špičkou kopačky těsně před golmanem zvýšil na 2:0.
Ve druhé půli se očekával tlak hostujícího mužstva, ovšem opak byl pravdou. U míče byli častěji domácí, kteří také v 55. po centru Soviše upravili Zajíčkem na 3:0. V 69. vytáhl Máčala v brance domácích střelu Páleníka na tyčku. Domácí v tuto dobu již zkušeně kontrolovali hru, aby v 77. po narážečce od Vlka Bobčík s přehledem stanovil konečný výsledek na 4:0. Kunovice v tomto utkání předvedli jeden ze svých nejlepších výkonů, který po zápase ocenili i jindy chladní domácí fanoušci potleskem a skandovaným Hoši děkujem.
Branky 36. Bobčík, 45. Soviš, 55. Zajíček, 77. Bobčík. ŽK: Bobčík, Strakáč - Skalba, Lička, Wozniak. Diváci asi 900. Rozhodčí: Rýpar - Slavík, Prokop.
Sestava Kunovic: Máčala - Strakáč - Kopčil, Svoboda, Gabriel - Bobčík, Zajíček (69. Vlk), Bičánek, Suchý (78. Žák) - Soviš, Klvaňa. Trenér Jiří Cochlar.
Po utkání trenér hostí Pavol Michalík řekl: Stydím se za výkon, který jsme předvedli z hlediska nasazení a tužby po vítězství. Hráči, kteří chtějí hrát první ligu, nemohou dělat takové chyby jaké v dnešním zápase předváděli. Tito hráči by si měli rozmyslet, zda se chtějí živit fotbalem.
Trenér domácích Jiří Cochlar: Chtěl bych klukům poděkovat za velkou bojovnost. Věděli jsme, že nás čeká těžký soupeř a jsem rád že dnes starší hráči strhli ty mladé k perfektnímu výkonu, který stanovil čtyřgólový příděl pro soupeře. K odchodu trenéra Jánského mohu říct jen to, že trenér Jánský pro kunovský fotbal odvedl velmi mnoho, ovšem v současné době vzhledem k jeho mimofotbalovým pracovním povinostem se nemůže věnovat mužstvu již v plné míře, a proto po vzájemné dohodě došlo k ukončení jeho trenérství u nás. Totéž platí i o jeho asistentovi Jiřím Flašarovi. V průběhu tohoto týdne by se mělo rozhodnout o jejich nástupcích.
FC Kunovice - TJ Tatran Koryčany 18:0 (10:0) - župní soutěž dorostu
Kunovice (KM)-V 10. kole župní soutěže pokračovali dorostenci FC Kunovice ve výborných výkonech a za deštivého počasí převálcovali celek Koryčan. Branky: Michal Otto 7, Mojžiš 3, Máčala 3, Švanci Cochlar, Jurčík, Fábry Jan, Beneš, Pochylý (p.k.).
Sestava: Ondřej (46. Kulhavý) - Hráček - Fábry I. (46. Ludvík), Mojžiš, Ondra - Jurčík (46. Omelka M.), Cochlar, Máčala, Fábry J. (65. Beneš) - Otto, Pochylý. Trenéři: Vlastimil Horsák a Vítězslav Bělohlávek.Buchlovice - Slavkov 1:1 (0:1)
Utkání se hrálo za stálého deště, což nepřispělo ke kráse kopané. Hosté byli hlavně v prvním poločase techničtější, domácí o to víc bojovali. Ve 30. minutě prvního poločasu hosté nastřelili tyč po rohovém kopu a následné hlavičce. Hned z protiútoku domácí Marek B. po centru hlavičkoval těsně nad branku. Ve 37. minutě po centru z pravé strany nechali domácí na chvíli prostor Machálkovi a ten vstřelil vedoucí branku hostí. Po přestávce začali lépe domácí a v 57. minutě se ve skrumáži nejlépe orientoval domácí Šproch a stanovil konečný výsledek 1:1. Po vyrovnání se hra uchýlila více k osobním soubojům a fotbal se z hrací plochy vytratil.
Sestavy - domácí: Štokman, Marek P., Hlůšek, Hřib, Grebeň, Šproch, Marek B., Marek J., Skřivan, Křiva (kapitán), Jakoubek, na střídání Bílka, Obdržálek, Horsák.
Hosté: Černota, Mančík, Ševčík, Fibichr, Šimek, Hibler, Machálek, Zámečník, Habarta˙J., Habarta L. (kapitán), Ondra, na střídání Pochylý, Rožnovský. V dešti sledovalo utkání 120 diváků. Rozhodčí Šťastný z Uh. Hradiště napomínal pět hráčů domácích a čtyři hráče hostí.Fotbalové tabulky
II. liga
Chrudim - St. Město 2:0, Přerov - Bohemians 1:4, Fr.-Místek - Vítkovice 1:1, Uh.Hradiště - Zlín 0:2, Blšany - Karviná 2:0, Č.Lípa - Třinec 1:2, Most - Poštorná 2:0, Ústí n.L. - Prostějov 1:3

	1.	Blšany		8	1	1	25:8	25
	2.	Bohemians	6	2	2	19:10	20
	3.	Chrudim		6	2	2	17:9	20
	4.	Karviná		6	1	3	11:5	19
	5.	St. Město	5	3	2	20:11	18
	6.	Přerov		5	3	2	9:8	18
	7.	Poštorná	5	1	4	13:9	16
	8.	Třinec		4	3	3	10:7	15
	9.	Prostějov	3	4	3	12:9	13
	10.	Zlín		2	6	2	7:6	12
	11.	Fr.-Místek	3	3	4	11:12	12
	12.	Č.Lípa		4	0	6	14:18	12
	13.	Most		2	3	5	5:10	9
	14.	Vítkovice	2	2	6	6:14	8
	15.	Ústí n.L.	1	1	8	5:26	4
	16.	Uh.Hradiště	0	1	9	1:23	1


MFSL
Zeman Brno - Znojmo 0:0, Ratíškovice - Jihlava 2:1, Kyjov - Boby B 1:2, NH.Ostrava - Olomouc B 2:0, Kunovice - Ostrava B 4:0, Uničov - D.Benešov 0:1, Hranice - Uh.Brod 5:0, Vratimov - Krnov 2:0

	1.	NH.Ostrava	9	2	0	21:5	29
	2.	Ratíškovice	7	3	1	19:8	24
	3.	Hranice		6	5	0	14:2	23
	4.	Vratimov	6	2	3	19:10	20
	5.	Ostrava B	6	1	4	26:17	19
	6.	D.Benešov	5	2	4	24:16	17
	7.	Jihlava		5	2	4	21:19	17
	8.	Kyjov		5	0	6	15:22	15
	9.	Zeman Brno	3	5	3	16:16	14
	10.	Kunovice	3	4	4	16:17	13
	11.	Boby B		3	4	4	13:16	13
	12.	Krnov		3	2	6	13:19	11
	13.	Uničov		3	1	7	12:17	10
	14.	Olomouc B	2	3	6	16:24	9
	15.	Uh.Brod		1	3	7	6:26	6
	16.	Znojmo		0	3	8	8:26	3


Divize D
D.Němčí - Židenice 0:5, Bystrc - Polešovice 4:0, Žďár n.S. - Veselí 4:0, Svitavy - Slavičín 3:1, Brumov - Prostějov B 2:1, Třebíč - Zlín B 2:2, D.Kounice - V. Pavlovice 3:2, Mysločovice - Trnava 2:1

	1.	Třebíč		6	3	2	18:12	21
	2.	Bystrc		6	2	3	18:10	20
	3.	Polešovice	6	2	3	21:17	20
	4.	D.Kounice	5	4	2	23:14	19
	5.	Zlín B		5	3	3	17:10	18
	6.	V. Pavlovice	5	2	4	18:15	17
	7.	Mysločovice	5	2	4	11:11	17
	8.	Brumov		5	1	5	16:14	16
	9.	Židenice	4	3	4	20:15	15
	10.	Žďár n.S.	3	3	5	20:21	12
	11.	Veselí		3	3	5	11:14	12
	12.	Trnava		3	3	5	13:20	12
	13.	Prostějov B	2	5	4	13:17	11
	14.	Svitavy		2	5	4	13:18	11
	15.	Slavičín	3	2	6	13:21	11
	16.	D.Němčí		1	5	5	9:25	8


Župní přebor
Hluk - Bystřice 0:4 (0:1). Výsledek je pro domácí až příliš krutý, v první půli s favorizovaným soupeřem drželi krok, vytvořili si i několik dobrých střeleckých šancí, ale Hubáček a Taťák je neproměnili. Naopak ve 40. hostující Olša dal vedoucí branku Bystřice. V I. půli několikrát podržel domácí velmi dobrými zákroky brankář Janča.
Po změně stran měl domácí Pinkava možnost vyrovnat, ale svou šanci neproměnil. Naopak hosté s při-bývajícími minutami si vytvořili větší tlak, který také zužitkovali. Branky Olša 2, Čagan, Malík. 150 diváků, rozhodčí Zálešák.
Újezdec - Hodonín 2:1 (0:1). První vítězství újezdských na domácí půdě. Zasloužili se o něj domácí zlepšenou hrou po změně stran, když skóre otočili Křapa a v 82. Jančář z pok. kopu. Hosté se ujali vedení v 7. Retkovským. Diváků 200, rozhodčí Palčík z UH.
Šardice - Bojkovice 1:2 (0:1). Branky za domácí Janouškovec, za hosty Kubena a Hořák. ČK: Janouškovec (Šardice). Zasloužené vítězství hostí, kteří byli pohyblivější a důraznější v pok. území, vedli už 2:0. Domácí Janouškovec snižoval v závěru na 1:2.
D. Bojanovice - Hradčovice 3:1 (1:0). Domácí měli v I. poločase územní přavahu, po změně stran se hosté zlepšili, po deseti minutách srovnal skóre Koníček po rychlém brejku. Důležitým momentem pro vývoj utkání byla 58., kdy nepřesný rozhodčí Novotný ze Slavičína daroval domácím pok. kop, ze kterého dal Podrazil vedoucí branku. Deprimovaní hosté o deset minut později inkasovali z kopačka Podrazila. Branky Podrazil 2, Doubek, za hosty Koníček. 350 diváků.
Mikulčice - Hulín 2:1, V. Karlovice - Otrokovice 0:1, Morkovice - Kostelec 2:1, Napajedla - Podlesí 4:1.
Tabulka střelců:
13 - Skopal (Bystřice), 12 - Jaroš (Napajedla), 11 - Novotný (Morkovice), 10 - Olša (Bystřice), 8 - Janouškovec (Šardice), Panák (Hulín), 7 - P. Ondřejka (V. Karlovice), Hořák (Bojkovice).

	1.	Bystřice	9	1	1	38:10	28
	2.	Napajedla	7	3	1	24:9	24
	3.	Hulín		8	0	3	24:15	24
	4.	Morkovice	7	2	2	32:9	23
	5.	V. Karlovice	7	2	3	32:14	23
	6.	Kostelec	6	3	2	25:17	21
	7.	Mikulčice	5	0	6	19:16	15
	8.	Bojkovice	4	2	5	23:21	14
	9.	Šardice		4	2	5	16:16	14
	10.	V. Otrovice	4	2	4	14:15	14
	11.	D. Bojanovice	4	2	5	15:21	14
	12.	Hodonín		4	0	7	24:29	12
	13.	Hradčovice	2	2	7	19:36	8
	14.	Hluk		2	1	8	12:31	7
	15.	Újezdec		2	0	9	13:40	6
	16.	Podlesí		2	0	9	12:43	6


I. A třída sk. B
Nedakonice - Kvasice 3:1 (1:1). V prvním poločase byli hosté vyrovnaným soupeřem domácím, ti se ujali vedení Háblem, za hosty vyrovnával na 1:1 Kvasnička. Po změně stran si domácí vytvořili trvalou převahu a brankami Hábla a Burdy v 59. a 85. minutě strhli vítězství na svou stranu.
Jalubí - Vacenovice 2:0 (0:0). V utkání domácí rozhodli o zisku bodů po změně stran přesnými střelami Strakoše a Vaňka.
Bzenec - Prakšice 2:1 (1:0). Hosté se po většinu utkání bránili, od vyšší porážky je zachránil golman. Hostující Dynka v 88. dal čestnou branku hostí.
Uh. Ostroh - O.N. Ves 0:2 (0:2). O výsledku rozhodli hosté brankami Prachmanna a Zajíce, kteří branky dali po hrubých chybách domácí obrany.
Nedachlebice - J. Otrokovice 1:2 (1:2). Domácím se v utkání vůbec nic nedařilo. Hosté v 17. proměnili pokutový kop, v 19. rovněž z p.k. srovnal Kubíček na 1:1. Rozhodující branku dal ve 34. Karlík. Hosté byli pohyblivější a rychlejší a zaslouženě si odváží tři body.
Rohatec - Břestek 0:1 (0:1). V první půli byl nováček lepším kolektivem, jedinou branku dal už v páté minutě Chudárek a ještě do konce poločasu několik dalších šancí něproměnili. Po obrátce domácí svého soupeře zatlačili do obrany, ale skórovat se jim nepodařilo.
Ždánice - SKP Zlín 5:0.

	1.	Ždánice		6	2	2	26:15	20
	2.	Nedachlebice	6	1	3	16:12	19
	3.	O.N.Ves		6	1	3	17:14	19
	4.	J. Otrokovice	5	2	3	21:15	17
	5.	Kvasice		5	1	4	22:18	16
	6.	Břestek		5	1	4	18:17	16
	7.	Nedakonice	4	3	3	19:15	15
	8.	Bzenec		5	0	5	17:14	15
	9.	Rohatec		4	3	3	20:21	15
	10.	Vacenovice	3	5	2	12:11	14
	11.	Jalubí		3	3	4	14:17	12
	12.	SKP Zlín	2	2	6	15:23	8
	13.	Prakšice	2	1	7	14:23	7
	14.	Uh. Ostroh	1	1	8	12:28	4


I. B třída sk. B
Strání - Lůžkovice 3:1 (1:0). V prvním poločase se hrálo jen na branku hostí, střelecky úspěšný byl Petlach, po změně stran hosté z ojedinělého protiútoku srovnali Pastyříkem. Vyrovnávací branka Straňanské nedeprimovala, zpřesnili hru a do závěrečného hvizdu se hrálo v jejich režii. Další branky přidali Straňák a Popelka.
Boršice - Všetuly 3:1 předehráno, Jarošov - Koryčany 4:3 (1:1). Domácí konečně zabodovali v dramatickém utkání bohatém na branky, rozhodující branku dal v závěru utkání Bajaja. Dále byli úspěšní Hotař 2 a Komárek.
Lubná - Žeranovice 4:2, Morkovice B - Zdounky 2:0, Mladcová - Prasklice 2:1, Roštění - Malenovice 3:2.

	1.	Mladcová	8	2	0	28:10	26
	2.	Všetuly		7	1	2	13:9	22
	3.	Boršice		6	1	3	27:11	19
	4.	Strání		6	0	4	23:18	18
	5.	Prasklice	6	0	4	19:15	18
	6.	Roštění		5	2	3	18:18	17
	7.	Koryčany	4	3	3	20:14	15
	8.	Malenovice	4	1	5	14:16	13
	9.	Lůžkovice	4	0	6	15:25	12
	10.	Jarošov		3	2	5	19:21	11
	11.	Zdounky		3	1	6	14:15	10
	12.	Žeranovice	2	2	6	10:25	8
	13.	Lubná		2	1	7	15:29	7
	14.	Morkovice B	1	2	7	12:21	5


I. B třída sk. C
Tupesy - H. Lhota 3:1 (2:0). Branky Matoušek L. 2 a Popelka. Domácí měli v utkání více ze hry a zaslouženě zvítězili.
Žarošice - Zlechov 1:1, Mutěnice - M. Písek 5:0, Vracov - Milotice 1:0, Velká n. Vel. - Dubňany 2:0, Strážnice - Kněždub 2:1, Vřesovice - Kyjov B 2:2.

	1.	Tupesy		7	1	2	23:16	22
	2.	Vracov		6	2	2	21:10	20
	3.	Kyjov B		6	1	3	26:19	19
	4.	Kněždub		6	0	4	23:13	18
	5.	Velká n.V.	5	1	4	20:13	16
	6.	Hroz.Lhota	5	1	4	17:12	16
	7.	Mutěnice	5	0	5	18:14	15
	8.	Vřesovice	4	3	3	21:17	15
	9.	Milotice	4	2	4	19:15	14
	10.	Žarošice	4	2	4	14:18	14
	11.	Zlechov		3	2	5	15:20	11
	12.	Strážnice	3	1	6	18:22	10
	13.	Dubňany		1	4	5	6:18	7
	14.	M. Písek	1	0	9	10:44	3


Okresní přebor
Hor. Němčí - Ořechov A 2:0 (2:0). Utkání bylo sehráno za deštivého počasí, hosté se ukázali jako rychlý a technický kolektiv, avšak domácí brankář Kovačovič zlikvidoval několik vyložených brankových příležitostí. Branky za domácí Hanák, Ondra. 100 diváků, řídil Kostelníček z Jalubí.
Buchlovice - Slavkov 1:1 (0:1). Celé utkání pršelo, což mělo vliv na hru obou soupeřů. Hosté byli v prvním poločase techničtější, domácí o to víc bojovali. Výsledek je spravedlivý, i když další šance na obou stranách zůstaly nevyužity. Branky Šproch, za hosty Machálek. 120 diváků, řídil Šťastný z Uh. Hradiště.
Vlčnov - Březolupy 2:1 (2:0). Domácí rozhodli o svém vítězství během prvních 10 minut, kdy vsítili obě branky. Hosté korigovali ve druhém poločese z pok. kopu. Branky Huráb a Mikulec Z., za hosty Kováč. Řídil Hůlka z Uh. Hradiště, sledovalo 100 diváků.
Ostr. Lhota - Bílovice A 0:0. V průměrném utkání hráli domácí i přes převahu nervozně a nepřesně. Hosté pozorně bránili a odvezli si zaslouženě bod. Rozhodčí Kotačka ze Slavkova, 80 diváků.
Sl. Slavia B - Kudlovice 1:3 (0:1). Domácí opět neproměnili řadu šancí, včetně pokutového kopu. Hosté dávali branky z rychlých protiútoků a vytěžili z minima maximum. Branky Remeš, za hosty Rosík 2 a Zlámal. 80 diváků, řídil Ujčík z Uh. Hradiště.
Nivnice - D. Němčí B 2:0 (0:0). V tvrdě hraném sousedském derby domácí zasouženě zvítězili. Řídil Malík z Kněždubu, který vyloučil na obou stranách po jednom hráči. Sledovalo 90 diváků. Branky Bartoš a Soukeník.
Šumice - Hluk B 5:2 (2:1). Domácí zaslouženě zvítězili díky převaze ve druhém poločase. Branky za domácí Polášek 3, Janíček 2, za hosty Penk a Polách. 80 diváků, řídil Pavelčík ze Slavkova.

	1.	Slavkov		8	2	0	33:10	26
	2.	Šumice		5	2	3	26:23	17
	3.	Buchlovice	4	4	2	18:13	16
	4.	Ostr. Lhota	4	4	2	21:17	16
	5.	Nivnice		5	1	4	18:18	16
	6.	Březolupy	4	3	3	23:19	15
	7.	Vlčnov		5	0	5	19:18	15
	8.	Ořechov A	4	2	4	14:14	14
	9.	Kudlovice	3	2	5	13:19	11
	10.	D. Němčí B	3	2	5	19:27	11
	11.	Bílovice A	3	2	5	9:19	11
	12.	Hluk B		3	1	6	17:20	10
	13.	Sl. Slavia B	3	1	6	16:20	10
	14.	H. Němčí	2	2	6	10:19	8


III. třída sk. A
Mistřice - Košíky nehlášeno, Traplice - Medlovice 3:1, Osvětimany - Topolná nehráno, Sušice - Huštěnovice 2:1, Kostelany - Kněžpole 1:1, Babice - Slovácko 2:0

	1.	Traplice	7	3	0	30:11	24
	2.	Babice		6	2	2	22:11	20
	3.	Kněžpole	5	4	1	13:7	19
	4.	Osvětimany	4	2	3	19:12	14
	5.	Medlovice	4	2	4	24:21	14
	6.	Topolná		4	1	3	18:11	13
	7.	Sušice		4	1	5	13:19	13
	8.	Slovácko	3	2	5	15:21	11
	9.	Mistřice	3	1	5	15:20	10
	10.	Košíky		3	0	6	10:21	9
	11.	Huštěnovice	2	2	6	12:24	8
	12.	Kostelany	1	2	6	11:24	5


III. třída sk. B
Podolí - Pitín nehlášeno, Korytná - Havřice 1:0, Bystřice - Suchá Loz 5:2, Přečkovice - Drslavice 5:3, Bánov - Boršice u Bl. 0:0, St. Hrozenkov - Hradčovice B 4:0

	1.	Korytná		8	2	0	19:5	26
	2.	Pitín		6	2	1	21:6	20
	3.	Bánov		6	2	2	25:10	20
	4.	Havřice		4	3	2	12:7	15
	5.	Přečkovice	4	3	3	21:18	15
	6.	Bystřice	4	1	5	15:19	13
	7.	Drslavice	3	3	3	16:13	12
	8.	Suchá Loz	3	2	5	10:19	11
	9.	St. Hrozenkov	3	2	5	13:23	11
	10.	Boršice u Bl.	2	2	6	8:15	8
	11.	Podolí		2	1	6	13:19	7
	12.	Hradčovice B	0	3	7	11:27	3


IV. třída sk. B
Nezdenice - Komňa 4:0, Březová - Záhorovice 2:0, Žitková - Rudice 9:0,

	1.	Březová		6	0	1	24:7	18
	2.	Komňa		4	0	2	14:13	12
	3.	Záhorovice	3	1	3	14:11	10
	4.	Žitková		2	1	3	17:14	7
	5.	Nezdenice	2	1	4	12:13	7
	6.	Rudice		1	1	5	5:28	4
/pre>www.hradiste.cz
Program a aktualizace Stanislav Lopata
hudba@hradiste.cz
Čas zpracování: 0 sekund